11.kolo: AS Trenčín - MFK Skalica 3:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 28.09.2015 13:33:44

zastupca OZ LL, v poriadku. nemusis tu pisat siahodlhe prispevky. stacilo napisat, ze sa k veci OZ LL (asi) nevyjadri. ja samozrejme viem, ze OZ vediete vo volnom case, mozno na ukor inych veci. rovnako som si vedomy, ze asi nebudete publikovat platenu tlacovu spravu niekde v spravodajskej agenture. to ani nikto od vas nechce. spominas tu ultras. lenze OZ LL nie je len o ultras, aj ked ho clenovia ultras asi vedu. pisem asi, lebo nikoho z vedenia OZ nepoznam. ak to tak nie je, oprav ma. neodsudzujem to. jednoducho to ludia z ultras zobrali do ruk, lebo o to asi nikto iny nemal zaujem. opat ma oprav, ak to tak nie je.
taka otazka. odkial OZ LL berie istotu, ze "oblievaci" nie su jeho clenmi? zistili ste si to? ja ich neobhajujem, spravili chybu. vychadzam ale z vyssie zverejnenych prispevkov, ze funkcionari supera sa spravali nekorektne voci inym pritomnym. na vine su teda obe strany a nie len nasi, ako to pise ten novinarko z blavy. urcite je vedenie OZ LL v kontakte so zastupcami klubu. klub stanovisko k predmetnej veci zverejnil. co by sa stalo, ak by ste sa po dohode s klubom pod to stanovisko ako OZ LL podpisali? alebo stacil po overeni si informacii kratky status na fb. nieco v zmysle, ze trenciansky divak bol vzdy korektny k hostom, a to, co sa stalo, vas ako zastupcov OZ LL mrzi, no podiel viny maju na tom aj hostujuci funkcionari a verite, ze v buducnosti sa uz nic podobne nestane... alebo a bojite pripadnej pravnej odvety antosika? ak ano, pokojne to napiste. nic proti tomu nemam a chapem to. podla mna by bolo dobre, aby OZ LL okrem zliav na rozne veci posobilo ako skutocna stresna organizacia, ktora sa o svojich clenov aj stara. nie je organizovane fandenie aj o tom? ak nie, znova ma oprav. k tebou spominanym veciam z minulosti o ultras sa vyjadrovat nebudem, lebo som tam nebol. nemam blizko k ultras komunite a nikdy som nemal. neviem, ako to tam funguje. napriek tomu som ako neclen ultras clenom OZ LL. nasmu klubu fandim 20 rokov, zazil som s nim vsetko dobre aj zle. v poslednych komunalkach som volil v sulade s odporucaniami OZ LL, aj ked boli proti mojmu obvyklemu politickemu presvedceniu. urobil som tak preto, aby bola schvalena vystavba noveho stadiona. moje dva prispevky neber ako kritiku, ale ako mozny podnet na diskusiu do buducnosti. nekrituzujem vedenie OZ LL. len sa pytam, ci by sa niektore veci nedali robit inak.

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 28.09.2015 22:12:51

baki, sorry, rozpísal som sa viem :) ale niektoré veci jednoducho nejdú povedať 2-3 vetami a treba situáciu ozrejmiť zo širšieho hľadiska..
1. áno, OZ LL vedú ľudia z ultras, ktorí ho aj zakladali a máš pravdu, že nikto iný sa toho akosi nechcel chopiť a my sme cítili, že je potrebné posunúť "fanúšikovstvo" o krok ďalej, vytvoriť samostatnú a sebestačnú platformu a participovať na chode klubu, min. čo sa týka fans stránky
2. či sú alebo nie sú oblievači členmi LL nie je podľa mňa dôležité, ale ak by aj boli, konali sami za seba, nie v mene LL. každopádne nie je ani možné zistiť, či dotyční členmi sú alebo nie, my ich nepoznáme, nevieme, kto to bol. To by sa museli verejne priznať. My neevidujeme osobné údaje našich členov, čo ty ako člen určite vieš :)
3. jasné, že bez vetra sa ani list nepohne a k incidentu prispeli obe strany, tak to v podstate prezentuje klub vo svojom vyhlásení, ale podpisovať sa ako OZ LL pod vyhlásenie nebudeme, dôvody som myslím celkom jasne opísal v predchádzajúcom príspevku. krátky status v podobe ako píšeš nezavrhujeme a určite nemáme obavy z nejakého Antošíka, to vôbec :)
4. ako strešná organizácia sa aj snažíme profilovať, sme ale prakticky v plienkach a stále sa učíme. ale asi sa budem opakovať, aj keď je niekto členom LL, zodpovedá sám za seba a za svoje činy. pokiaľ by napr. nastal iný incident a my by sme s určitosťou poznali a vedeli, že ide o členov LL, vyjadrili by sme sa určite. to s tým organizovaným fandením som asi úplne nepochopil, org. fandenie je predsa len org. fandenie :) v kotli si to relatívne vieme ustrážiť, ale aký môžeš mať dosah na sektor VIP :)
5. k veciam ohľadne ultras som ani od teba nechcel reakciu, len som chcel tebe a ostatným načrtnúť zopár situácii, kedy sme sa my cítili ukrivdení, no k verejnému vyhláseniu vlastného klubu došlo len po udalostiach pri zápase LM v ZA, snáď to bol prvý krok..
Vôbec tvoje príspevky neberieme ako kritiku a keď áno, tak len ako konštruktívnu. Dokonca sme za ňu vďační, pretože sa konečne ozval niekto, kto má záujem o veciach diskutovať. Klub nie je len základná zostava a kto ako hral, klub sme predovšetkým my všetci, čo prídeme na štadión a na 2 hodiny je to náš svet, ba sú medzi nami ľudia, ktorí s klubom žijú denno-denne a je jedno, či tu na fóre alebo iným spôsobom.
baki, ešte raz vďaka za tvoj záujem komunikovať (tým diskusiu samozrejme neuzatváram :) ) napr. v našej sekcii si pridávame témy a príspevky až na pár výnimiek sami pre seba, pri tom to robíme pre všetkých, ale záujem napr. napísať názor, pochvalu, kritiku je takmer nulový, to nás trošku mrzí, že nie je záujem do témy čo i len nahliadnuť, nie tak poslať postreh, samozrejme česť výnimkám
Naposledy upravil/-a OZ Légia Laugaricio v 28.09.2015 22:18:14, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.09.2015 10:23:55

zastupca OZ LL, som rad, ze si moje prispevky nezobral ako kritiku alebo nebodaj utok. ak budem v buducnosti citit, ze by som sa mal k nejakej veci v suvislosti OZ LL vyjadrit, spravim tak. [smilie=book.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.09.2015 12:14:22

Ja este k zapasu resp. k trenerovym vyjadreniach o niektorych momentoch napriklad o kridlach (napr. hrot nespomenul), ja by som k tomu podotkol ze rychle kridlo musi dostat aj rozumnu a presnu prihravku.
Napriklad so Zilinou boli pri ich 2. a 3.gole klucove momenty ich bleskova prihravka do protiutoku.
Gino je podla mna vyborne kridlo, ma rychlost, ma klucku, vie presne odcentrovat i presne vystrelit - on by potreboval ( a takisto aj David Guba) podobne nahravky do protiutoku ako robi Zilina.
Alebo naopak ak je uplne volny v sestnastke a ma pred sebou otvorenu branku tak mu (alebo hocikomu) treba prihrat - v jednej takej pozicii radsej Matus prestrelil brankara sam a nenahral volnemu Ginovi (bolo to trosku riziko ale vyslo to).
Inak ale Matus vyborne - gratulujeme k hattricku a zelame mu aj ostatnym chalanom mnoho peknych golov.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.09.2015 12:18:40

Inak treba si uvedomit ze Skalicu (s exTrencanmi Barisom a Petom Mazanom) nedokazala doma porazit Zilina takze slaby super to nebol.
Chalani hrali akosi pokojnejsie (skauti so slavnych klubov na tribune neboli) ako proti Ziline a ak sa vyskytla chybicka tak ju vyriesil Igor.
Drzim palce aj chalanom navratilcom do zostavy na ktorych tu padne obcas kriticke slovo napr. Klescovi alebo najnovsie i Holubovi - aby ich to neznechutilo, bojovali a vyuzili svoje skusenosti.
Som rad ze sa vratil aj Ibi Rabiu, nahradit skusenosti Cogyho este potrva.
Aj Stanovi ci Matusovi trvalo vela mesiacov kym sa vypracovali.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 29.09.2015 14:25:13

tak nech daju gina na hrot a nech caka na polke ked mu to budu hadzat tak ho tazko niekdo dobehne a wesley sa aj tak tlaci stale na kridlo a zbytocne im tam zavadzia a ked tak sevela kritizuje kridla nach sa pozrie ake prihravky dostavaju na paty potom sa mozu aj zblaznit [smilie=bananadance.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 29.09.2015 15:47:23

falco, ja som už dávno vravel že Gina má dávať na hrot, najmä pri vyrovnaných súperoch ako so ZA, alebo pri zápasoch vonku. Doma pri tlačení kapusty do prehustenej obrany by Ginova rýchlosť nemala efekt, tam môže skúšať Wesley či sa mu po 100 zahodených šanciach nepodarí niečo vsietiť.
Tiež podobne ako Hamer sa divím že Ševela vidí chyby iba na krídlach, ale zaujímavé že vôbec nevidí to načom sa zhodla väčšina komentátorov v rôznych médiách, že zápas so ZA nám prehral oveľa slabší stred poľa oproti súperovmu. Tam bolo všetko v poriadku - ani slovo kritiky trénera? Toľko lôpt čo sme tam so ZA stratili nepresnými prihrávkami, to dlho nepamätám.

Napísať odpoveď