5.kolo: Dunajská Streda-AS Trenčín 0:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.08.2015 17:56:22

ak to robia, tak to protizakonne asi nie je. ale je to trapna provokacia, rovnako ako cele ucinkovanie klubu 1. FC DAC 1904 v nasej lige. uz sa ich tak lahko nezbavime, kedze ich dotuje meciarovsky privatizer a nekorunovany kral juzneho slovenska, oszkar vilagi. je to fakt velmi nesympaticky klub a hlasna truba madarskeho revizionizmu na slovensku.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 16.08.2015 18:51:41

presne,nesympaticky DAC [smilie=blush.gif]

inac Zelinka fakt pravom oznacena ako remizovy Kral.Minulu sezonu myslim 11remiz a teraz 2 zo styroch zapasov. [smilie=blush.gif]
snad im to vydrzi..

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.08.2015 19:13:52

ifo28 napísal:presne,nesympaticky DAC [smilie=blush.gif]

inac Zelinka fakt pravom oznacena ako remizovy Kral.Minulu sezonu myslim 11remiz a teraz 2 zo styroch zapasov. [smilie=blush.gif]
snad im to vydrzi..
to je tym, ze hraju s detmi. to nasi majstri maju skusenosti s hrou pod tlakom. [smilie=beer2.gif]

to su tie roky vysmechu a pobytu v druhej lige. ukovalo to obrovsky charakter, ktorym je nas klub znamy.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 16.08.2015 20:19:19

ideme do kazdeho zapasu vyhrat a je to naozaj vidiet! [smilie=bananadance.gif]

i ked podla mna je tiez otazka casu,ked zacne Zilina viac vyhravat a menej remizovat,ta filozofia s mladymi hracmi je mi sympaticka, no tiez nemame stary tim.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.08.2015 18:24:05

Baki a Ifo28 pripojim sa k vasej diskusii aj ja.
Este k teme predtym - je ocividne ze vase nesympatie k DS ich fanusikovia nezdielaju a tak je to o.k.
Futbal sa hra pre ludi a oni ich dokazali pritiahnut nielen z ich maleho mesta ale aj zo sirokeho okolia a maju najvacsie navstevy v lige.
Vseobecne ak je fair na ihrisku (a takisto i v hladisku) tak su samozrejme (tak ako aj ine kluby ktore si vybojovali ligu) prinosom pre slovensky futbal.

A k teme - Zilina je remizovy kral - nepodcenujme ju aj ked sme suverenne prvi, poznate prislovie pyche predchadza pad.
Ifo28 suhlasim ze ZA sa pokusi zmenit situaciu v ligovej tabulke ale my radsej zostaneme tam kde sme :-)
Ak zmena tak jedine na poste kanonierov - Gino by mohol o to zabojovat.
Inak vieme ze ZA to teraz taha na 2 frontoch a vo stvrtok nastupi proti muzstvu ktore pred niekolkymi dnami deklasovalo Barcelonu.
To moze byt pre Zilinu vyhoda kvoli podceneniu a v EL jej samozrejme drzime palce.
Naposledy upravil/-a Hamer v 17.08.2015 18:27:49, upravené celkom 2 krát.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.08.2015 18:24:58

Tak to som este raz preklikol, sory

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.08.2015 19:05:39

hamer, nemam nic proti DS ani proti nasim madarskym spoluobcanom. hovoril o samotnom klube a jeho "ultras" (casto ide o neonacistov z madarska), ktori v minulosti vyvesovali na zapasoch vsakovake zastavy madarska, uhorska, horthyovskeho madarska a podobne "vychytavky". aj pocas nasho zapasu mali na jednom transparente "inkognito" madarsku zastavu. mimochodom, ak by sa robili medzi slovenskymi fans hitparada oblubenosti klubov, tak sa s tebou stavim, ze DAC by skoncil posledny.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.08.2015 19:29:15

Tak co sa tyka tej oblubenosti mozno by zohrala svoju ulohu aj nevrazivost niektorych ludi k madarskej mensine ale myslim si ze este stale je na tento post favorit Slovan.
Aj ked teraz trochu s mensim naskokom lebo nebol majster a je trochu v uzadi.
Inak myslim si ze aj nam ako stupame hore tak pribudaju hejteri (vid poznamky typu umelina alebo legionari) - nastastie ale pre vacsinu ostatnych fanusikov sme dufam stale sympaticky klub :-)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.08.2015 20:02:41

uspech sa na slovensku neodpusta. pred 8 rokmi na nas pluvali, dnes nas nenavidia, lebo sme najlepsi. ti, ktori do nas vtedy kopali, pozeraju dnes do kuta s dlhym nosom alebo sa stazuju na koberec. to uz tak byva. posledni budu prvi a prvi budu posledni.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.08.2015 22:19:27

Hamer napísal:Tak co sa tyka tej oblubenosti mozno by zohrala svoju ulohu aj nevrazivost niektorych ludi k madarskej mensine ale myslim si ze este stale je na tento post favorit Slovan.
Aj ked teraz trochu s mensim naskokom lebo nebol majster a je trochu v uzadi.
Inak myslim si ze aj nam ako stupame hore tak pribudaju hejteri (vid poznamky typu umelina alebo legionari) - nastastie ale pre vacsinu ostatnych fanusikov sme dufam stale sympaticky klub :-)
baki napísal:uspech sa na slovensku neodpusta. pred 8 rokmi na nas pluvali, dnes nas nenavidia, lebo sme najlepsi. ti, ktori do nas vtedy kopali, pozeraju dnes do kuta s dlhym nosom alebo sa stazuju na koberec. to uz tak byva. posledni budu prvi a prvi budu posledni.
1,Hamer a Baki-ja osobne hlasujem jednoznačne za Slovan! DS je pre ligu prínos,rovnako ako jej fanúšikovia,anonymných,adolescentných hejterov na internete,ktorý v živote nič nedokázali a len si kompenzujú svoj pocit menejcennosti si netreba všímať-nestoja za reč!
A čo sa týka médií,Kmotríkova Ta3 a Michalech sú trápny,aj keď bývalý Interista,čo uvádza Bago myslím Trenčínu fandí,aj väčšine jeho hostí sme sympatickí...RTVS nám veľmi nepraje,ale napríklad dnes v denníku Šport napísali o našich pekne a objektívne,pochválili Stana Lobotku aj Igora Šemrinca-malý klub to má skrátka ťažšie a dlhšiu dobu trvá kým ho akceptujú,ale keď naši budú takto pokračovať a podarí sa nám obhájiť titul,budú nás už všetci počítať medzi slovenskú špičku-všetko chce čas...

2,Baki,pekne si to napísal a vystihol...:-)

3,V Dunajskej ma všetci chlapci veľmi potešili,aj ja som reptal na Gina,lebo bol doteraz "nejaký bez šťavy",ale trochu kritiky od Ševelu a prvý polčas na lavičke mu zjavne pomohli a opäť to bol starý dobrý Gino!
Výborný bol Stano Lobotka,Igor,Milan a napriek zahodeným šanciam aj Ryan a Matúš,pripájam sa k názoru,že Skovajsa sa stále zlepšuje a Matúš ani Ryan nepatria na hrot a Madu na krídlo,aj mňa irituje ako Ibrahim brzdí prechod do rýchleho útoku,snáď to vidí aj Ševela a dohovorí mu...
Na hrot treba dať Weslyho,krídla Gino a Guba a pod nimi Bero a za ním v strede Kolwijk,Stano a možno Rabiu,(keď sa polepší :-)prípadne dať miesto neho Holúbeka+Skovajsa,Čogy,Madu a Rundič...
AS DO TOHO !!!
[smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=happy2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.08.2015 22:21:59

Ozaj Martin,ako to vyzerá s Lawrencom? [smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 18.08.2015 09:14:48

Hamer napísal:Baki a Ifo28 pripojim sa k vasej diskusii aj ja.
Este k teme predtym - je ocividne ze vase nesympatie k DS
Presne ako písal baki, je to hlavne kvôli fašistickým prejavom fanúšikov DAC (nie všetkých, aby som nedajbože niekoho neurazil). Oni niektoré zápasy dobre že nepovažujú za svätú vojnu proti Felvidéku pod vlajkou svätého Štefana.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.08.2015 09:33:03

Juraj napísal:Ozaj Martin,ako to vyzerá s Lawrencom? [smilie=blush.gif]


na majstrovskych oslavach skakal na jednej nohe. zrejme tak robi dodnes.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.08.2015 12:00:47

Axel wers futbal by mal ludi spajat a nie rozdelovat.
A v sobotu podla mna spajal.
DS i jej fans chceli velmi vyhrat a z prehry boli sklamani ale na rozdiel od niektorych inych muzstiev som po zapase necital hejterske utoky.
Naopak vo viacerych prispevkov od DS fans boli slova uznania na nase muzstvo.
Skoda ze na zapase bolo malicko fans z TN ale nezaregistroval som ze by sa niekto z nich teraz stazoval na nejaku svatu vojnu.
A ze nase mesto volaju Trencsen (ktoreho bohatu historiu poznaju aj oni) - mi vobec nevadi.
My tiez mnohe dolezite mesta volame po svojom napr. Wien-Vieden, Dresden-Drazdany atd.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.08.2015 12:02:58

A este k Jurajovmu prispevku - suhlas, len doplnim ze mne sa pacila aj hra Ibrahima.
Ak su spoluhraci obsadeni a narazacka nepomoze tak vtedy treba improvizovat napr. v hre 1:1.
A Ibi dokaze casto obist protihraca ako Maradona v najlepsich casoch :-)

Napísať odpoveď