26.kolo : Senica - AS 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.04.2014 19:03:23

Forrest, s tým že akútne potrebujeme lepší hrot pravdaže súhlasím
aj s tou aktivitou je to pravda - napokon ako sa to má robiť - rýchlosť, priebojnosť a chladnokrvné zakončenie obom našim hroťákom príkladne ukázal Mišák... nech dajú na hrot zatiaľ jeho :)
---------
inak zaujímavé že nikomu nevadilo že presne v moment toho prvého vraj-faulu boli na ihrisku dve lopty vrátane mladého žiačika - pozrite si highlights na huste

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 12.04.2014 20:41:46

jeden útočník je málo, treba zmeniť štýl na 3-5-2 pekne im ide nahravať vzadu no vpredu to končí ......vôbec sa mi nepáči tento náš hádzanársky štyl hry..

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 12.04.2014 21:16:51

podla mna je cesta tak ako sme hrali proti slovanu myslim v takej zostave a ked sa vratia rundic a kessel do zostavy plus nieco stym hrotakom vymyslet hlavne nech nehra malec treba skusit nejakeho ineho s nasich mladych lebo aj jairo tam bol strateny asi takto : Volešák – Čögley, Rundic, Kleščík, Madu – Baéz – Simon, Holúbek, Hajradinovič, kessel – plus nejaky hrotak mozno aj misak :D
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.04.2014 21:27:49

mam velmi nepekny pocit, ze miesto v EL neuhajime.

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 13.04.2014 10:22:36

stvrty zapas v rade bez plneho bodove zisku [smilie=thumbsdown.gif]
proti madarom musime bodovat na plno aj keby maju hraci po zapase srat krv!!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.04.2014 12:47:45

práve som sa vrátil z 19-tky AS-Slovan 2:1 ............. keby naši takto včera bojovali, počúvali pokyny trénera a boli disciplinovaný, hrali svoju-našu hru a dali tomu srdce, tak Senica mala dostať 5 kusov.... [smilie=axe.gif]

rozhodcovia dnes pískali ako sa im chcelo, Skuba hrala zákerne a z toho vyplývajú 4 zranenia - asi zlomené zápästie, pohmoždený členok, nakopnutý lýtkový sval a rozmlátené ucho ......
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 13.04.2014 13:40:28

Ano prehrali sme si to so SE sami ale ani tu sa nepiskalo o.k. - to sa dalo tradicne s tymto superom uz cakat.
Znova vyluceny nas hrac a ked sme my potrebovali vyrovnat tak rychlo ukoncil zapas v nasej akcii.
To si spomenme napr. situaciu spred roka v jeseni ked nam tradicne so SE vylucili za nic hraca (vzajomna strkanica o autovu loptu) a vtedy nastavil neuveritelnych 5 minut a naozaj aj vyrovnali.
Teraz to zasa pre zmenu skratil - no ved ako to SE vyhovuje :-(
K penaltam - nehovorim mozno tam bol kontakt v obidvoch pripadoch.
V prvom pripade rukou ale pozrime si napr. fotografie zo zapasu so Slovanom (alebo aj ine zapasy) - kolko je tam zachytenych tych kontaktov rukou v akcii.
A potom - na zltu kartu to vobec nebolo ani v jednom pripade.
V prvom pripade ten kontakt nasho hraca bol absolutne zbytocny loptu uz preberal dalsi nas hrac.
Mozno aj preto ich hrac spadol, lebo uz nic ine by sa nedalo v tomto pripade vymysliet.
Zdaleka nie kazdy takyto pad konci penaltou ale so zopar muzstvami najma ked sa lame zapas tak ano.
K druhej penalte - tam prenikal ich hrac alebo bol uz dost z uhla a toto Milos vyborne chytava (na ziadny padacik tam nebol priestor) - kontakt nasho stopera bol tiez zbytocny.
Spadli vlastne spolu - tiez sa take pady castokrat neodpiskaju - ale v tomto pripade samozrejme rozhodca znovu nevahal - a to nadovazok aj so zlto-cervenou kartou!
Obidvoch tychto tzv. faulov sa dopustil Duriska - chalan dostal sancu po dlhsom case to je o.k. - ale myslim, ze on je strednopoliar alebo mozno tak na kraj obrany.
Dat na rizikovy post stopera chalana co na tomto poste nehrava je chyba.
Inak preco nehral Klesco (alebo Bednarik, Rundic je asi zraneny) ?
A Misak dal pekny gol - velmi dobre prebral prihravku a prehodil ich dobre chytajuceho brankara (skoda ze uz bolo prilis neskoro).
Tento chalan moze fakt kludne hrat aj na hrote (ale aj v poli je dobry - to je bez debaty hrac na zakladnu zostavu).

