16.kolo : AS - Ružomberok 4:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 31.10.2014 23:29:40

Toto by sa nám nemalo stavať dnes sme mali neskutočne šťastie treba sa poučiť a toto už nepripustit.prečo si musíme robiť zo zápasov takýto nervak

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 02.11.2014 11:11:23

Myslím ,že v Ružomberku už prehodnotili angažovanie kvázi amatéra Putnockého, lebo takéto chyby sa nerobia ani v dorasteneckej súťaži. Ešte šťastie že ho angažovali, lebo asi by dnes už trónila Žilina

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 03.11.2014 09:02:41

erik napísal:Myslím ,že v Ružomberku už prehodnotili angažovanie kvázi amatéra Putnockého, lebo takéto chyby sa nerobia ani v dorasteneckej súťaži. Ešte šťastie že ho angažovali, lebo asi by dnes už trónila Žilina
Tak - tak, pri hodnotení zápasu ste zabudli dodať - "Matúš na hrad!" [smilie=alien.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.11.2014 08:57:57

Tak ja by som ich brankara az tak za tie goly nevinil.
Treti gol bol po centri ktory sa vsak krutil do sibenice a brankar ho chcel podvihnut poza branu.
Lopta ale mala rotaciu a vtedy to je tazke pre kazdeho brankara.
Gratulacia Gubovi ako sa tam pohybom naspat cisto zbavil protihraca a "odcentroval" ten gol.
Mali sme tvrdsie strely viacej strielat aj zdialky (nie niekam hore ale do priestoru branky:-) co plati aj pre ine zapasy.
Za stvrty gol tiez podla mna nemoze ich brankar - vyrazil prudku hlavicku od Klescika, ktora bola dost do strany a do zeme.
Tam treba pochvalit pohotovost Jaira, ktory si loptu bleskovo spracoval a presne trafil.
Podobne pohotovy krasny gol aj predtym Jakub z inej pozicie.
Ruzomberok hral s nami ale velmi dobre a podla mna prekvapil aj nasich chalanov, tentoraz sme mali velke stastie.
Skoda ze v zazname nie je este ich dalsia tutovka z protiutoku ktoru zneskodnil nas brankar.

Napísať odpoveď