32.kolo : AS - Žilina 0:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 24.05.2015 15:55:44

Mě včera trošku zklamalo zase obecenstvo, které místo poděkování na konci ve stoje radši nadávalo na to, že jsme dostali gol.. i ta podpora mohla být trošku větší.. jinak jsem si oslavy taky moc užil, škoda že mikrofon nebyl vůbec slyšet na hřišti..
ale ještě k zápasu.. po malém vystřízlivění sem zhodnotil dvě věci.. jedna, že nám do předkol LM chybí hrotový útočník typu Depetris/Jelič a druhá věc, že ač říkáme jak naši hráči přerostli ligu, tak si myslím, že je to spíš tím týmovým výkonem.. (viz. odchody Baez, Hajradinovič, Mišák) .. kdybych měl dát ruku do ohně za hráče, které se prosadí tak bych asi vybral "jen" Ramona a Lobotku.. ti by si zasloužili "západ".. [smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.05.2015 20:35:18

LuckyLoser napísal:Mě včera trošku zklamalo zase obecenstvo, které místo poděkování na konci ve stoje radši nadávalo na to, že jsme dostali gol.. i ta podpora mohla být trošku větší.. jinak jsem si oslavy taky moc užil, škoda že mikrofon nebyl vůbec slyšet na hřišti. [smilie=beer.gif]
Ako kto chlapcom ďakoval,nech si zodpovie každý za seba...
Neviem v ktorej časti Ste boli Vy,ale na E-čku som žiadne nadávanie po góle nepočul,naopak počas celého zápasu sme sa tam snažili približne dve partie povzbudiť hráčov,aby cítili našu podporu a vďaku!!!
Dokonca raz sme skandovaním Trenčín,Trenčín predbehli a inšpirovali aj ultras "na druhej strane tibúny" a až potom sa pridali aj oni...
Ale je fakt,že stále je veľa ľudí pasívnych,čo mi bolo veľmi čudné vzhľadom na posledný zápas v sezóne doma a oslavu historického titulu...
"Ale na Trenčianske pomery slušná atmosféra"
Kto chcel,ten si to užil do posledných síl hlasiviek! [smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.05.2015 22:32:59

Ja este k predchadzajucim prispevkom.
Bol tu spominany prvy zazitok s umelym povrchom nasho stadiona.
Aj pre mna to bolo vcera nove, zdal sa mi ale uplne v poriadku aj pre loptu a ani nie tvrdy kvoli pripadnemu padu hraca (ako na koberci).
Je to imitacia kratkeho pokoseneho travnika a nie vyrasteneho porastu.
Rozhodnutie aky novy povrch tam daju respektujem - inak vo vseobecnosti som ale za prirodne veci a plasty sa mi nepacia (najma u nas nezalohovane plastove flase, ktore sa v niektorych krajinach zalohuju).
Ale to je uz mimo futbalovej temy.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.05.2015 22:44:57

Este k zapasu, ja si zasa myslim, ze nasi chalani neboli uz myslou pri pohari.
Snazili sa, dokonca som si myslel ze v zavere dame gol my, lebo sme to zacali viacej roztacat.
Vykon Ziliny bol vsak pekny mali viacero sanci ale vyborne zachranil Igor (golu po skrumazi a tvrdej strele zblizka sa vobec nedalo zabranit).
Jeden moment sa mi nepacil - faul zilinskeho strednopoliara pri tom protiutoku ked nas hrac isiel do cisteho uniku k branke.
Toto bol ukazkovy pripad na cervenu kartu - nechapem ako si dovolil rozhodca pred plnym hladiskom, TV i funkcionarmi SFZ dat len zltu.
Inak ale Zilina hravala tuto sezonu tiez dobre a tato vyhra u majstra je take male zadostucinenie za ich uspesnou sezonou.
Co sa tyka povzbudzovania - suhlasim s Jurajom ze stale je to dost pasivne.
Zvysok publika (cest vynimkam) sa ku kotlu pripaja hadam len pri prekrikovackach typu "cely stadion odpoveda".
To ale zial nebyva iniciovane kotlom casto - aj vcera myslim ze len asi dva az trikrat.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 24.05.2015 23:01:37

baki napísal:potom sa cxuduju, ze s nimi ostatni divaci, ktorych je vacsina, nepovzbudzuju.
necudujem sa ty *****.. viac tychto kokotov..
ANDY RULES!

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 25.05.2015 08:38:24

Škoda tejto prehry, aj keď nič neriešila. Ale nebyť reprezentačnej formy Šemrinca, bolo by už v 1. polčase vymaľované ........ obrana pod dojmom, že je rozhodnuté hrala až móóc "profesorsky".
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.05.2015 08:38:38

ach, nesto... slusna diskusia ti nic nehovori? uz tu lubos nebol davno, vsak... no, co na toto napisat? asi uz nic. vsetko bolo napisane.

disorder
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 06.08.2007 10:41:59

Príspevok od užívateľa disorder » 25.05.2015 10:34:15

Mentalita trenčianskeho publika je zaostalá a chorá!

GULIVER z tvojich písmen idú také sračky, že mi je na blití. Píšeš tu o sklamaní z ultras, ako sa väčšinou venovali konfliktom medzi sebou (konflikt, ktorý mimochodom trval asi 5 min. z druhého polčasu), ale okrem neho ti akosi uniklo celozápasové aktívne povzbudzovanie zo strany kotla + čo som mal možnosť si všimnúť sa v priebehu zápasu pridalo pár jednotlivcov mimo sektora!
Jediné čo náš fanúšik dokáže je neustále osočovať a kydať na ľudí z ultras. Na tých ľudí, ktorí každý týždeň obetujú svoj voľný čas a peniaze na support a prezentáciu Trenčína, pretože futbal neni len na trávniku, ale aj na tribúnach!

Koľko ľudí tu na začiatku sezóny vyplakávalo, kedy sa vrátime na tribúny a začneme konečne podporovať svoj klub?! Ale nikto sa nepozrel na náš pohľad k veci a teraz keď sme tu, budeme zase tŕňom v oku všetkým jadierkárom, ktorím je za málo v zápase otvoriť hubu a popohnať svojich vpred.
Stačí sa pozreť na zápasy v iných krajinách ako tam spolupracuje kotol + tribúna, resp. celý štadión a potom sa môžme baviť o sklamaniach!

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 25.05.2015 10:52:01

ultras trencin sa este pred sezonou snazili dohodnut s klubom, aby bol ultras sektor na Acku (hore) a nie na Gecku (dole). vlajky do kotla patria a hotovo!!! nemozeme za to, ze sme dostali najdebilnejsie miesto na tribune. a tiez si uvedomte, ze ak by ziadni ultras na zapasy nechodili, tak by to hracom asi dost chybalo. ked sme bojkotovali par kol, tak vsetci zase kydali, ze nie je atmosfera atd... btw som velmi zvedavy kolko ludi mimo ultras pojde do ZM sa lucit s majstrovskou sezonou.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 25.05.2015 11:11:22

Trochu som bol nasratý, že si pokazili tak výbornú jarnú štatistiku, ale na druhej strane býva úplne bežné u väčšiny európskych líg, že mužstvo po zisku titulu vypne na pol plynu a nejaké tie zápasy prehrá (viď Bayern ako v závere ligy prehral 3 zápasy po sebe, ale tam boli aj iné dôvody).
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.05.2015 11:54:05

rudeboy, mozem sa opytat, ako vedenie odovodnilo rozhodnutie, ze ultras budu na G-cku? preco vas nechceli dat hore, ked ste tam chceli ist? podla mna by bolo najlepsie odstranit par dosiek z obvodu ihriska a nejaka docasna skladacia tribuna pre cca 200 ludi. lenze to by stalo dalsie financie a ked sa zacne s vystavbou noveho stadiona, aj tak by sa to muselo zrusit, lebo by to zavadzalo. [smilie=blink.gif] nuz, neviem, ako by sa to dalo riesit. vedenie vas nechce premiestnit a vy nechcete prestat s obrovskymi vlajkami. asi len vydrzat na novy stadion, ako som spominal vyssie.

palos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.09.2011 15:06:19

Príspevok od užívateľa palos » 25.05.2015 11:55:46

GULIVER napísal: + To namestie s tymi fizlami stoji tiez na zamyslenie...
neviem ako si (ste) to videl ty(vy) ,ale my sme sa tam isli bavit a skoncil som s kopackou v tvari od prislusnika a ze by nato mal dovod som si nevsimol :/

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 25.05.2015 17:28:33

tento zapas by som až tak neriesil lebo bolo vidno že chlapci boli rozboty po oslave titulu a tak to aj vyzeralo nezmyselne chyby straty lopty a tak cele take nesurode ziliny bola lepsia prvy polcas druhy sme mozno mi mali mierne navrch
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 25.05.2015 18:18:10

u mna ultras robota na jednotku! vlajky, pyro, hukot, bubny, cely zapas nalada, tak to ma byt, nech si hovori kto chce co chce, komu sa nelubi nech sedi doma, len tak dalej, nech vas blbe nazory neodradzaju od poriadnej roboty [smilie=beer2.gif] .. dalsia vec ked tam ma niekto problem a bije sa alebo riesi daco s sbs, je to vacsinu problem jednotlivcov, neriesim, kukam sa na futbal a nebudem tu o tom predsa vypisovat

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 25.05.2015 18:58:55

Nechcem vyzerat tak ze Vas kritizujem, to namestie som myslel tak, ze pani policajti utocili bezdovodne. Pochvalit musim pyro, to sa mi velmi pacilo. A je dobre ze ludia sa bavili a aj povzbudzovali. Tie baloniky bol dobry napad.

Napísať odpoveď