AS Trenčín - FC Steaua Bucuresti 0:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Ako dopadne zápas?

Hlasovanie ukončené 14.07.2015 12:53:10

Vyhrá AS Trenčín
12
75%
Remíza
3
19%
Vyhrá FC Steaua
1
6%
 
Celkom hlasov: 16

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.07.2015 23:52:23

Smutok....hlasujem za okamzite vylucenie spanielska z eu...prvy gol ziaden faul mal som to pod nosom....sedo slaba chvilka...druhy gol jasny ofsajd tak dva metre zas rovno oproti mna....vobec sme ale nehrali to co hravame....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.07.2015 23:58:32

Skoda, hrali sme sice zakriknuto ale vzhladom na nase nepremene sance by bol spravodlivejsi vysledok 1:1 tak ako to aj tipovali aj rumunske stavkove kancelarie.
Co sa tyka golov - pri prvom vraj mal byt za nedovolene branenie len nepriamy kop a teda hrac nesmel strielat priamo na branu lebo takyto gol nebyva uznany.
Igorovi by som nedaval za gol vinu, on si musel strazit aj patku kde cihali superovi utocnici. Pri stastne trafenej strele zo standartky s rotaciou do sibenice nema brankar sancu.
Pred druhym golom bol aj podla mna "two meters offside" je to neuveritelne co spanielski rozhodcovia (predzapasove obavy z ich vykonu sa splnili) vyviedli v takomto dolezitom zapase.
Prave tymto golom sme asi stratili sancu na postup.
Naposledy upravil/-a Hamer v 15.07.2015 00:13:57, upravené celkom 2 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 15.07.2015 00:03:40

A to co sa stalo s nasimi ultras? Preco ich zmlatili sbs?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 15.07.2015 00:35:11

Luboš napísal:A to co sa stalo s nasimi ultras? Preco ich zmlatili sbs?


veru neviem. tiez by ma to zaujimalo. bol som na becku a len vidim, ze ultrasaci lietaju vzduchom.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 15.07.2015 06:19:30

Ten pokrik UEFA-MAFIA asi nebol najrozumnejsi, asi dostaneme nejaký blocek za to, asi aj trošku vyššej hodnoty...

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 15.07.2015 07:06:07

GULIVER napísal:Ten pokrik UEFA-MAFIA asi nebol najrozumnejsi, asi dostaneme nejaký blocek za to, asi aj trošku vyššej hodnoty...
bolček a ešte k tomu nám aj uzavrú štadión. Minymálne časť tribúny. Ale ved klub vie kto tam bol na tej tribúne, mená majú na základe zvýhodneného vstupného. Takže dotyčný fans nech sa na pokutu zložia. Keď milujem svoj klub, kt. potrebuje každý peniaz tak sa správam tak aby som mu neuškoldil.

No a Šemrinec včera dokázal načo má, respek. načo nemá. Absolutne to nezvládol, pri priamom kope stál úplne mimo a ešte sa ani nepozeral na kopajúceho hráča. To že niečo mu vyšlo v lige z neho ešte dobrého hráča nerobí, ale on si evidentne myslel niečo iné. Prehra ide na jeho triko. Na rozhodcu sa vyhovárať nemôžeme, mali sme dať gool ked bola možnosť. Útok úplne mimo, totálne nás vygumovali.

Na Steaue budeme hrať určite lepšie, lebo v podstate sme už vyradený takže budeme hrať dopredu bez stresu.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.07.2015 07:27:42

To mal stat Igor priamo pri prvej tyci alebo ako si to predstavujes ?
On si predsa musel strazit aj patku kde dobiedzali superovi hraci.
Lopta sa skrutila do brany padacikom okolo sibenice, ukaz mi jedineho brankara na svete ktory si pokryje aj horny roh brany.
Ked sa to strelcovi podari stastne zatocit okolo sibenice tak ziadny brankar nema sancu.
Ale musim uznat ze to Stanciu majstrovsky kopol, lenze spravne mal byt nariadeny nepriamy kop aky sa piska za branenie v hre.
No a druhy gol po jasnom ofsajde pri vysunuti Klausa Pappa nam zmaril sance - je to fakt hanba v europskej sutazi.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.07.2015 07:37:51

Tazko hodnotit zhodnotene.

