Prípravné zápasy sezóna 2014/2015

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.07.2014 18:11:03

Jerry napísal:Martin, zaujímalo by ma, prečo na stránke Slovana je napísané, že zápas medzi nimi a AS v sobotu 19.7 je ODLOŽENY???!!! Ja veľmi dúfam že vy ako klub s tým nebudete súhlasiť, čo že hrajú oni v utorok predkolo LM, to sa nás až tak boja že s tými primadonami nič neuhrajú? Byť vami, jasné nie, nech sa len pekne hrá a nech si to chlapci rozdajú v tú sobotu na pasienkoch...
ani na nasom webe nemame zapas v programe, kedze ho nie je mozne odohrat... my mame vo stvrtok EL a mozme hrat az v nedelu, slovan ma LM v utorok a musel by hrat v sobotu podla rozpisu... takze tu nejde o primadony a ani nic ine... jednoducho, zapas nie je mozne odohrat ani z nasej a ani z ich strany

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 06.07.2014 19:29:07

Okey, už som sa zľakol že Slovan špekuluje čo sa dá len aby sa tomu zápasu vyhol lebo už asi sami cítia že tento rok to budú mať s nami na "nože"... No ale na druhej strane, v sobotu sa to mohlo snaď aj kludne odohrať, 48 hodín by bolo do sobotnajšieho zápasu od štvrtku, ale tak na druhej strane, Vy musíte vedieť či to netreba hrotiť, kedže sú aj horúčavy...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.07.2014 10:45:58

Jerry napísal:Okey, už som sa zľakol že Slovan špekuluje čo sa dá len aby sa tomu zápasu vyhol lebo už asi sami cítia že tento rok to budú mať s nami na "nože"... No ale na druhej strane, v sobotu sa to mohlo snaď aj kludne odohrať, 48 hodín by bolo do sobotnajšieho zápasu od štvrtku, ale tak na druhej strane, Vy musíte vedieť či to netreba hrotiť, kedže sú aj horúčavy...
odvetný zápas skonči okolo 22 h... tím nasadne do busu pred polnocou a po nočnom prechode bude niekedy rano doma... piatok tak nie je priestor na predzapasovy trening a pripravu... nemyslim, ze v takomto tempe hraju timy, ktore maju hracov na tri supisky ;)

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.07.2014 11:31:21

Ano je to dost velka dialka z Noveho Sadu a treba si uvedomit aj mozne cakanie na srbsko-madarskom hranicnom prechode (vstup do schengenu).
To vsak najma cez vikendy - potom je vhodne pouzit menej frekventovany prechod Subotica s malou obchadzkou.

Ale este som chcel zareagovat na prispevok zo zapasu so Slovackom ohladne vykonu hrotoveho hraca.
Ano Simon s Kubikom na kridlach kralovali ale podla mna aj Jairo podal dost dobry vykon.
Vypracoval si viacere sance kde ku golu chybal len kusok stastia.
To ze niekedy riesil strelu namiesto prihravky je vseobecne vzdy dilema kedy sa musi rozhodnut tiesneny hrac v zlomku sekundy.
Inak v strede to bolo dost prehustene a hrali proti nemu vyborni stoperi z gambrinus ligy.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.07.2014 10:18:29

Ako tak pozeram pripravu, spolocna Cesko-Slovenska liga by mohla byt velmi zaujimava [smilie=bananadance.gif]

Verim, ze nam to takto pojde aj v lige a hlavne v EL.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.01.2015 18:03:27

dnes prvy polcas ok, ale ten druhy doslova vygumoval nadeje na vydareny zapas. neviem, ci bolo spravne poslat vsetkych lavickarov naraz na ihrisko a stiahnut vacsinu opor. prvy polcas to bolo AS, druhy polcas to bolo slovenske muzstvo s typicky "slovenskym" prejavom, teda bez nasadenia, bez pohybu, bez zaujmu, bez rychlosti, bez napadu. aspon teraz vidime, ze bez zahranicnych hracov by sme neboli tam, kde sme. co sa tyka coblisa, metelescublescu do rumunska. to, co tam predviedol, uhraju aj nasi mladici. nema rychlost, reflexy, mrstnost a nezvlada ani vysoke centre (napriek svojej vyske). takze semrinec moze pokojne spavat. anglan mal smolu, ze sa zranil. zdal sa mi akysi letargicky. ako by ani nechcel u nas zmluvu. rychlost ma, aj s loptou to vie, lenze to maju vsetci nasi ofenzivni hraci. zrejme ho "ostblok" sklamal a nevidi tu svoju buducnost. rabiu by mohol byt platny hrac, len sa potrebuje trosku vyhrat.
Naposledy upravil/-a baki v 17.01.2015 19:20:29, upravené celkom 2 krát.

