6.kolo: AS Trenčín-Ružomberok 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 23.08.2015 20:50:00

Axel Wers napísal:A toto čo bolo dnes?!
Dobrá otázka! Nepremenené tutovky, tyčka, brvno, rozhodca niekedy akoby nevidel fauly na našich hráčov ... Akoby sme nehrali len proti Ružomberku, ale tak trochu aj proti Bohu. Po 5-tich víťazstvách na ihriskách súperov sme čakali automaticky doma jasnú výhru. A Boh sa pyšným protiví, ale pokorným dáva milosť!
Takže čo to bolo? Taká frčka do nosa, ktorá nás má vrátiť do pokory. [smilie=hmmm.gif]

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.08.2015 21:18:24

baki napísal:ked sa hra bez hrotu, do utocneho priestoru nabieha viac hracov, takze len na koolwijka by som to nehadzal. guba a gino tiez nemaju v tomto ciste svedomie. inak aliko neviditelny. toto nebude okamzita posila do zakladu.

zelina vyhrala 4:1, takze nas ma na 2 body [smilie=angry.gif]
Ake 2 body, ved maju o zapas menej ci to sa rata automaticky?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 23.08.2015 21:58:44

veru rata. musime byt realisti. ak bude ich strata po dohravke vacsia, radi ten rozdiel pripocitame.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 23.08.2015 22:33:48

sanci na gol bolo viac nez dost, aj ked RK hrali v defenzive slusne, bod si nezasluzili .. z tohto zapasu sa poucme, zletme z oblakov trosku na zem, a podme makat dalej, nic sa nedeje, aj taketo zapasy musia byt ..

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 24.08.2015 07:37:22

Hamer napísal:Cogymu velka gratulacia k zasluzenej - zatial aspon sirsej nominacii a verme ze je to len prvy krocik.
Zajtra zelam nasim vyhru aj ked to nebude lahke lebo RK mal slabsi zaciatok a bude sa to snazit u majstra zmenit.
Pamatajme aj na to ze vyhra naposledy v RK na jar sa rodila velmi tazko.
Ako sa hovorí zaplaťpánboh, ale zaslúžená ( a pre viacerých hráčov !!!! ) by bola minuloročná nominácia. Nuž ale hríb je kapitola sama o sebe .......
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.08.2015 08:55:29

tak nič sa nedeje boli sme lepši mali sme kopu šanci bohužial sme ich nepremenili nevadi treba makat ide sa dalej .. aliko bude velky prinos ked sa vyhra len nastupil hned obišiel dvoch hráčov jak nič pripominami simona [smilie=bananadance.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 24.08.2015 09:31:35

Ja som mal tušenie, že tento zápas bude iný ako tie čo boli doteraz, stačí sa pozrieť na zápasy s RK čo sme hrali vlani, ale nechcel som maľovať Fica na stenu.

Treba premieňať šance, nech im to Ševela s Vrabcom na tréningu vysvetlia!!!
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2015 11:49:45

Niekedy sme v predchadzajuci zapasoch mali stastie a vcera nie.
Niekedy sa strela od zrde odrazila dovnutra, vcera von.
V zavere po vystriedani to nove nadejne kridlo malo sice pekny prienik ale akosi sme mu neskor neprihravali.
Potom snad len raz - do sance ale ako sa jej zhostil na to najradsej tiez rychlo zabudnut.
Inak pre vsetkych hracov - treba aj strielat viacej zdialky pri takomto betone (a musim superovi uznat ze dobrom betone) - ale prosim radsej po zemi a nie zdvihat to hore ako startujuce lietadlo.
Tiez suhlasim ze viacere fauly proti nam boli neodpiskane a zdal sa mi aj jeden z postrannych nepresny.
Ale Gino napriek tomu ze zial neskoroval bol aj vcera pre supera nebezpecny, skoda ze nedostal tak nacasovanu prihravku do brejku ako v DS.
Vseobecne vcera mensie sklamanie ale ak sa z neho mozme poucit pred dolezitymi zapasmi tak to skrie menej.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2015 12:04:12

Niekde v diskusiach zaznela vycitka ze stadion nebol vypredany - no uvedomme si ze nase mesto sa zial zmensuje, vela ludi a aj tych mladych si u nas nemohlo najst pracu a jednoducho ludi fandiacich futbalu je menej.
Teda dost ludi aj z nasho regionu je odcestovanych inde.
Ani najnovsia automobilka nepride do nasho kapacitne asi nie celkom obsadeneho (po neuspesnom tajwanskom projekte) priemyselneho parku alebo do dubnickych arealov.
Ale znovu sa bude staviat na urodnej pode tentoraz medzi NR a TO.
Uz sme jedine krajske mesto v tejto na infrastrukturu atraktivnej zapadnej a severozapadnej casti SK co nema automobilku alebo nieco podobne :-( ostatne taketo mesta (BA,TT,ZA,NR) uz ano.
A este k nasim fanusikom resp.navsteve - tym co nie su az tak daleko a mozu na vikend prist - vyhovuje samozrejme ovela viac sobota ako nedela kvoli TV.
Ja si myslim ze aj nas klub mohol do toho nieco povedat a navrhnut napriklad radsej v TV nas zapas zvonka uz hned prvy dost atraktivny suboj - novacik Michalovce proti majstrovi z TN.
A nie cakat az doma (kvoli pripevku z TV ?) kedy ale v "televiznu" nedelu prislo namiesto mozno 3500 divakov len 2800.
A k tym co prisli - bolo by pekne zapojit do povzbudzovania castejsie ten pokrik "cely stadion odpoveda" - zvysni ludia by sa urcite radi zapojili.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.08.2015 12:24:29

