Prestupové pohyby v sezóne 2014/2015

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 12.08.2014 11:52:59

S velkou prevahou je uz dlhsi cas zaujem predovsetkym o nasich ofenzivnych hracov a taki aj najcastejsie odchadzaju.
V tomto sa stale oslabujeme ale vzdy to nejako aj s prichodmi alebo navratilcami zaplatame :-)
V Ruzomberku sme videli ako to bude bez Tomasa a aj bez Simona (okrem zaveru stretnutia - ale to zasa bol stiahnuty Fero z druheho kridla).
Dobra hra nasho muzstva po superovu sestnastku - pozor lebo takto si Slovan moze znova zahrat buduci rok LM a zarobit na tom viac ako my na prestupoch.
Drzim ale palce aby sme napriek odchodom prijemne prekvapili - ak by odisiel este aj Simon alebo Fero - o Ginovi van Kesselovi neuvazujeme ?

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 12.08.2014 11:54:26

legatus napísal:
soki napísal:
legatus napísal: Ako podla teba vyzera klub, ktory splna tvoje standardy.... ??
Ako by si naplnil potencial ziskania strategickego partnera??
Akym smerom by sa mala uberat prestupova politika AS?
Co je najvacsou chybou AS?
A ako dopadne As v strednodobom horizonte??


To sú otázky prislúchajúce na "manažéra" Rybníčka a jeho čínsko-holandského priateľa. Klaďte ich týmto dvom pánom.

ale ja chcem vediet voj nazor.. na zaklade coho si zistil tie fakty spominane vyssie? Robov nazor uz vsetci pozname....

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 12.08.2014 12:06:48

snapshot napísal:Soki
Otazne je, nakolko budeme aj my vyspeli a zacneme mozno ako prvi na Slovensku zverejnovat aj prestupove ciastky, ak to protistrana dovoli.
na jednej strane by to bolo urcite fajn ale na druhej neviem neviem... vies kolko ludi by sa pytalo ze predali ste hraca za 600 000€ kde su tie peniaze???

Nikoho nezaujima ze pol roka moze mat klub preklenovaci uver na 400 000€ a caka na ten predaj ako na sol aby zaplatil podlznosti.... alebo ako vysvetlis ze dobre klub ako tak ide tak si akcionar prerozdeli zisk?? to malo ludi pochopi....

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.08.2014 13:25:31

pre legatus a jemu podobných zopakujem naše pravidlá. bol by som veľmi rád, keby ste ich dodržiavali....

Pravidlo č.6
Snažte sa písať podľa možností hodnotné príspevky. Toto fórum nie je chat, príspevky píšte k téme, obmedzujte počet smajlíkov, nepridávajte viac rovnakých smajlíkov za sebou a snažte sa obmedziť citácie dlhých príspevkov. Príspevky bez akejkoľvek informačnej hodnoty môžu byť bez upozornenia vymazané.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.08.2014 13:30:38

pre legatus....

a)La Ling je biznismen
b)futbal je biznis
c)hráči sa predávali, predávajú a predávať budú, to je proste realita. a predávajú sa vtedy, keď sú dobrý, majú formu a je o nich niekde záujem. treba im to dopriať....a je to ich slobodné rozhodnutie
d)keď tu chceš len provokovať a nemiluješ AS Trenčín, nemusíš sem chodiť
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa legatus » 12.08.2014 16:05:41

soki napísal:
legatus napísal:
soki napísal:
legatus napísal: Ako podla teba vyzera klub, ktory splna tvoje standardy.... ??
Ako by si naplnil potencial ziskania strategickego partnera??
Akym smerom by sa mala uberat prestupova politika AS?
Co je najvacsou chybou AS?
A ako dopadne As v strednodobom horizonte??


To sú otázky prislúchajúce na "manažéra" Rybníčka a jeho čínsko-holandského priateľa. Klaďte ich týmto dvom pánom.

ale ja chcem vediet voj nazor.. na zaklade coho si zistil tie fakty spominane vyssie? Robov nazor uz vsetci pozname....


Môj názor je v tejto veci úplne irelevantný. Pýtajte sa na to tých, ktorí majú prostriedky k tomu, aby mohli tieto mechanizmy reálne aj ovplyvniť. A keďže AS Trenčín nemilujem (považoval by som za prinajmenšom pozoruhodné a hodné zváženia zo strany odborných lekárov z oblasti odboru psychiatrie, pokiaľ by som mal milovať akýkoľvek futbalový klub), ukončujem z mojej strany akúkoľvek ďalšiu diskusiu na túto tému, čiže sa riadim odporúčaním istého pána moderátora.

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 12.08.2014 19:05:19

Na internete som našiel cenu hráčov Baez 350 tisíc eur Malec 325 tisíc eur podľa tej stránky je náš najdrahší hráč Holúbek 600 tisíc eur len tak pre orientáciu možno keďže klub nezverejní vôbec nic ja dúfam že ta prestupová suma v oboch prípadoch bola vyššia.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.08.2014 08:24:28

tak v dnesnej dobe by som sa nedivil keby mali v zmluve zakotvene aj percento z dalsieho predaja napriklad, co je uz standard.

