Slovnaft cup 2015/16

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 29.04.2016 22:03:27

[smilie=band.gif]

[smilie=beer2.gif]

[smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 29.04.2016 22:06:04

snapshot napísal:Inak druhy gol ci bool z ofsajdu alebo nebol
Nebol, kopal sa roh, neviem, či môže nastať situácia, aby sa po kopaní z rohu pískal ofsajd. Budem si musieť pozrieť záznam.

Nezávidím trnavskej polícii krušnú noc pokým dostane tých opičiakov s delobuchmi na vlak. Ináč Slovan môže poďakovať opičiakom, hádzať delobuchy do blízkosti brány vlastného brankára môžu fakt len idioti.

No a čo sa týka zápasu, som rád, že góly dali hráči, ktorým to moc nešlo v poslednej dobe, ale ešte radšej som, že AS obhájil pohár, hoci som tomu viac neveril ako veril, ale hráči ukázali, že vedia zvládať aj dôležité zápasy, aj keď prehrávajú ešte 15 minúť pred koncom. Treba aj vyzdvihnúť slušnú hru, len jedna žltá karta.

Tak, teraz sa treba pripraviť na Trnavu, Trnave by som prial minimálne bod za dobrú kulisu, ale boj o titul je boj o titul. Snáď Slovan bude taký zdeptaný, že v Žiline dostane na frak.


[smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif]

[smilie=thankyou.gif]
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.04.2016 22:29:53

Chalani dakujeme. Velka gratulacia celemu muzstvu za ich moralku v zaverecnej faze. Som rad ze Stefan strelil silnemu superovi podobny pekny gol ako v priprave proti silnej Steaue. A Ginovi vdaka za 5 dolezitych golov v semifinale i finale pohara, ktore velkou mierou prispeli k zisku trofeje.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.04.2016 22:43:36

Axel Wers napísal:
snapshot napísal:Inak druhy gol ci bool z ofsajdu alebo nebol
Nebol, kopal sa roh, neviem, či môže nastať situácia, aby sa po kopaní z rohu pískal ofsajd. Budem si musieť pozrieť záznam.
Moze kedze nahravka isla od hlavicky nasho hraca predpokladam a tam to je potom nahravka
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 30.04.2016 00:42:02

Fantastické,famózne,grandiózne víťazstvo!!!!
Neskutočný zážitok z fantastického obratu,krásnej atmosféry na peknom štadióne!!!
Som taký šťastný,že sa mi nechce ani zaspať-tento deň si budem pamätať do konca života-veľká vďaka a zároveň gratulácia chalanom aj celému realizačnému tímu!!!
Počas zápasu som tri krát stratil hlas,aj ho znova našiel,za stavu 0:1 som sa bál,aby sa nezopakoval scenár z prvého jarného kola,ale Pišta aj Gino dali góly v ten správny čas!!!
BRAVÓ CHLAPCI A VEĽKÁ VĎAKA ZA NEZABUDNUTEĽNÝ VEČER !!!! [smilie=bow.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=mbounce.gif] [smilie=thankyou.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 30.04.2016 00:42:56

Kto asi nezažil dnes všetko na vlastnej koži vrátane vyjazdu asi ovela prišiel. Dnes som si vykrical hlasivky ale všetko to stalo zato. [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.04.2016 07:49:56

[smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 30.04.2016 08:42:51

[smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=beer.gif]
[smilie=box.gif]
[smilie=bow.gif]
[smilie=blush.gif]
[smilie=gathering.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.04.2016 09:28:15

Som rád, že sme to zvládli a otočili zápas [smilie=beer2.gif] . Hra nebola dobrá a mentálne to chalani zvládli na výbornu. Gratulujem [smilie=bananadance.gif] ešte 2 zápasy zvládnut a môže sa znova oslavovat.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 30.04.2016 10:29:37

Chcel by som este spomenut Scheta, ja som ho uz predtym chvalil za jeho perfektne prihravky a aj vcera takuto znovu dal. Pri mimoriadne dolezitom vyrovnavajucom gole pritukol Ginov center presne na Stefana a ten to krasne zavesil.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.04.2016 10:38:33

