AS Trenčín - FC Steaua Bucuresti 0:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Ako dopadne zápas?

Hlasovanie ukončené 14.07.2015 12:53:10

Vyhrá AS Trenčín
12
75%
Remíza
3
19%
Vyhrá FC Steaua
1
6%
 
Celkom hlasov: 16

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 15.07.2015 11:30:44

podla mna pan rozhodca zo Spanielska rozhodne zapas nezvladol...prvy gol padol po faule/nefaule...samozrejme Igor asi mal byt lepsie postaveny ale o tom sa uz da iba polemizovat....druhy gol padol po tom co postranny si nevsimol ze hrac stoji v metrovom ofsajde....my sme mali kopat minimalne jednu penaltu...ruka ktora bola evidentna (mal som to ako na dlani a videl som to dost dobre) a faul na Bera ak sa nemylim sa dal tiez odpiskat...samozrejme chlapci sa snazili behali, makali ale nechapem preco sa to stale snazili hrat zo stredu na kridlo a potom hrac ktory bol na kridle si opat pripravoval loptu naspat na stred a snazil sa to vystrelit cez troch hracov ktori mu tu strelu aj tak zblokovali...vysledok mohol byt aj lepsi lebo Rumuni neukazali prakticky NIC!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.07.2015 11:46:29

ifo28 napísal: -vyplakava sa tu ze druhy z ofsajdu,no jeden z ofsajdu nebol uznany,tak necakajme ze vsetky goli pisknu ako ofsajd...
Ifo28 v podstate suhlas s tvojim prispevkom, aj s tym ze jeden gol im uz neuznal z ofsajdu, ale k druhej golovej situacii by ani neprislo keby hned odpiskal to ofsajdovu prihravku. Ofsajdov sa normalne odpiska za zapas viacero.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.07.2015 12:05:47

lafo napísal:...seda by som za gol nevinil.a druhy jasny ofside.sudi velka bieda.no nezabudajme este sa hra odveta.
Lafo aj ja som toho nazoru ze to bolo nechytatelne. Kto neveri ze to preslo padacikom cez sibenicu ktora sa nedala pokryt nech si to pozrie na dalsej kamere v smere strely t.j. z neskreslujuceho uhla.
http://sport.sme.sk/c/7913914/trencin-p ... minut.html
Je to v poradi tretie video (Nikola Stanciu gol Superb, 0:1), cas asi 0:41 sek.
Igor a jeho spoluhraci tam museli davat pozor aj na 18-goloveho kanoniera a dalsich dobiedzajucich hracov na pätke.
Pokryt v tejto situacii aj sibenicu bolo nemozne a ani tam nebol ziadny spoluhrac ktory by to pomohol odvratit.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.07.2015 12:08:48

Hamer napísal:
ifo28 napísal: -vyplakava sa tu ze druhy z ofsajdu,no jeden z ofsajdu nebol uznany,tak necakajme ze vsetky goli pisknu ako ofsajd...
Ifo28 v podstate suhlas s tvojim prispevkom, aj s tym ze jeden gol im uz neuznal z ofsajdu, ale k druhej golovej situacii by ani neprislo keby hned odpiskal to ofsajdovu prihravku. Ofsajdov sa normalne odpiska za zapas viacero.
Tak ja necakam ze kazdy gol odpiska ako ofsajd, ja cakam, ze odpiska ofsajd ked je.

Co sa tyka vyplakvania. Nikto nevyplakava, podla mna toto muzstvo vidi svoj strop. Ak chcem ist vyssie, bude treba kvalitne kridlo, alebo hrotaka.

Stred mame v pohode, obrana tiez, ale preco Kessel na Jaira nenahra, tomu nepochopim. Teda chapem iba tomu, ze sam chce hrat, ale hracov je na ihrsiku 11
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 15.07.2015 12:55:08

zhodnotil by som to asi tak, ze to bol nas typicky zapas v europe. ked chceme uhrat proti takymto superom dobry vysledok, musime premenit ale fakt vsetky sance (nie len vylozene) a nemozeme spravit uplne ziadnu chybu. vcera to bola klasika. vybehli sme na nich ako vzdy, sance sme nepremenili. potom nase nadsenie opadlo, hra sa vyrovnala, nedali sme dalsie sance a prisla prva chyba 0:1, druha chyba 0:2, drakulovci sa trochu povalali po zemi, zakopli par lopt, precvicili si svoje dramaticke umenie a bolo po zapase. my sme sa k svojej hre nedostali, ale to sa dalo cakat. preto bolo potrebne premenit sance, co sa nestalo.

