8.kolo: AS Trenčín - Spartak Trnava 5:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 13.09.2015 11:18:52

Ale pisem o noecom inom. Ide o to ze ked vedieme o 1 gol tak uz sa nesnazime dat dalsi. Hrame volnejsie ale neda sa vyhravat 1:0 stale. Pisal som to uz pred Rk. Pisem to aj teraz, treba dat aspon 2-3 goly a potom nech si to len dohravaju.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.09.2015 11:28:01

Treba sa na to pozerat z dvoch uhlov.
Vsetci hraju inak ako ked sme prisli do ligy. Uz nehraju otvorenu partiu, to si dovoli malo timov.

Druha vec je, ze ked vyhravame o 2 goly ano, hrame s loptou az do brany, ked opadne ten prvotny stres skusame, testujeme, hrame sa ale hlavne BAVIME sa
"Boh je laska" 1Jn 4:8

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 13.09.2015 13:27:35

Aaale teraz sa to zmeni, ako poznamenal trener trnavy hra sa na umelej trave co je pre nas jasna vyhoda, lebo na nej hrame stale [smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif]. Ved uz je to smiesne a to ani nezacal este zapas.

Cactus
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 15.03.2015 19:27:12

Príspevok od užívateľa Cactus » 13.09.2015 18:00:00

Dnes škoda 3 inkasovaných gólov, na druhej strane som rád že 2 z nich dal práve David, my sme dali ale 5, veľmi pekný futbal pre diváka. Zase sme mali kopu šancí, našťastie ich dnes nemusíme ľutovať až tak ako naposledy. Som rád že sa trafil aj Mitchell, trošku boli ostatní na tribúne zmätený keď sa malo skandovať jeho meno, snáď si ho už budú pamätať všetci [smilie=bounce.gif] Inak čo ste tu vyššie rozoberali, presne na trávnik sa vyhováral trnavský tréner aj po zápase. V poslednej dobe to čím ďalej tým viac vadí trénerom čo tu prehrajú...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.09.2015 18:14:09

ja som s takymto "all stars game" priebehom zapasu nespokojny. tri inkasovane goly su neakceptovatelne. ked tam nasa obrana postavila slavobranu depetrisovi, mal som dost. asi mu pomahali naspat do reprezentacie, ci co.

potesil premierovy gol scheta. podla mna je lepsi ako guba, len sa potrebuje zzit s timom.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 13.09.2015 18:30:21

Ja som spokojny,len mrzi lacny prvy inkasovany gol prakticky do satne a ten myslim druhy,ked Madu prepadol ako ziacik,tak to bolo dost naivne.
Guba velmi dobre ,Gino super,Bero tiez,i Rabiu sa pridal a celkovo prvy polcas sme za 15 minut strelili 3 goly dobremu superovi.
Za dva zapasy sme dali 9 golov,je to fajn,ze si zastrielali hosi,no ked sa hra takto utocne,pridu i chyby a tych bolo dost,efektivita prvy polcas parada,druhy polcas mohol dat Gino hattrick,no skoda,ale viac vadi strata koncentracie a najma uspokojenie,ze mame nahrane a uplne prestali hrat,hra sa potom vyrovnala,ale aj ked sa na nas dotiahli,vzdy sme odskocili,tak to vyzeralo ako by hru kontrolovali.

Az na branenie spokojnost, Rundic istota,len neviem ci mal prsty aj v nejakych goloch,ale Ramonov odchod je citit.

nazdravie a pekny pofutbalovy vecer [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.09.2015 19:59:47

lacne boli vsetky tri inkasovane goly a o tom to je. [smilie=blink.gif]

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 13.09.2015 20:28:52

To je pravda, vsetky 3 goly boli darovane. Prvy polcas z nasej strany parada. V druhom sme mali tolko unikov ze az. Efektivita uz je lepsia. Keby sme moc chceli tak dostanu este o dva tri goly viac.