aj ja napisem par slov. v prvom rade to je velka vec a ja som velmi stastny, ze som tam mohol byt a zazit to nazivo. prve dva nase goly som si musel pozriet na zazname, lebo fakt si ich od tolkej euforie nepamatam. je to pre nas klub obrovska udalost, vyhrat dva roky po sebe pohar. za 24 rokov existencie ziskal klub 4 trofeje, co nie je malo a piata je na ceste. este to dotiahnut v lige a je to tam. krstny otec teraz podplati aj jezisa krista, len aby sa nam to nepodarilo. ale ja verim, ze to dotiahneme a potom moze pokojne nastat aj radikalnejsi rez kadra. na niektorych hracoch je vidiet, ze by uz potrebovali zmenit prostredie a posunut sa vyssie. na druhej strane, europa je velky magnet. tak uvidime, kto nam tu ostane. k samotnemu zapasu, nehrali sme opat idealne. vyblednuti boli v prvom polcase lepsi, co vyvrcholilo ich golom po chybe koolwijka. priznam sa, ze vtedy som uz velmi neveril, ze to otocime. vyblebnuti hrali dovtedy slusne v obrane a sudí si uz tradicne popiskoval kmotrikovske blues. nastastie, presla prihravka po zemi do patky na pistu. to bola snad ich prva zavazna chyba v defenzive. a potom sa rozsypali. nie nadarmo sa hovori, ze 70. minuta je psychologicka hranica a ked vo vyrovnanom zapase muzstvo po nej dostane gol, uz sa to tazko otaca. hateri pistu asi po tomto zapase nebudu mat co pisat. ani on sa si asi nepomyslel, ze na stare kolena bude este vyhravat trofeje a davat rozhodujuce goly. na ta3 vyplakavali, ze nas druhy gol bol z ofsajdu, no vsetci vieme, kto je vlastnik tej telky. tesne ofsajdy sa dnes posudzuju v prospech utociacieho timu. posledny gol bol uz len v exhibicnom style, ked mucha nestihla doletiet do brany. [smilie=beer2.gif] ako sa pise aj v prispevkoch vyssie, zvladli sme to mentalne lepsie ako vyblednuti. uspech nasho klubu je o to cennejsi, co klub prezentuje a ako sa orientuje. je to vitazstvo futbalu, progresu, odvahy, tvrdej prace a otvorenosti proti arogancii, korupcii a rasizmu. nasi fans boli fantasticki. nakoniec sa ukazalo byt dobre, ze sme boli na dvoch tribunach. prekrikovacky fungovali a opticky sa zdalo, ze nas tam je viac. na slovenske pomery vysoky pocet divakov napoveda, ze tam bolo aj dost "nestrannikov", co je len dobre. nechcem byt zas za zleho, ale nepacilo sa mi predzapasove konanie kotla. hosi, dymovnice sa pocas statnej hymny skutocne neodpaluju [smilie=blink.gif] . ale v porovnani s tym, co predvadzali vyblednuti, to bola len neskodna pletka. okrem toho vysoko ocenujem korektnost vsetkych nasich fans. bezpecnostne zlozky nemali s nami vela roboty, co prispieva k dobremu imidzu klubu. spocitane a podciarknute, nezabudnutelny vecer a zazitok na cely zivot. v pondelok berieme len 3 body.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 30.04.2016 11:22:21

dalsi pamatny famozny zapas, skvely futbal, skvely vyjazd, skvele AS .. srdiecko rozhodlo, zatial co super vacsinu zapasu branil, my sme dreli az do poslednej minuty, nezlozili sme zbrane ani za nepriaznive stavu, tu sa ukaze vyspely silny kolektiv, co taha za jeden povraz .. velka gratulacia vsetkym .. podme si teraz po titul, na dialku fandime do Ziliny

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 30.04.2016 11:38:30

Hammer suhlas.
Toto muzstvo nema problem sa dostat pred 16-tku supera.Ale dovnutra lopty neprechadzali.Presne taku predlzenu prihravku, center potrebujeme!
Dovtedy pevna obrana supera sa touto sikovnou prihravkou rozsypala.
Prvy nas gol rozhodol, pretoze super zneistel a my naopak sme tomu zacali verit, ze sa to podari.
Toto je recept ako prelomit dobru obranu supera, dufam, ze aj s Trnavou taketo ucinne a prekvapujuce prihravky vymyslime.

[smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 30.04.2016 11:43:17

Smútok v hlase neskrýval ani ľavý obranca "belasých" Jakub Podaný. "Z môjho pohľadu sme dlho kontrolovali hru, boli sme kompaktní, Trenčín nás ohrozoval iba strelami z väčšej vzdialenosti i z ´vápna´, ale väčšie príležitosti na skórovanie si nevypracoval.
Neviem či Podaný na niečom šlape alebo je chalan len mimo, ale zrejme bol na inom zápase lebo ten komentár čo vypustil, to nemá úroveň ani žiaka piateho ročníka ZDŠ. Ale na Slovane to asi majú vo vode, lebo podobný žvást vypustil aj ten ich Papavasilokokot či ako sa to volá.

Obrázok
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 30.04.2016 11:56:49

Podla mna vsetci v tom slovane na niecom slapu. Aj ten ich podareny trenerko vyhlasil ze vacsinu zapasu mali stale navrch. [smilie=bananadance.gif]

Napísať odpoveď