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.01.2015 19:13:43

Tak dnesny zapas sa hodnotit z 2 stran. Prvy polcas sme boli jednoznacne lepsi, teda az na prvych 10 minut, vtedy na nas super vybehol. Sklamany som z vykonu cogleja a klesca, dnes mali dost pokazenych lopt. Ramon zahral s prehladom, semrinec pre mna jasna jednotka oproti tomu exotovi [smilie=axe.gif] , madu je vecne zraneny, myslim si ze jar znova premarodi, je to super hrac len skoda, ze je tak nachylny na zranenia, stano zahral super, rabiu s berom podla mna hraju lepsie ako hral haris s misakom. Guba v pohode, holup vie hrat vsade a zaroven aj nikde, vsade zahra ale nikde nevynika, ale na kridle hra najhorsie. Stred zalohy alebo lavy bek mu sedi najviac. Edmond je snazivy, behavy, techniku ma aku taku, len celkom drevo na prihravky + prihravky do behu. Druhy polcas bol katastrofa po vystriedany. Sterlinga by som rad este videl, techniku ma, rychlost tiez, len caka na loptu a nejde proti nej a tak mu zobrali 3-4 lopty. Baris + mondek + opatovsky je dobra lavicka, k tomu rundic ktory siel vykonmi strmo dole. Frimel je tu zbytocny, je slaby, Ranko striedal super zakroky s lacnymi stratami. ostatny slabota. Rumun ide vsade hlava nehlava, kopacia technika slaba. Mame lepsich branarov ako je on.

Je zaciatok pripravy, tak uvidime co bude dalej.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.01.2015 14:59:58

GULIVER napísal:... Sterlinga by som rad este videl, techniku ma, rychlost tiez, len caka na loptu a nejde proti nej...
Guliver, ten Ofori sa fakt podoba sa na Sterlinga z Liverpoolu :-).
To ze sa tam nevratil pre loptu by som mu az tak velmi nezazlieval, hral dopredu na nahodene lopty a smrtiace protiutoky (podobne ako Guba) a tie potrebujeme ako sol (lebo skor ich vyuzivaju superi proti nam).
Ked prisiel v 2.polcase tak ich obrana bola pretazena a vytvorili sme si krasne sance pre ktore sa oplati ist na futbal.
Tiez by som ho tu rad videl ako hraca AS TN, dufam ze ho podpisu.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.01.2015 15:49:16

obavam sa, ze zraneni hraci sa nepodpisuju, a to este martin pisal, ze nevedia, kolko bude pauzovat. mozno mu vedenie povie nieco v zmysle, ze sa ma vyliecit, najst si slabsi klub v nizsej lige a budu ho sledovat. na to zrejme nepristupi, kedze ako mladik ma zaujem o viacrocny kontrakt a z angazmanu nic nebude.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.01.2015 21:29:42

No nechajme sa teda prekvapit...

Kym bude nas zaznam zo sobotnejsieho zapasu da sa pozriet kratky zostrih aj na olomouckej stranke :
http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/201 ... v-trencine
Guba si zvolil opacnu zrdku ale i tak to (alebo prave preto) uspesne popri brankarovi a superovych hracoch trafil.
Aj Jakubov gol bola pekna chladnokrvna strela (pekna bola aj Gubova prihravka i hra napriklad Stana, Bera i Rabiu v poli).
Som zvedavy na dalsie pripravne zapasy v Cechach, chalani sa stretnu na ihrisku aj s Aldom :-)
Posledny zapas bude na Sparte a najma tento zapas uz moze nieco naznacit o sile a sanciach nasho muzstva v europskych sutaziach v lete a na jesen.
Ved vieme ako Slovan proti Sparte vyhorel - podobne ako proti dalsim muzstvam EL v skupine I.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.01.2015 22:47:12

Minuly rok sme proti sparte vyhoreli aj my aj ked to bola len priprava som zvedavy na tento rok
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.01.2015 03:19:12

Veľmi dobre,že podpísali Gubu !!!
A dobre to bude aj pre neho, lebo v ZA by sa tak často na trávnik nedostal...
Držím palce v CZ !!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.01.2015 22:55:31

Tak na uvod sustredenia v Cechach nas vysledok nepotesil.
Znovu dostali prilezitost aj hraci z lavicky, co je dobre, ale v sestnastke sme sa velmi nepresadzovali.
Celkovo sa z videa zda ze obidva celky si vytvorili malicko sanci, Liberec ale 2 premenil.
Zo zostrihu sa celkom dobre javil Rabiu a pri jednej jeho strele to vyzeralo na tyc.
Takze s predposlednym t.j. 15.muzstvom ceskej ligy sme prehrali, uvidime ako to bude zajtra s Aldovou Slaviou ktora je na 8.mieste.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.01.2015 02:53:54

Gratulujem Chalanom k peknému výsledku proti Slavii aj Berovi k 2 gólom !!!
Veľmi ste ma potešili po výsledku proti Libercu.
[smilie=bananadance.gif] [smilie=bow.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.01.2015 09:18:23

Ano, Pekny vysledok a vyzera to tak ze Haris uz ma schopneho nastupcu.
Som zvedavy na tie Berove goly, skoda ze video tu este doteraz na nasej stranke nie je, dufam ze nejake bude.
Inak po zapase s Libercom tu bol zostrih uz v den zapasu a tento zapas bol tiez doobeda.

Paci sa mi ze ceska televizia tento zostrih zvernejnila uz vcera takmer ihned po zapase :
http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotba ... a-trencin/
Co ale nie je dobre - ze z licencnych dovodov sa da sledovat len tomu kto je o 20km a viac od Trencina zapadnejsie :-(
Lebo na skodu fanusikov to podobne ako huste.tv blokuju mimo uzemia Slovenska aj nasi susedia zasa mimo Ciech.

Napísať odpoveď