6.kolo: AS Trenčín-Ružomberok 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.08.2015 15:43:27

Rád by som pridal svoj názor k návšteve, ja osobne som bol v tom čase na dovolenke a zápas som videl len v TV, atmosféra nebola žiadna sláva, ultras málo využívajú prekrikovačky s hlavnou tribúnou, myslím si že by to malo pozitívnu odozvu. a k návšteve, tá pojde hore ked bude nový stadion, momentálne bude chodiť 2500-2800 ludi na zapasy ( okrem trnavy slovana a ziliny.)

K zápasu len toľko, že sa z našej strany jednalo o podcenenie a to nie len súpera ale aj nekoncentrovanosťou v zakončený, vždy hladajú chalani nesprávne riešenie a chcejú to prekombinovať až do brány, čo im neberiem ale nie za stavu 1:0. Som sklamaný z Kleščíka, vždy bol kurič ale nie až takíto, ďalej sklamanie z čogyho, smerom dopredu bol výborný ale smerom dozadu 0 bodov, 3-4 fauly mu rozhodca neodpískal, vždy keď stratil loptu tak držal protihráča, začal som si to všímať od zápasu so Steauou, že dosť používa ruky a ťahanice namiesto toho aby sa čisto oprel teľom. Ako tu bolo spomínané, jedine Rundič si drží nadštandard, Jakubko si pri ňom moc nepípol, väčšinou to išlo cez Klešča. Záloha hrala dobre, akurát IBI dosť brzdí protiútoky svojimi protismernými kľučkami. Ginovi moc nešlo, Guba hral dobre, aliko mal ísť namiesto GIna. A k Alikovi, dávnejšie v príprave som písal, že nie je ešte pripravený na prvý tím, technika a rýchlosť je výborná ale takticka vyspelosT je slabá a potrvá kým sa naplno presadí, potenciál ma obrovský, a ďalej dosť hrá na svoje triko. Wesley má hrať od začiatku, od dávada je náš najlepší útočník, nechápem prečo nehráva.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.08.2015 20:32:17

Návšteva zodpovedala TV prenosu aj tomu,že v Nedeľu sa hrajú dedinské ligy a treba ešte povedať,že dosť fanúšikov AS je z okolia Trenčína-možno 50% ku 50%...
Atmosféra bola chabá,keďže to bol zápas po dlhšej dobe doma a trenčiansky fanúšikovia potrebujú dlhšiu dobu na rozbeh a hráči najmä v druhom polčase ich výkonom nestrhli...
Nakoniec sme boli po šanci Ružomberka radi aj za bod...
Ale aspoň sa vrátime naspäť na zem aj hráči aj fanúšikovia-už sme sa videli pomaly jesenní majstri...
Sám sa nikto neporazí ani nepoloží pred majstrom z Trenčína...
Treba sa vrátiť k pokore a poctivej robote,hlavne sa treba sústrediť na nácvik koncovky a streľbu z diaľky,lebo otvorenú partiu k nám príde hrať málokto...
Rundič-to je pilier a istota,v obrane žiaľ posledná,stred poľa v pohode,najmä Lobotka si uhral svoj štandard,v útoku sa mi páčil najmä Guba,Gino je dobrý na brejky,keď hráme vonku,ale jeho kľučku pozná už každý obranca v lige a už je niekedy frustrovaný,keď mu to vždy vypichnú a aj Bero sa nejako vytráca-všetko hráme po krajoch a div nie do prázdnej brány,okrem Rundiča málokto vystrelí z diaľky...
Teraz ide preč aj Stano,po Ramonovi ďalšia istota a hráči vôbec necítia tlak na svoje pozície-čo je veľmi zle!!!
Vyskúšal by som Holúbeka miesto Stana a na celý zápas.
Wesley by mal hrať od začiatku,aby ukázal,čo v ňom je,treba vyskúšať aj nejaké"mladé pušky",aby sa tlačili priamočiaro stredom,nie stále iba po krajoch a ak by sa dalo nebolo by zlé angažovať opäť Davida Depetrisa...
Ale je lepšie bod doma a posadiť sa na zem pred Senicou,Slovanom,Žilinou a Trnavou!
Máme krásnych 16 bodov a šťastie nemôže byť pri nás v každom zápase,takže sa treba len zlepšiť v koncovke,streľbu z diaľky,nájsť optimálne miesto pre každého a bude to dobré!!! [smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2015 22:34:04

Danny napísal:Hamer ešte si zabudol PO a KE :)
ja si tiež myslím že ľudí mohli byť viac. ale na tú našu opachu a predposledný tým tabuľky je to dosť, asi zavážilo aj to že to bolo v nedeľu a v TV. Vyzerá to tak že starší fans s čias Ozety akokeby nechodili na futbal a mladý si cestu na futbal a hlavne do kotlu ešte len hladajú. A ďalšia vec je že futbal a fanúškovanie na ňom nemá v TN takú základňu a tradíciu. ja ale dúfam že sa to všetko zmení s novým štadiónom.
Ano este PO,KE alebo BB ale ich som nemyslel.
Ja som totiz spominal pre automotive-priemysel atraktivne zapadne a severozapadne Slovensko a tu sme jedini "bez".
I ked uz napr.Korejci s Kiou mali povodne zaujem o TN region ale aj vtedy mal niekto silnejsie lakte.

Co sa tyka spominaneho odchodu dalsej dolezitej opory Stana - tak fanusikov AS ktori dufali v obhajobu titulu toto urcite nepotesi.
Ale hejterov v niektorych mediach urcite ano - uz vidim tie prispevky typu umelka teleshoping vypredaj.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.08.2015 09:42:37

juraj, to ako podla teba niekto moze dat prednost zapasu fk valal - ofk zapadakov pred AS? nemyslis vazne... a ak da, tak to nie je fan AS. jednoducho na slabych superov tipu ruzomberka sa nas viac ako 3000 nezide, to je vsetko.

co sa tyka automobiliek, no asi to sem nepatri, ale dost zavazila aj neschopnost ci uz sucasneho vedenia nasho mesta, ale aj predoslych. nase mesto jednoducho po roku 89 este nemalo jedno schopne vedenie, ktore by sa pricinilo o prichod velkeho investora do mesta. v podstate z krajskych miest len TN, BB a PO nemaju velkeho investora, pricom BB a PO su hladove doliny. takze je to pre nas obrovska hanba.

Napísať odpoveď