Prestupové pohyby v sezóne 2014/2015

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.12.2014 22:56:11

Dúfam,že máš pravdu s Lobotkom,bola by ho škoda a podľa mňa v TN je viac na očiach,ako v ZA,veď do repre sa dostal aj z TN...
Podľa mňa ak ho chcú predať v lete by ho predali lepšie a von...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.12.2014 12:58:38


Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.12.2014 16:59:38

na druhej strane, kazdy je sice nahraditelny (v AS sa nemusime o tom bavit), lenze odchodom cogleya s klescikom by tim prisiel o svoju dusu.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 21.12.2014 17:38:07

lobotka pojde jedine do zahraničia nemecko možno..jairo možno zeliny a guba je tiež otazny kedže ich treba odkupit ak by odkupili aspon jedneho bolo by to premna velke prekvapenie ..
AS trencin

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.12.2014 22:45:50

Juraj napísal:Dúfam,že máš pravdu s Lobotkom,bola by ho škoda a podľa mňa v TN je viac na očiach,ako v ZA,veď do repre sa dostal aj z TN...
Juraj, netreba zabudat ze hrac je zial viac "na ociach" v Ziline ako v TN.
Zilinsky sportovy manazer je zaroven aj viceprezident SFZ pre reprezentaciu.
Nasi chalani sa mozu aj roztrhat svojimi vykonmi a nikto z nich nie je v seniorskej repre, kym Zilina tam vzdy (aj ked sa jej nedarilo) niekoho mala.
A napr. v tyme do 21 rokov maju az 5 reprezentatov.
My aj napriek tomu ze sme najmladsie muzstvo Europy mame len jedineho - prave Stana.
A to Stano nedostaval pravidelne sancu v zaklade "21" a mnohokrat to musel zachranovat az ked horel vysledok.
Preco sa usiluju o toho nasho jedineho "nahradnika z 21" ked maju dost svojich dvadsatjednickarov?

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.12.2014 23:07:30

18dominik18 napísal:lobotka pojde jedine do zahraničia nemecko možno..jairo možno zeliny a guba je tiež otazny kedže ich treba odkupit ak by odkupili aspon jedneho bolo by to premna velke prekvapenie ..
Aj ja chcem verit ze Stana do Ziliny nepredame - a ze nasmu klubu za to sklamanie nasich fanusikov tie peniaze ani nestoja.
Skoda ze sa nam neda vsetkych udrzat ale on sa urcite da predat aj hocikde inde.
Je mlady a taketo talenty sa nam nerodia kazdy rok, Zilina je teraz nas najvaznejsi konkurent.
Lebo predaj konkurencii by znamenal ze nemame sportoveho ducha a nechceme vyuzit jedinecnu sancu aka sa tu teraz naskytuje.
Ved ani Plzni nevadilo ze stavala stadion a LM sa aj tak uspesne zucastnila.
Pri historicky prvej ucasti v LM by sa aj peniaze na stadion lahsie zhanali (aj od nasho noveho zastupitelstva).

Jairo a Guba sa pekne rozohrali.
Ak by odisli, aj oni by dost chybali (aj nam fanusikom).

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.12.2014 08:36:33

Hamer napísal:...predaj konkurencii by znamenal ze nemame sportoveho ducha a nechceme vyuzit jedinecnu sancu aka sa tu teraz naskytuje.
Ved ani Plzni nevadilo ze stavala stadion a LM sa aj tak uspesne zucastnila.
Pri historicky prvej ucasti v LM by sa aj peniaze na stadion lahsie zhanali (aj od nasho noveho zastupitelstva)...
Konečne normálny "fanúšikovský" názor.
Keď číta fanúšik toto fórum, má dojem že sa ocitol na schôdzi medzi hlavnými funkcionármi klubu... (možno aj sú to oni) [smilie=rofl.gif]
vraj čo po úspechoch, čo tam po titule, ten nie je dôležitý, rozpredajme všetko, veď potrebujeme prachýýýý!!!

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.12.2014 11:13:01

handel nie je to o tom ze chceme vsetko rozpredat kvoli peniazom.

ale realne mame moznost to nejak zmenit? Toto nie je barcelona, ktoru vlastnia fanusikovia a maju moznost riadit klub

Tu je jasny zoznam akcionarov a funkcionarov a hotovo

Jednoznacne musime dufat, ze robia dobre

A ak Lobotka vo svojich 21 rokoch pojde do ZA tak je to jeho chyba. To ze tam isiel milos, ktory za 5 rokov konci karieru v pohode, ale Stano je na zaciatku hadam premysla tiez
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.12.2014 11:13:10

handel nie je to o tom ze chceme vsetko rozpredat kvoli peniazom.

ale realne mame moznost to nejak zmenit? Toto nie je barcelona, ktoru vlastnia fanusikovia a maju moznost riadit klub

Tu je jasny zoznam akcionarov a funkcionarov a hotovo

Jednoznacne musime dufat, ze robia dobre

A ak Lobotka vo svojich 21 rokoch pojde do ZA tak je to jeho chyba. To ze tam isiel milos, ktory za 5 rokov konci karieru v pohode, ale Stano je na zaciatku hadam premysla tiez

Co sa tyka simona, ak ho maju predat, aby vykupili gubu a Jaira, budiz,nieco za nieco.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.12.2014 11:41:48

snapshot, viem že nemáme možnosť to ovplyvniť, ale môžeme vyjadriť svoj názor, svoje túžby a práve tým som sa u niekoho trochu divil. Štadión je nevyhnutnosť a ja to beriem ako istú vec - ak by sa to nedohodlo na všetkých úrovniach, tak je predsa finito s futbalom v TN a to sa nabetón nedopustí. Dôležité ale je aby sa takáto šanca (schopný náš kolektív i tréner i postavenie v tabuľke + neschopná SkuBA) využila. Taká konštelácia sa už nemusí roky či desaťročia naskytnúť.

