25.kolo : AS - Podbrezová 4:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.04.2015 20:45:22

dnes mozeme byt spokojni s vysledkom a s horu v druhom polcase. vsimol som si, ze prve polcasy mame v poslednej dobe trochu poslabsie. asi unava hra svoje a aj superi si viac dovoluju, ako dnes podbrezova. zas nechapem, naco trener stavia holuba, ked ho po pol hodine aj tak vystrieda. ten tu tusim ozaj neostane, ako bolo pisane v nejakej inej teme. skoda inkasovaneho golu ale nemozeme mat vsetko. a este k ginovi, podla mna je to najlepsi hrac v lige. chyba nam uz "len" 10 vitazstiev k double. v piatok pojdu dole cici-arenaci.

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 12.04.2015 21:13:57

chvilu predtým ako bol holub vystriedaný , tak mal súboj a odvedy pokryvkával..nič by som za tým nehladal , lebo dovtedy bol jeden z lepších na ihrisku...dneska podal skoro kazdý dobry vykon stred hral vyborne aj bez lobotku. podbrezova hrala sympaticky, na nič sa nehrala , oni maju iba nato načo sem prisl i- nedostať vyprask, nebetonovať by bola prenich samovrazda. už teraz sa teším na trnavu , myslím ze oni tu nepridu hrať betón [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.04.2015 21:31:46

delos, ale ved podbrezova vyprask dostala. 4:1 je podla teba malo? inak cudujem sa greskovi, ze sa mu este chce nahanat s o 20 rokov mladsimi chalanmi. pre prachy to urcite nerobi. inak net je zas plny rasistickych sraciek na nasu adresu a velebenia "arijskej" msk zilnau. ale ze bez nas by sa v lige nebolo na co pozerat, to uz tie ich vymlete gebule nie su schopne spracovat.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.04.2015 21:52:16

neries to baki, je to zavist. Neoplati sa s nimi hadat ale treba sa tesit z vitazstva. Dnes vsetci dobry vykon, i ked sa mi zdalo ze semrinec to mohol vyrazit do strany nie dopredu ale nebudem nenazraty :-) co je s madu-om ? skovajsa dnes hral dost nervozne...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.04.2015 22:03:02

Holub je po svalovom zraneni a dostal konara na postihnute miesto, Madu tiez opakovane svalove, Cogyho tam vraj cosi pichlo zadny steheny sval....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.04.2015 22:25:41

inkasovany gol bol vysledkom improvizovaneho zlozenia nasej obrannej formacie. na konci zapasu tam zo zo zakladu hral len rundic. neviem si vysvetlit pokles formy klescika, ale stoperska dvojica ramon-rundic je momentalne najidealnejsie riesenie. obidvaja su vysoki, rychli, pohyblivi, dorazni a dokonca vedia zautocit, co nie je u stoperov casty jav. je dobre, ze ramon si odsedel trest v zapase s relativne slabym superom. trnava bude o nieco narocnejsia.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 12.04.2015 22:51:50

Výborný výkon chlapci!
Úplne iný zápas ako proti BB,ale hlavne preto,že Podbrezová prišla hrať otvorenejší futbal.Výborní Bero,Gino,Rabiu aj stabilne Rundič !
A s Ramonom a Lobotkom budeme ešte silnejší,takže pri podobnom výkone by sme si mali s Trnavou poradiť.Len škoda,že to bude v piatok...
Oveľa väčší rešpekt mám zo zápasov v Ružomberku a v Senici...
Ak tie zvládneme,pri predpokladaných plných ziskoch s Košicami a Myjavou doma a v BB,by nám stačila aj remíza s Žilinou,ale to už veľmi predbieham,treba ísť od zápasu k zápasu...
Musíme nastúpiť vždy s pokorou a srdiečkom a nesledovať Žilinu a tabuľku,lebo by sme sa zbytočne dostávali pod tlak...
ZA DNEŠNÝ VÝKON EŠTE RAZ VEĽKÁ VĎAKA CHLAPCI !!!
[smilie=bow.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 12.04.2015 23:08:09

Žilina má kritické zápasy ešte vonku s DAC,u nás a doma so Slovanom a Trnavou...
Takže pre nás by bolo výhodné,keby sme porazili Trnavu a Slovan ju stiahol,aby sa do posledného kola ťahali o 3 miesto a tak nepriamo pomohli v zápasoch s Žilinou aj nám...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 13.04.2015 08:13:23

Pekne chalani - a teraz sa zodpovedne pripraviť na piatok a dať dole Trnavúúúúú [smilie=box.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.04.2015 08:49:34

Pohlad zainteresovaneho fanusika:

1. vec co som si vsimol bol Gula vo VIP zone, rabiu sa mu zjavne pacil

Aj nasa obrana v improvizovanom zlozeni hrala dobre, aj ked na mondekovi bolo vidiet, ze to nie je jeho post a nevedel si s nim poradit.

