9.kolo: Slovan Bratislava - AS Trenčín 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 21.09.2015 11:34:28

Tréner jasne povedal, že Čogyho vyradili z kádra! Takže sa s ním už neráta. Čo bolo, sa nedozvieme a tak nemá zmysel to súdiť. Je možné, že Čogy sa ešte "umúdri" a podpíše, ak teda ešte bude záujem. Čas ukáže.
Šulek vôbec nevyzeral zle. Zahral spoľahlivo a má budúcnosť. Dopredu to samozrejme nebolo to, na čo sme na pravej strane zvyknutý, ale nevieme, aké mal pokyny od trénera.
Šemrinec ukázal, prečo je jednotka medzi žrďami, Holúbek a Opatovský potrebujú väčšiu zápasovú prax.
Celkovo ťažký zápas a pred nami ešte ťažší!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.09.2015 11:34:58

K teme Cogy pridam aj ja svoj nazor.
On bol pred zapasom sucastou muzstva takze jeho nezaradenie znamena ze sme fakt trestuhodne nepostavili to najlepsie co mame.
Zilina i Slovan su stastni ze sme tuto chulostivu temu "Cogyho zmluva" zacali riesit pred dvoma najdolezitejsimi jesennymi zapasmi.
Ved keby sme v nich bodovali naplno tak uz mohlo byt na spici tabulky takmer "vymalovane".
"Depetra" som uz spomenul predtym a pridam dalsi priklad - ked Zilina zlanarila trenera Gulu i jeho asistenta tak sme to riesili chladnou hlavou a nechali ich dokoncit sezonu.
Okamzita vypoved sa zvycajne dava za hrube porusenie pracovnych povinnosti a Cogy dostal takuto vypoved vtedy ked to najviac zabolelo nielen jeho ale i nas.
Sammy a co sa tyka toho ze mozno ma prsty v tom nasa konkurencia - po pripadoch Gula, Wilian, Milos to nie je to zial vylucene - ale v tychto 2 klucovych zapasoch mal podla mna Cogy hrat.
A k samotnemu zapasu - na profutbale vyhlasili za postavu zapasu Igora.
Da sa s tym suhlasit, aj jeho zasluhou si vezieme bod.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.09.2015 12:10:40

hamer, cogley nema vypoved. je nadalej sucastou klubu, trenuje s timom a do decembra je na vyplatnej listine AS. jediny rozdiel je v tom, ze ho sevela nebude nominovat na zapasy.

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa dezen » 21.09.2015 13:26:55

Bol som na zapase, smerom dopredu sme nehrali nic, zle riesenie situacii typu: s loptou sam az do brany. Fantasticky zachytal Semrinec, nebyt jeho a dobre postavenych zrdi, tak sme mohli dostat aj 3:0 a nemohli by sme povedat ani slovo. Futbal medzi sestnastkami biedny, Slovan hryzol omnoho viac co sa tyka sanci. Opatovsky nula bodov, Holub nic, potesil na pravom kraji Sulek.

Ku Cogleyovi len tolko, je to oblubenec tribun, je tu skutocne dlho, ale nema vyznam ho tu drzat. Hra dopredu a podpora ofenzivy na kraji bola vzdy jeho silnou strankou, no zial to sa neda povedat o jeho defenzivnej hre, to bola jeho neskutocna slabina. Radsej tam mat defenzivnejsieho Suleka s potencialom. Tot moj nazor.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.09.2015 13:43:18

Baki jasne, myslel som to samozrejme obrazne ako okamzita vypoved zo zapasov A-muzstva.
Ale takato situacia asi nevyhovuje ani jednej strane a mozno sa najde este nejake ine riesenie (ak sa teda zial uz neda dohodnut na novej zmluve) - napr. za by ho uvolnili z AS skor.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.09.2015 15:57:19

Tak svetlo vnieslo vyhlasenie klubu aj hraca.
http://www.astrencin.sk/clanek.asp?id=C ... dzaju-4172

Myslim, ze je jasne povedane, ze klub aj chcel, ale Cogy sa chce posunut.
po pravde ani sa mu necudujem, len dufam, ze pojde za hranice SR, nie kraja.
Ako bolo spominane, podpora ofenzivy bola vyborna, do zadu preto nie vzdy stihal. Mnoho ludi ma/malo na neho tazke srdce, lebo vedel spravit velke problemy ako napr. penaltu proti Hull city, priamy kop proti Steaua atd. Mal svojsky styl hrania.

