13.kolo : AS - Slovan 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.10.2014 11:22:34

bmTN, takže si vedel, že SFZ je banda prostitútov, ktorých rozhodnutia sú neférové a AS na ne dopláca veľmi často? Vedel si teda aj že za pyro vyfasujeme minimálne pokutu?
Potom ak si hádzal dymovnice, úmyslene a vedome si poškodil svoj klub!!!
Všade v civilizovanejších a futbalovo vyspelejších krajinách sa od používania pyra ustupuje. Tam kde nestačia výzvy, prijali zákony. Ani to asi nevieš, že v tomto roku bol (konečne!) aj u nás prijatý zákon o zákaze používania pyrotechniky na športových podujatiach?
A nesnaž sa tu drístať niečo o potlačovaní atmosféry na zápasoch! V mnohých krajinách dokážu skvelú atmosféru, chorály, skandovanie vytvoriť bez búchania a dymenia.

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 20.10.2014 11:44:51

áno, presne si to vystihol. Pyro nebolo odpálené pre zdvihnutie atmosféry a choreografie, či na oslavu víťazstva. Pyro bolo odpálené z úmyslom vylúčiť klub z ligy. Žiaľ nepodarilo sa a nás, ako agentov Slovanu, CIA a Mossadu budú musieť zaplatiť aj na ďalšie domáce kolo, kde odpálime pol kila TNT na hlavnej tribúne.
V ktorýchže to krajinách to tak funguje? Kde dokážu vytvoriť tú skvelú atmosféru bez odpalovania pyrotechniky?
O zákone samozrejme viem. A pýtam sa, keďže sa v ňom nachádzajú totálne idiotiny. Keď Ti Fico, Kováčik alebo Sepeši zakážu na futbale dýchať, tak nebudeš?
A ešte k tej skvelej atmosfére. Prečo teda neprispievaš k skvelej anglickej atmosfére a nehučíš na tej tribúne na riti, s tým, že si dáš dva-krát za zápas prekrikovačku s vrahmi zo státia? Prečo sedíš na riti, lúskaš jadierka a držíš hubu? A keď tak robíš, ako si vôbec dovolíš niečo vytknúť smerom k ultras a atmosfére? Použije Tvoje krásne vyjadrenie. Nedrístaj a rob aj ty niečo s atmosférou ...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.10.2014 12:12:57

Ešte vlastne som sa ťa chcel spýtať jednu vec. Prezraď čo cítiš pri tom, keď odpáliš niečo čo riadne buchne? Vzrušenie je aj sexuálne? A keď zapáliš ohník, alebo vyrobíš dym, robí ti to dobre? Popíš aké máš pocity, keď vidíš že sa ľudia dusia. Keď hodíš dymovnicu tak, že dym zasiahne najprv Šemrinca a potom ostatných ľudí, aké to je?
Ak to pravdivo popíšeš, možno sa tu nájde nejaký lekár, ktorý ťa pošle na patričné odborné vyšetrenie, pomôže ti to.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.10.2014 12:37:58

ja som sa nechcel velmi zapajat do takychto diskusii, ale neda mi... ako obohacuje a zlepsuje pyro atmosferu na zapase? je to len pachnuci a drazdivy dym, pre ktory sa zapas prerusi. co je atraktivne na prerusenom zapase, dusiacich sa a kaslajucich ludoch? mozno to nie je zdraviu skodlive, ale naco je to dobre? ultras si spravia niekolko foteciek v dymovom opare a hodia ich na "fejs", aby ich videli ultras inych klubov. to je jediny vyznam tohoto vsetkeho a nikto ma nepresvedci, ze to tak nie je. a vobec, nasmu klubu ide doslova o prezitie a my sa tu hadame o nejakom dyme. radsej sustredujme svoju pozornost na bliziace sa komunalky a studujme vyjadrenia politickych stran a NEKA o teme vystavby noveho stadiona, aby sme vedeli, koho mame volit.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.10.2014 12:40:21

presne tak, baki.
nechal som sa ním vytočiť, ale je to fakt zbytočné

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 20.10.2014 12:52:49

Keďže ty neodpovedáš na moje otázky, tak nebudem ani ja na Tvoje. A zbytočný si možno tak ty handelko a Tebe podobní burani na hlavnej tribúne, ktorí k atmosfére na zápase prispievajú akurát tak otlačenou riťou na sedačke.

Čo riadne buchlo? Tebe v hlave?
A opäť máte pravdu, pyro na zápase sa púšťa len kvôli tomu, aby sme sa pochválili belasej šlachte... Toto Ti napadlo samému alebo Ti to poradil niekto zo zväzu? Vlastne Teba netreba presviedčať. Tak Ťa nepresviedčam.. poviem Ti len jedno... Pyro na zápase obohatí atmosféru oveľa viac ako 500 hundrajúcich jadierkarov na hlavnej tribúne.. a môžeš sa aj posrať, poplakať si a objať sa s handelom, ale bude to jednoducho fakt.
Páni, ako vyzerá atmosféra podľa vás, sme mali možnosť vidieť počas pár zápasov, kedy sme my nefandili. A už tu plakali všetci od hráčov až po jadierkarov ... Tak keď chcete niekoho posielať na liečenie, pošlite tam najprv seba ... lebo toto smrdí schyzofréniou.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 20.10.2014 12:55:21

Hosi len jedno : Naš svet nezničíte... AMF... btw: nie som clenom aktivnych ultras...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.10.2014 13:45:04

bm, ci pyro obohati atmosferu zapasu, je vec pohladu. ty hovoris ano, ja hovorim nie. je ale nespochybnitelnym faktom, ze je zakazane a ked ho ultras pouzivaju, skodia tym klubu. to je cele. v konecnom dosledku sankcie znasa klub, nie divaci. ak je nieco zakazane, tak to treba dodrziavat, aj ked s tym mozno vnutorne nesuhlasis. ak by si nesuhlasil napr. s danovym zakonom, nebudes platit dane? zakon o zakaze pyra je presne to iste. zakony platia (mali by) pre vsetkych rovnako. bol poruseny zakon, prisla sankcia. opat nic viac, nic menej. proste fakt.

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 20.10.2014 14:02:52

Ja hovorím, že tú atmosféru obohatí určite viac, ako diváci, ktorí sú celý zápas ticho a potom sú to tí istí ľudia, ktorí znesú aktívne fandiacich fanúšikov pod čiernu zem.
Žial pravdu máš v tom, že pyro je zakázané. No o nezmyselnosti celého fanúšikovského zákona hovoria aj ďalšie veci v ňom písané, ako napríklad, že nemôžeš piť vo verejnom prostriedku po ceste na zápas (prečo sa tým škatuľkujú len fanúšikovia, keď si bežne napríklad vo vlaku viem kúpiť pivo v jedálenskom vozni?), alebo napríklad, že nemôžeš zahalovať svoju tvár (tzn. že v zime s nachladnutým hrdlom rozčapím bundu, lebo mi tak zákon prikazuje a ak nie, tak budem pokutovaný ja, klub aj doktor, ktorý ma odrodil v nemocnici).
V čom konkrétne je nebezpečnejšie pyro odpálené v sektore (nie hodené po hráčovi, rozhodcovi alebo fanúšikovi), ako silvestrovské ohňostroje? Prečo sú silvestrovské ohňostroje povolené, keď si nimi život zmrzačilo pekných pár ľudí? A prečo vlastne sa vôbec silvestrovský ohňostroj deje? Veď je z toho len hluk a smrad .. nehovoriac o tom, že moji psy doma trpia ako sviňa. Tebe silvestrovský ohňostroj vadí rovnako ako pyro?
A na tú otázku s daňovým zákonom Ti odpoviem protiotázkou, ktorá tu už dnes dva-krát padla. Keď Ti zákonom zakážu dýchať, tak skapeš do 5tich minút?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.10.2014 14:31:04

Ten plyn náramne "obohatí" atmosféru, to je fakt! :)))
Nechce sa mi veriť, že si proti silvestrovským ohňostrojom, že je ti ľúto psov a na štadióne sa v tom budeš realizovať, zadymovať ihrisko i ľudí. U mňa vzniklo neznášanie celej tzv. "zábavnej" pyrotechniky práve najprv preto, lebo mi bolo ľúto môjho psa počas toho silvestrovského besnenia. Keď som videl čo spôsobil skubácky pyromagor ružomberským fanúšikom, tak som začal nenávidieť pyro aj na štadiónoch. Tým nechem povedať, že pyráci AS dospeli na úroveň skubáckych bláznov, to našťastie zatiaľ nie.
A kde som ti bmTN, doprdele napísal, že si nevážim povzbudzovanie ultras???? Povzbudzovanie! Nie výčiny, ktorými poškodzujete klub!
Skončil som na túto tému, povedal som čo som chcel.

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 20.10.2014 15:31:04

mne sa nahodou to pyro pacilo a vobec mi nevadilo ze som musel chvilu dychat ten dym....podla mna by malo byt pyro legalne a malo by byt sucastou supportu...samozrejme v urcitom mnozstve.....urcite neuznavam delobuchy ktore su hadzane na ihrisko a mozu zranit fans, futbalistov a ludi okolo...toto sa nastastie netyka nasich ultras...jedna dymovnica ktoru vypustili bola podla mna v pohode....len sk*****a banda zo SFZ nevie ako inak si zarobit love do banku alebo na Vianocne premie tak samozrejme to hned nezmyselne zakaze...a je pravda ze X krat boli horsie veci na stadionoch sposobene a nikomu sektor neuzavreli....to svedci iba o jednom...niekomu vadi ze sme prvy

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 20.10.2014 16:44:01

a to si pis ze im to vadi bande zasratej

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Príspevok od užívateľa branofly » 20.10.2014 19:10:14

no je fakt ze by sme mali aj viacej fandit na hlavnej tribune,
VYkaslite sa uz na hadky,
POvedzte si kazdy svoj nazor , kto chce nech si precita nazor toho druheho,....
Kua je na na SK 5 milionov a rozhadany sme vsetci ako " banda idiotov"
POdme AS... [smilie=beer2.gif] [smilie=band.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

pyro a povzbudzovanie na tribúne

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.10.2014 21:08:45

Všetci na hlavnej tribúne si vážia vaše povzbudzovanie ultras,keď povzbudzujete slušne! Sme radi,že "ste sa vrátili späť" a aj mne vadí,že sa na hlavnej tribúne menej povzbudzuje,aj keď na zápase so Slovanom to už bolo lepšie.Aj ja som sa snažil viackrát začať s povzbudzovaním na hlavnej tribúne so striedavým úspechom-niekedy sa pridali niekedy nie.Ale neodsudzujem nikoho za to,že menej kričí,veď na hlavnú chodí aj viac starších a umiernenejších fanúšikov AS a nemyslím si,že menej fandia a držia palce nášmu klubu!Každý z nich chalanom praje a fandí,mnohí v minulosti fandili a povzbudzovali aj v kotli na hokeji,či futbale,ale už majú svoje rodiny a iné priority v živote,ako sa z plného hrdla vykričať na futbale.A možno by aj niekedy zašli do kotla,ale ich nebaví počúvať vulgárne pokriky na adresu súpera,rozhodcu a podobne.Konkrétna skúsenosť môjho otca:bol s vami na zápase v Myjave,tuším minulú,alebo predošlú sezónu a musel sa hanbiť ako ste tam vylievali pivo kade-tade po sektore a robili hanbu slušnému fanúšikovi-aký to bol rozdiel oproti slušným Myjavským fanúšikom!Takže chyba nieje len na hlavnej tribúne,ale nejaké sa nájdu aj u vás!Ale inak všetka česť ak povzbudzujete slušne-je radosť sa na to pozerať a počúvať-všetka česť!Myslím,že by sme sa nemali prekárať,ale všetci spolu fandiť a držať palce obľúbenému klubu a hráčom ,veď nám ide o to isté-aby sa chalanom darilo a aby sme mali radosť z ich hry a výsledkov! A čo sa týka pyra-vyzeralo to celkom dobre,ale bolo to zbytočné-hráči vyšli z tempa a klub dostal pokutu...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 20.10.2014 22:31:01

ja chodim vačšinou na nekrytu ale na tej strane to je vždy tragicke ked neratam kotol až mam nervy na tych degešou čo im je zaťažko aj zatlieskať ..a to je tam vačšina taka na nekrytej
AS trencin

Napísať odpoveď