Koolwijk zahral s prehladom nadstandard
Bero vyborne dopredu aj dozadu.
Tak ako niektori hovoria ze cogy nehra dobre, podla mna hral super a bol jediny, ktory vystrelil spoza 16stky a 2x velmi nebezpecne.
Rundic s prehladom aj utok podporil sem tam.
Klescik tiez vyborne.
Mlady Skovajsa super zaskocil za Madua a tiez by som len chvalil.
Gino by mal trochu viac prestat sebcit a hrat na spoluhracov, Rabiu uzasne co predvadza ten hrac a Jairo taka motorova mys, bol asi vsade.
Holubek s prehladom dirigoval hru.

Dufam, ze Holub aj Cogy budu v poriadku

P.S. cez prestasvku som isiel za tribunu a trener Podbrezovej tak krical na hracov ako zmyslovzbaveny nadaval im do najvacsich .....
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.04.2015 09:34:12

snapshot, pochopitelne, ze trener hosti na svojich vrieskal. z vacsiny timov, co sem pridu, spravia nasi hraci trhaci kalendar. sotak-boys sa cely polcas vozili na kolotoci, tak to chalan neuniesol.

co sa tyka gulu, vedu by som z jeho spiclovania nerobil. aj nasi treneri urcite chodia sledovat ine timy. a ze sa mu pacila hra rabiu-a? aj mne.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 13.04.2015 10:35:56

ja myslim ze gino vcera nahraval az moc genialna prihravka jairovi a genialny gol podla mna nemal chybu asi tolko [smilie=bananadance.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 13.04.2015 11:58:37

Presne ako falco o Ginovi píše,
a ako niekto môže vyčítať tak skvelej individualite ktorá dokáže s prehľadom zakončovať, že by mal prestať "sebčiť", to nepochopím. Našťastie je trénerom Ševela, ktorý určite odvahu v individuálnych prienikoch i zakončeniach u hráčov čo nato majú, len podporuje.

Včera skoro všetci nadpriemerné výkony, ale Rabiu fakt čaroval a žiaril. Dúfam že je teraz psychická pohoda pred piatkom naštartovaná tak dokonale, že Trnavákom oplatíme ich októbrový "vlčí" teror aj s úrokami!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.04.2015 12:05:13

Je neskutocne ako sa niektori obuvaju do TN a pliuju na hracov a fanusikov AS. Na profutbale sa to neda citat.

Ideme dalej, som zvedavy na piatok., dufam, ze mi to vide.

Najlepsia vec co som spravil je, ze som si kupil permanentku :D
Ano kludne mi mozete povedat ze co som robil doteraz, ale cakat v rade na listky sa mi uz nechce :D

Podme na piatok
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.04.2015 17:27:42

na profutbal som tu uz upozornoval. ta stranka by sa mala premenovat na prorasism.

velmi dobre si spominame, ako nas vladino st. v rocniku, ked sme zostupili, zosmiesnoval v priamom prenose na pozapasovej tlacovke. vsetci sa na tom naramne zabavali. ked sme hrali druhu ligu, ani pes po nas nestekol. teraz su zrazu vsetci pohorseni, ze to ako si ten cinan s jeho cernochmi dovoluje bojovat o double a hrat najlepsi futbal na slovensku. slovaci su maly narod nie len poctom, bohuzial. snad sa niekedy naucime tolerancii a uzname kvality protivnika. problem nie je v nasich legionaroch, ale v tom, ze slovaciska od rodu dostavaju od tych legionarov na budku kolo co kolo. problem je v tom, ze kym doteraz boli legionari v nasej lige vacsinou len slabe PR, u nas su nositelmi kvality, a to nie je sportovej, ale aj osobnostnej a ludskej. este ak a nam podari nejaky ten solidny stadion, lesenari, bezdomovci a podobni puknu od zavisti.

Napísať odpoveď