12.kolo: AS Trenčín - MFK Michalovce 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 04.10.2015 00:09:01

Dnes som rád jedine za 3 body, nie je toho moc na chválenie.

Obrana zahrala spolahlivo, dnes vynikal kleščík a zahral lepšie ako rundič ktorý dost kazil rozohrávku. Madu tiež dobre, šulek ma dnes sklamal. Vela ludí ho chváli, ale dnes nie je začo. To že Schet podal slabý výkon je z časti aj Sulekova vina, za zápas mu nedal 3 dobré lopty, väčšinou boli dlhé/krátke a do autu, ale to nič nemení na tom že zahral prd. Kolwijk s prehladom, Rabiu hral pred týždnom lepšie. Bero tiež dnes nebol vidiet. Aliko, s ním to bude tažké, treba vela trpezlivosti kým sa čo to naučí ( kedy strielat a kedy prihrat). Wesley [smilie=axe.gif] , stále to hovorím, od začiatku sezony 1 gol v lige a to je pri našom systéme strašne málo, vždy je presne tam kde nemá byt, tažko povedat či je lepší ako Malec ten bol golový aj ked hral ho*vo, Wesley hrá lepšie ale nevie davat goly.
Potešil ma Gino, ten bol druhý polčas všade a tak isto aj Dávid.

Z michaloviec Kelemen vyborne zachytal.

Zilinu režu Volešák a Mazáň. dost sa na nich kydá, ale to mi je jedno, hlavne že prehrali [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 04.10.2015 08:44:32

Ja si zas myslim, ze tah so Shetom a Alikom vysiel, za prve sa ukazalo ako na tom su a za druhe, nech si nikto nemysli, ze bude hravat, ked kvalitu nebude potvrdovat.

Ano, Klescik dnes lepsie ako Rundic.
Vyzera to tak, ze si hra Zelina svoju tipersku ligu, no nezabudal by som ani na Ba, ktory ma teraz dobru bodovu seriu.
Tak ak bude po domacich zapasoch naskok aspon 8 bodov, bude spokojnost.

A co sa tyka Bera, uplne vypojeny z hry, preto nekritizujem Wesleyho, treba s tym nieco robit.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.10.2015 09:10:45

ze je malec lepsi ako wes by som nepovedal. malec ma 22 rokov a uz z neho to drevo, akym je, ostane. wes ma 18, teda ma este nejaky cas na zlepsovanie sa. inak ked sa uz bavime o malecovi, vcera bol na zapase, ak sa nemylim. ak bude v olomouci pokracovat v doterajsich vykonoch, tak v zime ho mame naspat a je mozne, ze skonci v niektorej z enklav nasich vysluzilcov v slovane alebo v trnave. klescik posledne dva zapasy odohral v zlepsenej forme, je ale nutne poznamenat, ze SI ani MI nasu defenzivu takmer vobec nepreverili. co sa tyka zeliny, je jasne, ze my sme psychicky odolnejsi a skusenejsi. darmo budu nad nami vyhravat, ked stracaju body so "slabymi". na konci nasej domacej "sérky" by sme mohli mat aspon o 8 bodov viac, kedze u nas ani najvyssi nevie, co sa udeje s hracskym kadrom pocas zimy. staci, ak odide ibi s rundicom a sme v péčku. potom sa nam solidny naskok hodi. navyse, zelina uz celi nebezpecenstvu aj zo spodu, ked slovan ma rovnako bodov a myjava len o bod menej. gula je duchom na druhej strane tatier, milos si veselo luftuje jak zamlada, tlak fans... maju to tam vesele. my sa ale musime sustredit sami na seba.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 04.10.2015 11:04:26

ifo28 napísal:Ja si zas myslim, ze tah so Shetom a Alikom vysiel....
Ťah so Schetom a Balom bol užitočný - Ševela aspoň za polčas zistil že za Kessela a Gubu nemá rovnocennú náhradu. Schet suverénne najslabší. Bala lepšie - má techniku, vie obísť protihráča, ale čo potom? Zbrklosť, pojašenosť a zlé rozhodnutia. Ale to sa časom môže zlepšiť, na striedania je užitočný. Ginovi po príchode to stále nevychádzalo úplne tak ako v minulej sezóne, ale aj tak bol hneď vidieť rozdiel v skúsenostiach, to čo mu vyšlo malo zmysel a všetko bolo nebezpečné pre súperovu obranu. Rozdiel medzi Schetom a Gubom bol priepastný.
Wesley sa trápi, sám dobre vie že sa od neho čakajú hlavne góly, čo z toho že dokáže sklepávať, to dokáže aj Jakubko :) Znovu si musím spomenúť na Depetrisa. Kedysi po dosť chudobnej sérii zápasov, keď nedokázal dať gól skoro z ničoho, sa pár vydarenými zásahmi tak naštartoval, že sa stal kráľom strelcov. Možno aj u Wesleya by stačilo nejaké povzbudenie psychiky... ale ten štartovací zásah/zásahy musí dať jedine on, dúfajme že sa to čoskoro podarí, lebo alternatívu ďalšieho hrota vedenie AS odvrhlo.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.10.2015 11:37:24

handel napísal: Ťah so Schetom a Balom bol užitočný - Ševela aspoň za polčas zistil že za Kessela a Gubu nemá rovnocennú náhradu.
Verim, ze to videl aj LL na tribune. Bala nema na zaklad, na striedanie ano.
Ale hlavne dufam ze videl, ze Welsey nema na to, aby hral cely zapas.
Skoda ze zabijaju talent ako je vlcek len aby hral Wesley.