zapasy si vyberaju TV, a to je v poriadku. mozeme namietat, ze sme v TV az tak neskoro, ale nic nespravime. navyse, tuto sezonu budu ligu vysielat 3 TV, takze na presuvanie zapasov sa musime pripravit.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 24.08.2015 12:39:39

Hamer ešte si zabudol PO a KE :)
ja si tiež myslím že ľudí mohli byť viac. ale na tú našu opachu a predposledný tým tabuľky je to dosť, asi zavážilo aj to že to bolo v nedeľu a v TV. Vyzerá to tak že starší fans s čias Ozety akokeby nechodili na futbal a mladý si cestu na futbal a hlavne do kotlu ešte len hladajú. A ďalšia vec je že futbal a fanúškovanie na ňom nemá v TN takú základňu a tradíciu. ja ale dúfam že sa to všetko zmení s novým štadiónom.

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.08.2015 12:58:50

tak povedat ze navsteva 2830 pri full kapacite 3000 je nazor cloveka, ktory nevie kde je realita.

Realne zaplnenie stadiona je 94% a to je podla mna super.

Ved uvidime zajtra na derby
"Boh je laska" 1Jn 4:8

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 24.08.2015 14:26:59

Noo nato derby som zvedavy aj ja kedze slovanisti maju bojkot fanusikov a k nim sa uz pridali aj trnavski aby ich podporili. Takze derby bude asi velmi chudobne na fanusikov.

Co sa tyka nasich, skoda nepremenenych sanci, zapas by uplne inak vyzeral. Nevadi treba ist dalej. Hraci z lavicky sa musia este vyhrat. Stredania boli taktiez proti logike. Guba bol jeden z lepsich, ani sa necudujem ze schadzal nasrany. Ginovi to zase neslo. Obrana na cele cogley, klescik horela. Pani sa musia zobudit, este ze mame milana lebo inak konec.
Naposledy upravil/-a absolut v 24.08.2015 14:30:48, upravené celkom 1 krát.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2015 14:30:44

snapshot napísal:tak povedat ze navsteva 2830 pri full kapacite 3000 je nazor cloveka, ktory nevie kde je realita.

Realne zaplnenie stadiona je 94% a to je podla mna super.

Ved uvidime zajtra na derby
Snapshot to ci to bolo 94% to nie je podstatne.
Ved onedlho po dokonceni stadiona bude tych 2800 znamenat len smiesnych 30%.
Podstatne je ale ze klub ktory sa prvy krat vo svojej historii stal majstrom by mal mat aj pri starte do novej sezony vyssiu navstevu ako 2800.
Najma ked mal uz za sebou 5-zapasovu seriu vyhier vonku ako z carovneho prutika a mnohe sprievodne akcie.
A inak vzdialena od reality je aj ta tvoja kapacita 3000 - sektor pre hosti bol prazdny - v skutocnosti je to 3500 - vid v maji 2015
http://www.astrencin.sk/zapas.asp?id=Po ... ilinu-2690

Momentalne ma ale zaujima ina tema - preco sa Coki nakoniec nedostal do najblizsej nominacie so Spanielskom.
To ze tam patri on ale aj napr. Stano ktory v lige na svojom poste vynika - je dalsia tema.
To ze je v 21 nevadi - ine seniorske repre davaju sancu tiez aj par mladikom (Dudovi napokon tu sancu dal).
Je este niekde na svete nejaka reprezentacia kde by majstrovsky celok (a este k tomu aj aktualny) nemal ucast v repre ?
A legionarov maju aj ini majstrovske celky.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.08.2015 15:02:49

presne. 2830 fans je na majstra malo. mame asi 1000 permanentiek, co je tiez malo. na kazdy zapas malo byt proste vypredane 3000 a dalsich 9000 ludi sa malo dozadovat listkov. navstevy na novom stadione budu biedne, rovnako ako v ziline. podla mna je divacky potencial trencina max 6000 fans, a to aj na zapasoch so skubou, zelinou, trtkavou (tu bude vypredane, ale budeme v mensine). preto hovorim, ze nam 8000 stadion staci (aby sme mohli hrat doma europu). mali by sme mat aj rezervu, ak by UEFA zvysila povinnu kapacitu (nevieme, co sa zrodi v platiniho strapatej hlave). takze tych 10 000 je pre nas maximalne maximum. ale ked pride na 10 000 stadion 2800 ludi ako vcera, tak to nebude bohvieco [smilie=blink.gif] . mozno to vypredame na europu, ak pride atraktivny super, na reprezentaciu, pripadne na nejaky koncert.

Napísať odpoveď