FC Steaua Bucuresti - AS Trenčín 2:3 (chlapci ďakujeme!)

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Ako dopadne zápas?

Hlasovanie ukončené 14.07.2015 12:50:57

Vyhrá AS Trenčín
5
63%
Remíza
3
38%
 
Celkom hlasov: 8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.07.2015 17:34:17

Stále si stojím za svojim. Všetci hrali výborne, čogy je takéto zápasy premotivovaný a väčšinou ich nezvláda v hlave. Van Kessel je v lese, mal tam ísť guba cez polčas. Včera suveréne najlepší Jairo - 3 asistencie a Madu+Ramón, ale aj ostatný mali super výkon.

K tým rozhodcom, nebudte jak malé deti, pískal normálne a korektne, Rundič oplácal lebo mu nezapískal faul na neho tak to išiel vrátiť a to rozhodcovia nemajú radi. Čogy nemôže hrať tak agresívne vo vlastnej šestnáske, faul to bol. Na konci zápasu nám rozhodca tiež daroval 2 priame kopy tamer zadarmo. Treba hľadať chybu v sebe prečo sme nedali do prestávky tretí, prečo sme sa rosypali po prvom góle, Steaua hrala v dvojzápase dokopy 40 minút futbal a stačilo im to.

Nebudte ako typický slováci, že všade hladáte chybu ( rozhodca ), treba sa pozerať na seba. Ak by sme vyhrali 5:2 (šance na to boli ) ani rozhodca by im nepomohol aj keby by bol zaplatený.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.07.2015 19:09:59

Ťažko sa mi píše aj po takmer dni...
Chlapci hrali výborne(okrem krátkeho úseku v druhom polčase)najmä Jairo-jeden z jeho najlepších výkonov!!!
Ťahanie našich akcií po krídle super+našiel v úlohe gólového asistenta,keď mu už tá koncovka dlhodobo nejde,spolu s Weslym budú úderná dvojica!
Výborní boli aj Ramon,Madu,Lobotka,Bero,Wesly a Koolwijk-tomu to v posledných zápasoch ide!
Naopak Gino,David a Čogy sa trápia...
Veril som vo víťazstvo a pred zápasom by som tento výsledok bral,ale potom ako sa to vyvíjalo...
Rozhodcovia neboli v dvojzápase úplne objektívni a v rozhodujúcich chvíľach"potlačili" nevýraznú Steau,ale tento zápas sme si prehrali sami ustráchanosťou a prílišným rešpektom v prvom zápase a včera,tým,že sme po prestávke začali hrať dozadu a takúto hru AS hrať nevie a ani nám nesvedčí...
Ale napriek všetkému to bola skvelá reklama nášho klubu aj celého slovenského futbalu,ktorú nečakám že niekto okrem fanúšikov AS na Slovensku ocení,ale v zahraničí určite zarezonuje!
SOM HRDÝ NA NÁŠ KLUB AS TRENČÍN-NAJLEPŠÍ SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ KLUB A ČASOM AJ NAJLEPŠÍ V STREDNEJ EURÓPE,ŽE MOŽEM PATRIŤ K JEHO FANÚŠIKOM-PATRÍ NAVŽDY DO MOJHO SDRCA A VEĽMI CHALANOM PRAJEM OBHÁJENIE DOUBLE A O ROK SKUPINOVÚ FÁZU LM !!!!!
[smilie=bow.gif] [smilie=happy2.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 23.07.2015 21:00:39

K tomu zapasu tolko na jednej strane klobuk dole pred chalanmi za prvy polcas a koniec druheho vyborne vykony ale čo nam robi najvacsie problemy aj v lige aj v europe prehravame vyhrate zapasy v hlavach vyhravame 0:2 uspokojime sa alebo sa zlakneme proste psychicky to nezvladame zacneme robit chyby dostaneme gol potom sa rosypeme v hlavach uplne a dostaneme dalsie kusky a potom dobiehame zapas co sme mohli vyhrat v pohode uvediem priklad dunajska -as 0-2 konecny 3-2 to iste v podbrezovej,vojvodina,hull, atd. Teraz bukurest asi natom nieco bude
AS trencin

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 23.07.2015 21:01:52

já jsem taky hrdý.. nevim velice co k tomu psát.. všechno už tu bylo.. prohráli jsme si to "doma" a věřím, že až budeme hrávat DOMA, tak budeme kopat základní skupiny pohárů!!
jinak ještě jedna věc.. potvrdilo se, že fotbal je snad víc o hlavě než o nohách... myslím, že kdybychom v žilině vyhráli 2:0, tak určitě za 20 minut nevyhráváme 0:2 .. prostě hlava a hlava!!
ale povězme si upřímně, když to v hlavě spořádáme a budeme podávat takovéto výkony pravidelně, tak si myslím, že z 33 kol uděláme 90 bodů :) :) .. jedeme dál!! [smilie=beer2.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.07.2015 14:18:30

