9.kolo: Slovan Bratislava - AS Trenčín 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.09.2015 14:55:09

otrasny futbal, na otrasnom travniku .. tesim sa na zilinu a na futbal

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 20.09.2015 15:02:35

hlavne druhy polcas otras

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.09.2015 15:03:11

mozme byt radi ze sme neprehrali....klesco a madu velke minus
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 20.09.2015 15:03:42

Slovan dnes s viacerymi spalenymi tutovkami, mozme byt radi za bod.
Cogley vyradeny z timu - asi mal prehnane poziadavky. Bude ho skoda.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 20.09.2015 15:06:20

no skusim zhodnotit zapas z mojho pohladu. nehrali sme na 100% a slovan mal fakt dobre sancei ked sme mohli aj vyhrat. dnes sme to prehrali v hlavach...

druha vec. cogley nechce predlzit zmluvu. na jednej strane by som mu poprial nejaky posun v kariere, na druhej strane mi je hlavne divne preco taky srdciar nechce splatit klubu sancu ktoru mu dal...asi bola ta zmluva nejaka smiesna...

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 20.09.2015 15:18:27

Tak potom co som dnes videl,urcite spokojnost i s bodom,nevadi toto kolo adepti na titul remizovali,tak to az tak neboli..
Urcite by som nechcel mat toto kolo na tikete,velmi zaujimave a v niektorych pripadoch prekvapujuce vysledky ,zeby tiper kolo? [smilie=blush.gif]

Zapas so Zelinou bude priorita a aj tam budem urcite rad aj za remizu,aby sa nam nepriblizili na dostrel. [smilie=baby.gif]

Neviem,ale vyzera to akosi cudne co sa tyka Cogyho ,partia vraj super,chalan srdciar a ze nechce predlzit zmluvu?? je tu nieco ,co treba riesit co najskor,ak dohral,tak veru strata [smilie=axe.gif]
Myslim,ze striedat a poslat tam Alika mal trener uz skor ,ovela skor,ozivit nejak tu nasu dnes biednu hru,i ked Skuba sa zlepsila,a uz to nebol z ich strany system hura,ale boli organizovanejsi.
Drzme palec na stredu,nech je to lepsie,teraz 7 domacich zapasov pred nami,tak sa dufam aj v tabulke viac odputame. [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.09.2015 15:21:41

podla mna to nebol az taky slaby zapas. mali sme zmeny v zostave. v poli to bolo vyrovnane, oni mali viac vylozenych sanci, my sme mohli v zavere rozhodnut. remiza je podla mna logickym vyustenim vyvoja zapasu.

ibi chybal, to je jasne. opatovsky nedosahuje jeho kvality. s tym apendixom je to smola, moze to byt dlhodobejsie.

z cogleya som trochu prekvapeny. vela pytal, co sa v nasom klube neodpusta. takto potupne koncit v klube po 8 rokoch je smutne, ale stava sa. otazka je, ci je lepsie stavat cogleya, ktory je uz duchom inde, alebo suleka, ktory zatial nedosahuje jeho kvalit, ale sa snazi a je naplno koncentrovany. klub zvolil druhu moznost. treba ale povedat, ze sulek hral dnes skutocne velmi dobre a nespravil ziadny kiks. je to sanca aj pre holubka a lawrenca.
ocenujem pristup sevelu, ze okolo cogleya nerobil ziadne tajnosti. to a v nasich koncinach casto nestava.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.09.2015 15:40:53

holuba dat do obrany je nezmysel....a jeho minuly a dnesny vykon bol velmi slaby
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.09.2015 15:48:38

Šulek síce nespravil chybu, ale tým že sa zatiaľ bál potiahnuť po krídle, stratili sme našu veľkú ofenzívnu silu na jednej strane - spolupráca Čogyho s hocijakým krídlom bývala priam vzorová a veľmi účinná. Tým že nepredĺžil zmluvu (ponúknuté podmienky nevieme), tak Čogyho trestajú??? Namiesto vďaky hráčovi ktorý spravil pre AS tak veľa? To je myslím riadne debilný prístup, veď tak trestajú hlavne sami seba, mužstvo i fanúšikov. Šuleka aby sa dostal do zápasovej praxe mohol stavať počas celej jesene postupne, doma, pri slabších súperoch, či pri väčšom náskoku.
Zápas bol z oboch strán otrasný, keby nebolo tých pár šancí, úplne by som myslel že sa dohodli na 0-0. Biedni boli ale aj Slovanisti, rozhodcovia, trávnik... všetko. Také mužstvo sme po výkone proti Trnave mali rozniesť na cucky! Ale my sme boli spokojnučkí s ušúľanou remízkou, čo dosvedčuje posilenie obrany na úkor útoku v posledných minútach. Pre mňa sklamanie, tentoraz aj z trénera. On bol spokojný napríklad s výkonom Opatovského, keď ho do konca zápasu nestriedal?
Bola to strata dvoch bodov v situácii, kedy sme si mohli ľahúčko vybojovať riadny únik z pelotónu. Pred stredou mám po takomto výkone veľké obavy.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 20.09.2015 16:00:09

