Prestupové pohyby v sezóne 2014/2015

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.06.2015 07:40:20

http://aktualne.atlas.sk/nigerijski-tre ... ampaign=hp

Chvalili nasho Madua.

A tu chvalili nasho Ibi Rabiua :

http://www.espnfc.com/team/nigeria/657/ ... ning-start

Here are five things we observed from Saturday's clash in Kaduna.

1. Give Rabiu Ibrahim the No. 10 shirt!
As if we didn't already know, Ibrahim's talent and ability have never been in doubt. What he has lacked has been perhaps a settled head. Nomadic journeys through Europe have left Rabiu unable to find any consistency despite his enormous potential. Until now.

With Slovakian side AS Trencin, he appears to have found a home. And it showed when he came on for Michael Babatunde, making an instant impact. Within seconds of coming in, he was involved in the move that led to the opening goal. He created space, dribbled his way out of trouble, nutmegged one man, shimmied past another, left a third on his bum and generally gave the crowd a buzz.

Where other players were looking to play around Babatunde, they always tried to look for Rabiu and he made himself available as an outlet all over the park. One end this minute, the other end the next.

It was only about 30 minutes, but Ibrahim did enough to show that the Super Eagles' number 10 shirt belongs on only one back. His.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.06.2015 09:47:28

No 36 hracov na treningu je nejak vela. Uvidime ako sa to vykrystalizuje ale isto to bude narocna uloha pre trenerov. Drzim palce
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 16.06.2015 12:41:35

snapshot napísal:No 36 hracov na treningu je nejak vela. Uvidime ako sa to vykrystalizuje ale isto to bude narocna uloha pre trenerov. Drzim palce
Praveze je to uplna parada,presne takto sa vytvara kvalita.Robia to naozaj velmi dobre,trocha sa to preriedi a ostane to najlepsie.
Klobuk dolu a tesime sa na najblizsie zapasy.

[smilie=bow.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.06.2015 14:06:08

Rozhovor ako cez kopirak s minulym rokom.
A to, ze je zaujem o Kessela, Lobotku a Bera si vedel dovtip[it asi kazdy

http://astrencin.sk/clanek.asp?id=Kazdy ... alitu-3923
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.06.2015 16:00:22

kedze su to bailey a wesley, pravdepodobne sa rata s odchodom van kessela. ale bera s lobotkom by bolo za tak kratky cas velmi tazke nahradit, ak by odisli obaja sucasne, bolo by to o hubu. samozrejme, nebavime o prestupoch do slotova alebo skuby. to nie su pre nasich hracov prestupy. len aby neodisiel aj semrinec. dalsieho, co caka 8 rokov na sancu, momentalne nemame.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 16.06.2015 19:45:03

no lobotku nenahradime určite to by tu musel prist hotovy hrač a taky sem nechodia takže ak niekto stychto zakladnych kamenov nasej jedenastky odide pred LM budem fakt nastvany .Ak tam chceme niečo dosiahnut tak určite nie ked odidu dvaja traja hraci zo zakladu .
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.06.2015 21:05:30

Dominik, ved aj RR povedal, ze aspon do LM to chcu drzat pokope a potom sa uvidi

Co sa tyka nahradenia Lobotku, z casti mame Koolwijka ale uvidime ako sa to bude vyvijat
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.06.2015 21:31:16

obcas "hotovy" hrac pride, ako to bolo v pripade koolwijka. ten by potencialne nahradil lobotku. len neviem, ked porovnam stanovu dravost a rychlost s koolwijkovym vikendovym tempom... rychlostny deficit sice nahradza pozicnou hrou a skusenostami, napriek tomu si myslim, celu sezonu v zaklade by asi nedal. co sa tyka nasej juniorky, nemam tam az taky prehlad, takze netusim, ci sa tam momentalne nachadza niekto so stanovym potencialom. asi sa to bude riesit zahranicim. je to velmi klucovy post. treba si na tom dat zalezat.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.06.2015 07:10:03

baki, nechcem zhadzovat nasu U19, ale so stanovym potencionalom je malo hracov na Slovensku a celkovo so Slovenskym obcianstvom, len ten alkoholik na repre lavicke to nevidi, ale zatial mu ide
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.06.2015 07:24:53

