11.kolo: AS Trenčín - MFK Skalica 3:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 26.09.2015 21:18:12

Šulek dozadu vcelku v pohodě.. občas hezky zasprintoval, vyjel s balonem... párkrát zas nahrál přímo soupeřovi na nohu..
Jančo nebyl až tak vidět ale nic nepokazil.. spíš nebyl vidět.. jen at se chlapci vyhrají.. btw. oba mají dohromady tak 100kg s kopačkama [smilie=blush.gif]
Jinak dnes pohoda, 3 body..

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.09.2015 21:25:25

dnes otvorená kritika na kessela a gubu.... chlapci, spamätajte sa !!!!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.09.2015 22:34:17

3/18
dnes pohodovy zapasik. skalica s nami "sucitila" a velmi nehryzla. sudí si dal velkeho majzla na kontroverzne vyroky a skalicki papalasi odisli s cistym sakom.

je dolezite, ze nasa improvizovana obrana uhajila ciste konto. skalica nemala vylozenu prilezitost a s naznakmi sanci si nasi poradili. priam ma to zvadza povedat, ze treba vyskusat stopersku dvojicu skovajsa - rundic. ako bolo napisane vyssie, gino a guba by sa nad sebou mali zamysliet. potesil navrat ibiho (nejako skoro). z tohoto zapasu som mal trochu obavy. nastastie to dobre dopadlo. sulek sa lepsi od zapasu na zapas, bero bude prvy zimny odchod.
ide sa na michalovce.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 26.09.2015 22:49:25

v treningovom tempe, oddychovy zapas, zvladnuty .. sulek sa ukazuje moc dobre, janco osobne ma pekne prekvapil, verim ze v dalsich zapasoch to potvrdi .. skovajsa nesklamal .. rastie nam tu pekna mladez .. spokojnost .. aj navsteva napriek zime, superovi, nedavnym udalostiam, slusna

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.09.2015 23:39:06

Za mňa zápas dvoch tvári: Bez Rabiu a S Rabiu.

Dnes som bol z neho unesený, je to on kto dáva našej hre myšlienku. Hral s neuveriteľnou lahkosťou. Je dobré že bol zranený, inak by sme so ZA vyhrali a v zime ho predali, takto dúfam u nás ešte zostane :)

K našim. Šemrinec zachytal super, chytil tam aj niečo navyše. Obrana dobre, Skovajsa zatienil Kleščíka, Šulek bude výborný obranca, kadý zápas to je lepšie a lepšie, verím že tieto domáce zápasy mu dodajú sebavedomie, vzdy hrá bez chyby a má dobrú techniku akurát sem tam zle prihrá. Madu ok, Kollwijk výborne, jeho ľavačka [smilie=bow.gif] , Bero hral podľa mňa už aj lepšie ( so slovanom aj zilinou), akurát dnes dal góly tak výborne. Jančo zo začiatku dobre, postupom času sa vytrácal, Gino ani Guba sa dnes moc nepresadili, i keď Guba spravil 1 gól čaká sa od nich viacej. Wesley zahodí všetko, dnes dve 1000%né tutovice !
Rabia som spomínal hore, Aliko dnes prekvapil, má vysokú rýchlosť a super techniku, ale takticky je na tom na prd, ale lepší sa pomaly, ma v sebe väčší potenciál ako ma Simon, je to taký diamant, čo treba obrúsiť.
Holub [smilie=axe.gif] , škoda reči, od zimy nehrá ani holý....

Výkon bol z našej strany dobrý, len to zakončenie treba ešte zlepšiť.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 27.09.2015 10:04:20

Baki tuez si myslim zeby sme mali skusit mladeho k rundicovi. Klesco je uz aj tak moc stary...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.09.2015 10:55:50

klescik nie je stary. vekom to nie je. je to vykonnostou. v jeho veku by mohol este nejakych 8 rokov hrat na vrcholnej urovni. mozno posledne 2 roky neustale vykonnostne pada. chyba mu hlavne rychlost a obratnost. to podla mna skovajsa ma, len potrebuje nabrat skusenosti. a kde inde by ich mal naberat ako u najlepsieho stopera v lige, nasho miľánka? musime vyuzit cas, kym tu este je. myslim, ze v zime je spolocne s berom najvacsi kandidat na odchod.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 27.09.2015 11:52:26

s prichodom Rabiu diametralne odlisna hra v strede pola. Ten chalan si robil doslova na co si zmyslel a vsetko mu vychadzalo. Bez neho to bolo v tvorbe hry utrpenie. Bohuzial zistenie, ze za neho nemame nahradu by malo byt velkym varovanim. Bala na kridle ukazal za par minut viac ako Guba za vacsinu zapasu.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 27.09.2015 13:47:52

Ibi je možná v TOP 3 hráčů, co sem v TN kdy viděl.. neskutečný hráč.. u Alika je trošku problém ve finální fázi.. jeden na jednoho je výborný.. horší je ta střela.. občas to ještě moc tahá místo přihrávky.. ale na svůj věk má výborný potenciál

