24.kolo : Trnava - AS 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.03.2014 23:54:09

Je to nezvykle ale po tejto dnesnej fakt blbej prehre asi musime drzat palce v pondelok Slovanu.
Ale aj remiza by nebola na zahodenie.
V pripade pondelnajsej prehry v Slovana a nasej vyhry s nim v sobotu by mal aj tak 5 bodovy naskok pred nami a ten si uz asi ustrazi.
Skoda ten zapas v sobotu mal byt vrcholom jari a takto sme z toho urobili takmer tuctovy zapas a odohnali potencionalnych dalsich divakov.
Simon znovu dobry vykon a tiez aj napr. Mondek i Misak. A vie niekto preco nehral Aldo ?
Penaltu mohol kopat Malec - v inych kluboch sa aj takto pomaha kanonierovi zbierat body-goly.
A neviem si predstavit nas klub v EL v penaltovom rozstrele ktory sa obcas pri nerozhodnom vysledku stava.
To by sme dopadli :-(
Tak ako dnes.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.03.2014 12:14:51

tiež nwm prečo nehral Aldo.... [smilie=angry.gif]
a penalty ma skutočne už serú.... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 30.03.2014 13:11:07

škoda toho tie chyby a zmatky v obrane skoda no inak prvy polčas dobry :) druhy okrem mondekovej strely na začiatku a penalty sme nehrali vobec nic nechapem preco .. neviem čo sa stalo jairovi ale od kedy hral 2 zapasy od zakladu tak nevedel ani loptu spracovat hral jak keby bol nervozny alebo co a zo simona nam tu vyrasta celkom zaujmava hviezdička ked bude napredovat moze byt top hrac celej ligy :)
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 30.03.2014 13:11:08

škoda toho tie chyby a zmatky v obrane skoda no inak prvy polčas dobry :) druhy okrem mondekovej strely na začiatku a penalty sme nehrali vobec nic nechapem preco .. neviem čo sa stalo jairovi ale od kedy hral 2 zapasy od zakladu tak nevedel ani loptu spracovat hral jak keby bol nervozny alebo co a zo simona nam tu vyrasta celkom zaujmava hviezdička ked bude napredovat moze byt top hrac celej ligy :)
AS trencin

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 30.03.2014 14:35:22

komu niet rady, tomu niet pomoci...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.03.2014 15:10:41

hmmm, Jairo sa mi nepáči od začiatku pôsobenia v AS....proste mu niečo chýba.... [smilie=angry.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 30.03.2014 20:46:28

Pozrite ktoré verdikty rozoberal SFZ v zápase proti BB - takto to vyzerá, že sa asi komplet všetko pískalo v náš prospech, hoci dobre vieme že to jednoducho bol rozhodca bulo, ktorý pískal zle na obe strany a iba všetko následne kompenzoval:
http://www.futbalsfz.sk/sfz/oficialne-s ... 32014.html
Som zvedavý, či tam budú rozoberať aj tie "ofsajdy" a neodpískaná penalta v zápase s Nitrou.
...síce oni rozoberajú zrejme len situácie po protestoch nejakého mužstva. Potom by ma zaujímalo, či sme po Nitre podali protest.

Niekto môže namietať, že mužstvu ktoré bude príliš veľa protestovať a "udávať" zlé výkony rozhodcov, sa môžu potom rozhodcovia pomstievať, na druhej strane ak sa budeme chovať podľa nášho baránkovského znaku mesta, tak si môžu sudcovia myslieť: tým môžeme spraviť čo chceme, veď oni si nechajú kľudne nakakať na hlavu...
(neviem toho veľa z Corgoňligového zákulisia, ak v niečom uvažujem zle, budem rád ak ma niekto poopraví, vysvetlí)
Naposledy upravil/-a handel v 30.03.2014 20:51:40, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.03.2014 20:48:48

ten sudca evidentne piskal proti nam a kecy nejakej SFZ kliky na tom nic nezmenia.

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 31.03.2014 14:50:00

ja si tiez myslim, ze Klescik mal spravit viac preto, aby zabranil prvemu golu. ten jeho vlazny poklus... ach jaj. Prvy polcas sme ich pekne dusili a keby to brvno bol gol, tak zapas vyhrame. takto skoda. Zostava len dufat, ze Slovan porazime aj ked titul je uz fuc... Druhe miesto bude aj tak skvely uspech, len to nemozeme pokazit !!!

