Champions League 2015/2016

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.06.2015 22:13:02

handel napísal:... vie niekto vysvetliť túto záhadu? V médiách sa píše: "Už v pondelok dopoludnia Európska futbalová únia (UEFA) rozhodla, že Trenčín sa ako nenasadený klub mohol stretnúť s jedným zo šestice nasadených klubov Steaua Bukurešť, Ludogorec Razgrad, Dinamo Záhreb, Partizan Belehrad, Videoton FC a Skënderbeu Korcë."

Prečo sme mohli dostať iba jedného z týchto 6 mužstiev, keď nasadených bolo celkovo 17 mužstiev?
Mas pravdu, je to zahada, mna na to tiez prekvapilo, dodnes sa pisalo ze prebehne normalne losovanie, dodnes sme ocakavali najma Celtic :-)
Oni (UEFA) zjavne vela ludi prekvapili a este pred losovanim vytvorili akesi skupinky.
Neviem co tym tito pani sledovali takto kombinovat pred losovanim.
O tom este vcera ani novinari nevedeli a ani nepisali, naopak boli spominane len nasadene a nenasadene muzstva.
Pred losovanim to teda namiesali podla akychsi svojich predstav.
Trencin zaradili v Lige majstrov pani z UEFA pred losovanim do akejsi balkanskej (snad okrem nas a Madarov:-) skupiny 7 muzstiev.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.06.2015 22:43:17

Ale musime ten los samozrejme respektovat a na favorita duelu sa pripravit co najlepsie.
Budu nas brat ako stredne tazkeho supera, podcenovat nas ale urcite nebudu - ide tu totiz uz o vela.
My nesmieme zahadzovat sance tak ako dnes s Mladou Boleslavou lebo so Steauou tych sanci nemusi byt az tak vela.
Inak Edmond este nie je na supiske, vie sa uz kedy pricestuje ?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.06.2015 23:02:58

Hamer napísal:
handel napísal:... vie niekto vysvetliť túto záhadu? V médiách sa píše: "Už v pondelok dopoludnia Európska futbalová únia (UEFA) rozhodla, že Trenčín sa ako nenasadený klub mohol stretnúť s jedným zo šestice nasadených klubov Steaua Bukurešť, Ludogorec Razgrad, Dinamo Záhreb, Partizan Belehrad, Videoton FC a Skënderbeu Korcë."

Prečo sme mohli dostať iba jedného z týchto 6 mužstiev, keď nasadených bolo celkovo 17 mužstiev?
Mas pravdu, je to zahada, mna na to tiez prekvapilo, dodnes sa pisalo ze prebehne normalne losovanie, dodnes sme ocakavali najma Celtic :-)
Oni (UEFA) zjavne vela ludi prekvapili a este pred losovanim vytvorili akesi skupinky.
Neviem co tym tito pani sledovali takto kombinovat pred losovanim.
O tom este vcera ani novinari nevedeli a ani nepisali, naopak boli spominane len nasadene a nenasadene muzstva.
Pred losovanim to teda namiesali podla akychsi svojich predstav.
Trencin zaradili v Lige majstrov pani z UEFA pred losovanim do akejsi balkanskej (snad okrem nas a Madarov:-) skupiny 7 muzstiev.
Je to záhada,akoby v UEFA chceli ,aby sa silné a ekonomicky neatraktívne celky tzv"balkánskej skupinky"vybili medzi sebou a neznepríjemňovali potom život ekonomicky silným mužstvám...
Dnes som počas dňa prešiel rôznymi náladami od miernej depky po žrebovaní,cez mierny optimizmus počas dňa až po optimizmus a nádej,že všetku smolu sme si už vyčerpali pri náročných žreboch dnes aj v minulosti (najmä keď vidím koho dostali v minulom roku aj dnes ostatné slovenské tímy) a nepriazeň,že stále musíme začínať doma-raz sa to už musí zlomiť!!!
1.Naši sú po jari psychicky odolnejší a skúsenejší
2.Vypredaný štadión v Žiline pomôže chalanom siahnúť na dno síl a uhrať dôležité víťazstvo
3.STEAUA podcení AS
4.AS napriek všetkým neprajníkom doma dokáže,že titul nebol náhoda a pochybovačom,že dozrela na presadenie sa v európe,lebo hrá s pokorou a srdcom!!!
Len musí na ihrisku nechať všetky sily a hlavne premeniť šance!!!
THIS IS MY SEN !!! [smilie=boxing.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

fanusik1979
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.05.2015 21:33:00

Príspevok od užívateľa fanusik1979 » 23.06.2015 07:18:51

Tak som zistoval info priamo tuna. Zevraj Steaua vyhrala ligu len zo stastim posledne kolo. Najlepsich hracov predali v zime. Celkovo pre zmenu loga, ale aj upravenie nazvu klubu nejaka cast fanusikov bojkotuje. Tak a je to v totalnej prdeli Steaua ma ban na 2 stretnutia pre rasizmus. Cize hra sa bez divakovv Bucharest.
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... spectatori
V dalsom calnku co som dostal od Rumunov jasne pisu, ze dostali najtazsieho supera akeho mohli a uz som dostal aj otazku, ze ci sme Slovenska Barcelona. Dalsie pozitivum je, ze zmenili trenera. Sice ich byvali hrac, ale nikdy netrenoval. Toto je jeho prva trenerska skuska :)....