Este ze prisiel guba ktory to cele rozhybal. Inak by sme ani ten 2. gol nedali.

Hned bolo vidiet rozdiel medzi Gubom a Schettom. Guba dopredu, dozadu, snazil sa 1na1 hadzal si to do ciary ale Schett nic. Ani narazacky, kondicne je uplne v ....
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 04.10.2015 12:07:03

schett vyzera zatial ako velky omyl čo sa tíka prestupu k nám tak uvidíme ..Bala bude dobry len musi tvrdo makať lebo dosť velké rezervy zaleží od neho ako rychlo sa dokáže učiť .Momentalne máme tie kridla dosť nevyrazné .
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.10.2015 12:19:28

Alikovi by som dal cas a priestor. Ale s Wesleym mi dosla trpezlivost. Aliko mal dobre momenty, pripomina mi Simona a s Maduom sa celkom dobre doplnali.


Schett mu zapracovat vyrazne. ma 27 rokov a ma byt tahunom tak ako Koolwijk. Ale zatial neukazal nic dopredu ani dozadu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Aliasmatias
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.09.2015 19:37:13

Príspevok od užívateľa Aliasmatias » 04.10.2015 13:52:44

Suhlas, Schet zatial ani v jednom zapase nic neukazal. Lopty od neho odskakuju. Aliko ma potencial, je rychly, akurat musi nabrat skusenosti. Proti skalici hral vyborne.

Wesley to je otaznik. Nas system mu nedava vela priestoru ale. Ani v minulej sezone Jairo nebol hviezdny strelec. Uvidime ci sa zlepsi. Vlcek by mohol dostat sancu aspon na striedanie.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.10.2015 15:17:12

veru, vlceka by mohli skusit. aspon by wesley dostal konkurenta. ci je ale vlcek lepsi, je otazne. ako je spominne vyssie, v nasom systeme je hrotak piate koleso na voze. velka skoda toho depetrisa. v trnave sa bude trapit. kazdy nie je taky grand ako my, ze mu daruje dva goly. vyssie sa pise, ze wesley hra na ukor talentovaneho vlceka. mozno ano, mozno nie. talent ma len vtedy hodnotu, ak sa prenesie aj medzi muzov. mnohe talenty zhasli po prechode k muzov. treba ho vyskusat a uvidime. nic neriskujeme. wesley nie je ziadne terno.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 04.10.2015 17:59:57

Niekto by sa mohol skúsiť na hrot prestriedať, Vlčeka nepoznám, ale keď som pozeral na súpisku, nie je ani v Ačku, ani v doraste [smilie=confused.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 04.10.2015 18:32:54

a jeden off topic: Nový kontrakt so Ševelom? Určite dobrá správa pre AS, aj keď ma v posledných zápasoch trochu nasieral :)
Rozmýšľam o prípadných súvislostiach: šumy odchodu Guľu do Poľska -> žeby nejaké medové motúziky od Antošíka smerom k Ševelovi? -> nová zmluva dorovnáva výšku antošíkovych motúzikov? :)

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 04.10.2015 18:35:22

kuva tak nech da na hrot gina a je to vybavene

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.10.2015 19:33:44

Vlcek bol najlepsi v doraste, velky talent, ktory ano tera bol zraneny, ale ked ho chceli v turecku, isto nie na zahodenie. Dajme mu sancu a uvidime. Co mozemem strati, moze to byt horsie ako Welsey? Akurat ze rozdiel v ich platik je v tisickach eur
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.10.2015 20:03:11

vlcek hra v nemsovej za muzov a nejake goly uz dal, aj ked ide len o 3. ligu. ja som ho tiez nikdy nevidel hrat, ale viaceri sa tu rozplyvaju nad jeho talentom, tak snad nejaky potencial ma. na druhu stranu, v nemsovej daval goly aj wesley.

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 04.10.2015 20:33:45

Vlceka som videl hrat v 2 pripravakoch + v zapase s eidhivenom. Bol to koncovy hrac, vsetky lopty u nejo koncili. Aj tak hrava skor na kridle ako v utoku.

Je to len moj nazor a ten je taky ze na to nema. Je mi to luto.

Napísať odpoveď