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.04.2014 12:08:09

Tak hovoria o nasej dobrej hre ale pravdupovediac mne sa nasa hra ako tak pacila len prvy polcas.
V druhom polcase to bolo slabsie.
Co ma smutne prekvapilo je ze najma pri obdrzanych goloch sme boli pomalsi ako superovi hraci.
Ked nam toto spravila silna Astra v EL tak som si povedal no maju extremne rychle kridla.
Ale ked sa to stane aj v nasej lige proti klubu zo stredu tabulky s ktorym mame len jediny bod z moznych 9 tak je to na zamyslenie (tym vobec nechcem podcenit TT).
A vynimocne ani rozhodcovia nas myslim tentoraz nejako neposkodili.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.04.2014 14:51:34

Ja sa znova este vratim k zapasu s TT.
Na stranke ASTN este stale nie je video z tohto zapasu tak napr. aj tu je (okrem huste a pod.) jeden link - je to zamerane ale skor z pohladu Spartaka :
https://www.youtube.com/watch?v=m_Or8DZIFhU
Co sa tyka v diskusii na nasej stranke spominanych chyb v obrane AS chcel by som sa trochu zastat Klescika :
Pred prvym TT golom.
Chybou samozrejme bolo ze mala domov na Milosa (asi na mokrom travniku) od ineho naseho stopera bola pomala a zmocnil sa jej TT utocnik Vyskocil.
Tento utocnik bol z uhla a mal 3 moznosti - nacentrovat do sestnastky dozadu niekomu dobiehajucemu (lebo Klescik bol otoceny k brane takze nemohol vediet ci nahodou niekto zozadu nedobieha), prekluckovat sa cez Klescika a sam ist na branu alebo priamo vystrelit z nie prilis vyhodneho uhla.
Preto Klescik bezal tak aby mu trocha clonil aj v moznom nacentrovani do sestnastky (musel kryt 2 mozne smery).
Bola to tazka uloha pre Klescika - ich utocnik napokon vystrelil z uhla (zial presne) - a je mozne ze Klescik bol dost daleko od tej strely a nedalo sa jej ani vklzom zabranit.

Pred druhym TT golom.
Tam sa zdalo ze Klescik neustrazil znovu Vyskocila - ale ked som sa pozrel detailne tak Vyskocil robil vklzacku ale nezasiahol loptu a pravdepodobne tam bol (asi neumyselny) kontakt - lahke potknutie Klescika ktory tym stratil trochu rovnovahu zapotacal sa dopredu ale ustal to no stratil tym trochu casu a dostal sa aj viac mimo ich hraca.
Nezasiahnuta lopta nanestastie ostala pri Vyskocilovi a ten potom popri Milosovi aj druhy krat presne umiestnenou strelou skoroval.

Takze myslim, ze bol v tom Klescik trochu nevinne a asi sa jemu samemu nedalo za danych pre nas nestastnych okolnosti tym golom zabranit.
Vobec my mame pri nasom ofenzivnom style dost dopredu vysunutu obranu a je to velmi narocne ustrazit vsetky protiutoky.
Zle bolo ze my sme nepremenili sance resp. aj viac si ich nevypracovali - aj ked Simon hral velmi dobre (i napr.Mondek) tak tam chyba aj Gino.

Co sa tyka penalty tam je pre psychiku hraca asi dobre aby ju kopal ten co ju vypracoval (v tomto pripade Simon) alebo kanonier Malec bol tiez na ihrisku a jemu sme myslim nepomohli vylepsit si skore ziadnym golom z penalty.
Je mozne ze sa brankar pohol skorej (ako to spominal aj Klescik) ale mohlo to byt prudsie a snad aj viac k tyci alebo trosku zdvihnut (napriek vacsiemu riziku ze to pojde mimo - treba si to od nasich hracov lepsie natrenovat).

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.04.2014 19:59:19

video nebude, nemali sme svojho kameramana, video sme dostali od domacich a to je pre tieto ucely nepouzitelne...

Napísať odpoveď