7.kolo: FK Senica - AS Trenčín 1:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.08.2015 20:34:46

pozrel na Slovak Sporte....prvy polcas nic, druhy pekne....ale senica hrozna aj ked filip sa snazil....guba perfekt, aliko prvy ligovy golik, kelvajk a bero...no proste ten druhy polcas bol pohodovy len som cakal kolko golikov bude
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.08.2015 20:37:48

som pisal, ze sme majstri, ta ňe? [smilie=super.gif]

prvy polcas z nasej strany trochu nervozny, senica sa snazila, v druhom polcase sme dali dlho ocakavane goly a bolo po zapase. neda sa povedat, ze by sme v prvom polcase hrali zle. najslabsi hrac podla mna klescik. odhliadnuc od toho, ze isiel cez neho gol, pri ladne sa pohybujucom, atleticky vyborne pripravenom, rychlom a preciznom rundicovi posobi ako past na oko. verme, ze pocas najblizsich dvoch dni nam rundic neodide, lebo nasa obrana je v kosostvorci [smilie=blink.gif]. ale neviem, mozno je to len moj nazor. nechcem byt na klescika prehnane negativny. mozno len mam po ramonovi, ktory nasadil latku velmi vysoko, velke ocakavaniana stoperov.

tradicne velmi dobre koowijk, bero a guba. aliko naznacil svoje moznosti skvelym golom. ako to dokazal dat z takej blizkosti brankarovi pod nohu, fakt nechapem. semrinec z jedinej vaznej sance domacich dostal gol, ostatne polosance vyriesil. dnes z jeho strany standardny vykon.
inak ked sa hromotlk wesley snazi o narazacky, paticky, chirurgicke prihravocky, prenechavacky a podobne "vychytavky", tak to posobi miestami komicky, no dnes mu to vyslo pri rozhodujucom gole, takze dobre. v globale spokojnost. prvy zapas postlobotkovkskej ery bol vydareny. ocenujem nasadenie hrota wesleyho a upustenie od experimentalnej hry bez utocnika, co bolo ciastocne sposobene aj lobotkovym odchodom. chalani ukazali, ze ruzomberok bol len zhoda nestastnych okolnosti. teraz este dat minimalne 5 zavodu a cez prestavku popracovat na premienani sanci.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.08.2015 00:23:29

Dnes prvý polčas [smilie=axe.gif] hanba, Senica bola lepšia.

Druhý polčas [smilie=bow.gif] hlavne Guba, ten hral výborne, Wesley to oživil v predu, 3 góly išli cez neho, vyhrával súboje, Gino sa snažil, hral v celku dobre, záloha OK, i keď prvý polčas sa iba hladala, Madu super, Rundič taktiež, pre mňa je top CB v lige, ( druhý Škrtel ) čegy pohoda, klečšo amen tma, nejak mi tam stále nepasuje po odchode ramóna. Ak by bol na jeho mieste Rundič pri prvom góle, tak by tomu zabránil. Šemrinec pochytal čo mal, gól mu nemôžeme vyčítať. Aliko znova prvá šanca ako vybehol na trávnik išiel sám na brankára a [smilie=axe.gif] , čakal som že aj druhú šancu zahodí ale našťastie mu to tam padlo, pri oslave bolo vidieť že je šťastný že sa mu podarilo skórovať.

Zo Senice ma zaujal Kosorín, je to celkom šikovný krídelník, inak hrali prd druhý polčas.

Ak by sme hrali tak ako dnes druhý polčas a zlepšili by sme efektivitu, tak by tá liga stála za prd, lebo by sme ju vyhrali s prstom v ... [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.08.2015 07:05:05

guliver, nasu realnu silu ukazu az zapasy so zelinou a skuBou. jediny silny super, s ktorym sme hrali, bola DS (ta ale nema majstrovske ambicie). znepokojuje ma skuBA. ten papa nieco sa javi ako kvalitny trener, ktory vie, o com je moderny futbal. samozrejme, aj zelina sa zlepsila oproti minulej sezone. ak im neodide jelic, svoje si uhraju. ja sa tesim na 9. kolo so skuBou vonku. tam sa ukaze, ako na tom sme.

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 30.08.2015 10:10:31

Co sa deje s vyjazdami ?
Nic sa neorganizuje ...

Takto pride na Senicu 30 ludi do sektora hosti , ktorych prehuci 15 Senicanov
a dalsich 50 ludi po tribunach

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.08.2015 13:51:16

Ešte by som doplnil skúsenosť zo Slovaksportu. Sú veľmi slabí a neprofesionálni, nepoznal mená hráčov, nepoznal ich pozície kde hrajú, nevedel správne okomentovať priebeh hry, pozápasový rozhovor robil nejaký šuplikant čo sa nevedel ani poriadne vyjadrovať, replay gólov ani nepúšťali alebo len ich chceli pustiť ale už sa hralo tak to vypli, ale aspoň obráz sa ako tak dal pozerať, Huste má kvalitnejšie prenosy i keď tiež nestoja za veľa.

Ďalej by som chcel doplniť, že máme strašne úzky káder, mladí šance nedostávajú a na striedačke je prakticky len Holub, Aliko a Skovajsa. Iní hráči nemajú šancu dostať sa do zápasu. Treba zvýšiť konkurenciu, lebo su si hráči istí svojou pozíciou v mužstve a vedia, že ich nemá kto vytlačiť zo zostavy tak to dosť flákajú ( včera hlavne prvý polčas )

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 30.08.2015 15:00:00

GULIVER napísal:Ešte by som doplnil skúsenosť zo Slovaksportu. Sú veľmi slabí a neprofesionálni, nepoznal mená hráčov, nepoznal ich pozície kde hrajú, nevedel správne okomentovať priebeh hry, pozápasový rozhovor robil nejaký šuplikant čo sa nevedel ani poriadne vyjadrovať, replay gólov ani nepúšťali alebo len ich chceli pustiť ale už sa hralo tak to vypli, ale aspoň obráz sa ako tak dal pozerať, Huste má kvalitnejšie prenosy i keď tiež nestoja za veľa.

Ďalej by som chcel doplniť, že máme strašne úzky káder, mladí šance nedostávajú a na striedačke je prakticky len Holub, Aliko a Skovajsa. Iní hráči nemajú šancu dostať sa do zápasu. Treba zvýšiť konkurenciu, lebo su si hráči istí svojou pozíciou v mužstve a vedia, že ich nemá kto vytlačiť zo zostavy tak to dosť flákajú ( včera hlavne prvý polčas )
ten slovaksport to bola veru tragedia... strasne neprofesionalne, vyjadrovanie jak v krcme od stola toho reportera, jak keby som bol na stadione a vedla nejaky panko mi to komentuje :D
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.08.2015 15:17:58

mozeme byt radi, ze to mame v TV. onedlho zistia, ze im to nikto nepozera a daju to na slovak sport 2, ktory je dostupny len v HD a skoncili sme. suhlasim, ze huste ma lepsie prenosy. to by som nikdy nepovedal. tusim predminulu sezonu bol slovak sport jedina stanica na slovensku a v CR, ktora mala prava na premier league. nasi zapadni susedia boli trochu nespokojni s urovnou prenosov. teraz vidime, preco [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 30.08.2015 19:30:01

Som nahluchlý alebo ten zostrih je SKUTOČNE bez zvuku? https://youtu.be/7qylp9mmXZc
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.08.2015 20:20:46

no. bez.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 30.08.2015 22:31:55

pozdravujem do Trnavy, dakujeme [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 31.08.2015 05:35:54

Bol som veľmi zvedavý,nakoľko sa prejaví absencia Stana Lobotku a bolo to celkom fajn...
Vyrovnaný prvý polčas,rozdiel troch galaxií v druhom polčase v prospech AS...
Po dobrom úvode,keď sme mohli vyhrávať už 2:0 a doraziť súpera hneď na začiatku, sme hru prenechali domácim,ktorí zaslúžene vyrovnali,ale na konci polčasu sme opäť pritlačili a prevzali zápas do svojich rúk.
Kým počas prestávky si domáci robili nádeje a chuť na tri body,po prestávke sa nestíhali čudovať...
Naši boli lepší vo všetkom,v rozohrávke,bojovnosti a najmä v rýchlosti-tam bol rozdiel najväčší!
Veľmi ma chlapci potešili a pripravili mi skvelý zážitok a urobili výbornú reklamu trenčianskemu futbalu v tomto kraji-domáci boli najskôr nahnevaní,ale napokon uznali,že AS bol doteraz najlepší tím,čo u nich túto sezónu hral !
Bravó chlapci,všetci zahrali super,dokonca aj Kleščík tam mal svetlé momenty v hre dopredu...
A to sme mali ešte zopár vyložených šancí,ktoré chalani nedali,takže v koncovke ešte stále napriek zlepšeniu máme rezervy do ďalších zápasov,lebo Trnava,Slovan a Žilina nám toľko šancí nedovolia...
Posledné dva zápasy v Senici na ktorých som bol ma prekvapili-naši suverénnym výkonom a Seničania naopak slabým a odovzdaným!
A to by som bral pred obomi bod...
Vďaka chlapci,odčinili ste smolný zápas s RK,už sa teším na ďalší ,škoda,že bude tá reprezentačná prestávka...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.09.2015 21:34:04

Aj ja trosku oneskorene gratulujem chalanom k nasmu vitazstvu, potesilo to. Gratulacia aj strelcom golov Matusovi, Davidovi, Ginovi a Alikovi k jeho premierovemu golu. Gino dal uz styri goly a ma najma po Jelicovom odchode aj sancu na kanoniera ligy, a to ma este smolu lebo myslim ze mal v poslednych zapasoch aj minimalne 2 tycky. Ale samozrejme este dolezitejsie ako v tabulke kanonierov je zostat na cele tabulky tymov aj po poslednom kole. Uvidime ako bolo uz spomenute najma po zapasoch s SBA a ZA aka je nasa sila. Drzime palce a aj este predtym na vypredanom stadione s TT.

Napísať odpoveď