Pravda je taka, ze mlady Sulek ma teraz o motivaciu naviac a verim, ze sa sance chopi.

Ma 17 rokov defenzivu zvlada na jedna minus, dopracovat ofenzivu, lepsie povedane, trochu viac odvahy do utocenia a podpory utoku a bude lepsi ako Cogy mozno.


Bezpodmienecne sa Coglej zapisal do historie futbalu tu v Trencine a patri mu velka vdaka. Ak neposilni nasich konkurentov budem mu drzat palce aj nadalej.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.09.2015 17:05:27

hamer, on do decembra nemoze hrat inde ako u nas. moze odist do svojho noveho klubu (ak nejaky ma, ale asi ma, ked nepodpisal zmluvu), no tam moze len trenovat, rovnako ako u nas.

snapshot, fandit mu mozno budem aj ja, kedze je minimalna sanca, ze by nam dal gol. v 145 ligovych zapasoch nedal ziadny [smilie=beer2.gif]

ale nahoda je svina... [smilie=blush.gif]

ja nechcem malovat gulu na stenu, lebo ten tu v stredu aj tak bude behat, ale vidim to v cogleyovom pripade na zelinu [smilie=blink.gif]

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 21.09.2015 18:27:09

Nedávno povedal, že svoj prvý ligový gól dá, keď to budeme najmenej čakať. Žeby do našej siete? Pokojne, hlavne že vyhráme 4:1. [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.09.2015 19:40:43


Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.09.2015 20:16:34

toto ma fakt vytaca, ze ucitel-ziak. gula ucitel, svela ziak, volesak ucitel, semrinec ziak a podobne sracky [smilie=angry.gif]

gula a sevela su jedna generacia. nie gula spravil trencin ale trencin spravil gulu, rovnako ako sevelu. volesak a semrinec su tiez jedna generacia a semrinec je lepsi.

my sme prvi, my sme najlepsi, my sme favorit toho zapasu, my sme majstri, MY SME TRENČANIA [smilie=shoot2.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.09.2015 22:00:19

Baki podla mna je to celkom o.k. clanok, slovo ucitel tam je obrazne, mozes si to nazvat aj zaucenie od trosku starsieho kolegu :-)
Je fakt ze Gula trenoval Martina (ten robil potom aj asistenta) a Igor robil dlhsi cas Milosovi nahradnika.

Ja sa este vratim najma k Snapshotovi na temu Cogy - pri tom Hulle ale najma Steaue sa mnoho ludi zhodlo ze to nebolo az take jednoznacne.
A v stovkach ostatnych pripadov plnil svoje obranne ulohy vyborne.
A aj ked sice nedal gol, pri velmi vela nasich goloch stal na zaciatku akcii prave Cogy, ako si aj ty uznal ze ofenziva bola vyborna.
Preto hovorim ze aspon v tychto dvoch dolezitych zapasoch (SBA a ZA) mal Cogy jednoznacne hrat, najma ked nam docasne vypadol aj Ibi Rabiu.
Co zapricinila neucast tychto dvoch hracov sme videli v rozdiele nasej hry v tomto poslednom zapase v nedelu oproti predposlednemu zapasu s TT.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.09.2015 08:41:55

mozno by cogley mohol hrat v tychto dvoch zapasoch, ale je to pre suleka a skovajsu velka skola. sevela ich mozno testuje, ze ci to po psychickej stranke daju. kazdopadne to bude zapeklita situacia. klescik dlhodobo bez formy, vlavo madu, ktory obcas fajne zarve, vpravo neskuseny zajac... chudaci ici a milan. je to vsetko na nich dvoch.

Napísať odpoveď