Slovnaft Cup 1.5.2015 Poprad - AS : Senica 3:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 02.05.2015 09:45:21

koolwijk zavinil druhy gol a myslim ze guba hral svoj najlepsi zapas inak ze vyhrame na penalty tak tomu som abslutne neveril ale je to krasny pocit as

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.05.2015 09:50:41

Plus som chcel dodat zakroky na Lobotku. To je nehorazne, co ti rozhodcovia dovoluju tomu superovi. Super mu ide jasne ponach a nic. Jasne, potom J. Lisku vyhodi na tribunu, ktori to ma tak tazko v pazi.

Co sa tyka Gubu, jarnu cast nie je to co hraval na jesen. Mozno je to aj tym, ze vtedy mu tam Simon daval nahravky ine trochu a Kessel je vacsi sebec ale aj tak. Ano aj dozadu nahral, ale na jesen hral ovela lepsie
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.05.2015 10:13:32

no, takze este k vykonom hracov, nesuhlasim, ze guba hral slabo. myslim, ze toto bol jeden z jeho najlepsich vykonov na jar. jairo co spalil, az som sa bal, ze nas to bude mrzet. do sance sa vie dostat, ale asi v zapse pracuje hlavicka viac, ako by mala. cegymu moc neslo, dal ho dole ten vlastenec a uz sa z neho do konca zapasu nevyhrabal. ramon - rundic fantasticky, aj ked sme dostali dva goly. gino uz nevladze. hra cele zapasy, vacsina ocakavani je na nom a superi ho zdvojuju. snad sa teraz, ked uz je len jeden zapas tyzdenne da dokopy a na zaver ligy sa hecne. budeme ho potrebovat. za neho nemame rovnocennu nahradu. striedajuci hraci velmi dobre zapadli, koolwijk absolutny prehlad, mondek sice ako vzdy toho vela nevymyslel, ale bol aktivny a dal penaltu. lawrence vysoky standard bez chyby. kraj obrany je jeho miesto, do zalohy by som ho uz nedaval. madu tiez dobre, len niekedy zabudal, ze je obranca. v tomto je lawrence omnoho spolahlivejsi. a igor preukazal, ze je najlepsi brankar na slovensku a ani milos sa uz na neho nechyta. napriek tomu, ze dostal dva nestastne goly, udrzal si koncentraciu a volu vo vlastne schopnosti, ktore naplno preukazal v penaltach. pri tej poslednej ako precital drevaka kalabisku, to je zazitok na cely zivot. "panenku" vedia kopat len velki hraci, ktori vedia klamat telom a nie dvojmetrovi drevaci, co za cely zapas nekopnu do lopty. senica na nas nemala herne ani fyzicky, zapas sme si skomplikovali sami, obidva goly sme dostali vlastne po nasich vlastnych hrubych chybach. od nich najlepsi asi hlohovsky, aj ked tam nikto nejako velmi nevycnieval. starsi hraci to tam drzali so svojimi skusenostami. po prvom polcase namalo 1:1 ale 3:0 a bol by pokoj. potesili sme sa a teraz sa treba koncentrovat na ligu. ak chceme byt majstri, uz si mozeme dovolit zavahat. ginovi by som dal na kosice volno.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.05.2015 10:57:30

