1.kolo: MFK Zemplín Michalovce-AS Trenčín 0:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 18.07.2015 21:01:52

důležité tři body, teď se podme pokusit o zázrak... jinak prvních 5 kol venku bude náročných ... [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 18.07.2015 21:32:53

Uhrali sme to skúsenosťami a efektivitou,rovnako ako Steaua v utorok.
Veľmi dôležité body do tabuľky,aj pre sebavedomie! Vyzerá to tak,že odtiaľ sa ľahko body nosiť nebudú... [smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.07.2015 21:45:44

bol to psychicky tazky zapas po bukuresti, preto je dobre, ze sme vyhrali. rozhodli skusenosti koolwijka. je dobre, ze sme si ho nechali. ide sa dalej.

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.07.2015 09:44:25

Tak 3 body potešia, zápas som nevidel ale podľa textového prenosu bolo jasné, že naši trochu zápas podcenili a Michalovce hrali super. Mrzí ma strata formy Gubu, odkedy odišiel Simon tak aj Guba mi príde polovičný, minulú jeseň mal super, teraz už je to len slabý odvar :) Veľká škoda je hlavne to, že v prípade nepriaznivého skóre máme na striedanie iba 1 ofenzívneho hráča a to je Wesley a to je sakra málo, Máme strašne úzky káder, teda čo sa týka kvality. Na striedanie máme celkovo len klešča, Wesleyho a Koolwijka.
Jedíný komu ide z ofenzívy je Gino, Jairo včera znova v 90 minúte nájazd na brankára a znova nepremenil. Ja osobne si myslím, že za posledné roky máme najslabší útok aký sme mali. Vždy sme mali kanoniera ktorý nam vystrielal víťaztvá a teraz ho nemáme. Od odchodu Maleca ( nech to bolo poleno, ale góly dával ) trpíme v predu a Gino to sám neutiahne. Nedajbože by sa nám zranil alebo ho predáme tak sme nahraný. Jairo premení 1 z 4-5 tutoviek na gól. Guba ten je v predu bezzubý čo sa týka gólov. CHýba nám v predu hráč tipu Jeliča, Priskina, alebo aj Jurča / Masaryka. Takí hráči by dali u nás v pohode 20-25 gólov za sezónu. Aby som len nekritizoval tak včera Šemrinec podržal mužstvo a obranu máme jednu z najlepších v lige. Záloha hrá v pohode, ale najviac sa mi páči keď je vzadu Koolwijk a pred ním Lobotka + Bero.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.07.2015 11:36:32

do ofenzivy mame aj opatovskeho, lenze neviem, ci z neho bude niekedy hrac hodny urovne AS.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 19.07.2015 13:19:30

skoda,uz je aj lavicka slaba a to tu bolo 40 hracov,,niekde sa stala chyba,zavahanie

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 19.07.2015 14:50:53

Tak nejak mi to pride bez koncepcie, hraci ako keby nehrali to svoje a celkovy dojem potom nie je najlepsi. Sme majstri a tak mas uz beru aj superi a uz sme to my na koho sa chcu vytiahnut. Nezvykajme si na jednu vyhru za druhou a nestracajme pokoru. Steaua nam ukazala kam patrime (resp naša liga) a v MI to tiez nebolo bezproblemove. Skusme v stredu zazrak. Ak nevyjde, budeme smutni ale stale sa mame kam posuvat, tak nech je to uz len lepsie ako posledny tyzden.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 19.07.2015 21:45:23

kuco napísal:Tak nejak mi to pride bez koncepcie, hraci ako keby nehrali to svoje a celkovy dojem potom nie je najlepsi. Sme majstri a tak mas uz beru aj superi a uz sme to my na koho sa chcu vytiahnut. Nezvykajme si na jednu vyhru za druhou a nestracajme pokoru. Steaua nam ukazala kam patrime (resp naša liga) a v MI to tiez nebolo bezproblemove. Skusme v stredu zazrak. Ak nevyjde, budeme smutni ale stale sa mame kam posuvat, tak nech je to uz len lepsie ako posledny tyzden.
kuco-Súhlas!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 20.07.2015 08:22:53

Nielen hrou sa buduje image : [smilie=thumbsup.gif]


" Klobuk dole pred Van Kesselom! Na predzapasovej rozcvicke nechtiac trafil loptou maleho chlapca na tribune.. Po zapase ho siel hladat k tribune a odniesol mu svoj dres a spytat sa ci je ok. Gesto, ktore sa na slovenskych travnikoch nevidi.......... "
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.07.2015 20:26:29

filipina napísal:Nielen hrou sa buduje image : [smilie=thumbsup.gif]


