Slovnaft Cup 1.5.2015 Poprad - AS : Senica 3:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.05.2015 19:36:29

zaber spoza brany je nejasny, ale spred brany je vidiet, ze lopta bola za ciarou. Skoda, ale hlavne,ze sa vyhralo.

Inak dnes SE odpadla v 1. polcase proti SBA
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 04.05.2015 21:01:12

Čo kameraman AS zabudol založiť pásku do kamery :) keď ako záznam AS TV je vydávaná neostrá mazanica od Dajto? Aj tak dobre vidno, že Jairova lopta bola za čiarou, teda regulárny gól. Na druhej strane vidno aj Ginov dotyk ruky pri spracovaní pred gólom, takže dá sa povedať že to bolo vykompenzované, aj keď nemyslím že úmyselne. Rozhodcom uznávam že obe veci boli veľmi náročné na okamžité posúdenie.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 04.05.2015 21:04:40

handel napísal:Jairova lopta bola za čiarou, teda regulárny gól. Na druhej strane vidno aj Ginov dotyk ruky pri spracovaní pred gólom, takže dá sa povedať že to bolo vykompenzované
Presne to aj mne napadlo. Navyše ani podľa spomaleného záznamu sa nedá na 100% potvrdiť, že tam bola ruka.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 04.05.2015 21:49:22

Presne tak.Mohla sa piskat aj ruka aj gol,tak je to 50-50.
Dobre je to ako to je. [smilie=bananadance.gif]

[smilie=beer2.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.05.2015 07:39:01

nikto sa nebude pytat na ruku alebo gol. Vsetci budu vediet kto je vitaz [smilie=happy2.gif]
Dnes podme do nich naplno
"Boh je laska" 1Jn 4:8

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 07.05.2015 07:16:47

wawo napísal:Ospravedlňujem sa , že všetkých som nespomenul! Možno už aj pamäť! NESTO, všetko dobré.
bm TN- básnik chcel povedať iba to , že nie iba Tí, čo mávajú vlajkami sú fanúšikovia AS. chcel tým povedať, že AS, by nebolo bez TTS, Meriny, Odevy, Jednoty a celej historie klubu. Chcel povedať aj to, že kde ste boli v tej DS, keď ja som tam bo, ešte nebolo jasné, že budeme na tom tak dobre???????? A nakonien, ospravedlňujem sa, CHCEM povedať, že si *****!
Ďakujem za čestný titul, ktorým si ma obdaroval. Ja som naozaj chcel vedieť, čo si svojím prvým príspevkom chcel povedať, keďže si v ňom skomponoval dokopy asi 50 myšlienok. Ale ako tak pozerám Tvoju reakciu *****, ******* a ******* nebudem asi ja, ale ten ktorý bude na výjazd do DS spomínať do konca života ako na dôkaz, že len on a jeho syn sú tí pravý fanúšikovia Trenčína. Ja verím, že tieto Tvoje choré výplody si Tvoj syn nečíta ... Lebo to, čo tu predvádzaš je skutočne hanba.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 07.05.2015 08:50:23

wawo napísal:Ospravedlňujem sa , že všetkých som nespomenul! Možno už aj pamäť! NESTO, všetko dobré.
bm TN- básnik chcel povedať iba to , že nie iba Tí, čo mávajú vlajkami sú fanúšikovia AS. chcel tým povedať, že AS, by nebolo bez TTS, Meriny, Odevy, Jednoty a celej historie klubu. Chcel povedať aj to, že kde ste boli v tej DS, keď ja som tam bo, ešte nebolo jasné, že budeme na tom tak dobre???????? A nakonien, ospravedlňujem sa, CHCEM povedať, že si *****!

bmTN napísal:Ďakujem za čestný titul, ktorým si ma obdaroval. Ja som naozaj chcel vedieť, čo si svojím prvým príspevkom chcel povedať, keďže si v ňom skomponoval dokopy asi 50 myšlienok. Ale ako tak pozerám Tvoju reakciu *****, ******* a ******* nebudem asi ja, ale ten ktorý bude na výjazd do DS spomínať do konca života ako na dôkaz, že len on a jeho syn sú tí pravý fanúšikovia Trenčína. Ja verím, že tieto Tvoje choré výplody si Tvoj syn nečíta ... Lebo to, čo tu predvádzaš je skutočne hanba.
ja budem napríklad ešte asi veľmi dlho spomínať na výjazdy v Močenku (sektor a.k.a. miniklietka obmotaná ostnatým drátom a preťaté ruky po radosti z veľmi dôležitého gólu), vo Vrábloch (v ére AS, kde sa nám tak páčilo u domácich v bare, že sa nám ani nechcelo odísť), v Michalovciach (tlačenie pokazeného busu na hlavnom ťahu v Levoči), v Rimavskej Sobote (a vyhrotený konflikt aj s nebohým reprezentantom džudistom Zolim Pálkovácsom z domáceho kotla), na výjazdy, ktoré sa z istých dôvodov už tak skoro nezopakujú v Dubnici, v Púchove, v Petržalke za Starým mostom, v Prievidzi, v Lučenci, ale napríklad aj na BÉČKU Dunajskej Stredy [smilie=bow.gif] a záverom dodám, že snáď sa ešte zopakuje výjazd do LM, tam sa mi tiež páčilo, ale teraz by som chcel trochu iný level IYKWIM .. howgh [smilie=baby.gif]
ANDY RULES!

Zamknuté