Zatial mu na tej repre lavicke (a teda aj nam) stastie dost prialo.
Som zvedavy ci pri (zbytocnom) vykartovani sa Skrtela a Kucku dostane proti Spanielom konecne Stano (alebo aj Bero) sancu.
Kedy ak nie teraz ?
Ja si myslim ze mu tam svojimi vykonmi uz dost silno klopu na dvere.
Ak to odignoruje - maju i tak velku prilezitost ukazat sa v LM.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.06.2015 10:49:27

stano je vynimocny zjav, takze si tiez myslim, ze z vlastnych zdrojov takeho tak skoro nevyprodukujeme. co sa tyka reprezentacie, bero ma este relativne cas. vysla mu cast jesene a tato jar. napriek tomu este neukazal, ze vie podavat standardne vykony na vysokej urovni. ale stano to uz dokazuje niekolko rokov, je nosny hrac SR "21", najlepsi hrac v nasej lige na svojom poste a jeden z najlepsich ligovych hracov vobec. len ten prechlastany kapurkar z matejoviec nenavidi trencin a pochybujem, ze stana zavola, kym bude u nas. ked to napisem niekde v diskusii, tak ma idu upalit. pecovsky je sice snazivy poctivec, ale jeho tazkopadny a archaicky herny prejav bije do oci. stano by k hamsikovi, stochovi, weissovi, dudovi alebo hrosovskemu omnoho lepsie zapadol. hra timu by bola moderna a rychla. pri kuckovi by sa vela naucil. kucka je vylozene defenzivny drevorubac, takze stano by to mohol skusit aj viac dopredu. dvojica kucka - pecovsky posobi fadne a predvidatelne. sice defenziva fici uspokojivo, ale nie je tam pridana hodnota v podobe rychlosti a dravosti, ktoru by priniesol stano. ale alkacovi ide karta. sice nechapem, ako to robi, ale ma 18 bodov zo 6 zapasov. inak pocul som, ze ma v zmluve dva tajne dodatky. podla jedneho sa nemoze spravat ako buran a podla druheho chlastat. inak s nim SFZ rozviaze kontrakt. neviem, co je na tom pravdy, ale nedivil by som sa tomu...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 17.06.2015 11:51:42

baki, dobre napísané.
Ak to má šalený notorik tak v zmluve, tak mu na tom poste netipujem dlhú životnosť. Prídu aj prehry, donekonečna mať šťastie ako v zápasoch s Ukrajinou a najmä Španielskom mať nemôže a tým sa mu našponujú aj nervy. A ak raz nedodrží predpísané konské dávky sedatív, niektorý súperov tréner/hráč/novinár to škaredo odnesie. [smilie=chair.gif]
(+dodávam že ak by pustili Lobotku či Kessela pred LM, tak sú riadni idioti)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.06.2015 13:27:32

Ja som fakt zvedavy ako to alkoholik vysklada pre karty.
Inak pocul osm, ze ZK pre Skrtela a Kucku boli planovane, aby boli k dispozicii v dolezitych poslednych zapasoch bez kartoveho trestu.

Ja nevravim, ze musia byt v zaklade, nikdy som to nepisal na ziadnom fore, ale vravim stale o sustredeni co mali v Senci, pripravne zapasy atd.

Nuz ale aj KE vedel nabudit, ale tiez sa nevyhol padom, uvidime, neprajem mu nic zle, ale treba si priznat, ze niektore posty su prestarnute bez nahrady so skusenostami napriklad utok, Pecovsky, obrana (Skrtel, Durica) aj ked su najlepsi teraz, neznamena to, ze taki budu aj o 2 roky
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.06.2015 14:34:38

ja si myslim, ze to vysklada takto: stoperska dvojica durica - gyomber a stredni zaloznici pecovsky - salata (guede) a stano bude pozerat spanielsko v telke [smilie=angry.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.06.2015 15:09:07

Guede je postrach slovenskej repre. Ved poriadne nehrava v Nemecku nieto v repre.
Mam vaszne pochybosti o tom, ze Guede by bol vacsi prinos pre repre ako stano.

Podla mna Gyomber-Durica
Pecovsky-Hrosovsky/Gregus

a ako vsdetci vedia, z TN sa do repre nechodi.

Ale aby som nebol mimo temy.
Verim, ze do predkol LM zostaneme pokope a podla vysledkov sa uvidi.
Je mi jasne, ze neudrzime niektorych, napriklad Kessela, ale verim, ze ked sme konecne dosiahli to, co LL a RR prezentovali na zaciaktu, nenechame si to ujst len kvoli prachom
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Zamknuté