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.06.2015 07:51:31

Ked musia hrat bez fanuskov, nemozeme ist na vyjazd? To mozem zrusit hotel?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.06.2015 07:57:09

"Boh je laska" 1Jn 4:8

fanusik1979
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.05.2015 21:33:00

Príspevok od užívateľa fanusik1979 » 23.06.2015 08:02:30

Tak podla toho co pisu tak ano 2 kola nemozu mat fanusikov. Az ak nahodou co im nehrozi :) v Play Off mozu mat fanusikov znova, ale mal by sa niekto oficialne vyjadrit, ale nasiel som to aj tuna cize asi zbytocne nieco planovat.
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/31621375

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.06.2015 09:37:53

Ak je to pravda, ze ani fanusikovia supera nemozu prist, tak je to nefer aj voci superovi. Mohli sme im spravit "domace" prostredie.


Martin, viete zistit, ci zakaz fanusikov sa vztahuje aj na fanusikov AS, ktori by chceli merat 1200km cestu? Nie ze tam pridem a budem pred stadionom :D

Podla fanusikovho prispevku, by sa to malo vztahiovat na vsetkych fanusikov aj ked neviem co UEFA mysli pod pojmom closed doors:

Sanctions:FC Steaua București have been ordered to play their next two (2) UEFA competition matches as host club behind closed doors. The Romanian club have also been fined €20,000 for the use of laser pointers and the setting off of fireworks.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.06.2015 10:07:22

fanusik1979 napísal:Tak som zistoval info priamo tuna. Zevraj Steaua vyhrala ligu len zo stastim posledne kolo. Najlepsich hracov predali v zime. Celkovo pre zmenu loga, ale aj upravenie nazvu klubu nejaka cast fanusikov bojkotuje. Tak a je to v totalnej prdeli Steaua ma ban na 2 stretnutia pre rasizmus. Cize hra sa bez divakovv Bucharest.
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... spectatori
V dalsom calnku co som dostal od Rumunov jasne pisu, ze dostali najtazsieho supera akeho mohli a uz som dostal aj otazku, ze ci sme Slovenska Barcelona. Dalsie pozitivum je, ze zmenili trenera. Sice ich byvali hrac, ale nikdy netrenoval. Toto je jeho prva trenerska skuska :)....
Hrajú bez divákov,majiteľ v base,najlepších hráčov predali v zime a ešte nováčik tréner-čim ďalej tým viac sa mi ten žreb páči... [smilie=bananadance.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

fanusik1979
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.05.2015 21:33:00

Príspevok od užívateľa fanusik1979 » 23.06.2015 10:13:51

snapshot. Urcite fanusikovia AS nemoze ist na zapas. Vzdy je tam len par listkov pre klub a pre sponzorov. Viem, ze sa stalo neviem presne v akom zapase, ze klub dal listky miesto sponzorom, fanusikom, ale urcite mozu sediet len vo VIP a je tam len par listkov tak hadam v 3 predkole :)

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.06.2015 10:24:31

Tak za kym mam ist ked chcem byt vo VIP? :D zase neratam s tym, ze pride 50 fanusikov

Co sa tyka odchodov a prichodov:
http://www.transfermarkt.co.uk/steaua-b ... on_id/2014

Vyzera to xzaujimavo, cim dalej, tym lepsie, len sa z toho nezblaznit.
Odchody Florin Gardos do Southamptonu, Claudiu Keserü do Qataru a Mihai Pintilii do Saudskej arabie.
Odisiel im brankar do Tal.,

Celkovo to vyzera, ze sa im rozpadla stredna formacia. Ale zase mali aj zaujimave prichody aj ked uz nie take nakladne.
Napriklad dufam, ze Raul Rusescu co bol na hostovani, sa vrati domov do Sevilly, brankar odisiel lebo bol na hostovani, no uvidime
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 23.06.2015 10:57:53

Snapshot krasny hotel Zlaty Tulipan 1.5km od stadiona... Mam to stornut ci este vydrzat 😀
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 23.06.2015 11:23:36

to že majú uzavretý štadión znamená že ich fanúšikovia nemôžu prísť ani na Slovensko ?

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.06.2015 12:19:09

No Musu tiez by spom rad vedel ako to je.
Ja mam booknuty Doubletree by Hilton a mje lacnejsi a tiez cca 2km od stadiona ;)

Martin, ako to je?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

fanusik1979
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.05.2015 21:33:00

Príspevok od užívateľa fanusik1979 » 23.06.2015 12:53:03

Danny, Snapshot, urcite to bude oficialne, ale na 100% fanusikovia nemozu ist na zapas pokial uzavru cely stadion. Bolo to ja v minulej seozne v par zapasoch. Je ine ak napriklad ako SKUBA mali uzavretu len cast tribuny. Ak mozete zrusit rezervaciu neskor tak pockajte. Mozno Steaua moze podat odovlanie, ale to ich uzavretie je rok stare tak neviem. Ohladom fanusikov a cestovanie ku nam podla mna mozu. Ja som v Rumunsku priamo a nevedia mi povedat na 100% ci mozu ist do Ziliny.

Napísať odpoveď