Samozrejme si trener nemohol odpustit poznamku ze to bolo kvoli trave. [smilie=axe.gif]

Martin ako je na tom Matus Bero ?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 13.09.2015 22:36:48

vyborne ofenzivne divadlo z oboch stran, obrany dnes mali dobry den, ale som presvedceny keby drzime cely zapas 1:0 tak k tomu nasa obrana nepristupi tak zlahka ako za stavu 3:0 resp. 4:1 kde sme si povedali "tak a mame to doma" .. lacne goly mrzia, treba sa tejto oblasti trosku povenovat, na druhu stranu som rad ze ich dal David a prajem mu ich co najviac, nech sa rozbehne .. pri Aldovi potesil potlesk pri striedani, ale hra teda nic moc .. Godal taka svoja klasika co hraval vzdy .. u nas podla mna top dnes Guba, Cogy a najma Ryan, s prehladom a kludom .. Schett bude dobrou posilou .. TT pookopavala, trener si poplakal kvoli umelke .. 3 body su doma, spokojnost

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.09.2015 02:46:07

berko prisiel z 21-tky s bolestami chrbata, dnes to vyskusal....ved to poznate s krizami ziadna sranda
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 14.09.2015 08:49:12

baki napísal:
GULIVER napísal:Uz to nie je ako kedysi, ked sme to bili 6:0 a pod. Nasi cjalani daju 1-2 gole a to nam staci. Za trenera gulu sme hrali stale naplno. Za sevelu ked vedieme, tak prestaneme hrat.


logicky vyvoj. uz nie sme naivny novacik, co da 3 goly a dostane 5. to uz mame za sebou. chalani su starsi, prislo par skusenych hracov. sme majstri a podla toho sa musime spravat. velke kluby v lige tiez nevyhravaju kazdy zapas 6:0.
Baki sa trafil - našťastie opačne [smilie=bounce.gif] .
2 postrehy - plačko Huckojaraábek sa vyhovára na koberec (vidno, že je to vhodný tréner do TT a zapadá do koncepcie .........) a lajdáckosť v obrane sa nám môže very vypomstiť ak nebudeme hrať proti naivnému súperovi bez obrany ..........
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 14.09.2015 09:07:23

Na rozdiel od minulých zápasov lepšia efektivita, najmä v 1.polčase, málokedy sa nám podarilo zo 4 striel na bránu dať 3 góly. V druhom sme ich mohli viackrát definitívne doraziť, ale to už naši útočníci zase všetko veselo ľahkomyselne zahadzovali, veď vedieme tak čo, zahadzuje sa to úplne v pohode, žiadne výčitky [smilie=cool1.gif] Ale koniec dobrý, všetko dobré, tak ja to hodnotím ako zaujímavú fajn zábavu, aj keď na poučenia z niektorých chýb netreba zabudnúť.
Tiež som bol zvedavý na Scheta (ozaj, prečo má na drese krstné meno?), za tých 10 min sa veľa zistiť nedalo, tak dojem z neho skôr rozpačitý, ale dal gól, čo je super hlavne pre jeho psychiku v ďalších zápasoch.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.09.2015 09:31:19

filipina, hned po zapase manapadlo, ze co som tu pisal o tom profi pristupe k zapasu [smilie=alien.gif] a odohrali sme exhibicny zapas v style "davidko, vitaj, chlapec nas a daj si par golikov! nam to nevadi. my aj tak dame 5."

su aj taketo zapasy, ale osobne si viac vazim vyhru 2:0 ako 5:3.

trtkava opat na hrane unosnosti, dokonca aj boris co-to nasim nalozil. aldo naopak odohral korektne cely zapas, co som bol trochu prekvapeny, ale milo prekvapeny. je na nom vidiet, ze dlho nehral pravidelne. je legendarna rychlost a pohotovost je prec. ibi s ryanom si tam z neho robili kozy.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 14.09.2015 09:44:51

Fakt škoda, že ten Depetris nedostal z AS žiadnu ponuku. Našťastie trnavská obrana bola celkom jalová a 5 gólov potešilo, hlavne máme dvoch nových strelcov.

Ináč obrane AS treba vysvetliť, že zápas sa končí odpískaním rozhodcu a nie v 80. minúte za stavu 4:1. V tej poslednej desaťminútovke som mal pocit, že sledujem hádzanú namiesto futbalu (to zjednotenie futbalu s hádzanou pod hlavičku AS zrejme náhoda nebola).
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.09.2015 11:52:15

Ja suhlasim s Matusom Berom (ktoremu gratulujem ku krasnemu golu) ze 5:3 je lepsie ako 2:0.
Bol to krasny utocny futbal lebo ani Trnava nebetonovala (ako sme inak u nas u vacsiny muzstiev zvyknuti).
Takyto utocny styl sa musel divakom pacit, je fakt ze obrany su vtedy vysunute dopredu a tak su viacej zranitelne.
Ale to nevadi - pre vcerajsi zaplneny stadion a krasne pocasie sa vyzadoval presne takyto futbal, vdaka.
Gratulujem aj dalsim strelcom okrem Matusa - Ginovi, Ibrahimovi, Wesleyovi, Schetovi a celemu muzstvu za ich tvorivost.

Napísať odpoveď