Prípravné zápasy sezóna 2014/2015

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.02.2015 13:18:21

V podstate suhlas s clankom.
Len co sa tyka Gina (tak ako som uz predtym spominal) mne sa proti Botosani, kde som videl zo zaznamu takmer cely zapas zdalo ze on uz v tej dobrej forme je.
A proti Mordvinii aj skoroval - tam som ale videl len kratky zostrih.
Co sa tyka noveho hraca na skuske - myslel som ze po prichode Gina (a vybavovani papierov pre kridelnika myslim ze z Jamaiky) mame uz utok vyrieseny.
Ale je to samozrejme vecou klubu skusat aj dalsich potencionalnych hracov, len ma potom prekvapilo ze sme pustili naspat Oforiho, ktory na mna na zaklade jedneho zapasu urobil velmi dobry dojem.
Mozno tu hraju ale dolezitu ulohu aj ine okolnosti - najma cena, suhra s kolektivom atd.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.02.2015 13:29:51

Bola tu aj tema - ze mame trochu pauzu v pripravnych zapasoch.
Nam divakom by sa samozrejme pacilo keby sme nadalej videli bud doma alebo na zostrihoch z vonku nase muzstvo v dalsich pripravnych zapasoch.
Ale najdolezitejsia je samozrejme liga a tuto prestavku to nas klub naplanoval inak a dufam ze mu to vyjde.
Teraz je aj liga vyrovnanejsia a ovela napinavejsia ako minuly rok na jar.
A vyzera to tak ze my sa naozaj budeme snazit zautocit o LM.
V podstate uz prve dve kola napovedia vela - napr. ci sa zapoji do boja o LM aj Slovan ak by zdolal Zilinu doma (on ma este zapas k dobru).
A ci my vo velmi tazkom zapase v Ziline dostihneme pripadne ju dokonca predbehneme (ak by nevyhrala na Slovane) .
Vsetko su to velke hadanky ktore sa nedaju velmi prognozovat - ale s nasim vitazstvom nad BB pocitame (inak by to sice nebolo este stratene, ale dost stazene).

Napísať odpoveď