Ani Košice nemusia byť úplne ľahká záležitosť, Gino by mal hrať aspoň kým sa nevytvorí akýtaký náskok. Aj mne sa výkon Gubu páčil, aj opäť krásne prihral na gól, jeho dosť skoré striedanie nechápem, lebo Mondek aj keď nehral zle a snažil sa, Gubova rýchlosť a drajv mu chýba (ale obrovská pochvala za jeho suverénnu penaltu). To čo sme pozahadzovali je šialené, pravdaže hlavne Jairo, ale aj Bero sa snažil prekonať to čo dokázal prekopnúť z päťky proti Trnave, ale tam to bolo ešte z bližšej vzdialenosti, až skoro fyzicky nemožné. Ševela našu nemohúcnosť premieňania videl, preto potom varioval chvíľami na hrote aj Kessela, a tá varianta sa mi páčila viac, lebo Jairove územie kde sa cíti lepšie, je tiež krídlo. Jairov včerajší celkový výkon ale nebol zlý, on je veľmi dobrý aj v poli, makal, kopec šancí aj vypracoval...
Kritické to bude o týždeň v Senici, dôležití budú rozhodcovia, dúfam že už nenechajú záhoráckym zabijakom tak očividnú zámernú snahu o likvidovanie nášho motora, Lobotku. A v Senici by som dal na hrot Kessela, jeho rýchlosť v brejkoch je na slovenské pomery unikátna a môže to byť rozhodujúce.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 02.05.2015 11:56:54

Gino asi potrebuje oddych, každý od neho čakal viac, ale aj tak dal gól. Guba hral dobre. Rabiu tiež. Madu sa medzi mäsiarmi zo Senice občas musel cítiť jak na jatkách. No a Šemrinec... tri jedenástky vo finále pohára nechytí hocijaký brankár, u mňa jednoznačne muž penaltového rozstrelu. Bez ohľadu na to, ako to Seničania kopali. Zápas mal u mňa dve veľké negatíva z našej strany: 1. úplne zbytočná "malá" domov, po ktorej nasledoval roh, z ktorého padol gól na 2:2 a nepremenených niekoľko miliónov čistých šancí, keby sa premenila aspoň polovica, tak po polčase by bolo vymaľované. Inak Senica nehrala zle, ale AS predvádzal pekný kombinačný futbal, bol o triedu lepší, to musí uznať každý či chce alebo nie. Občas boli hluché miesta, ale finále býva často o nervoch. Na slovenské pomery výborný futbal.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 02.05.2015 13:09:47

musime si uvedomit ze gina si uz kazdy strazi to nie ako ked prisiel pred rokom terz ho uz aj zdvojuju aj strojuju ale stale si myslim ze je momentalne v boji otitul nenahraditelny vcera to ukazal golom v pohary keby nespravime taku blbu chybu tak jeho gol by bol vitazny asi tolko [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.05.2015 14:40:01

snapshot, ramonko je chlapec citlivy. to je brazilia, boh, modlitby, emocie, slzy, objatia s placucou babickou po vitaznom zapase na tribune... ale viaceri chalani tam mali na krajicku. to k tomu patri. 8 rokov sme cakali na tento den. inak je az neuveritelne, ako sa zahranicni chalani zzili s prostredim. LL uz nestavia tim na 17-rocnych detoch ako na zaciatku, ale na cerstych dvadsiatnikoch, ktori to uz maju v hlave upratane. a este sme neskoncili [smilie=beer2.gif]
Naposledy upravil/-a baki v 05.05.2015 06:27:53, upravené celkom 1 krát.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.05.2015 17:46:47

Baki suhlasim, emocie tam hrali svoje tiez som mal na krajicku ked som si spomenul na LL zaciatky a aj na casy pred tym a potupne vypadnutie do II ligy. A teraz prvy pohar ...
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 02.05.2015 21:02:44

Srdečné blahoželanie, obrovský rešpekt a veľká vďaka pre Mr. La Linga za to že začal snívať "This is my sen" pred rokmi a my ho teraz môžeme snívať s ním! [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 02.05.2015 21:34:11