uplny suhlas s handelom,, jedine co teraz moze hrat pre nas ze hrame 7 zapasov doma a ak sa na ne dobre pripravime,moze to byt fajn.
Inac Skubu sme mohli uz takmer vyradit z boja o titul,miesto toho maju aj oni este stale celkom dobre sance,ak sa budu zlepsovat a vyhravat .. [smilie=axe.gif]

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 20.09.2015 16:11:29

Toto nebolo futbalové stretnutie. bolo to stretnutie nepresnosti. Ak takto majú hrať špičkové slovenské mužstvá, potom nemusia mať žiadnych legionárov za nekresťanské výplaty. Skutočne to bola reklama ako nehrať ligový futbal. Možno že sme príliš nároční, ale ak niekto prepol na zápas Janov- Juve tak videl, že futbal vo svete je iný.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.09.2015 17:06:02

Som rad ze som tento slaby zapas nevidel priamo na stadione.
Bod sme ziskali so stastim aj ked ani Slovan nehral pekny futbal.
Tiez suhlasim s niektorymi predchadzajucimi nazormi ze Cogyho sme nemuseli odstavit. Aspon nie takto rychlo - v tychto dvoch tazkych zapasoch (Slovan a ZA) by nam Coky velmi pomohol. Evolucia je vseobecne lepsia ako revolucia lebo neprinasa zmatok a mnoho tazkych chyb. Aj kedysi odchadzajuci David "Depetro" vtedy u nas napokon dohral jesennu sezonu a stal sa kralom strelcov. Samozrejme postupne mohol byt napr. Sulek zapracovany do muzstva, prajem mu (i ostatnym chalanom) aby z nich boli tiez vyborni futbalisti. V poli chybal aj Rabiu ale znovu potesil vybornou hrou najma Gino.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.09.2015 17:24:31

hosi, sulek ma 17 rokov. nemoze tam hviezdit ako azpilicueta. bal sa ist dopredu? bal a co? ja si pamatam, ked do ligy prisiel cogley. pobehoval pri ciare ako splasena sliepka a cisto spracovat loptu bol pre neho casto neriesitelny problem. ja som so sulekovym vykonom spokojny. hrat proti milinkovicovi, vychcanej balkanskej liske, nie je len tak. fakt, ze neurobil chybu, je pre neho najdolezitejsi. ak bude mat vykyvy vykonnosti, mame lawrenca, aj ked to je lavy obranca. holubek si tiez na tom poste svoje uhra. ak to bude neprekonatelny problem, v zime zapracuje LL...

nemozeme hrat kazdy zapas fantasticky. podstatne je, ze sme neprehrali a mame nejaky ten bod. nemozeme zabudat, ze skuBA ma na papieri najlepsi kader v lige.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.09.2015 17:52:10

baki, to že som písal o Šulekovi že nechodil dopredu, neznamená že na začiatočníka zahral zle. Ale hádam sa zhodneme, že Čogy v súčasnosti -nie keď začínal, by bol najmä pre dnes bezzubú ofenzívu, prínosnejší? Kritizoval som ofučané spôsoby vedenia, že si nedokážu nášho srdciara vážiť a ak pre neho už nedokážu ponúknuť atraktívnu zmluvu, tak aspoň dôstojne ukončiť vzájomnú spoluprácu. Ofučali sa nedávno voči Depetrisovi, teraz trestajú Čogyho. Nie je to trápne - najmä v súvislosti s teraz zverejnenými ohromujúcimi plusovými číslami pomeru za nákupy/predaj hráčov?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.09.2015 19:04:52

Nebudem komentovat Cogho, nepoznam jeho naroky. Ale Sulek sa chytil sance velmi dobre a pacil sa mi jeho hra. Jasne ze sme zvyknuty na inu hru na pravej strane, ale zase prava strana bola vykryta a aj Milinkovic nemal tolko pristoru. Dokonca podrzal loptu, nehral zbrklo na svoj vek. Ma 17 a moze byt velkym prinosom.

Coglej mohol odist uz v lete ale nenasli nic vhod pre neho.

Treba jasne povedat, ze mohli sme prehrat, ale kludne sme mohli aj vyhrat, hned prva akcia bola golova.

Skoda neodskocili sme v tabulke, rovnaky vysledok by som bral aj v stredu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď