29.kolo : Košice - AS 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.05.2014 16:51:58

Aha - vzajomne zapasy pri bodovej zhode v konecnej tabulke teda prioritne neplatia vo vsetkych pripadoch ?
Takze pri beznom poradi teda napr. 2 a 3.miesto t.j. TN a TT (tu nejde o statut majstra, postup do EL ci zostup) plati skore ?
Ale pri 3. a 4.mieste ide uz jednemu muzstvu o EL a ak by sme nadalej stracali body a Senica bodovala tak ma pri rovnosti bodov lepsie vzajomne zapasy.
Takze pozor s RK teraz doma (v poslednom domacom zapase) treba vyhrat :-) a este stale to nebudeme mat uplne iste ak SE tiez vyhra.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.05.2014 17:37:01

kuco napísal:Vobec sa nečudujem ze kopať penaltu isiel Malec lebo ma dobrú placirku,cit pre umiestnenie a motiváciu vyhrať kráľa strelcov...
Aj ja som toho nazoru, ze bolo treba dat Tomasovi sancu kopat penaltu - ved je veduci strelec ligy (dufam ze nie len docasny) a predpokladalo sa ze kanonier to ma natrenovane a tiez pevne nervy takze musi to dobre kopnut.
Zial nestalo sa tak - takze ak sa nahodou este vyskytne niekedy dolezita penalta v nas prospech tak treba niekoho kto to vie lepsie kopnut.
Lebo mozme prist o 2.miesto - zahodili sme teraz 2 dolezite penalty : v TT a v KE - ak by sme ich obidve premenili tak mame bezpecny naskok pred TT 8 bodov namiesto nebezpecnych 3 bodoch.
Priklad na penalty moze byt Piroska (u nas od urciteho casu nepopularny) - pamatame si ako nedavno suverenne premenil obidve penalty proti nam.
Ani si nechcem predstavit ako by skoncil penaltovy rozstrel proti hoci aj slabsiemu superovi v EL - asi ako so spominanou Seredou v pohari.
Ina tema - Misak a Aldo (alebo aj Jairo ?) su zraneni ked nehrali a neboli ani na supiske ?
Este k nasmu jedinemu golu znovu vyborna golova prihravka od aktivneho Simona a pohotovy Jakub zabezpecil aspon bod.
Celkovo ale nas vykon nebol optimalny ani hra az tak nenadchla.
A este nieco :
http://www.futbalportal.net/?q=clanok/b ... cali/31313
Tu sa na nas Kosican stazuje ze to nebola ruka pred tou penaltou, ze nasi ovplyvnili rozhodcu.
Na videu je to trochu zakryte - lavu ruku mal ale poriadne vystrcenu k lopte a pri citlivom spomaleni sa zda ze loptu zasiahol najskor rukou - zapastim alebo laktom.
Aby sa ukazala skutocna pravda ci ma ten mladik pravdu alebo len krivo osocuje, najlepsi by bol zaber z opacnej strany - existuje ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 05.05.2014 20:22:27

zaber z ineho uhla nemame k dispozicii

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 06.05.2014 11:10:19

K penalte - Tofilovski porušil pravidlá, keď sa pohol dopredu. Minulý rok mu to u nás dal rozhodca 2x zopakovať. Asi ich to už nebaví! [smilie=angry.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.05.2014 12:23:47

To tu bol ale minuly rok Presov a nie Kosice ked dal rozhodca opravnene zopakovat jedenastku, ani druhu sme zial nepremenili.
Ich rozculeny brankar Divis ako si spominam potom hovoril v mediach o diskriminacii vychodneho Slovenska aj vo futbale.
Teraz sa asi rozhodca obaval o svoje zdravie :-) v kazdom pripade ale aj ta strela nasho kanoniera nebola nejako moc vydarena.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.05.2014 12:31:24

martin napísal:zaber z ineho uhla nemame k dispozicii
No skoda ze si to nemozeme pozriet aj z ineho uhla tak ako pri videach z domacich zapasov.
Ale aj tak ta centrovana lopta isla mimo obrancu Huka a inak ako rukou by tam podla mna na nu nedosiahol - mozno sa mu potom aj odrazila na hrud ale ta vystrcena ruka tam predtym bola.

Napísať odpoveď