Môj pohľad na zápas:
Naši boli jasne lepší,škoda smolného momentu od Čogiho,ale dúfam,že jeho malá domov a Koolwijkova v predĺžení budú hráčom aj trénerom dostatočné výstrahy,aby už konečne upustili od nezmyselného hrania dozadu,až k brankárovi!
Šancí na tri zápasy,súhlasím,že na hrot Jairo nepatrí,tam má byť Bero, alebo Gino a Jairo až pod hrotom,lebo prihrávku má dobrú a je to bojovník...
Ako sa Gubovi nedarí celú jar-tak bol našim najlepším hráčom do vystriedania a jeho striedanie som doteraz nepochopil...
Van Kesel a Bero taký priemer,ale Gino aj napriek tomu dal svoj obligátny gól.
Ramón a Rundič ako celú jar výborní,tak isto aj Rabiu.
Dobre hrali aj Madu, Lobotka a Koolwijk až na chybu Koolwijka pred vyrovnaním...
Z toho ako išli po Stanovi Lobotkovi mi behal mráz po chrbte...
Príjemne ma prekvapil Lawrence, Mondeka aj Čogiho som už videl aj lepšie...
Najväčšia hviezda bol jednoznačne Šemro !!!
Senica nehrala zle, bola to myslím pred celým Slovenskom dobrá reklama na futbal aj našu ligu,ale naši boli jednoznačne lepší a mali vyhrať v riadnom hracom čase rozdielom triedy !
A dúfam,že sme presvedčili tích všetkých neprajníkov,ktorý neprajú AS a hania jeho hru,koncepciu a hráčov hanlivými prívlastkami(bakeliťáci,legionári,fc negers a iné) a majú v ústach stále iba umelý trávnik v TN...!
Skrátka bol to výborný zápas,pred vynikajúcimi Trenčianskymi fanúšikmi-ďalšia výborná reklama klubu aj mesta Trenčín !!!
Veľká vďaka hráčom,fanúšikom aj celému realizačného tímu!!!
THIS IS MY SEN !!!


[smilie=bow.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 02.05.2015 21:58:46

Moj pohlad na zapas je,ze Senica bola spravne motivovana a AS premotivovany urcite,co sa prejavilo v koncovke.Hraci si uvedomovali ze je to len o jednom zapase a ked k tomu pridame bojovnost Senice,tak to bolo krasne finale.
Dufam,ze 6 poslednych zapasov bude lepsia koncovka a myslim,ze Gino by mal hrat.Hraci su profesionali a urcite vedia ako spravne regenerovat a dodrziavat zivotospravu.Teraz sa uz niet na co setrit,ak chceme double treba do toho dat vsetko.Mozno dat niektorym hracov z lavicky sancu ale Gino by mal hrat urcite.
Len dufam,ze v suboji s Kosicami to rozhodneme v prvom polcase a druhom to budeme kontrolovat.Toto je cesta a snad sa to podari.
Guba nehral dobre zapasy na jar,ale v tomto len za prvy polcas mal velmi dobre akcie a takmer prihral na 2 goly.
Hraci Senice to az neuveritelne naivne kopali do stredu brany a Igor to perfekne precital.Klobuk dolu . [smilie=bow.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.05.2015 09:59:14

Gratulacia k historickemu uspechu (vitazstvo v r.1978 sice tiez bolo pekne ale vtedy to este neznamenalo celostatne vitazstvo).
V drame (ktora podla priebehu nemusela sice byt a mohli sme rozhodnut aj skor) nas podrzal Igor a prijemne ma prekvapil so svojou protipenaltovou vyzretostou.
Ale potesili i ti chalani co chladnokrvne premenili penalty, Ginova prestrelena nevadi, ten premenil dolezitu proti Ruzomberku a teraz tiez krasny gol.
Samozrejme krasny bol uz tradicne aj gol od Ibiho Rabiu.
Ale vsetkym divakom sa zapas pacil, pekny bol aj gol supera - tvrda hlavicka Kalabisku po presnom rohu od Filipa "Hloha".
Teraz naplno proti KE ale s pokorou (zdolali naposledy Slovan) lebo zakopnutie by konkurentovi pomohlo.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 04.05.2015 16:57:52

Tak pozrel som si video, ono to tam skutočne vyzerá, že v 17. minúte predĺženia nám neuznali regulérny gól.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 04.05.2015 17:12:52

[smilie=bounce.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.05.2015 18:32:17

ved to je jasne. bolo to vidiet aj v TV. len ti dajto-amateri tam stale nieco riesili o ciare a ja neviem co este.

Zamknuté