este by som napisal nieco ku stadionu, kedze som tam bol prvy raz. ak ma byt toto najmodernejsi stadion na slovensku, tak fakt neviem. posobil na mna dost lacno a provincne. je "nalepeny" na zimaku, okolie neupravene, vedla chatrajuca zeleznicna stanica. take "tribuny" sme mali v telocvicni na strednej. tato cast mesta bola asi za sociku nejaka priemyselna zona, by som povedal. lidlovci v strachu pred nami radsej zavreli o pol hodinu skor, v okoli nic, kde by sa dal stravit cas pred zapasom. to my mame na stadion omnoho lepsiu lokalitu. nabrezie vahu s vyhladom na hrad a ak sa niekedy zrekonstuuje stanica s parkom a dokonci a zeleznica, tak nas fantasticky murovany stanok sa bude na sihoti vynimat.
co sa tyka navstevy, neprekrocila moje ocakavanie. uz som to tu pisal, ze v nasich silach je max 6000 divakov na zapase. ta tisicka navyse boli pravdepodobne miestni. takze na 11000 stadion bude poloprazdny.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.07.2015 14:01:53

baki suhlasim, Zilinsky stadion nie je ziadna parada, ale na ich potreby staci a momentalne nie je na SR nic lepsie. Ani v PP to nie je lepsie.

Verim v to, ze u nas bude lepsia varianta a zilincania uz budu iba zavidiet. Pekny murovany, s uzasnym vyhladom a prostredim a hlavne aj parkovanim.
V tomto verim LL, ze to neodflakne a ze to bude stat za to.

Napirklad chcem pochvalit bufety v Ziline. Prisiel som tam cez pretavku a 2ja ludia predo mnou na kofolu a pivo. Na klobasu sa necakalo, co sa u nas nestava
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 15.07.2015 14:47:37

Ten ich nový útočník dával našim poriadne zabrať, hlavne že sa ševela smial na tlačovke že o nom nič nevie. Sám v predu vyhrával väčšinu súbojov, bol rýchly a technický, nie nadarmo bol najlepší strelec rum ligy. Wesley a jairo vyzerali oproti nemu ako amatéri.

Stale si stojím za svojim, ten aliko tam mal byť, aj ked len na 30 minút. Gino je rýchly ale nemá takú techniku. Z nás najlepší asi bero a druhý polčas aj stano ked sa posunul vyššie.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 15.07.2015 16:33:52

Hammer a Snapshot k tomu ofsajdu pisem,ze je to vyplakavanie teraz,uz nam to nepomoze NIC, 0-2 uz nezmenime,preto som sa radsej vyjadril k zapasu.To ze gol nemal byt uznany suhlas,ale prd z toho.
Guliver dobry postreh ten utocnik tam robil vietor,a my s v tomto pripade zaspali,hrali sme s fortunaligovym kadrom a nestacilo to samozrejme.Ale ako som pisal,asi by bola este vacsia skoda,ak by sme nakupili nejakych hracov a aj tak nesli dalej,o tom teraz mozme polemizovat.
Stadion je priorita,aby sme panovi Antosikovi nemuseli za take lesenie jak tu pisal baki calovat 100 litrov.
[smilie=guns.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 15.07.2015 17:14:30

Od včera som nabral silu až teraz vyjadriť sa k zápasu...
V podstate súhlasím so všetkým,čo tu bolo napísané...
Steaua hrala pokojnejšie a bez zbytočného stresu a premotivovanosti-má predsa viac skúseností v európe a kvalitnejší káder...
Som sklamaný
1.v pohári nemôžeme hrať takto naivne otvorenú partiu so skúsenejším protivníkom...
2.po druhom góle nebolo hráča,ktorý by zobral na seba zodpovednosť a potiahol loptu dopredu,iba alibizmus...
3.Gino hrôza,neobišiel hráča,neprihral-iba sebčil...
4.zlé návyky z ligy:slabá strela spoza šesnástky,rohy nakrátko,zbytočné rozťahovanie hry do bokov namiesto priamočiarosti do šestnástky-ukázal sa veľký rozdiel medzi našou ligou a európskym futbalom...
5.Slabí rozhodcovia,aj keď zápas sme si prehrali v hlavách sami...
6.Káder čo stačí na ligu nestačí na európu,bolo to treba viac posilniť,aby sme sa pobili o postup a zarobili peniaze za postup ďalej-namiesto toho asi príde k výpredaju za menej peňazí,ktorým sa káder oslabí...
6.necháme sa vydierať Antošíkom a ešte miesto toho,aby nás privítali ako hostí-privítali nás päsťami SBS-károv...
NAPRIEK VŠETKÉMU SOM HRDÝ NA NÁŠ MALÝ KLUB,NA NAŠICH SLUŠNÝCH FANÚŠIKOV,KTORÍ CELÝ ZÁPAS SLUŠNE POVZBUDZOVALI AS NA KTORÝCH "DÁVALI POZOR ŤAŽKOODENCI V ULICIACH",AKOBY V ŽILINE ČAKALI NEJAKÝCH ROWDIES"
TREBA SA EŠTE POBIŤ O POSTUP a vytrieť zrak všetkým posmeškárom z celého Slovenska,čo sa ukájajú na fórach na neúspechu Trenčína a ktorí nechápu,že nejde len o Trenčín,ale o celý slovenský futbal a ukázať im aj celej Európe pravú tvár AS a Trenčianske srdce!!!

[smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 15.07.2015 18:18:55

velké sklamanie, hlavne mrzí to že bukurešť bola porazitelná, ale aj tak bola včera lepším tímom...moc ma sklamal kessel sebec sebecky....a ešte rabiu v jednom prečislení nevystrelil a radšej nahral a nič z toho nebolo,mohol byt iný druhý polčas, skoda ...a dalej ma štvala SBS ,ošahavačky ,agresívny nepríjemný prístup pri vstupe a na tribúne sa chovali jak bohémy, proste hnus. a ešte pivo nealko...nech sa potom nečudujú že pivá len tak lietajú [smilie=bananadance.gif]

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 15.07.2015 20:26:27

no v Ziline je to uplne bezne ze sa tak SBSkari spravaju...su to proste hovada co vystudovali 5 rocnikov zakladnej skoly a maju IQ 88 ...SBS j*bal pes

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 15.07.2015 21:40:55

neviem kde ste zobrali info ze SBS v 1 minute zapasu zmlatili fanusikov AS. skor to bolo tak ze SBS v 1 minute prisla do sektoru a myslela si ze mozu robit zo seba hrdinov ale hned v 1 minute zistili ze bude lepsie nas nechat napokoji. dalsie vec nesuhlasim s nazorom ze ako ucastnik v sektore so vstupenkou za 1 euro pripade pokuty pre klub za uefa mafia sa maju skladat vsetci na zozname. nie kazdy fanusik as toto krical.ja a vela vela dalsich sme sa tohoto pokriku zdrzali lebo sme si uvedomovali ake nasledky to moze mat pre nas klub zial neuvedomili si to vsetci.

zapas sklamanie gino aj guba boli uplne nastudovani hracmi supera rumuni ako keby cakali co as vymysli nevymyslel nic takze to rozbalili.treba uznat ze boli vsade o krok skor a boli proste lepsi. semrinec chyba taky gol nedostal celu sezonu skoda ze zrovna teraz. bolo to aj super kopnute z kazdeho ich rohoveho kopu isiel strach aj z priameho kopu naopak nase rohy na kratko su katastrofa. mne sa pacil madu

postupit by bol uz zazrak neverim ze postupime ale budem drzat palce a dufat v zazrak.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 16.07.2015 03:35:19

a myslim ze na gina si davali najviac pozor a aj tak bol v utoku najlepsi a ze sebcil pozri to tam robia vsetci vpredu a inak neviem co sme vsetci cakali ze dame steaue 5 a ideme dalej budme realisti na to este nemame a kedze zijeme z predaja hracov ani tak skoro mat nebudeme aj ked stale dufam ze u nich sa este i nieco pokusime ale ozaj len dufam a co citam na forach hlavne na profutbale tak tam vidiet aky sme slovaci ubohy narod bohuzial

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.07.2015 08:35:19

profutbal je plny nenavisti, pri kazdej vyhre nasich je nieco zle. Bud sme hrali doma a je na vine umely travnik, vonku su na vine cudzinci, rasizmus a xenofobia je ich druhy nick.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.07.2015 10:37:16

Tak nastastie normalni ludia este existuju a najde sa tam aj par prispevkov co nas v LM podporuju.
Co ma ale zarazilo je uplne mlcanie vacsiny medii o tom ze za tento zly vysledok moze aj hruba chyba rozhodcu pred druhym golom.
Kto si to ma moznost pozriet zo zaznamu na Dajto tak zisti ze ten ofsajd si vsimol este hned v priamom prenose byvaly futbalista Luhovy ale potom uz nikto o tom nehovoril.
Ked sa predtym v lige niekedy po faule na Bera odpiskala opravnena penalta tak to viacere media (nasledne aj s hatermi) rozoberali niekolko dni.
Ked ukrivdil rozhodca nasim mladym 21 v Taliansku tak aky velky humbug bol z toho v nasich mediach.
V pripade nespravodliveho mozno rozhodujuceho 2. golu proti TN nase media o tom skodoradostne mlcia lebo lepsie vyhovuje titulok Trencin sklamal v LM.
Aj toto nastartuje vlnu haterov.

Napísať odpoveď