10.kolo: AS Trenčín - MŠK Žilina 1:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 23.09.2015 21:53:22

skoda, ale tiez mam pocit, ze by nam tato facka mohla pomoct. prilis naivna hra. obrana je sice oslabena, ale prehrali sme to vpredu. tam sme boli jalovi. schett neschopny obist hraca a ked sa mu to raz za cas podari, tak nepresny center. dakujem, neprosim. bolo z neho omnoho menej osohu ako z gubu. ten sice tiez namiesto strely daval male domov, takze nech sa moc neuraza. rozhodca, katastrofa a nie ze nevyhovarajte sa nanho. bol tendencny a zasluzil by si nakopat. zapas mal urceneho vitaza dopredu, ale nevadi. treba o to viac zabojovat a potom to bude o to viac sladsie. a treba noveho stopera samozrejme, pri vsetkej ucte ku klescikovi. v prvom polcase som neveril vlastnym ociam, ako pustal superovych hracov. cez prestavku asi dostal kvapky, ze takto to nepojde. nie je dovod na paniku, ale cas na tvrdu robotu. a mozno nejake posily.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 23.09.2015 22:48:58

Dobra kefka!
Zapas som zial vidiet nemohol tak sa len vyjadrim k par bodom.
Jednoznacne vedenie uz pred zapasom so Steaou zaspalo- a odvtedy to ide dolu vodou.
Prisli 2 ? hraci co zatial nedokazu nahradit odchadzajucich.
Odchodou neurekom a doplnenie kadra dorastencami?
To ak nebude viac legionarov, tak pojdeme dolu.
Obrana sa rozsypala uplne - Klescik nema na to aby nahradil Ramona, Cegy koniec, a Madu ak dnes zas prepadol, tak to je na chudaciskovi Rundicovi, ktory nemoze byt vsade.

Uz s BA sme mohli fasnut trojku.
Vedenie sa musi fakt rozhodnut, ci sa chceme vzdat prvenstva, s tymto kadrom titul neziskame, Zelina je uz slusne zohrata a BA zaostava uz iba o 5 bodov.
Tak miesto 8 bodov ktore mohli byt v nedelu po vyhre v BA mame uz len 2 na Zelinu.

Budicek hosi! Treba doplnit ten kader.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.09.2015 23:27:39

Mne sa Wesley dnes páčil,bojoval,behal a sklepával lopty,je ťažko odstaviteľný od lopty-jeho mínus je že zahadzuje šance,ale to je problém skoro všetkých hráčov AS aj Žiliny v každom zápase...(bohužiaľ okrem dnešného)
Ešte sa mi páčil Bero,Guba,Rundič...
Gubu by som nestriedal,lebo Schet bol slabučký jak čajíček,ale nepáčila sa mi jeho reakcia po vystriedaní...
Rozhodca nás poškodil-z vyrovnaného zápasu spravil jasnú záležitosť pre Žilinu,lebo po druhom góle sme to už museli otvoriť a to je proti súčasnej Žiline istá smrť....
Ale za výsledok nemôže len on,ale aj naša jalová koncovka a ešte slabšia obrana(ľutujem Rundiča,lebo je na to mnohokrát sám),ale to sú problémy s ktorými sa potýkame počas celej doterajšej sezóny...
Bohužiaľ je Žilina v tejto sezóne od nás lepšia a aj niektoré bodové straty,ktoré mala idú len na vrub ne premieňania šancí,ale to je aj náš veľký problém...
Výborne hrá Wiliam-klobúk dolu..
My sa zatiaľ napriek zbieraniu bodov herne hľadáme...
Bolo naivné hrať s ňou otvorenú partiu...(mal som zlé tušenie,ale skutočnosť bola ešte horšia...a to sme mohli dostať ešte aj tri...)
Možno je táto facka dobrá pre hráčov,vedenie aj pre nás fanúšikov AS,lebo"už sme boli príliš veľký" a trochu aj pyšný...
Dobre,že to videl aj La Ling,lebo ľahko je predávať a ťažšie znova budovať...
Treba zabudnúť,že sme boli majstri a s pokorou makať,aby sme boli opäť najlepší-len si neviem predstaviť tri zápasy bez Rundiča...

[smilie=hmmm.gif] [smilie=hmmm.gif] [smilie=hmmm.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.09.2015 23:39:36

ifo, neviem či touto zahodenou príležitosťou na pohodlné ukočírovanie jesenného prvenstva sa vedenie náhodou už obhajoby titulu nevzdalo... Stále ich vôbec nemrzí to frajerske odhodenie Čogyho zo dňa na deň? Už aj predtým spokojný baki teraz priznal že na Šuleka v týchto zápasoch naložili viac ako debutant unesie (inak až na spomínanú chybu mne sa jeho výkon celkom páčil). Ďalším odfláknutým problémom je hlavne stred poľa. Ak vypadne jeden hráč pre zranenie, sa to takto znefunkční a niet použiteľnej náhrady? Opatovský opäť nula bodov. Ukazuje sa že na Lobotkov motor budeme dlho smutne spomínať.
Ševela ma znovu šokoval, tentoraz striedaním snažiaceho sa a nie zle hrajúceho Gubu už v 1 polčase. Skrátka divné a nešťastné ťahy od vedenia i trénera v poslednej dobe. Možno titul ešte nejako so šťastím ušmodrcháme, najskôr tak že so slabšími súpermi stratíme menej bodov ako stratí Žilina, ale ak nenapravíme aj vzájomné zápasy so ZA na jar, bude to ťažké... a v každom prípade tento výprask na našom ihrisku zostane riadnou škvrnou aj keby sme titul získali [smilie=sad.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.09.2015 06:41:29

sammy, tych stoperov bude treba dvoch. nemusime si nahovarat, ze rundic v zime ostane.

co sa tka klescika, ja ho kritizujem uz od jeho zaradenia na lavicku, ked ho v zaklade nahradil rundic. mnohi tu so mnou nesuhlasili (asi preto, ze je to odchovanec). snad sa im teraz otvorili oci. kedysi mal sancu na reprezentaciu. dnes uz je to uplne iny hrac.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.09.2015 08:07:35

Ja som stale rad, ze Sulek nastupil. Nazbieral obrovske skusenosti a okrem jednej chyby odohral super zapas. A to ma 17 rokov! Este trochu musi popracovat na navrate do obrany po utoku, ale to pride. Som rad, ze ho zaradil.


Chyba nam jedna vec a to stred pola. Opatovsky na to nema, mozno v Stankovciach by si zahral. A dalsi z U19? Janco, Richtarech nemaju zapasovu prax a skusenosti.


Ale vsetci ospevuju ZA ako su zohrati. No nevidim to tak krasne ako oni. Tiez mali kopec nepresnosti, nebyt rozhodcu druhy gol nedaju tak lahko, treti detto. A to sa pozrime akou sezonou musela Zilina prejst ked nastupil Gula.

Obetujeme tento rocnik aby sme zapracovali Suleka, Janca, Richtarecha, Salatu a Skovajsu?

Nemyslim si, ze tento rok je titul priorita. Priorita je stadion, preto tie predaje.

Vsetci chcu vyhravat, ale proti 14stim na strane supera sa neda, ako povedal trener Michaloviec Sturma:
"Je to mafia, toto už nie je možné"
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 24.09.2015 08:16:16

Rozhodca, rozhodca, rozhodcovia - pomaly v každom 2. príspevku [smilie=axe.gif] . Mali sme dať 5 gólov a vyhrali by sme 5 : 4 ......
Musíme si priznať, že káder oproti je min.sezóne je VÝRAZNE slabší a vytratila s i ľahkosť z hry. Nehovoriac, že Slotovany to na nás celkom vedia. A prišli hrať otvorenú partiu - takže sa nemôžeme vyhovárať ani na to , že 9 hráčov súpera bolo pred vlastnou 16-kou ........
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.09.2015 08:52:07

neviem ale podľa mňa sme boli viac ako vyrovnaný súper ZA, v niektorých fázach aj výrazne lepší... do stavu 1:2... ako k tomu prišlo som už písal a spomenuli to aj iní... okrem iného aj Bero o tom hovoril (pre radio SR dneska)... takže napriek tomu, že nám odišli kľúčoví hráči, máme stále čo ponúknuť a kvalitou sme za ZA nezaostali... tie góly (3,4) boli už iba o tom, že chalani chceli vyrovnať a zároveň boli nas*atí... napr. Koolwijka som tak nas*ato hrať ešte nevidel (z čoho vyústila aj jeho žltá karta), keď sme dostali ten druhý gól po avizovaní najprv faulu a potom ruky...

v každom prípade nám možno táto prehra príde vhod a usmerní nás v ďalších zápasoch... verím v to...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Heimerdinger
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.03.2015 21:13:45

Príspevok od užívateľa Heimerdinger » 24.09.2015 10:56:45

Šulek hral lepšie ako na Slovane kde iba loptu nahral na iného hráča (často aj obsadeného), teraz potiahol loptu alebo zakombinoval. Gino fajn, síce už to nieje také ako na začiatku keď nám prišiel. UŽ ho protihráči poznajú, ale stále vie vyrobiť za zápas dosť šancí. Keď smeruje lopta na Wesleyho tak už to také nebezpečenstvo nieje, loptu síce na chvíľu prikryje ale potom ju aj tak stratí alebo zle rozohrá. On je skôr asi čistokrvný zakončovateľ a konečne máme aj dobrého hlavičkára i keď v tomto zápase to nepredviedol. Rád som, že Koolwijk nerozohráva každý náš roh a priamy kop. Z tých jeho padáčikov nepadol ani jeden gól tuším...
K rozhodcom: zápas som videl na huste.tv a podľa mna bol nepresne zapískaný iba jeden ofsajd, ktorý nemal byť. Tie avizované ruky neboli. Tvrdšie a zákernejšie sme hrali my. Zbytočne sme sa rozčulovali, čomu to pomohlo? Radšej sa hráči mali sústrediť na zápas.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.09.2015 11:29:34

