5.kolo: Dunajská Streda-AS Trenčín 0:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 15.08.2015 20:07:11

Parada, takto hraju majstri. [smilie=bananadance.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 15.08.2015 20:15:49

Gino všetkým svojim neprajníkom ukázal svoj význam pre mužstvo. Keď mu nevyjde nejaký sólový prienik už sa idú všetci posrať ako sa mu strašne nedarí... pritom sme videli koľko únikov vyšlo v 1.polčase na krídle Maduovi - žiadny. Ginovi možno nevyjde polovica akcií, ale tie čo vyjdu, stoja zato a hrozí to vždy gólom.
Videli sme tiež nemohúcnosť našich náhradných "kvázi-hrotov" v prvom polčase: Koolwijka (svoju obrovskú šancu zahodil strašne zbrklo) a aj Bero zase potvrdil že on je na hrote úplne nulový a dokáže zahodiť až neuveriteľné. Hovorím o hrote, nie o ich miestach v zálohe, kde sú dobrí.
Ak by mal byť niekto na hrote okrem Wesleyho, tak jedine Gino!

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 15.08.2015 20:18:55

no madu bol uplne neviditelny, trochu ma sral rabiu. tenchalan keby nahrava v pravom okamihu tak dame dva krat tolko golov niekedy ho fakt nechapem. ale inak som spokojny moc nadeji sme madarom nedali. a este mi napadlo ze sme dobre zvladali obranne standartky.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 15.08.2015 20:36:57

a snad to doslo aj sevelovi lebo v prvom polcase sme utok vobec nemali a ginovi som to velmi velmi prial [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 15.08.2015 21:22:26

Róbert Matúš napísal:Gino je King a Igor ešte väčší!
Baki, už len 84 bodov! [smilie=beer.gif]


skore nejakych 49:0 a 99 bodov [smilie=beer2.gif] 84 bodov to uz dame. nie je to vela [smilie=rofl.gif]

GULIVER
Príspevky: 1487
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 16.08.2015 00:06:52

Super chalani, výborný výkon hlavne v druhom polčase. [smilie=beer2.gif]

Gina som kritizoval posledné zápasy ale dnes podal výborný výkon. Takéto niečo si z jeho strany predstavujem.
Obrana zahrala v pohode, až na pár kiksov ( Klečšík ), prekvapený som zo Skovajsu, každý zápas hrá lepšie a lepšie, Stano super, Ryan taktiež ( akurát ten gól mohol dať ), IBI hral tiež dobre, akurát niekedy dosť brzdí naše protiútoky a zbytočne sa točí dokola, keď to treba hodiť na krídlo. Guba sa snažil, dnes sa mu až tak nedarilo.Madu a ľavé krídlo nejde moc dokopy, v druhom polčase už bol jeho výkon výborný. Bero na hrote [smilie=axe.gif] , jeho treba v zálohe kde vie zrýchliť našu hru, pridať tam trochu agresivity a priamočiarosti, v útoku sa veľmi trápil a vôbec mu to tam nesedí. Jeho miesto je v zálohe, kde je výborný. Šemrinec zachytal slušne, hlavne jeho spravovanie malej domov od Klešča vyriešil s prehľadom, za čo mu tlieskam.

Čakal som ťažší (remízový) zápas, ale naši hrali veľmi skúsene čo som bol milo prekvapený, súperovi sme toho moc nedovolili. Trochu mrzí ešte naša neefektivita v šanciach ( hlavne tá Berova 1000% šanca ). A teraz konečne začíname sériu doma, chalani budú aj pod väčším tlakom, tak dúfam že to všetko zvládneme.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 16.08.2015 07:24:49

Luboš napísal:
Axel Wers napísal:Bolo by už načase tam vyhrať, už len zo slušnosti.
to sa mi páči....vyhrať zo slušnosti... [smilie=beer2.gif]
Tak to treba zapiť :D



Z pohľadu výsledku výborný zápas, AS prvý krát v lige vyhral v Dunajskej, zvýšil náskok, nedostal gól a van Kessel ukázal, že to stále vie. Nie je čo vytknúť.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.08.2015 12:00:16

guliver, este hrame v senici a na pasienkoch. brutus domaca seria 7 zapasov zacina 22. 9. a konci 7. 11.

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 16.08.2015 12:15:46

zdobí nás to aj vďaka čomu sme vyhrali titul a to, že sme jednoducho prestali dostávať goly .. absenciu Ramona vôbec nebolo cítiť, škoda ešte nepremenených sanci hneď v úvode, inak super zápas to ciste konto je veľmi príjemný bonus .. ale poviem pravdu, že pri pohľade na základnú jedenástku mi nebolo zrejme kto hra aký post

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 16.08.2015 12:32:22

boli sme celý zápas lepší a zaslúžene sme vyhrali. Ten Marič mi príde ako by si nemohol priznať, kto je lepší a vyplakáva. Kleščo potrebuje este čas, myslím že jeho výkony sa budú stupňovať. Rundič parada, ked si spomeniem ako vedel kúriť a teraz má top formu. Tá hra bez klasického útočnika sa mi nepáči, ale okrem mladého Wesleyho nemáme moc na výber. možno Holub...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.08.2015 12:43:47

ja si naopak myslim, ze absenciu ramona citit je, a to dost vyrazne. bohuzial, klescik sa nezhostil postu v zakladnej zostave tak, ako sme si to zelali. jeho kiksy zatial stihaju hasit rundic s lobotkom, no je len otazkou casu, kedy zacneme dostavat goly, ak sa klescik nezlepsi. pri hre dua rundic - ramon som uz aj zabodol, co je to strachovat sa, ked sa hra pred nasou branou. podla mna by mal LL angazovat nejakeho kvalitneho stopera a bud sa klescik chyti alebo bude nahradeny. zial, tazko sa to pise, lebo je to nas odchovanec.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 16.08.2015 14:38:22

Ja si myslim,ze Klesco sa do toho dostane postupne, na tuto ligu to bude stacit!
Akurat dufam,ze co naskor doplnime kader,myslim tych dvoch Nigerijcanov,a este som rad ,ze sa vratil Holub do hry konecne.
Cca tretinu zapasov vonku zo sezony mame za sebou,co je velmi super s takymto bodovym ziskom,myslim,ze aj na Slovane mame na to urcite vyhrat,tak to vyzera velmi nadejne.Hlavne ,ked teraz staci,ked Zelina par zapasov vonku remizuje .
Urcite je ten start vzhladom na zapasy vonku este lepsi ako minulu sezonu a vyzera,ze aj muzstvo je pokojnejsie,vyzretejsie.
[smilie=band.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.08.2015 17:21:44

v suboji nasich byvalych trenerov ruza - zelina 2:2

zelina stratila dalsie bodiky [smilie=rofl.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.08.2015 17:38:20

Baki, tento vysledok RK-ZA potesil takisto ako dalsia remiza SE-SBA a minuly tyzden ZA-DS.
A este k tvojmu vcerajsiemu prispevku k DS - hlasenia boli aj v slovencine (dokonca najskor) a materinsky jazyk mensin nie je zakazany (a vacsina ludi s tym nema problem).
K futbalu, vyborny a dolezity vysledok, dobra hra nasich v poli.
Treba ale zostat pri zemi a v pokore, lebo napr. ta obrovska sanca Pacindu za stavu 0:0 mohla ovplyvnit vysledok.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.08.2015 17:41:19

Este k nasim hracom, gratulacia k vyhre a Ginovi ku 2 golom.
Dobre zahrali aj Igor, Stano, Rabiu, Coki, Matus, Ryan a vsetci chalani.
U Skovajsu sa mi pacilo aj par nebezpecnych tvrdych striel.
Ja nevytykam chalanom (napr. Matusovi ani Ryanovi) nepremenenie sanci - mysleli to dobre, nie vzdy sa to podari.
Pekne je ze si tie sance vytvorili.
Premienanie vacsiny svojich sanci mal vraj len lengendarny Pepi Bican ale vtedy sa hral aj pomalsi futbal.
A k obrancom - hrali tiez dobre - mne sa pozdaval aj Klescov vykon.
Co sa mi nepaci - ze slovenske media, ktore absolutne ignorovali rozhodcovske chyby proti nam v LM riesia zrazu aj domnelu penaltu pri Rundicovom zakroku.
Aj ked tam z jeho strany ziadny faul nebol - skor mozno na neho.
To nase suverenne 1.miesto uz lezi niekomu v krku.

Napísať odpoveď