18.kolo : AS - Senica 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.11.2014 08:16:36

Chalani vdaka za krasny futbal proti silnemu superovi ktoremu sme nedali vela sanci - dockali sme sa znova peknej hry po niekolkych nepeknych zapasoch.
Prekvapila ma nasa obrana ktora okrem snad jedneho ci dvoch nezachytenych unikov zahrala fakt spolahlivo.
V tomto si mal dominik pred zapasom pravdu aby sme ukazali kvalitu na lavicke - podarilo sa.
Pred nasim zapasom na Myjave som optimista.
Pleco8 my dufam ten plny bodovy zisk z obidvoch zapasov dosiahneme (mne sa len nepacila formulacia zazrak - takuto formulaciu by som pouzil ak by DS hrala na Bayerne a nie v Ziline).
Ale ci uz Zilina na buduci vikend vyhra alebo nie podstatne budu nase buduce vykony a verim ze sa s touto necakanou sancou na LM popasujeme aj napriek starostiam so stadionom.
Navsteva nebola na slovenske pomery sice zla ale som trocha sklamany ze pri nasom boji o spicu nebyva vyssia.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.11.2014 08:51:21

Krása nádhera radosť, Jairo splnil slub a daroval dres, Tauana ako vždy krásna....chvalim všetkých, ale pre mňa naj prekvapenie výkon Lukáša Skovajsu, okrem jedného kiksu s Rundičom, celý zápas spolahlivý výkon.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 23.11.2014 11:19:45

kto je tauana?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.11.2014 11:36:45

baki napísal:kto je tauana?
Jairova manželka....veľmi príjemná a sympatická [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 23.11.2014 12:08:06

Daj fotku :) inak ševela je jeden z kandidátov na trénera SR 21 dúfam že ostane v trenčíne.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.11.2014 13:10:52

Nodoprdele, to by ešte tak chýbalo! Aj keď by som Martinovi kariérny postup prial, dúfam že zostane. To by totiž bola väčšia strata, ako odchod ktoréhokoľvek hráča. Ale ozaj, môže ísť za trénera SR-21 niekto bez Pro licencie?
Práve včera som rozmýšľal, ako skvelo AS dokázal zaplátať dieru po typickom hrote. Jairo je síce univerzál, ale skôr to je krídelník, ako hrotový zakončovateľ.
Teraz máme vlastne 3 krídla, ale kvalitné, schopné ako odcentrovať tak aj vystreliť, dať gól, meniť navzájom miesta, aj zastúpiť sa navzájom ak to niekomu nejde. Včera to moc nevychádzalo Simonovi, ale zas excelovali Jairo s Gubom. Možno to je tak aj lepšie, ako by sme mali hroťáka. Spomínate, že keď jednu sezónu mal Depetris krízu, skoro sme neboli schopní dať gól.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 23.11.2014 13:46:47

zapas som nevidel, ale kedze ohlasy su pozitivne, tak gratulujem k vitazstvu aj hre. jednej veci tu ale nerozumiem, generuje pozicia prveho miesta v tabulke po jeseni nejake benefity? naco tie komenty typu - este zijeme? podla mna je to skor pozicia, ktora zabezpeci muzstvu v jarnej casti este vacsiu pozornost superov a muzstvu z druhej pozicie sa bude utocit lepsie (cim nehovorim, ze treba pustat body alebo nieco podobne. len netreba vytvarat tlak kvoli uplnej zbytocnosti).

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.11.2014 13:52:27

sammy, súhlasím, aj ja si myslím že je to psychologicky lepšia pozícia

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

AS-Senica

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.11.2014 22:23:22

Gratulácia chalanom!
Opäť ste nás veľmi potešili!!! Pekná hra pred gólom Senice aj v druhom polčase.Po ňom do prestávky trocha nervózna pasáž,ale bojovnosťou a chuťou zvíťaziť ste to prekonali.Veľká vďaka!!!
Myslím,že Rabiu patrí do základnej zostavy,veľmi oživil ofenzívu!
Výborní boli aj Jairo,Guba,Hajradinovič a Cogley.
Guba sa zlepšuje každý zápas.
Teším sa na Myjavu,dobrý bude aj bod,hlavný bude náš výkon,aby to nebolo ako v Košiciach.
Tiež si myslím,že lepšie sa útočí na titul z druhého miesta,ale titul nieje hlavný cieľ-najdôležitejšie je aby chalani mali,čo najmenej výpadkov a tešili nás peknou hrou,ale na druhej strane ak sa naskytne možnosť byť majstri,treba ju využiť-nemusí sa to stávať každú sezónu...
Aj mňa mrzí,že nechodí ešte viac ľudí,veď chalani hrajú najkrajší futbal v lige,kombinačný,útočný,behavý s technickými parádičkami-radosť sa pozerať ! (až na tie prihrávky dozadu brankárovi,namiesto pokusu dopredu)
Čo sa týka Ševelu,myslím si ,že v Trenčíne má rozrobenú,nedokončenú robotu a od tej sa neodchádza,ľudia ho tu majú radi !
A nech sa zamyslí ako dopadol Galád,jeden problém a už ho hodili cez palubu a to mal výsledky a málo chýbalo aby postúpili na ME...
Chalani bojujte a hrajte so srdcom aj v Myjave,aby ste mali dobrý pocit po zápase a možno aj takú sladkú odmenu ako Haris po zápase priamo pod tribúnou...
[smilie=wub.gif]

A ešte raz veľké ďakujeme!!!
[smilie=clap.gif] [smilie=bow.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: AS-Senica

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.11.2014 15:09:07

Mne sa pozdaval aj vykon Simona i ked mu v sobotu nebolo sudene dat gol.
Na neho si superi asi davaju najviac pozor.
Ale napriklad to vynikajuce zbavenie sa protihraca a presne vysunutie Jaira pred 3.golom ukazalo jeho majstrovstvo.

A co sa tyka prveho alebo druheho miesta - kazdy vidi ze zatial najvaznejsimi kandidatmi na majstra su dve muzstva.
Preto ci uz budeme o majstra bojovat z prveho alebo druheho miesta je to jedno - budu si na nas davat aj tak pozor.
Dolezite je len aby sme on bojovali :-)

Napísať odpoveď