32.kolo : AS - Žilina 0:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

enibo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.05.2015 19:00:51

Príspevok od užívateľa enibo » 26.05.2015 16:36:35

Ja sa taktiez pripajam k nazoru, ze Ultras boli super, cely zapas v uzasnom tempe davali. Chvalim chalana co behal po muriku a burcoval pomaly az do polovice tribuny, strhol vela ludi v mojom okoli. Hlavne pri Gol TN gol na zaciatku polcasu to nemalo chybu.
Celkovo to bol pre mna obrovsky zazitok a ja myslim, ze takto bude ta podpora len a len rast.
Treba respektovat, ze sa najdu ludia co v dazdi, snehu stoja a bez ohladu na obdobie zenu nasich a to, ze niekto riesi vlajky vo vyhlade,.... vzdy bude nieco...

fanusik1979
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.05.2015 21:33:00

Príspevok od užívateľa fanusik1979 » 27.05.2015 16:59:21

Podla mna vsetko bolo tak ako ma byt v ramci moznosti ktore fanusikovska zakladna a stadion ponuka v Trencine. Fanusikovia jedneho klubu sa musia respektovat aj ked je to niekedy tazke. Ja mam pernamentku a vedla seba 2 sprepacenim psychopatov vo veku cca 60 rokov. Pri nich nemoze clovek ani prejst ani zakricat a vsetci aj hraci su ko... nic im neni dobre ked je volne radsej sedim inde :). Ja si ultras vazim, ze sa snazia nieco robit. Este jeden poznatok nasa liga neni taka zla ako sa stale hovori. Kazdu sezonu idem na nejaky zapas v Gdansk kedze tam mam rodinu. Aj teraz kedze Lech Poznan je nas mozny super som spojil 2 veci navsteva rodiny a Lechia Gdansk- Lech Poznan. Po oslave titulu v TN som v nedelu rano isiel do Gdansk 9h autom a znova som sa presvedcil, ze jedine co mozeme Poliakom zavidiet su stadiony, support a peniaze vo futbale. Celkova kvalita je podobne ak nie vela krat horsia. Uroven zapasu TN- Zilina bola o triedu lepsia a to bol zapas o nicom ako bol Gdansk- Poznan. Poznan ak teda vyhra ligu by bol vyborny super a urcite zaujimavy po ultras stranke :-) a ja vyjazd Aj tuna sa vsak potvrdilo, ze nie vsetko co je velke je pekne :) kapacita cez 40 tisic a navsteva 23 tisic a stadion pol prazdny. Pritom rivalita je obrovska a su to 2 nenavidene druziny kedze Lech je v priatelstve s Arkou Gdyna co jo najvacsi nepriatel Gdansk. Nedokazali ho este na ligy vypredat. Teraz sa chcu o to pokusit 3 Juna maju Legiu W. Kotol ma vsak minimalne 4000 tisic hlav :)

Napísať odpoveď