" Klobuk dole pred Van Kesselom! Na predzapasovej rozcvicke nechtiac trafil loptou maleho chlapca na tribune.. Po zapase ho siel hladat k tribune a odniesol mu svoj dres a spytat sa ci je ok. Gesto, ktore sa na slovenskych travnikoch nevidi.......... "
Gino, respect.
Este k inym prispevkom.
Ja by som nasim hracom vykon v sobotnom zapase nevycital.
Maju pred sebou este super narocny duel.
Preto bolo aj dolezite aby sa nikto v zapase u novacika pred plnym hladiskom nezranil a pusny prach si nechat az na stredu (mozno si ten zapas Steaua aj dala nahrat).
A samozrejme velmi dolezite su tieto 3 body - vdaka Koolwijkovi (i Cokymu) - aj ked rozhodnutie par minut pred koncom bolo napinave.
Guliver, ja si nemyslim ze sme teraz utocne na tom slabo.
Popri vybornom Ginovi, Jairovi... sa do ofenzivy vyborne zapaja aj napriklad Matus a Ibi Rabiu... a to je fakt sila, dufam ze v stredu spolu s ostatnymi chalanmi prijemne prekvapia.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.07.2015 22:41:51

este k tomu ibimu, mnohi sme si vsimli, ze v poslednom case hral na draka. ale on mal ramadan. som si to ani neuvedomil, az ked to sevela hovoril v TV. podobne na tom asi je aj madu, ktory sa v poslednych zapasoch tiez trochu trapil. ak cely den nic neje, tak sa necudujme, ze hra ako hra. ramadan uz skoncil, tak sa to snad dostane do zabehnutych kolaji.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.07.2015 12:10:11

baki napísal:este k tomu ibimu, mnohi sme si vsimli, ze v poslednom case hral na draka. ale on mal ramadan. som si to ani neuvedomil, az ked to sevela hovoril v TV. podobne na tom asi je aj madu, ktory sa v poslednych zapasoch tiez trochu trapil. ak cely den nic neje, tak sa necudujme, ze hra ako hra. ramadan uz skoncil, tak sa to snad dostane do zabehnutych kolaji.
No mozno to trochu ovplyvnilo jeho trening ale oni su aj dost zvyknuti.
Zapas so Steauou sa hral az vecer teda po sumraku ked sa uz nemusi postit.
Ibi dokonca vytvoril tu nasu najvacsiu sancu ked sa prekluckoval cez ich obranu.
Ani strojcovi ich vitazstva Alzircanovi Hamrounovi ktory vypracoval akciu pred 1.golom a 2.gol strelil to nevadilo.
Ten prisiel na ihrisko az neskor ale hralo sa mu zretelne ovela lepsie ako nasim chalanom ktori mali uz 70.minut odbehane.
Inak kto ma kvalitnejsiu lavicku tak ten moze striedaniami rozhodnut zapas (podobne ako aj v minulom roku v Hulle to roztocili az ich striedajuci hraci).
No a Madua sa tento post podla mna netyka, ti co tam maju anglicke krstne mena su zvacsa prislusnici niektorej krestanskej cirkvi.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.07.2015 15:05:21

neviem, ci je madu krestan. je to viac-menej jedno. ale tiez sa v priprave trocha vytratil zo zostavy. ramadan je problem aj vo velkych kluboch. vacsinou sa to riesi lavickou alebo aj vynechanim zo supisky. kazdy organizmus to znasa inak. je pravda, ze zapas sa hral po zapade slnka, ale zas nemoze pol hodinu pred zapasom zozrat pol vola, to je jasne. niektori hraci ramadan vypustaju s odvovodnenim, ze praca (teda futbal) je dolezitejsia ako viera. na minulorocnych MS to riesil nemci s ozilom a khedirom. tusim ozil verejne priznal, ze chce vyhrat MS a ramadan ide bokom.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.07.2015 09:04:01

Tak ja verim, ze Holub bude coskoro fit a zacne hravat a prinesie opat trochu kludu a aj Madu bude mat tlak na svoje miesto a Sevela trochu viac problem pri zostave [smilie=baby.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.07.2015 11:11:53

Drzime Jakubovi palce nech je fit a nech sa jemu i celemu muzstvu dari.

Napísať odpoveď