Je mi jasné aj to že niektorí odídu, som realista, no verím že zostane aspoň jedno schopné krídlo z dvojice Simon/Guba a momentálny motor mužstva (po Aldovom odchode) Lobotka. Ak odíde Lobotka, vidím to veľmi čierne. Že by mu povolili Žilinu, to ani nepripúšťam do uvažovania, hádam až tak debilný nie je nikto vo vedení.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.12.2014 12:43:00

Ano verit mozeme ze aj vedenie citi tlak fanusikov, ze chcu tento rok viac ako miunuly rok a sami vidia, ze ta konstelacia, ako pises, je ovela lepsia.

verim, ze presvedcia zainteresovanych, ze nech potiahnu polrok a ked sa nedostaneme do LM, tak potom budu odchody. predsa len, LM ich preda najlepsie nie iba FL.



Nuz uvidime v akom zlozeni budeme na konci Januara
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 23.12.2014 10:58:30

Hamer napísal:Preco sa usiluju o toho nasho jedineho "nahradnika z 21" ked maju dost svojich dvadsatjednickarov?
pre nas to je motor muzstva, nie nahradnik z 21. staci sa pozriet, ako momentalne vyzera tabulka bundesligy. bayern mal peniaze na kohokolvek, ale kupil hracov od borusie a teraz nema prakticky konkurenta v boji o titul..! nielenze posilnili seba, ale zaroven oslabili rivala -> dortmund je predposledny o skore. dvojnasobny uzitok za jedny prachy.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.12.2014 12:43:52

sammy napísal:
Hamer napísal:Preco sa usiluju o toho nasho jedineho "nahradnika z 21" ked maju dost svojich dvadsatjednickarov?
pre nas to je motor muzstva, nie nahradnik z 21. staci sa pozriet, ako momentalne vyzera tabulka bundesligy. bayern mal peniaze na kohokolvek, ale kupil hracov od borusie a teraz nema prakticky konkurenta v boji o titul..! nielenze posilnili seba, ale zaroven oslabili rivala -> dortmund je predposledny o skore. dvojnasobny uzitok za jedny prachy.
Sammy, suhlas s tou bundeligou (paralely vidime i tu) aj to ze Stano je nas motor - ja som o jeho kvalitach pisal uz viackrat a vzdy pozitivne.
To s tym nahradnikom bolo myslene samozrejme ironicky.
Ze v tyme 21 prekvapivo a nezasluzene nenastupoval v zakladnej zostave, pricom by podla mna mal aj na seniorske A-cko.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.12.2014 13:00:28

Harisove goly nam budu chybat, treba aby sa roztrielali aj ini strelci spoza sestnastky, napriklad Jakub a dalsi chalani.
Inak Harisov odkaz hreje "...Mrzi ma trosku ze som nezostal aby sme ziskali titul ale taky je zivot... Milujem Trenčin !"
My sa ten titul pokusime ziskat aj tak a prajeme Harisovi mnoho dalsich krasnych golov v belgickej lige.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Aj my máme svoj názor

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.12.2014 10:55:20

snapshot napísal: viem že nemáme možnosť to ovplyvniť, ale môžeme vyjadriť svoj názor, svoje túžby Dôležité ale je aby sa takáto šanca (schopný náš kolektív i tréner i postavenie v tabuľke + neschopná SkuBA) využila. Taká konštelácia sa už nemusí roky či desaťročia naskytnúť.

Súhlasím, že má význam písať,čo si želáme a neželáme,veď vedenie často deklaruje,ako mu záleží na fanúšikoch,tak by sa malo zaujímať aj o naše názory a túžby!
LL nech predáva legionárov a odchovancom nech dá čas na získanie viac skúseností a ešte lepšie zhodnotenie svojho mena a možnosť získať pre svoj "rodný"klub titul-takáto šanca sa nemusí tak skoro zopakovať!

MY NESÚHLASÍME S POSILŇOVANÍM NAŠICH SÚPEROV Z KABÍNY AS!!!
KEĎ PREDAŤ HRÁČA-TAK DO ZAHRANIČIA-AJ TO DO KLUBU,KDE JE REÁLNA ŠANCA,ABY HRAL !!!
Treba pomôcť klubu,akcionárovi,ale zároveň sa netreba k hráčom správať ako k tovaru,ale s úctou ako k tím,ktorí tiež zo všetkých síl pomáhali klubu na jeho úspešnej ceste a taktiež s úctou a rešpektom načúvať svojim fanúšikom-lebo pre nich sa ten futbal snáď robí...

PS:veľmi ma teší,že klub využil opciu na Čogyho-je to pekná správa pred sviatkami-len tak ďalej aj s ďalšími hráčmi !
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Zamknuté