To co piskali spanieli to, bola katastofa. Toto by aj ligovi rozhodcovia dokazali. A to som si myslel, ze spaniel je zvyknuty na simulovanie, natlak hracov atd, ze si spravi poriadok.

Treba uznat, prvy gol bol vyborne kopnuty. Sedo spravil jednu chybu, viac sa sustredil aj pred samotnym kopom na supera ako na loptu. Vsimnite si ako kopali vsetky standartky. Minimalne 2ja hraci na brankarovi a potom od neho jeden odbehol. Kdezto my sme vacsinu zahravali na kratko, zase.

Treba priznat, druhy gol, musel byt ofsajd.

Co predvadzal Gino, to bola katastrofa. Cudoival som sa, ze stiahol Gubu, ktory behal aj dozadu. Po prvom gole Gino nezahral nic. Zosypal sa v hlave?

Zlte karty som vacsinu nepochopil. Tak nasich okopavali a bili po clenkoch co to da, tahali za dres, ruku a on nariadi PK z coho padol prvy gol? Ja neviem, ale to uz nemoze byt nahoda.

Jedno je jasne. Nasa liga je velmi slaba a nedokaze pripravit ziadne muzstva na europske sutaze.

A chyba na strane manzmentu? Pustili Leona. Nemame kridlo a oni ho putia. Ak ho pustili, lebo som pocul vselico.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 15.07.2015 07:45:39

Ako cez kopír Astra ......... Vôbec nám nedovolili našu hru, úplne vygumovali Kessela i Gubu, nepustili nás k rozohrávke - boli však veľlmi dobrí technicki, kondične i v napádaní pri rozohrávke (medzihre). Bola to i jasná ukážka kvality SVK a RO ligy ......
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 15.07.2015 08:18:08

Tak môj názor podla mna jednoznačne rozhodli skusenosti bolo vidiet kolko maju odohrate v poharoch oni a kolko my a tak isto rozdiel medzi rumunskou a slovenskou ligou ..prví gol bol brankarou ale my sme sa ponom posrali uplne a potom nás rumuni uplne vygumovali ..v odvete sa treba pobit ešte a uhrať dobry vysledok a spravit si dobre meno aspoň
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Mafiánska UEFA.

Príspevok od užívateľa legatus » 15.07.2015 08:28:01

GULIVER napísal:Ten pokrik UEFA-MAFIA asi nebol najrozumnejsi, asi dostaneme nejaký blocek za to, asi aj trošku vyššej hodnoty...
UEFA ale je mafiánska organizácia. Rovnako tiež FIFA. Keď ide niekde iba o peniaze a moc, tak sú tam tiež prítomné mafiánske spôsoby riadenia a správania sa.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 15.07.2015 08:37:21

Rumuni boli dobrí, to sme vedeli, ale vyhrať sa dalo - pri troche šťastia a rozhodcoch nie z krajín PIGS - s tými sa dá za bakšiš manipulovať ako sa len bohatšiemu mužstvu zažiada. Šťastie sa na nás vysralo pri peknej Berovej strele, stačilo pár cenťákov mimo brankára, dali by sme prvý gól, nervozita opadla a bol by to úplne iný zápas. Šťastie sa na nás ale vysralo ešte skôr - pri losovaní, úplne inak by sa hralo vonku, kde by na nás neležala ťarcha hneď v prvom tak očakávanom zápase v LM tvoriť a dávať góly. Tam by sme mohli čakať na chybu súpera, presne ako to robili Rumuni a v hlavách by sme to nemali tak kŕčovito zablokované ako žiaľ včera.
Šanca ale ešte stále je, blok v hlavách už nemôže byť, lebo už fakt nemáme čo stratiť a ak by sa nám podaril dať prvý gól, možné je všetko. Výhoda je hrať pred prázdnymi tribúnami, nato sú naši z ligy zvyknutí skôr ako Rumuni :)

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 15.07.2015 09:15:55

a co.sevela je nesvojpravny?to co bolo za striedanie!co kesel ma vyarendovane miesto v zostave?kesel najslabsi hrac na ihrisku.z 35 prihravok 34 superovi.zasity neviditelny.jeden na jeden nula bodov.asi robi sevelovi fajku.on mal ist dolu a nie guba.seda by som za gol nevinil.a druhy jasny ofside.sudi velka bieda.no nezabudajme este sa hra odveta.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 15.07.2015 09:24:18

Gino v niektorých zápasoch hral zdanlivo naprd a aj tak dokázal vzápätí dať veľmi dôležité góly. Je to univerzálny hráč s výbornou technikou, strelou i rýchlosťou. To by som Ševelovi vôbec nevyčítal. Jediné čo sa mu dá vyčítať, že sa mu neporadilo hráčom vybiť z hláv tú nervóznu priposratosť z dôležitého zápasu, ale to je niekedy veľmi ťažké na v podstate začínajúceho trénera.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 15.07.2015 11:04:17

Tak to zhrniem do jedneho prispevku:

V prvom rade mi to prislo strasne,ale naozaj strasne cele NAIVNE .Od posilnenia kadra na tento dvojzapas,az po zapas samotny.Mali sme tu 40 hracov,vyzeralo to fajn,no ked sme nedokazali v kratkom case zapracovat nejake posily a najma sme sa nejakych expresne zbavili.Pride mi to hrat tieto zapasy ako za trest,ako nahodou nerisknut nic a neposilnit kader,vsak ono to nejak dopadne.
Taketo moznosti nebudu kazdy rok,i ked hrame sranda ligu ,no kto vie,kedy sa nam podari vyhrat majstra znova.
Pisal som ze dolezite bude spravne namotivovat hracov,toto bol krc ako vo finale slovenskeho pohara,proste sa o nieco hra a tam si musime priznat,ze to uz je s motivaciou horsie.Snazili sa to sa neda upriet,no chybala tam ta snaha zahryznut sa do supera,proste ho poriadne zovriet.Takze na zapas sme urcite neboli mentalne pripraveny.
- strely na superovu branu,da sa vobec nejaka nazvat strelou?? i toto sme tu uz par zapasou mali,ked strielame do brankara,proste aj keby hrame tri zapasy tak nedame gol
-prihravky,prvy gol by som pripisal i Ramonovi,z vlastnej 16 nacentruje na stred na supervho hraca,a 2 krat rovnako strata lopty,im stacili dve nahravky a boli pred 16
-osobne suboje v obrane ukazalo pekne diery
-osobne suboje stred pola,tam sme pekne prehravali
-osobne suboje v utoku 1-1 tak neviem ci raz sme vyhrali,super bol strasne silny na lopte,zobrat ju bolo niekedy umenie
-prechod do utoku na nasu grcku ligu mozno staci,hrat na 4,5 prihravok do stran,no tu ked sa nedaju kolme prihravky,ale hrame to do stran a medzitym sa super vrati,tak toto na europsky futbal stacit nebude
-vyplakava sa tu ze druhy z ofsajdu,no jeden z ofsajdu nebol uznany,tak necakajme ze vsetky goli pisknu ako ofsajd

TENTO KADER bolo treba posilnit,nestalo sa tak,tak teraz UZ NIC, vybrali sa tou cestou nenakupovat,tak sa ten vykonnostny strop musel niekde zastavit,teraz je otazne ci by aj to stacilo,ci to nakoniec nie je takto lepsie,lacnejsie,ale Trencin nema utocnika,mame len kridla a tak to aj vyzeralo.
Ano urcite by bolo lepsie prehratv Bukuresti 0-2 a doma to skusit to manko zmazat,skoda,zreb bol NEMILOSRDNY,ale NASTAVIL ZRKADLO a vyzliekol tento team DOHOLA.


PS: Kritikou netreba setrit,jedine ak niekto preferuje populizmus

Napísať odpoveď