Tak isto o Baezovi som pocul sumu 350 tisic ale aj 150tisic

Nuz vyberme si
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 13.08.2014 10:43:42

v zmluve to byt nemusí. Je normálne že pri ďalšom predaji sa predchádzajúcim klubom platí tzv. výchovné.
A za Alda to s určitosťou nebola veľká suma. Lebo podla odhadov Slovan za Štefánika zaplatil 600. a to išiel z kvaltativne inej ligy

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 13.08.2014 14:25:13

my by sme sa mali orientovat hlavne na tu LM, pretoze 8.6 mega by sme tu nevyskladali asi ani zo vsetkych historickych predajov v klube

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.08.2014 14:44:21

takze traja novi hraci podpisani. po tazkych odchodoch (hlavne alda) uz vedenie doslova muselo niekoho podpisat. osobne najvacsie nadeje vkladam do rabiua (zeby bol nahrada za simona respektive kubika?). ten by sa mal v jeho veku a minulostou v kvalitnych kluboch prakticky hned zaradit medzi najlepsich hracov v lige. edmond ma este take 2 roky cas. velke veci by som od neho teraz asi necakal. zrejme dostane sancu, kym sa uzdravi jairo. velmi som zvedavy, ako do nasho stredoeuropskeho koloritu zapadne chamés lórec. anglan na slovensku? neviem... iste, nie je prvy zapadniar v nasej lige. par dobrodruhov tu uz bolo (landerl, toho si budu pamatat snad len zasluzili pamatnici. bol to utocnik interu bartislava v 90-tych rokoch. spominam si este na moughfira. mame s nimi skusenosti aj my (sluijter, danny freddy etc.). chalan pravdepodobne poznal slovensko ako krajinu, kde sa chodia jeho krajania ozierat a cikat do verejnej fontany. na zaklade jeho postu ma napada kacirska myslienka, ci nahodou holubek nezoberie roha. ked sa povie anglicky krajny hrac, tak ma napadne atleticky typ strednej vysky s dvomi plucami, ktory v sprinte kosi celu dlzku ihriska 95 minut. uvidime. s posilami zatial vyjadrujem mierny optimizmus.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.08.2014 19:59:49

Chalan isiel do Holandska a tam si ho asi vsimol nas majitel.
Ani u nas nebude prvy zapadniar - naposledy Gino.
A v hokeji su uz dost casto Kanadania vo vychodeuropskych kluboch.
Inak drzime tymto novacikom palce tak ako aj celkemu muzstvu.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 16.08.2014 12:50:52

inak keby ginovy skonči zmluva v ajaxe po sezone a podpíše u nás zmluvu ? On sa rozohra a posunie v kariere dalej do lepsieho klubu a nam pomože plus na nom zarobime .
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.08.2014 18:57:56

18dominik18 napísal:Martin mam otázku anglan a nigeričan čo prišli spolu s ibrahimom rabiu sa podpišu tiež ? A ako je s tou agenturou čo vybavuje prestupy platime ich my ako klub nie ? oni si beru len percenta s prestupu cca 20/30 % ? alebo sa mýlim ?
do tohoto ja nevidim, ale vzdy to je od pripradu k pripadu... jeden (extremny) priklad za vsetky...

http://www.pluska.sk/sport/futbal/pozri ... ionov.html

samozrejme, ze ide o extrem :)

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.08.2014 14:39:22

Toto sa sice netyka prestupov ale reperezentacnej nominacie trenera Kozaka ktora ma moc nepotesila.
http://www.profutbal.sk/clanok180529-Ko ... rtela_.htm
Fera Kubika (i Davida) ktorych aj tak zavolali uz predchadzajuci treneri presunul medzi nahradnikov takze sancu ma len teoreticku.
Kazdy hovori ze Trencin hra u nas najkrajsi futbal, skoncili sme druhi, dali naviac golov, v EL sme hanbu neurobili, vyradili sme predtym Göteborg, teraz Novi Sad a takmer aj Hull ale na sucasneho repre-trenera to neplati.
Nezavolal ani jedneho hraca od nas do zakladnej nominacie.
Za to Zilina je chvilu hore a hned su tam dvaja hraci takisto aj zo Slovana ale Trencin nic.
Nasi hraci a to nielen Fero podavaju velmi dobre vykony napr. Milos, Coky, Klescik, Lobotka by si to skor zasluzili ako niektori priemerni hraci z nasej i ceskej ligy alebo zahranicnych (a to i nizsich) sutazi.
Ono sa to sice lahko povie ale dominujme este viacej v nasej lige - potom snad uz nebude moct nasich hracov nadalej ignorovat.

Zamknuté