MS vo futbale 2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

MS vo futbale 2014

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.06.2014 08:21:35

včerajší prvý Br-Chorv sklamaním, zápas si zaslúžil remízu, futbal slabý hlavne zo strana Br, nepresnosti.....no a o tej penalte škoda hovoriť, jasné nie....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.06.2014 11:25:18

Preco mi tie MS v tych blbych veciach pripominaju prave nasu ligu.
Ten oneskoreny pad Freda mi pripomenul podobny Piroskov oneskoreny pad ked za to pykal Aldo.
A piskanie rozhodcov tiez - totiz zasadu "ak nie si si isty ci bol faul tak jedenastku neodpiskaj" zmenia na "vynimkou je samozrejme situacia ak je to v prospech vplyvneho muzstva" :-(
Takisto zranenie a tym vyradenie pravdepodobne najlepsieho nemeckeho hraca Reussa v poslednom pripravnom zapase s Armenskom mi nieco pripomenul.
A sice faul na nasho klucoveho hraca Gina a jeho zranenie tiez prave v poslednom pripravnom zapase pred ligou s Dubnicou.
A co sa prekvapiek tyka ze Holandsko vyhralo nad Spanielskom mozno niekto ocakaval ale ze s takym skore to uz asi nikto.

Matik
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 25.10.2012 10:42:42

Príspevok od užívateľa Matik » 15.06.2014 10:37:28

Som zvedavý, koľko tiketov včera odpálila Kostarika. :) Ale treba uznať, že víťazstvo úplne zaslúžené, Uruguaj neukázal dokopy nič, a to som chcel zápas pozerať hlavne kvôli Uruguaju. Sklamanie, ja som ich považoval ako jedných z ašpirantov na titul.

Napísať odpoveď