13.kolo: AS - Podbrezová 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.10.2015 23:01:21

Ja by som este zareagoval na niektore kritiky na nasich hracov v zapase s Podbrezovou ktore boli v niektorych prispevkoch.
1. Klesco - za tu ruku.
Podla mna to urobil dobre, takticke fauly pri hroziacom protiutoku su vo futbale dost casto.
Tu hrozil nebezpecny protiutok a preto tu padacikovu nahravku Klesco zachytil rukou, bola z toho sice zlta karta ale lepsie ako inkasovat gol.
A aj humannejsie ako sfaulovat toho protihraca.
2. Gubova strela mimo brany - nebolo to az take zle. Musel reagovat v rychlosti, nebol cas na spracovanie a proti nemu boli dvaja protihraci.
Strelil z voleja - mieril to medzi protihracov k tyci, islo to len o kusok vedla, bola to skor smola.
3. Inkasovany gol - ked sa takato delovka (Andric mal zial dost priestoru k rozbehu) postasti strelit k tyci tak treba pochvalit strelca, brankarovi sa neda nic vycitat.
Lopta pri naraze v takej rychlosti totiz posobi hmotnostou 170 kilogramov.
Zaujimavy clanok na tuto temu :
http://futbal.pravda.sk/ostatne/clanok/ ... nezmenili/
Alebo v nemcine :
http://www.simplyscience.ch/teens-liesn ... s-tor.html

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.10.2015 06:57:53

Myslim, ze este oekny clanok, na slovenske pomery skromny chalan a som rad, ze je prave tu.

http://sport.aktuality.sk/c/194663/tren ... tale-dost/


Co sa tyka hracov ZA, skoda spekulovat, ale Cmelika by som si vedel predstavit ostatok pojde do zahranicia
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.10.2015 08:05:29

hamer, takticke fauly a umyselne ruky sa robia na superovej polovici alebo v strede ihriska. klescik mal tu ruku v blizkosti naseho pokutoveho uzemia. tam to musi hrac riesit inak. urcite to bolo tazke na spracovanie, to nepopieram, ale od toho je klescik kapitan majstrov, aby to zvladal. rundicovi a pred casom ramonovi sa take veci nestavali/nestavaju.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.10.2015 12:10:55

Baki ja viem je to na polemiku, najidealnejsie by bolo odzbrojit ho bez faulu ale teraz sa to asi nedalo.
V zapase so Zilinou sme mohli pri ich unikoch pred ich 2 a 3 golom pouzit takticky faul (ja viem, este na ich polovici) tak teraz sme radsej takticku "ruku" vyuzili (aj na nasej polovici) a nastastie uspesne.

Snapshot, vyborny clanok o Matusovi, to ze sa jeho vykony priam ponukaju Kozakovi aj mna napadlo.
Robustny je takmer ako Ivan Diaz (ten bol fakt velky talent, skoda ze on si tym utekom od nas asi znicil alebo prerusil karieru) ale Matus naopak este lepsie zakoncuje.
To je Matusova silna stranka, asi lepsia nez nahravky alebo hra 1:1 - ale netvrdim ze ani v tom nie je dobry (napr. brankara Podbrezovej si obhodil vynikajuco).
Ale potesili aj Matusove rozumne a skromne odpovede, drzime nadalej palce.

Napísať odpoveď