9.kolo: Slovan Bratislava - AS Trenčín 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 20.09.2015 19:38:03

Bez ibiho to nemalo myslienlu. Opatovsky [smilie=axe.gif] tolko strat ze sa to nedalo spocitat. Gubovi neslo. Aliko mal ist skor. Holub [smilie=axe.gif] mali he predat ked sa dalo. Dnes toho tiez vela stratil. Bero odkedy hral pravu obranu uz to bolo ozaj cele na prd. Semrinec [smilie=bow.gif] dmes podrzal. Sulek super, hodili ho vody ale uplaval to. Cogy mal ist v lete prec, teraz to nedopadne dobre. Vykon bol zly smerom dopredu. Vzadu to bola 0 takzr ok

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.09.2015 19:50:17

Pravda je ta, ze ak niekto z trojice Bero, Rayn a ibi vypadne, nemame nahradu. Salata, janco alebo Opatovsky este musia velmi vela trenovat.

Opatovskeho bolo treba striedat za Janca uz v 55 minute mozno aj skor.

Guba odohral super zapas, bolo vidiet ako defenzive vypomahal. Bero pokryval velky priestor.

Koolwijk hral ako vzdy s prehladom. Preco sme neskusili Scheta?
Rundic no comment prehlad ako sa patri.
Semrinec konecne zachytal nadstandard.
Madu hral priemer podla mna aj ked mu utekal milinkovic, ked bol na jeho strane.
Myslim, ze Sulek zahral velmi kvalitne a tesim sa, ze bude pokracovat o svojom raste.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.09.2015 19:57:28

nikto samozrejme cogleya nebude kamenovat, ze odchadza ako volny hrac. je ale pravda, ze viaceri pred nim novu zmluvu podpsali napriek tomu, ze mali v plane odist a spravili to pre klub, aby z ich odchodu nieco mal. spomeniem napr. alda, stana, simona alebo ramona. klub uz niekolko raz ukazal, ze vie pomoct svojim byvalym hracom, ked a dostanu do exkrementov. naopak, david u nas nasiel dvere zatvorene, napriek tomu, ze vedenie s nim nema zle vztahy. myslim, ze nase vedenie je v tomto smere dostatocne velkodusne. cogley sa nedohodol na novej zmluve, tak nehra. deje sa to aj vo svete.

ano, cogley je lepsi ako sulek alebo skovajsa a je to logicke. ale kedze nepodpisal novu zmluvu a stara mu konci o tri mesiace, stal sa pre klub nepotrebnym.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.09.2015 20:08:26

Vsetci si musime uvedomit, ze cogy uz raz podpisal predlzenie zmluvy kvoli tomu, aby klub z toho nieco mal.

To ze mu nebolo umoznene odist teraz, aj ked mal ponuky, ale odchadzal Ramon, tak to uz je otazka kde je chyba.

Vzdy je chyba na dvoch stranach.

Myslim, ze je by bolo fajn zistit od Cogyho co a ako
"Boh je laska" 1Jn 4:8

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 20.09.2015 20:53:30

tak dnes aky teren, pocasie a rozhodcca tak taky zapas. strasne chybal rabiu , rayn to tam sam neubeha, prisli sme dokopy a 5 hracov zo zakladnej zostavy a je to vidiet, toto budeme velmi dlho nahradzat. rabiu odhadujem na minimalne mesiac. cegy skoda bol tu velmi dlho a je to trosku nekorektne z oboch stran.

Sulek na prvykrat dobre, musi chlapec hravat a teraz ma jedinecnu sancu sa ukazat, opatovsky prvy polcas este uslo ale druhy uz nula bodov.

Strasne som nepochopil zaradenie Bera na kraj obrany , holubekovi sa nedarilo a utok uz potom nebol tak podporovany. cakal som skor skovajsu a nie holubeka

Dnes to bol pre nas zlaty bod, dolezita bude este streda a potom to musime nejako ukludnit,

Velmi sa bojim, 5 hracov je 5 hracov. dufam ze nam niekto vyskoci.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.09.2015 21:28:49

som nasiel na nete, ze rekonvalescencia po operacii apendixu je 2-3 tyzdne. musime pripocitat nejaky tyzden, kym sa ibi dostane do formy, takze ratajme tak mesiac bez neho.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 20.09.2015 23:22:31

dnes otrasny futbal ..a znašej strany tiež bieda, šulek dnes vyborne ked bude makat tak bude ovela lepši ako čogley ..dnes bolo vidiet že opatovsky nato nema .
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 21.09.2015 02:25:47

