27.kolo : AS - DAC 3:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.04.2014 22:05:39

neda sa kazdemu vyhoviet. ja som svojho casu tiez nestihal vsetky zapasy pre pracovnwe povinnosti, a to som priamo z TN. zial, zamestnavatelom je srdecne jedno, ze chceme ist na futbal. snazim sa chodit na kazdy zapas, ale ked to nevyjde, tak nic nespravim. televizny zapas je pre klub velka reklama a ja som rad, ze nas mozu vidiet aj ludia, ktori nasmu klubu nefandia a zistia, ze futbal na slovensku sa moze robit aj inak, ako len nudnym betonom.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.04.2014 22:42:39

veď áno, je to vlastne rozhodovanie čo je viac pre a proti:
-na jednej strane váh zápas v akýkoľvek termín (TV prenos): reklama neutrálnym fanúšikom + služba fanúšikom súpera ktorí uvidia zápas v TV + viac peňazí za TV prenos ako by bolo za zvýšenú návštevu cez víkend (možno?),
-na druhej strane zápas v tradičný termín bez prenosu: služba vlastným fanúšikom ak sa hrá v termíne na ktorý sú zvyknutí a ktorý je pre nich najvýhodnejší (veď inak by sa ten termín neujal ako tradičný) ->vyššia návšteva na štadióne.
U každého sa môžu váhy nakloniť na stranu, ktorú pokladá za správnejšiu. Ty a Martin ste za prvú, ja a moji blízki za druhú. Vec názoru a u nás hlavne vec odlišnej situácie.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.04.2014 07:38:56

K terminom zapasov.
Tiez mam nazor, ze pre vacsinu divakov je najlepsia sobota vecer.
V SK su navstevy mizerne nizke a preto si musime vazit kazdeho divaka.
Slabucka navsteva neprinasa ziadnu atmosferu do zapasu.
Porovnajme si len navstevy v marci s priblizne rovnakymi supermi ZM a BB (BB je dokoncia vyssie v tabulke) - odkial ani z jedneho klubu nechodia k nam pocetni fanusikovia, ktori by to skreslili.
K nam marci na ZM v sobotu vecer prislo 2931 divakov ale na trosku atraktivnejsiu BB o tyzden neskor o takmer 300 divakov menej (2652).
Ale som presvedceny ze rozdiel bol este vacsi, lebo aj chybajuci permanetkari boli vedeni ako pritomni.
Aj najblizsie pondelkovy zapas s nedalekou Myjavou termin dost znizi navstevu z obidvoch taborov - lebo aj odtial chodilo dost fanusikov supera.
Je mozne ze klub za to nemoze ale mali by sme aspon kategoricky trvat na vikendovom termine - pripadne vsetky kluby spolocne odmietnut pondelnajsie terminy.
Lebo ubytok divakov je pri takomto termine nielen v TN.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.04.2014 07:50:16

Este k zapasu s DS.
Mal som obavy, lebo oni boli prekvapujuco na jar uspesnejsi ako my a sa to aj na zaciatku zapasu potvrdilo.
Lebo hoci sme loptu vacsinou drzali my ale bez sanci kym oni aj bez distancovaneho Szarku mohli prvu polhodinu 3 krat skorovat (myslim aj ten lahsi kontakt nasho hraca v sestnastke - za aky sa ale v SE :-( odpiskava penalta).
Potom sme sa ale uchytili po vybornom centri od Simona a peknej hlavicky Holubka - pri ktorej sme mali aj trosicku stastia.
A Malecov gol bol lahodka - pekny center od Misaka a vynikajuce vystartovanie a sklepnutie lopty Tomasom.
Na zaver exceloval navratilec Gino - velka skoda ze ho vtedy v priprave zranil ten Dubnican - nemusel to mat Slovan s titulom take iste.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.04.2014 20:43:14

akoze, hajradinovic na fotke s opatovskym vyzera z profilu ako ronaldo [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.04.2014 09:36:18

základné fakty...

- liga predala práva
- digi za nich zaplatila
- digi si urcuje terminy
- digi sa rozhodla dat pravidelne casy a nie ako doteraz vysielat vzdy v inom termine, co je pochopitelne a pozitivny krok
- klub moze pripomienkovat a poziadat o zmenu, ak ma na to dovod ako bola napr "party ASTN", ale posledne slovo ma vzdy TV a ta chce mat maximalne mozny atraktivny prenos

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 23.04.2014 11:14:30

Niekto tu spominal že by chcel aby vypadla DAC z ligi ja by som chcel urcite aby sa zachranila a aby vypadla nitra dac ma pre ligu ovela vacsi prinos a liga moze byt zas o cosi kvalitnejsia su posledny a kolko ludi tam chodi na futbal plus sa da aj pozerat nato co hraju - ked hraju naozaj len futbal .
AS trencin

Napísať odpoveď