22.kolo : AS - Zlaté Moravce 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

22.kolo : AS - Zlaté Moravce 2:0

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.09.2014 20:15:55

Sobota 14.03.2015 17.30
Naposledy upravil/-a Luboš v 14.03.2015 12:07:02, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 14.03.2015 00:06:42

Dnes to bolo vyslovene o dobijani ich branky. Najlepsi hraci dnes Lobtka a Bero. Skoda nevyuzitych sanci, malo byt 4:0,. Inak ak zostane forma rundicovi a ramonovi tak klescik bude mat velky problem sa vratit do zakladnej zostavy. Hlavne su 3 body dnes.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 14.03.2015 00:17:44

Som nemilo prekvapeny z dnesneho zapasu. Sevela je nadmieru spokojny ale ja moc nie. Od zaciatku to nemalo tempo, hrali sme dobre iba od 30 minuty do polcasu. Druhy polcas len naznaky. Strasne ma sklamal RABIU. Nechal by som sediet. Nic nehra ani dopredu ani dozadu, zatial vsetky 3 zapasy katastrofa ! obrana hrala super a aj so Zilinou im islo vyborne. Lobotka klasicky dobre. Bero zatial nas najlepsi hrac za tie 3 zapasy, som z neho milo prekvapeny. Holub nema co robit na kridle, nevie spravit 1:1 a ani necentruje dobre. Lawrence tam tiez nemoze hravat na kridle. Momentalne by bola nasa najlepsia zaloha; Lobotka-Bero-Holub ( jediny vie aj vystrelit z dialky a v zalohe je najlepsi) Utok by som dal Gino-Jairo a hrot Edmond. Guba nejako zaspal cez zimu. Kollwika neviem zaradit. Za 10-15 minut tazko posudit.
Nejako hrame nervozne zatial tu jar, Dufam ze sa to zmeni, najlepsie stredou

A co tie rohy ? ved to je nasa nevyhoda viac ako vyhoda, na to sa neda pozerat ako to kopeme.

A som rad, ze konecne ide forum. Slovenske diskusie stoja za 2 veci. Kazdy tam iba trepe.

Dnes este sklamanie z fans. nemyslim support ale pocet. Ale asi to bolo tym digi + pocasim ale cakal som po minulom tyzdni aspon 2500+.

Ale hlavne je ze sa vyhralo. Teraz sa tesim na pohar a dufam ze bude dobry futbal.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.03.2015 10:50:19

bohuzial je vidiet, ze chalani hraju v krci a dopadol na nich "majstrovsky" direkt. myslel som, ze po tolkych rokoch uz tieto veci mame zmaknute, no evidentne som sa mylil [smilie=baby.gif]

po obidvoch goloch bolo vidiet, ako chalanom doslova padol kamen zo srdca. hru si uz neuzivaju ako na zaciatku sezony, ked este relativne o nic neislo. nehovorim, stale hrame dobre, ale nie je tam lahkost a fantazia, s akou vieme hrat na slovensku len my. boj o titul bude tazky. antosik veselo kuje pikle v zakulisi. my take moznosti nemame. nasadi nam na klucove zapasy tych "spravnych" sudcov a bude prča.

inak nevie niekto, preco bol holubek tak skoro striedany? nie je mu nieco? alebo to bol takticky zamer?

k ZM sa ani neoplati vyjadrovat. typicka slovenska sed. obligatnu jednu sancu za zapas semrinec zvladol a inak hole nic.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.03.2015 11:11:47

Baki, nezda sa mi ze by bol Jakub zraneny a ak bol chory tak nemal nastupit.
Skor to vypada na take okamzite gesto hnevu, chalan tam nepremenil nejake sance.
Ale ked som videl co vsetko sme pozahadzovali este neskor tak Jakubovi by tam nieco padlo.
Hnev byva zly radca, trochu velkorysosti k chalanom moze pomoct.
Ano striedat pri nasej silnej lavicke je dobre, Guba hral pekne ale mohlo to byt cez polcas.
Taktika v tom asi nebola - ta bola proti ZA ked trochu prekvapivo obmenil muzstvo

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.03.2015 11:20:03

Inak ja som spokojny, hrali sme utocne a vytvorili sme si ohromne mnozstvo sanci.
Oproti minulemu roku na jar ked sme hrali tiez proti ZM tak sme sa velmi zlepsili.
Ano napr. s Fanendom by to asi bolo efektivnejsie :-).
Ak so Zilinou v predposlednom zapase vyhrame doma tak ani skore nebude rozhodovat ale vzajomne zapasy.
Takze treba mat aj respekt k superovi, najma brankar ich podrzal a aj komfortne vitazstvo o 2 goly je dobre.

Guliver - tebe sa nepaci Rabiu.
Podla mna je špilmacher a ma dobru techniku 1:1, takych nemame vela.
Iste ma ako kazdy aj rezervy ale pozri si napr. pripravu
http://www.astrencin.sk/clanek.asp?id=3564
a nastav cas od 1:45 a tiez aj od 2:21

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 14.03.2015 12:12:38

Holub mal teploty.. podla holub nema co robit na kridle on by mal byt v strede zalohy niekde a guba,kessel,jairo na kridla .Mam taky pocit ze sa potrebuju podaktori hraci este vyhrat poriadne take neobrusene diamanty ako edmond,rabiu,koolwijk, lebo zatial nic moc veru ,davame aj malo golov kvoli tomu a aj kvoli tomu ze nemame staleho hrotaka zatial
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.03.2015 12:17:27

koolwijk je prestupový omyl AS !!! ach bože...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 14.03.2015 14:20:56