Heimerdinger, ja som zo zapasu videl len zostrih ale po nepotrestanom faule (stiahnuti) na Rundica v sestnastke nasledoval protiutok a gol ktorym zacala nasa prehra.
Vela ludi sa stazuje na rozhodcu asi to nebolo teda az take idealne.
Inak asi sa to dalo cakat lebo videli sme napriklad po akej velmi diskutabilnej penalte vyhrala Zilina v Podbrezovej.
A ake jasne penalty v nas prospech neboli odpiskane napr. s RK a TT, o rozdielnom posudzovani faulov ani nehovoriac.
Ja som mal moznost vidiet par zapasov bundesligy a hovorim ze najvacsi rozdiel medzi nou a nasou ligou je v rozhodcoch.
Ani nie v kvalite hry (teda okrem tych spickovych muzstiev) ako v jasnom a transparentnom rozhodovani kde clovek vobec netrpne co ti manipulatori zasa vymyslia.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.09.2015 11:33:51

Inak Zilina podala dobry vykon, su sikovni v protiutokoch (to boli uz aj pred Gulom) a aj po odchode Jelica tam maju dobrych strelcov z dialky.
Fandim jej vsak nanajvys len v EL lebo sa mi nepaci ako nam poza chrbat prehovorili Gulu, alebo pri rokovaniach o Wiliamovej opcii, alebo ako nam den pred prestupovou uzavierkou stiahli Milosa.
Ak maju naozaj este prsty v Cogyho odchode (ako sa tu niektori nazdavaju) tak si to nacasovali znamenite - zakulisne tahy im idu velmi dobre (ak to s Cogym nie je pravda tak sorry).
Co sa tyka exTrencanov v drese Ziliny som rad ze sa dari Wiliamovi - ten hrac neodisiel od nas vlastnou vinou, Milosovi i Hlohovi tiez nic nevycitam - odohrali si u nas toho dost.
Dalsi exTrencan Robo Mazan (inak velmi dobry obranca) myslim vypracoval standartku pred vyrovnavajucim golom.
On podobne ako Gula ale odisiel od nas dost sebecky hned na zaciatku kariery v okamihu ako si vybudoval dobre meno.
Obidvom sme vsak pri odchode vysli v ustrety a neblokovali ich v B-cku, Roba sme nechali odist do Senice, Gulu nechali dokoncit sezonu.
Ale k Cogymu ktory si u nas svoju sancu poctivo odpracoval - k tomu sme sa my nezachovali pekne a mozno aj preto sa nam to vcera (i v nedelu) vymstilo.
Aj ked tych pricin bolo viac - jednoducho pred skautami slavnych klubov nam to nevyslo, asi je to aj na nieco dobre.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.09.2015 13:35:55

neviete, co sa dialo na tribune tesne pred koncom zapasu? vyzeralo to nejaku potycku niekde v okoli VIP-ky. mohlo by to byt na nejaku pokutu. o hadzani vsetkeho mozneho (chrumky, prospekty...) po antosikovych zamestnancoch v ciernom pri ich odchode po zapase a o "vylete" borca po streche tunela az nad ciernych neborakov, ani nehovorim.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.09.2015 13:58:53

[quote="Hamer"Milosovi i Hlohovi tiez nic nevycitam - odohrali si u nas toho dost.[/quote]


A si predstav ze ja hlohovi vycitam vela.
A to hlavne ked mu bolo najhorsie, ked mal problemy s alkoholom, drogami, policatami, nadvahou, rodinne problemy, tak klub ho podrzal, platil mu mzdu, drzal ho v klube a snazil sa mu pomoct ako sa len dalo.
A on po najblizsej najlepsej jari odisiel do Slovana. Cize ja Hlohovi to vycitam
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.09.2015 14:39:23

baki, snazili sme sa aj s par ludmi z vipky vysvetlit panovi belanikovi a zilinskym funkcionarom vo vipke, ze zelina nepotrebuje uplacat rozhodcov....no nechcel pochopit....a vraj aj nejake pivecko sa rozlialo tym smerom...nabehol tam stehel...potom nam skludnovali hormony cifro, hodo...no a potom ryba
ale pozor to boli vsetky stary chlapi....a po zapase zase pivecka smerom k rozhodcom
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 24.09.2015 15:03:18

Sak to je natom smiešne,že sa k tomu uchýlia nie naši ultras ale starí chlapi, to sú všetko tí tréneri a futbaloví odbornicí.

Napísať odpoveď