32.kolo : AS - Žilina 0:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.05.2015 21:43:55

Paráda, predsa je to už dnes doma! Neveril som tomu :) ale je to aspoň príjemné prekvapenie. Zo samej vďaky od dnes nahrádzam v mojich príspevkoch obľúbený výraz SkuBA -> na Slovan :)
Bolo by pekné prvenstvo potvrdiť aj v sobotu a šošonom už pekne uvoľnene v pohodičke a zvesela vyprášiť kožuchy :)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.05.2015 21:48:23

priatelia, cely den som rozmyslal, co tu dnes napisem, lebo som bol presvedceny, ze prave dnes posleme antosika do... boja o druhe miesto.
nenapadlo ma nic velke a originalne, tak si aspon zaspominam. je to velmi zvlastna oslava titulu. sedim v obyvacke sam len pri svetle monitora a slovami neviem vyjadrit svoje stastie. toto je bez nadsadenia jeden z najvacsich momentov mojho doterajsieho zivota. jednoducho, THIS IS MY SEN... prave tento rok je tomu 20 rokov, co som ako 11-rocny chalan isiel s otcom prvy raz na futbal na ozetu. zavidel som trnave a slovanu ich slavnu historiu boj o majstrovske tituly a plne tribuny. boli to casy, ked este slovan nieco znamenal. my sme vtedy boli malicky klub z predmestia v pruhovanych dresoch, ktore vyzerali ako pyzamo a mne sa vobec nepacili. potom prisla postupova rozpravka v suboji s vtedajsim SKP devin a nezabudnutelne zapasy so slovanom a trnavou pred 15 000 fans, ale aj vysmech celeho slovenska a posledny zapas v lige so zlatymi moravcami. ale prave tam, v druhej lige, ukul sa tento titul. tam bol jeden z tych silnych momentov, ked sme ako druholigista nastupili v pohari proti slovanu ako rovny s rovnym. napriek prehre som uz vtedy hovoril, ze sme najlepsi, aj ked sa mi vsetci smiali. ako som uz spominal, kedysi som zavidel slovanu a trnave ich slavu. dnes im uz nezavidim. a viete preco? pretoze MY SME TRENČANIA!!! MY SME MAJSTRI!!!

https://www.youtube.com/watch?v=mf9LUNB-JsM

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.05.2015 22:21:39

baki, veľmi pekne napísané.
Ja som tiež ako malý nadšený fagan chodil na štadión s tatkom, ktorý ma k láske k futbalu doviedol, no ešte oveľa skôr, na Jednotu na Rihoška, Bélu Masného, Albrechta, Hojsíka, Navrátila... vtedy som netušil že na naše už vtedajšie sny o majstrovskom titule pre Trenčín si budem musieť počkať také dlhé desaťročia. No napokon som sa predsa dočkal. Otec žiaľ už nie, pred niekoľkými rokmi zomrel. Preto po dnešnom žilinskom záverečnom hvizde som nemal slzy v očiach len od šťastia...

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.05.2015 09:47:21

Pani, vidim, ze vsetci mame spolocne, ze sme zacali chodit na futbal s niekym velmi blizkym, ja s otcom a nebohym dedkom.

Verim, ze rovnako svoje deti, vnucata a pravnucata budem vodit. AS!!!!
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 21.05.2015 10:21:38

Ja si spominam,ze som zacal chodit na futbal,ked sme hrali druhu ligu v jej zavere.V roku 1997 ako sestnastrocny a ked sme postupili do prvej,bolo to krasne.
Zacinali sme v Rimavskej Sobote kde sme s malou dusickou ocakavali ako vstupime do ligy.Remizovali sme tam 1-1 a krasny pocit to bol,prvy zapas,prvy bod zvonku.
Druhe kolo sme doma privitali Trnavu a to bol pre mna najvacsi zazitok,prvy zapas doma a 16 125 divakov. https://www.youtube.com/watch?v=4cgbzD8K9Fg
Martin Fabus ked vyrovnal na 2-2 to boli emocie.Ale Trnava mala kader, Tittel,Ujlaky a kanonier Luhovy,jednoznacne najlepsia sezona i z pohladu navstevnosti.Nakoniec sme smutili ale ukazalo sa ze mame kader na prvu polovicu tabulky.
A ked sme v Trnave vyhrali 4-1!!!!
Potom prisli do Trencina muzstva ako Chemlon Humenne,Petrimex Prievidza,no a tie bulletiny som si cital na domacich zapasoch,to bola krasna doba.Osobne mi tie dresy nevadili,naopak to obdobie povazujem za velmi krasne a uz sa nevrati.
A boli casy ked som si iba sam nasiel cestu na stadion.
Ked prisiel Slovan,vyhrali sme 1-0 z pokutoveho kopu,ked kapitan Konecny prekonal Koniga.
Alebo ked sme hrali Intertoto cup s Baltikou Kalingrad a vylucili im brankara,chytal hrac z pola a tie smiesne zakroky ake mal
[smilie=blush.gif]
no neprekonali sme ho.Dakovacky trenerovi Grigovi v utrobach stadiona,jeho odchod a prichod Paldana,potom tu hrali hraci ako Juraj Ancic,ktory vedel spravit hraca 1-1 a krasne obdobie to bolo.
To vsetko sme si prezili na zburanej tribune pod orechom.ach jaj [smilie=beer.gif]

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 21.05.2015 13:19:01

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... myslia.htm

"Snažíme sa to zariadiť tak, aj keď je to nezvyčajné, aby nám pohár odovzdali už v sobotu. Bude tu plný štadión ľudí, ktorí sú nadšení, prežívajú to a zaslúžia si to. Budem len rád, ak sa podarí zabezpečiť, aby to ľudia oslávili tu, a nie niekde vonku. Urobíme všetko preto," povedal na štvrtkovom stretnutí s médiami predseda predstavenstva a generálny manažér klubu Róbert Rybníček.

Ak by toto vyslo tak by to bolo krasne....len neviem ci na to pristupia kedze pohar sa vzdy odovzdava az po poslednom zapase.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.05.2015 16:07:23

verim, ze sa odovzdavanie trofeje udeje uz v sobotu. zaciatok zapasu sice nestiham, ale druhy polcas a trofej na konci si nenecham ujst [smilie=beer2.gif]

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 21.05.2015 18:03:59

ano uz by to malo byt iste..na stranke AS sa pise ze "Po zápase proti Žiline je pripravené odovzdávanie majstrovskej trofeje a medailový ceremoniál."

Parada...tesim sa...kedze do Moraviec nemozem ist som rad ze pohar dostaneme uz v sobotu :-) [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 21.05.2015 19:42:10

cez Ticketportal sa dajú kúpiť lístky aj do sektoru hostí. to znamená že Šošoni neprídu a kotel bude v klietke ??
A je super že nám chcú trofej odovzdať až po domácom predposlednom zápase. vyzerá že je naozaj krásna. A dúfam že Kleščo posiloval, lebo je vraj aj trošku ťažká :D :))
No a samozrejme doma to treba zakončiť víťazstvom. Lebo Žilinčani sa na nás chystajú a chcú sa ukázať že aj tak sú lepší ako mi. čo sú neni, lebo sú druhý a my prví !!! [smilie=bananadance.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.05.2015 19:58:29

som zvedavy, ako ten zapas dopadne. ci sem pridu s cervenymi ocami alebo len z povinnosti a ci my to ponimeme ako hodovy all-star game s prevzatim trofeje alebo ako seriozny ligovy zapas. ako pozname sevelu, pravdepodobne sa to bude snazit dohrat profesionalne.

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 21.05.2015 20:18:05

Danny napísal:cez Ticketportal sa dajú kúpiť lístky aj do sektoru hostí. to znamená že Šošoni neprídu a kotel bude v klietke ??
A je super že nám chcú trofej odovzdať až po domácom predposlednom zápase. vyzerá že je naozaj krásna. A dúfam že Kleščo posiloval, lebo je vraj aj trošku ťažká :D :))
No a samozrejme doma to treba zakončiť víťazstvom. Lebo Žilinčani sa na nás chystajú a chcú sa ukázať že aj tak sú lepší ako mi. čo sú neni, lebo sú druhý a my prví !!! [smilie=bananadance.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif]
pokial som dobre na facebooku zachytil komunikaciu tak kotol v klietke nebude...a trofej ma 12 kg :-)

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 21.05.2015 22:02:47

podla mna nas caka skvely zapas. zilina aj my sa budeme chcet vytiahnut mozno to nebude az take pretaktizovane. zilina ma lepsie skore zatial. keby este toto zvratime tak uz snad nikto nebude mat pochybnosti...este su na to dve kola. inac ak dobre viem tak klub s najvyssim poctom sttrelenych golov dostane 10000 bonus...

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.05.2015 11:18:50

handel napísal:Paráda, predsa je to už dnes doma! Neveril som tomu :) ale je to aspoň príjemné prekvapenie. Zo samej vďaky od dnes nahrádzam v mojich príspevkoch obľúbený výraz SkuBA -> na Slovan :) ...
Pekna odmena chalanom z Blavy :-) tak kvoli tomuto sa im vyplatilo zabojovat :-) dufam ze ti to predsavzatie vydrzi.
Ale teraz vazne, aj mna prijemne prekvapili ze zabojovali, patri im vdaka.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.05.2015 11:24:10

Vybral som tu z predchadzajucich prispevkov :
Baki : …THIS IS MY SEN... prave tento rok je tomu 20 rokov, co som ako 11-rocny chalan isiel s otcom prvy raz na futbal na ozetu… a nezabudnutelne zapasy so slovanom a trnavou pred 15 000 fans…
Handel : …Ja som tiež ako malý nadšený fagan chodil na štadión s tatkom, ktorý ma k láske k futbalu doviedol… na Jednotu na Rihoška, Bélu Masného, Albrechta, Hojsíka, Navrátila... No napokon som sa predsa dočkal. Otec žiaľ už nie...
Snapshot…Pani, vidim, ze vsetci mame spolocne, ze sme zacali chodit na futbal s niekym velmi blizkym, ja s otcom a nebohym dedkom…
Ifo 28 :…Ja si spominam,ze som zacal chodit na futbal,ked sme hrali druhu ligu v jej zavere.V roku 1997 ako sestnastrocny a ked sme postupili do prvej,bolo to krasne… privitali Trnavu a to bol pre mna najvacsi zazitok,prvy zapas doma a 16 125 divakov…

Chalani, fakt pekne ste to napisali.
Tento historicky uspech venujme teda aj tym ktori nas k futbalu priviedli.
Inak spominali ste najma 90.roky a 60.roky (tam bolo to druhe miesto vo federale), ja by som do tejto historie pripojil silne 70.roky (aj pre CSSR reprezentaciu - Belehrad) kedy bola aj Jednota TN velmi silny kolektiv (vitaz slov.pohara) a na kridlach kralovalo utocne torpedo Sani Kovacs a technik-virtuoz Peto Ancic.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 22.05.2015 11:31:45

Ten zápas môže skončiť všelijako, ale bolo by dobré ho vyhrať, predsa len lepšie sa oslavuje po víťazstve 1:0 ako po prehre 0:4.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Napísať odpoveď