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 27.09.2015 15:01:22

Clapci potešili aj keď súper veľmi nehrýzol...
Už tu bolo všetko povedané-Rabiu bol ešte lepší,ako pred chorobou,vtedy sa občas zamotal v kľučkách a zbrzdil útok-včera ani jedna chybička a veľká chuť do hry-radosť sa pozerať na jeho hru-ešteže tí skauti už boli za humnami...
Výborný výkon Skovajsa a mladý Šulek sa naozaj zlepšuje od zápasu k zápasu,Jančo celkom dobre-len nech chlapci hrávajú...
A veľká gratulácia Matúšovi k hattricku a to mohol dať na konci ešte jeden!!!
[smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 27.09.2015 19:25:12

Jednoznacne som rad, ze moj tip na zostavu vysiel.

janco potrbuje hravat a bude super. Sulek opat lepsie ako proti ZA a BA. Skovajsa, je cas aby pomaly sa udomacnil na stoperskom poste, cez zimu opat cakavam odchod niekoho zo zadu cize Madu/Rundic

Bero tam je no comment. prehlad, opat dravo za kazdou loptou nepozna prehraty suboj. Diskutovali sme s jeho rodicmi, ze ma velke ponuky z velkych klubov, len RR ho nechcel pustil. Podla mna ak zostane do konca sezony, bude to zazrak. Cize Janco sa musi rozohrat co najskor.

Koolwijk uzasny prehlad. ked prisiel do TN mal so pochybnosti ale je to pravy lider stredu a je na neho spolah. Inak ked lezal na zemi a drzal sa za bok, zlakol som sa aby sa nam nerozpadol stred pola. Ak by bolo treba striedat, chcel som tam vidiet Richtarecha. Ved bolo rozhodnute.

Aliko isto lepsie ako kessel.

Iby by nam vyhral oba predchadzajuce zapasy to som si isty.

Dakujem a podme na dalsi zapas
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.09.2015 19:53:05

u bera by sa mi pacilo anglicko alebo nemecko. je rychly, pohotovy, silny, nebojacny s tvrdou strelou

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 27.09.2015 21:24:47

Ten Bero tu nezostane do leta. Jeho štýl je na Anglickú ligu jak vyšitý.

Neuveriteľné aký progres ten chalan urobil, veď to nie je ani možné. za 9 mesiacov z náhradníka na najžiadanejšieho hráča z našej ligy, klobúk dole. Chalan je pokorný, skromný a tvrdo maká. Kto si to viac zaslúži ako on...

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 27.09.2015 21:56:36

baki napísal:ja nehovorim o ultras ale o OZ LL. myslim, ze ak je to jedina stresna organizacia TN fans, tak by sa vyjadrit mala, bez ohladu nato, ci su ti, ktori sa dostali do konfliktu so ziliniskymi bielymi goliermi jej clenovia alebo nie. ide predsa o nasich ludi. minimalne vedenie OZ LL by sa malo zaujimat, co sa tam udialo. nic som ale v tejto suvislosti zo strany OZ LL nezachytil.
Ako tu bolo povedané od iných diskutujúcich, takisto ako ostatní, tak aj my operujeme len s informáciami dostupnými vo virtuálnom svete. Inými slovami, nemáme konkrétne a relevantné informácie o incidente, ktorý nastal vo VIP sektore. Tým ale netvrdíme, že o tom budeme mlčať, avšak nejde všetko hneď. Každý z nás, čo sme nejakým spôsobom aktívni, čo sa týka OZ (a zrátate nás na prstoch jednej ruky cirkulár majstra..) má svoj súkromný život, prácu a pod. Nikto z nás nie je v centre diania, ako pracovníci klubu, ktorí majú informácie z prvej ruky. V skratke, až zvážime čo a ako, vyjadríme sa. A možno aj nie. Ukážu najbližšie dni, pretože vo veci je toho viac, ako len tento incident..
Po každom kole (a vždy zverejnenie trvá niekoľko dní, pokiaľ admini vo voľnom čase pozháňajú dostupné informácie) vychádza na stránke portálu Ultras Magazine aj sumár kola, kde takmer pravidelne posielame fotky a report z našich zápasov. Čo to sme načrtli aj v tom poslednom sumári, kde nájdete náš obsiahly report:
http://www.ultras-magazine.com/sumar-10 ... alovciach/

Baki, dovol ešte otázku, aká je tvoja predstava o tom, ako by sa malo OZ LL vyjadriť v tejto veci? zastať si našich /vlastných/ ľudí v tom, čo urobili? teda že obliali funkcionárov súpera, príp. ich fyzicky napadli, resp. chceli napadnúť? Zastať si ich pred kým? pred médiami a tými dementnými novinármi, ktorí píšu tie pamflety? Aj napriek provokáciám zo strany Zeliny to nebolo zrovna ideálne riešenie, to si treba priznať. Kto sa kedy zastal nás? Keď sme odmietli fandiť po incidente s SBS v zápase s TT minulé leto, kto sa verejne pridal na našu stranu po tom, ako naša slávna SBS napadla ľudí z ultras/LL? Naše vyjadrenie v tejto veci nájdeš v samostatnej téme v našej sekcii:

Kód: Vybrať všetko

http://forum.astrencin.sk/viewtopic.php?t=1276
Ďalšia vec, predstav si, že podobný incidet, ako sa stal teraz by mali na svedomí ľudia z ultras. Myslíš, že security by prišla len upokojovať a hasiť situáciu dohovormi ako teraz? Dvojaký meter priateľu, na nás by vytiahli obušky a slzotvorné spreje, ako napríklad na Slovane, keď nám tamojšia SBS roztrhala (predtým na vstupe povolené) choreo z plota a keď sme si ho chceli brániť a slovne sa domáhali riešenia, že ho teda zvesíme a odprezentujeme nad hlavami, tak sme dostali slzákmi (aj ženy a deti) a následne na nás zaútočili obuškami priamo v sektore. To je v poriadku? kto si nás (rozumej tých, čo tam boli a čo sa dlhé hodiny venovali príprave chorea vo voľnom čase) zastal vtedy? Kde bol vtedy pán generálny manažér, ktorý teraz ukludňoval situáciu? Kde bol pán generálny manažér na zápase so Steauou, keď v úvode zápasu tamojšia SBS brutálne napadla ľudí v kotli za bránou (opäť aj ženy) za absurdnosť opäť spojenú s choreom? O ceste autobusov TN-ZA bez zastávky na močenie (opäť ženy a deti..) alebo o krádeži osobných vecí viacerých fans z vlaku pravdepodobne príslušníkmi SBS a polície medzi cestami do a z Popradu (finále pohára) radšej ani nehovoriac. Ako sa za nás postavil klub? Doteraz sa tieto veci úplne nevyjasnili. OK povieš si, že SBS na iných štadiónoch nie je v našej réžii a máš pravdu, ale tu ide opäť len o zastanie si svojich fanúšikov. V prípade spomínaného ataku s domácou security (TT) sme sa nedočkali žiadneho ospravedlnenia. To ale prichádza po pár kvapkách piva na idiota Antošíka, ktorý si proti sebe poštval a vyhnal z tribún žilinských ultras. Žilina - top tím, výborný futbal, imidž, marketing, štadión, zázemie, proste úroveň, ale na tribúnach návštevy a atmosféra jak v grónskej lige. Pasienky detto, Belasá šlachta ukončila svoju činnosť a Ultras Slovan takisto nedávno vyhlásili bojkot pre nezhody s vedením ŠK, kde v prdeli sú tie rodiny s deťmi, keď obávaní ultras a chuligáni "vyklidí prostor"? Snáď k tomuto u nás v TN nikdy nedôjde, chceme tomu veriť.. Aby som to zhrnul, ospravedlniť sa darmožráčskym funkcionárom Žiliny za v podstate nevinný incident, trochu piva na novom saku a možno malým strkaniciam ÁNO, ospravedlniť sa vlastným fanúšikom za nepochopiteľné fyzické (napadnutia na štadióne, ba aj v civile v meste) a psychické (zastrašovanie, buzerácia, vyhrážanie sa..) ujmy NIE ?!?! Ďalšia vec, na ktorú asi klub nemá moc dosah, ale morálne právo na verejný postoj predsa má. Zápas čo zápas si nás fotí a natáča kriminálna polícia, ako keby sme boli nejaká teroristická organizácia alebo ozbrojená chuligánka Wisly Krakow. Pýtame sa PREČO? Prečo nás točia a klub strká hlavu do piesku? Neskromne povedané, nebyť nás a našich názorov, možno by sme teraz nemali takého generálneho sponzora, ako máme, sám sa totiž na našu adresu tak vyjadril. Počul si niekedy o nás ako o konfliktných a problémových fans? o nejakých výtržnostiach? no nech sa nikto neposerie, keď sa v kotli odpáli nejaká dymovnica alebo signálna svetlica, ktorá sa mimochodom používa v námorníctve alebo z pokriku SFZ je banda skur...á - to už sme na úrovni kriminálnikov. Normálni fans a ľudia, čo chodia na futbal si nevedia ani len predstaviť, akú daň niekedy musíme platiť za našu vášeň a lásku ku klubu a k futbalu. Predvolanky na výsluchy, nátlaky, vyhrážky, sledovanie súkromia.. a mohol by som pokračovať, ale už je pokročilý čas a aj tak som sa veľmi rozpísal.
Takže nech si názor spraví každý sám, lebo "nie je všetko zlato, čo sa vyští.."

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 28.09.2015 09:30:29

Cactus napísal:Berino kráľ ligových strelcov, gratulujem ku 3 gólom, nech to tam padá naďalej! [smilie=bananadance.gif] [smilie=bow.gif]
Nech to tam padá radšej všetkým, lebo keď to tam bude iba Matúšovi - po jeseni sa bude porúčať [smilie=angry.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Napísať odpoveď