Koolwijk pôsobí síce rozvážne, ale opatrno a spomalene. Z toho mála čo v doterajších zápasoch nahral ani mňa nenadchol. Škoda, lebo tým pádom sa neuvoľnil Lobotka smerom dopredu ako sme dúfali. Holúbek potvrdil že na krídle sa mu nehrá dobre. Nahradenie Gubu na krídle práve ním je pre mňa nepochopiteľné. Rabiu mal nejaké slabé chvíľky, ale kto okrem Lobotku nemal? Ani Gino ešte nie je ten starý dobrý Gino. Jairo ukázal chladnokrvnosť pri prvom dôležitom góle. Pri druhom zase Bero. Ešte šťastie že mu to šlo na hlavu [smilie=evo.gif] lebo nohou pozahadzoval šancí na tri zápasy. Namiesto striel to boli malé domov. No až na to zakončovanie sa oproti minulosti zlepšil.
V Žiline tiež súhra často škrípala, nie je to ešte ako na jeseň. Keďže sme boli od žilinčanov aj tak jasne lepší, je jasné že ten titul si zaslúžime a ja verím že ho aj ho získame, napriek očakávaným antošíkovským zákulisným ťahom (som iba zvedavý či budú zákernejšie ako bývali skuBAcke).

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.03.2015 14:58:01

niekde som tu pisal, ze od koolwijka nemame vela cakat. jeho uloha je ako striedajuci hrac upokojit hru a vyplnat diery v strede pola. to robi. podla mna bol brany na rozsirenie kadra v boji o (titul?) poharove priecky. zmluvu ma na pol roka, takze tu asi dlhsie neostane.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.03.2015 22:32:45

handel napísal: Rabiu mal nejaké slabé chvíľky, ale kto okrem Lobotku nemal? Ani Gino ešte nie je ten starý dobrý Gino. Jairo ukázal chladnokrvnosť pri prvom dôležitom góle. Pri druhom zase Bero. Ešte šťastie že mu to šlo na hlavu [smilie=evo.gif] lebo nohou pozahadzoval šancí na tri zápasy. Namiesto striel to boli malé domov. No až na to zakončovanie sa oproti minulosti zlepšil.
V Žiline tiež súhra často škrípala, nie je to ešte ako na jeseň. Keďže sme boli od žilinčanov aj tak jasne lepší, je jasné že ten titul si zaslúžime a ja verím že ho aj ho získame, napriek očakávaným antošíkovským zákulisným ťahom (som iba zvedavý či budú zákernejšie ako bývali skuBAcke).
Antošík môže skúšať,ale my máme v Žiline "spoluhráča Miloša"(Ďakujeme Miloš "za dnešnú pomoc"!,aj na jeseň doma proti ZA)
Nemyslím si,že v Žiline sme boli na ihrisku jednoznačne lepší,tam to bolo dosť vyrovnané,ale zato v hľadisku bolo počuť v TV iba Trenčanov-VEĽKÝ REŠPEKT A VĎAKA ZA SKVELÚ REKLAMU PRE MESTO,KLUB AJ TRENČIANSKYCH FANÚŠIKOV A FANKLUBU !!! Slušné a vytrvalé povzbudzovanie počas celého zápasu,ktoré slovenské médiá opomenuli len zo závisti...

Psychika hráčov aj smerom k boju o titul,je záležitosť realizačného tímu a jeho práce s nimi,aj na môj vkus je pozahadzovaných šancí dosť,ale na hru sa dá pozerať,čo nieje v lige pravidlom-aj keď istý kŕč tam je...
Čo sa týka Gina a Jaira,zdá sa mi,že nie sú veľmi ochotní vracať sa dozadu a pomôcť ostatním chalanom pri bránení-ja by som na Ševelovom mieste stiahol Opatovského z Nemšovej a striedal by som Gina v každom zápase,nech sa zamyslí a nech dostane šancu aj Opatovský...
Zatiaľ sa dobre ukazujú Lobotka a Rundič(okrem chyby proti BB)
Už sa teším na stredu!!!
[smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 15.03.2015 00:00:37

ked hovoris o ginovi dali sme 5 golov z tych 5 golov na tri prihral tak neviem o com hovoris a on a jairo su tam neni na branenie ale na utocenie inak najhorsie pre nas je ze sme vyhlasili utok na titul odvtedy hrame v krci ako tu uz bolo spomenute

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.03.2015 21:47:23

Falco suhlasim, Gino je aj podla mna jednoznacny prinos v nasom utoku. V krci sme viackrat hrali aj na jesen, zatial to nie je take zle s nasou hrou.
Vytvarame si dost sanci a inak mame aj dost silnu lavicku takze mozeme vyuzivat aj striedania.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 16.03.2015 21:56:26

falco napísal:ked hovoris o ginovi dali sme 5 golov z tych 5 golov na tri prihral tak neviem o com hovoris a on a jairo su tam neni na branenie ale na utocenie inak najhorsie pre nas je ze sme vyhlasili utok na titul odvtedy hrame v krci ako tu uz bolo spomenute
To o tom Ginovi beriem späť.Vychádzal som zo zápasu proti BB.
V piatok som zápas nevidel,lebo som bol na poobednej a podľa zostrihu na stránke AS bol dosť aktívny smerom dopredu.
Ale aj tak si myslím,že aj útočníci sa môžu viac vracať aspoň po stred ihriska a pomôcť v súbojoch v strede poľa-nemyslím zrovna úplnú obranu.
V modernom futbale sa maká 90 minút po celej časti ihriska určenej trénerom-jeden príklad Frank Ribéry.
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď