Slovensko - Wales 2:5

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Slovensko - Wales 2:5

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.09.2007 20:15:18

Neviem, kto ste to pozerali (ja nie) a môžte to zhodnotiť, ale je to hanba prvej triedy... :oops:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Re: Slovensko - Wales 2:5

Príspevok od užívateľa janoas » 12.09.2007 20:23:36

Luboš napísal:Neviem, kto ste to pozerali (ja nie) a môžte to zhodnotiť, ale je to hanba prvej triedy... :oops:
Ja som to videl,zápas pre neutrálneho diváka velmi pekný no pre fanúšika Slovenska otrasný (aj ked o postupe sme mohli len snívať už pred týmto zápasom),začiatok zápasu sme hrali skvele čo potvrdil golom Mintál,ale potom to už išlo s nami dolu vodou!Chlapci absolútne nestačili ne Bellamyho,a ten ich prehral rýchlostne aj technicky!!!Z nášho tímu bol najefektívnejším asi Marek Čech a strelc dvoch našich golov Mintál!!!!Zápas to bol otvorený ,newiem či chceli dať Walesu debakel ako vonku,alebo im bolo jedno ako to skončí,ale o zabezpečenej obrane sa hovoriť nedalo!!!Slovenská repre. už neni to čo pod Galisom(ked ešte nebol v politike) :cry:

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Re: Slovensko - Wales 2:5

Príspevok od užívateľa Musu » 12.09.2007 20:38:38

Ale prd, pod Galisom to bola tregedia :-( chodili tam hraci co tam nemali co hladat. A co sa rozplyvas nad vysledkom, jaka hanba. Idu na to ako aj AS, mladi budu o chvilu stari a repre bude mat svoju silu. Chce to len cas a nezist z cesty, ktoru si Kocian zvolil. Najlepsi hraci na ihrisku :

Mintal-Petras-Cech-Sapara
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 12.09.2007 20:42:42

Pod Galisom to tragedia nebola,aspon kým sme hrali kvalifikáciu na majstrovstva sveta,potom to už išlo dole vodou....a máš pravdu,Galis tam dával starých oblubenych hráčov tipu Varga,ale dokázali dobre zahrať(občas,ale už by to nedokazali) a tu cestu zvolili dobru,postupne si možu na týchto hračoch vybudovať silný káder...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 13.09.2007 04:49:56

janoas napísal:Pod Galisom to tragedia nebola,aspon kým sme hrali kvalifikáciu na majstrovstva sveta,potom to už išlo dole vodou....a máš pravdu,Galis tam dával starých oblubenych hráčov tipu Varga,ale dokázali dobre zahrať(občas,ale už by to nedokazali) a tu cestu zvolili dobru,postupne si možu na týchto hračoch vybudovať silný káder...
Nemyslim starych oblubenych hracov, ale hracov, ktorych by on nikdy nezobral, no na natlaky inych "mocnosti" na Slovensku ich nominoval :-( to sa mi na nom nelubilo.
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 13.09.2007 14:26:02

"Lepsiu" antireklamu slovenskemu futbalu sme ani nemohli vidiet. Sme na smiech celemu futbalovemu svetu. Tesim sa na tie 7e8le komentare a vyhovorky medzi aktermi, SFZ a cojaviem kym este... :lol: Dennik Sport s tym zacal uz v utorok ked vydal clanok s ideou ala "...sak my vlastne ani nie sme futbalova krajina tak co..." :lol:
Willkommen in der Wirklichkeit!

Napísať odpoveď