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 13.04.2014 13:55:54

baki napísal:mam velmi nepekny pocit, ze miesto v EL neuhajime.
Tak naozaj sa uz musime triast o EL, co si asi neuvedomujeme momentalni prenasledovatelia SE a TT maju s nami pri rovnosti bodov vysoko aktivne skore zo vzajomnych zapasov!
Preto som pisal ze v tomto 6-bodovom zapase so SE treba aspon remizu - teraz ma aj SE s nami lepsie zapasy.
A vzajomne zapasy su pri rovnosti bodov urcujuce - az potom je celkove skore !
Nezabudajme totiz ze posledne 3 zapasy hrame vonku - aj napr. v ZA i v BB a obidvaja su na nas nabruseni.
K tomuto zapasu co ma stve je ze sme to stale tlacili po osi Cogy a Mondek.
Tychto hracov sme zbytocne pretazovali a druha strana bola nevyuzivana.
Okrem toho myslim ze jeden na jedneho by sa lepsie presadzoval Simon na svojom kridle.
Na Simona (i Jaira) islo zalostne malo nahravok.
A potom zaverecnu pol hodinu (podobne ako aj s TT) - to sme im pustili zapas alebo sme odisli kondicne ?
Obidve moznosti su velmi zle !

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 13.04.2014 19:35:40

Urgentne chyba kvalitny hrotak, bez toho sa hrat o spicu neda. Davno som to hovoril, malec neni futbalista, to je drevak, maximalne ako zolik, tak dal aj vacsinu golov na jesen, doklepavky do prazdnej brany. Ja by som tam za sucasnych moznosti klubu skusil niekoho mladeho, treba dat sancu a mozno sa chyti.. No a druha vec, hra je slaba, uz nas superi maju precitanych, treba nieco zmenit, vyzera to ze aj cely system hry a spravit nieco prekvapive. na druhej strane stale sme druhy, ale ako som pisal,treba nieco zmenit, lebo uz od jesene to nie je optimalne, vyhry boli aj so stastim, az teraz sa to naplno zacalo prejavovat.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 13.04.2014 20:27:12

malec na jesen nehral vobec zle. vyhraval vela osobnych subojov a bol pre tym prospesny. luto mi je bezaka(nvm ci si dobre pamatam to meno taky nakratko ostrihany), teraz nie je ani v supiske hracov pri tom ked som ho videl hrat bolo ho naozaj vidiet bol rychly a makal...co sa tyka zmeny stylu hry. chyba trpezlivost dlhsie kombinovat (aj "nezmyselne") a hladat tu dieru. v poslednej dobe moc lopt nakopavame a blizi sa to k slovenskemu standardu. ak chceme hrat rychlo tak treba pri protiutokoch sprintovat s viacerimi hracmi (my mame protiutok strasne pomaly hlavne behom). pokial protiutok sa neda spravit tak treba hrat trpezlivo ako som spominal...ale nechcem trenerov poucovat. ale aj wenger povedal ze sa najviac o futbale naucil v krcme :)

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 13.04.2014 20:35:44

ale cele to je na hovno hraci si vobec nehladaju volny priestor a nenabiehajusi do volnych priestorov a potom si len nahravame okolo 16-sky a vstrede pola ..popripade si aj krajny obrancovia mozu viac zbiehat proste aby tam bol pohyb aj lepsi presing vtom sme boli predtym ovela lepsi ..teraz co hrame je len trenerova zasluha podla mna
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 13.04.2014 20:45:42

zapas som nevidel, ale zo zostrihu prvy polcas nevyzeral z nasej strany zle, druhy to uz horeli, penalty asi boli, aj ked mozno zbytocne, treba ratat ze s tymto superom sa to proste piskat bude .. Bednarik hrat nemohol? .. uz aby sa vratil Gino, na hrote asi nic nevymyslime, Jairo sa hlada, Malec ako kedy, chce to asi niekoho noveho .. proti DAC verim v 3 body a klud na kopackach, inak pride kriza

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 14.04.2014 08:29:31

legolas380 napísal:malec na jesen nehral vobec zle. vyhraval vela osobnych subojov a bol pre tym prospesny. luto mi je bezaka(nvm ci si dobre pamatam to meno taky nakratko ostrihany), teraz nie je ani v supiske hracov pri tom ked som ho videl hrat bolo ho naozaj vidiet bol rychly a makal...co sa tyka zmeny stylu hry. chyba trpezlivost dlhsie kombinovat (aj "nezmyselne") a hladat tu dieru. v poslednej dobe moc lopt nakopavame a blizi sa to k slovenskemu standardu. ak chceme hrat rychlo tak treba pri protiutokoch sprintovat s viacerimi hracmi (my mame protiutok strasne pomaly hlavne behom). pokial protiutok sa neda spravit tak treba hrat trpezlivo ako som spominal...ale nechcem trenerov poucovat. ale aj wenger povedal ze sa najviac o futbale naucil v krcme :)
Hosťovanie ? http://m.onlajny.com/match/index/date/2 ... /important
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 14.04.2014 08:41:59

Vo futbale to tak chodí, niekedy sa nedarí a nič s tým neurobíte. Preto treba zvažovať vyjadrenia o napredovaní, lebo toto je potom nazadovanie. Aj Gula v Žiline buduje, ale nenapreduje ako to on sám hovorí. A teraz príde DAC / finančne motivovaný / tak uvidíme kto chce napredovať

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 14.04.2014 08:52:18

Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Napísať odpoveď