Toto nebol šláger kola,ale očíbolenie....
Slovan hral peší futbal a my sme sa mu prispôsobili...
Čakal som viac od všetkých-potešil len Šulek,ako sa zhostil šance a Gino...
Keď som viackrát písal za nasadenie Opatovského,tak som sa mýlil-chlapec nemá na ligu...
Veľké sklamanie je Wesley,Bala mal ísť na ihrisko oveľa skôr...
Pozitívum je návrat Lawrenca,ale veľká škoda je vývoj udalostí okolo Čogyho...
Myslím si,že po toľkých rokoch poctivej práce pre klub by si zaslúžil od vedenia viac rešpektu,veď už raz predĺžil,keď chcel odísť,aby klub z toho niečo mal a vždy išiel na doraz a hral s veľkým srdcom-bude mi veľmi chýbať...!
Asi sa málo snažili ho predať v lete ak chcel odísť-mali mu viac pomôcť,Ramona mohli predať aj neskôr-hlavne,že RR chváli v Športe Kleščíka pre jeho dlhoročnú vernosť klubu a Čogyho hneď odkopnú,namiesto toho,aby sa snažili sa dohodnúť-je mi z toho smutno...bol to spolu s Jairom môj najobľúbenejší hráč...
Ukázalo sa aký je pre mužstvo po odchode Lobotku dôležitý Rabiu,aj to že po niekoľkých odchodoch a ďalších oslabeniach sme zreteľne slabší a zraniteľnejší...
Bod sme každopádne získali,lebo Slovan mal viac šancí,ale proti Žiline s takýmto výkonom dostaneme kefu...

[smilie=hmmm.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.09.2015 07:20:32

juraj, mozno chcel cogley odist, tak si dal nerealne financne poziadavky. tazko povedat, ako to bolo. ale podla mna je nemozne pisat, ze chudacik cogley chcel o par "drobnych" viac a zlé lakome vedenie mu ich nepridalo. je to praca ako kazda ina. aj bezny zamestnanec odide, ak je nespokojny s platom a sef neprida.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 21.09.2015 07:33:04

Opat sa potvrdilo, ze, klub je viac ako ludia.... [smilie=thumbsdown.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 21.09.2015 09:00:06

s takymto futbalom v stredu nevyhrame.
ad cogley, ak sa raz rozhodol s nami nepokracovat, tak nerozumiem preco ho tu niektori tlacia do zostavy.. to ma akoze do konca hravat za zasluhy a potom neviem co budete vraviet, ked sem pride na jar pekne udrzovany v zapasovom rytme v napr. zilinskom drese (co si myslim, ze je dost realne) a my budeme mat nerozohrateho suleka... to by som si este len vedel predstavit tie reakcie fanusikov!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.09.2015 09:39:29

Komplet súhlasím s Jurajom.
sammy napísal:...to ma akoze do konca hravat za zasluhy...
hral by iba za zásluhy? To mi teda vysvetli, nehral by preto že je aktuálne na svojom poste najlepší, ale iba za zásluhy??
Ako sa to dá spraviť v klube kde je vedenie svojim správaním dospelé/férové a nie je puberťácky urážlivé a samoľúbe, som už písal. Čogy mal v každom prípade hrať minimálne v tých najdôležitejších "šesťbodových" zápasoch, akým bol zápas v nedeľu a teraz bude v stredu. Šulek by sa mohol zapracovať postupne najprv v ľahších domácich zápasoch a postupne na neho nároky zvyšovať.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 21.09.2015 10:37:47

Čo sa týka zápasu - otras a očibôľ [smilie=axe.gif] .
Čo sa týka Petra - možno už by si zaslúžil samostatný chlievik ........., ale mimochodom podmienky sa od soboty do nedele zrejme výrazne zmenili ........ vždy niečo divné v našom klube vypláva na povrch ....... citácia z sob.športu :
Ktorý hráč z Trenčína v posledných rokoch si zaslúži prívlastok najcharakternejší?
„Peter Kleščík. Vyrastal s nami a prežil úplnne všetko, čo sa v klube dialo. Som rád, že je stále s nami. Takisto Peter Čögley má dôležité postavenie a silný charakter, pokiaľ ide o vzťah ku klubu.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 21.09.2015 10:41:36

ale ja vobec netvrdim, ze nie je na svojom poste najlepsi, tak klud. akurat tvrdim, ze uz je to prakticky cudzi hrac a myslim, ze bude lepsie ak bude hrat niekto s perspektivou. zasluhy mu tiez neberiem a dakujem mu tymto co spravil pre klub.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.09.2015 11:11:22

Prakticky ani teoreticky to stále cudzí hráč nie je, stále je na súpiske, cudzí bude po zimnom prestupovom období.
V súčasnej situácii po odchodoch a pri oslabení mužstva je takáto nadutosť voči nášmu srdciarovi a jeho "trestanie" zbrklé a nepremyslené. Uvidíme po skončení sezóny, či nás to napokon nebude stáť titul. Niečo naznačí možno už streda.

Napísať odpoveď