Sympaticke je ze Matus Bero sa ospravedlnuje ze nepremenil tu zaverecnu sancu, ktora by znamenala vyradenie Steaui a obrovske prekvapenie.
Ale vobec nie je za co sa ospravedlnit - prave ho treba pochvalit ze sa svojou dravostou do sanci dostaval a jednu aj krasne premenil.
Ani slavnym kanonierom sa nie kazda sanca podari premenit.
Vpredu sa darilo aj priebojnemu Jairovi a velmi prijemne prekvapil aj Wesley.
Aj dalsi - vsetci dali do zapasu srdce - aj ti chalani ktorym sa mozno az tak nedarilo podla ich predstav.
Vdaka a verim ze este pridu aj dalsie slavne zapasy ktore vyjdu podla nasich predstav.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.07.2015 15:45:20

bero urobil za posledny rok obrovsky posun a je to velky prislub do buducnosti pre cely slovensky futbal, hlavne k MS 2018 a ich kvalifikacii. jeho herny styl je na trencianske pomery "surovy" a priamociary, ma velmi dobru fyzicku kondiciu. zo stredovej formacie udiera ako kladivo na superovu 16 a casto mu to vychadza, kedze superi od nas takyto styl hry neocakavaju. bude musiet od nas odist, aby ho kapurkovy jany zavolal.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 24.07.2015 16:53:39

pre mna je prekvapenim ze sa tu kritizuju najlepsi hraci trencina bez sema.cegyho a gina mame rit a nie ligu majstrov to su hraci bez ktorych hrame hovno a nie ligu majstrov ale zrazu su to ludia ktory mozu za to ze as nepostupilo dalej ved po zrebe nikto ani nedufal ze uhrame aspon bod ale ved sme dokazali vyhrat desiati proti muzstvu ktore nas malo zniest z mapy europy vsade inde by sa salelo co ich muzstvo dokazalo ale u nas sme sme nic ved sme len muzstvo ktore ma titul len vdaka umelej trave a najslabsiemu rocniku ligy v historii podla mna su hraci as stale pre mna naj hviezdy ktore tu kedy hrali preto ze dokazaly to co dokazaly takze semo cegy a gino klobuk dole bodaj by ste tu boli navzdy ak som spravil nejake pravopisne chyby tak sory ale uz to je hodne davno co som zo zds kazdy mame slabe chvlie ale stale a vzdy si budem pamatat mena hracov ktory urobili pre trencin co urobili a nech su aj vsetci cudzinci pretoze hrali za as trencin
[smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.07.2015 20:20:06

A kritizovanie je zakázané. Ak niekto hrá slabo alebo sa mu nedarí tak ho podľa teba treba nechať hrať celý zápas a každý zápas, preto lebo pre nás vyhral titul ? Ja mám rešpekt voči všetkým našim hráčom ale keď niekto vyhorí alebo podá slabý výkon tak ho treba kritizovať. Myslíš, že ako by to dopadlo u Teba v práci, ak by si podával dlhý čas výborný výkon a posledný týždeň by sa Ti nedarilo, kazil by si výrobu alebo by si svojimi chybami dostal svoju zákazku do minúsu ? Pekne treba hráčom ukázať kde spravili chybu a čo majú zlepšiť, aby sa slabší vykon v budúcnosti neopakoval...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.07.2015 21:14:00

falco, cogley patril v dvojzapase s bukurestou medzi nasich najslabsich, to je fakt. spolocne so semrincom a van kesselom. nema to nic spolocne s tym, koho mame a koho nemame radi.

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 25.07.2015 13:39:37

Dvojzápas so Steavou bol pre nás veľkým prínosom. Prvý zápas nás vrátil na zem po majstrovských oslavách. Druhý zápas ukázal, že futbal, ktorý hráme je konkurencieschopný aj v LM. Ukázal charakter mužstva jeho kvality a tiež slabiny. Jairo si snáď definitívne našiel svoje miesto, Wesly ukázal potenciál kanoniera, Koolwijk bol veľmi užitočný v ofenzíve. Igorovi by som nič nevyčítal - prvý gól bola nechytatelná "bomba" (rumunský komentátor)
- pri jedenástke chýbalo trochu šťastia
Čogy zrejme dosiahol u nás svoj strop a prestup by bol dobrým riešením pre obe strany. Jeho ofenzívne schopnosti už nedokážu vyvážiť nedostatky v obrannej činnosti. Treba vychovať (doviesť) rýchleho technického pravého obrancu a zapracovať ho do mužstva.
To, že sme nepostúpili nás udržalo v pokore a dáva nám to výhodu v boji o majstra so Žilinou a Slovanom. Dúfam, že postúpia do skupiny EL! [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 26.07.2015 10:54:44


Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.08.2015 20:20:10

teraz som pozeral LM sparta praha - cska moskva a ten zapas mal uplne rovnaky scenar ako ten nas. cska lepsie, sparta nadsenim siahala po postupe, sudcovia par razy "zarvali" a je po ceskych nadejach na dvojnasobne zastupenie v skupinovej faze LM. je to nahoda, ze sa europske zapasy medzi "bohatymi" a "chudobnymi" casto koncia tak nejako rozporuplne? nie ze by mi to v tomto pripade vadilo, kedze som fanda vychodoeuropskeho futbalu. len ma to tak napadlo...

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.08.2015 21:25:58

Bohužiaľ prachy a väčšia atraktívnosť či meno klubu často rozhodujú v prístupe rozhodcu,či UEFA k zápasu,či o postupe... [smilie=chop.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 05.08.2015 21:52:02

Tak tá STEAUA nebola až taká silná, vypadla s partizanom.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.08.2015 21:55:55

Aspoň nám ostanú naši najlepší hráči,teda aspoň niektorí...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď