22.kolo : AS - Banská Bystrica 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

000mato@tnnoviny
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 14.03.2010 21:41:05
Bydlisko: Trenčianske Stankovce

Príspevok od užívateľa 000mato@tnnoviny » 17.03.2014 21:47:43

dneska mi nedá nenapísať. tím na jar síce nevalcuje herne, ale ukazuje skúsenosť, obrovskú bojovnosť a chcenie. aj keď sa nedarí, nezabalí to, nespanikári, ale ide do záverečnej sekundy naplno. máme výbornú fyzičku, čoho dôkazom sú góly v závere zápasov, keď už je súper odpálený, my ešte máme dostatok síl na strelenie gólu/gólov.
zápasy prinášajú obrovské množstvo energie. je krásne vidieť, ako sa ľudia (prevažne chlapi) na tribúne objímajú, keď dal gól Mondek v 90.+ alebo Baéz dneska.
ďalšia vec, Ševela a spol majú očividne dar na striedania. to mi za Guľu trocha chýbalo. Chalani z lavičky perfektne naskakujú.
the one and only - OŠK Trenčianske Stankovce :D

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa dezen » 17.03.2014 21:56:32

Zapracovanie novych tvari este stale viazne, dnes sa Jairo sice snazil ale neslo mu. Strasne vela nedorozumeni bolo vidiet na krajoch. V prvom polcase nam viazli finalne prihravky a chalani sa bali vystrelit spoza sestnastky. Bystrica si zasluzila aj napriek diskutabilnemu priamemu kopu vyhrat, nastastie spalili sance v druhom polcase a potom prisla najkrajsia desatminutovka aku som od nas za dlhy cas videl. Aldo a Hari ukazali aki su pre nasu zalohu doleziti a nenahraditelni. Dnes sme mali konecne aj zalohu. Este sa vyvarovat infarktovym priebehom, zohrat sa a ono to pojde [smilie=alien.gif] a pravdupovediac, taketo vyhry ma bavia viac nez ked si super pride po debakel, ale moze sa nam to vypomstit.

AS!!!!! [smilie=bow.gif]

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 17.03.2014 22:07:51

dneska hrali poslednych 15minut niečo inak nič, normálne mi je bystričákov lúto zaslúžili si vyhrať...neviem čo furt pindal redaktor na huste ze haris hrá zle ,sice niečo pokazil ale bolo vidno že je kvalitou desi inde..taketo výhry su emotívne a fajn ale raz sa nám to vypomstí...hlavne treba herne pridať lebo proti slovanu musí vybehnúť iné asko [smilie=beer2.gif]

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa dezen » 17.03.2014 22:11:23

A jasne, ako vsetci divaci vratane mna na hlavnej tribune hnali nasich pri skore 0:1 potleskom a hlasivkami od cca 75. minuty bolo perfektne. Naposledy som videl tolko radosti v domacom zapase proti Slovanu ked si dal Putnocky hattrick [smilie=bananadance.gif]

V sobotu Nitra, ale snad nebudu robit problemy. Uz si zasluzime aj jednoduchsi zapas.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 17.03.2014 22:28:41

BB dnes ukazali jednu vec, a to ako sa da porazit AS, od prvej minuty brutal pressing napadanie, hrali tak cely prvy polcas, a my sme nevedeli rozohrat hru ani po krajoch ani stredom, kedy naposledy ste videli stoperov prihravat si vo vlastnej 16ke? .. k tomu stastny gol po velmi diskutabilnom faule a uz bolo s nami zle nedobre .. ked som videl ako hra BB vravel som si jednu vec, toto nemozu kondicne vydrzat cely zapas, a tak sa aj stalo .. od 70. minuty odpadli, zacali sa mnozit nase centre sance strely a raz to tam muselo padnut, striedania to skvele ozivili a bolo jasne ze po vyrovnavajucom gole pritlacime naplno .. BB si mozno zasluzili bodik, nehrali zle, ale dnes vyhral bojovnejsie muzstvo, chalani nechali srdce na travniku nevzdali a nevzdali sa ani tribuny, krasne emotivne vyvrcholenie .. hraci zapasu pre mna, napisem to velkym COGLEY, kazdy utok zacinal unho, jeho centre, bojovnost, behavost, proste ten chalan futba miluje, dalej Aldo, prehlad, bojovnost, vzdy na spravnom mieste tak ako ho pozname, a do tretice Ramon, neprehral snad ani suboj, skvele nastupil Haris, aj ked daco pokazil, v zalohe je to lepsie volba nez dvojka Jairo a Misak, tym to moc dnes neslo, ani Mondekovi na kridle .. dolezite su 3 body, ideme dalej, NR nebude taka lahka, ale verim ze to bude menej narocnejsi zapas ako dnes .. AS!!

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 17.03.2014 22:31:44

No za dnesny den mozeme byt spokojny iba s 3 bodmi. Za predvedeny vykon sme si dnes nazasluzili vyhrat, remiza by bola vysoko spravodliva. Nasa hra sa zlepsila az po prichode Hajradinovičam ktory nasu hru trochu ozivil a zrychlil. No a este 2 a 3 gol boli pre potesenie divackeho oka.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 18.03.2014 05:17:29

Ad1. Vyhrat 3 tazke zapasy po sebe pred domacim publikom je super.
Ad2. Bystrica hrala skutocne dobre. Plne koncentrovane, zodpovedne. Skvele vykryvali priestor, vyborne hrozili z brejkov a standartiek.(80min...)
Ad3. Jairo velmi chcel ;)
Ad4. Skvele striedania ( popravde cakal som znenu uz v polcase)
Ad5. Osial na tribune. Poslednych 10-15 min. proste "co je vlastne futbal" 👏👌🍻
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 18.03.2014 08:29:59

Včera - dráma a obrovská radosť, vďaka chalanom za zážitok.
Prvý polčas sme mali zase slabší, ale oproti minulým zápasom to bolo zásluhou skvelej hry Bystričanov -až na koncovku. Našťastie naša obrana aj Volešák boli opäť výborní. Čogy už bol oprávnene pochválený, ja musím vyzdvihnúť tiež excelentnú prácu Holúbka, ja som ho na tomto poste ešte nevidel zahrať tak suverénne. Krídla odviedli slušnú hru, lepší bol Simon. Jairo veľa kazil, no bolo vidieť že techniku i schopnosť obísť hráča má výbornú, mal som dojem že mu moc nesedí ten post v strede zálohy. Veľmi mi pripomínal Williho v jeho začiatkoch u nás, tiež mal výkyvy, tiež mu nesedelo keď musel hrať v zálohe, ale potenciál bol jasne viditeľný. Ja by som ho vyskúšal na hrote, keďže Malec... je Malec. Ak nesplní jeho základnú úlohu - dať gól, tak jeho prínos pre mužstvo je veľmi malý. On by sa z hrotu nemal ani pohnúť, lebo v poli iba zavadzia.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 18.03.2014 10:35:01

Už netrpezlivo čakám na video. Kedy bude na stránke?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.03.2014 12:15:41

Tie neskore umiestnenia videa su jedinou malickostou ktora sa mi tiez moc nepaci na nasej inak dobrej webovej stranke.
Ked si spomeniem na nasu pripravu z Turecka (a tu bolo inak vraj zle internetove pripojenie) s Lvovom kde super umiestnil video s nami na svojej stranke hned po zapase :-)
Asi je to ale dane aj materialnymi moznostami klubu.
Zial najma fanusikovia co su vycestovani mimo SK si to nemozu pozriet ani na huste, ktore mimo SK nezmyselne blokuje svoje zaznamy z corgonligy.

Co sa tyka zapasu vdaka vsetkym za moralku v zavere a nakoniec vydretie tohto vitazstva.
Gratulacia aj dalsim nasim strelcom.
Este stale sme zostali v pretekoch o prve miesto a je to dobre, lebo takato sanca sa nemusi tak skoro zopakovat.
Slovan zacne byt z toho pomaly asi nervozny :-)

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.03.2014 12:30:10

inak čo sa tyka tych videi zo zapasou tak mam pripomienku na zlepsenie chyba mi tam uvodne zostavy na zaciatku zostrihu a v prebehu strelci golou a striedania vyzera to viac profesionalne okrem ineho :)
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.03.2014 14:44:24

Hamer napísal:Ked si spomeniem na nasu pripravu z Turecka (a tu bolo inak vraj zle internetove pripojenie) s Lvovom kde super umiestnil video s nami na svojej stranke hned po zapase :-)
Lvov nebyval na rovnakom hoteli, navyse daval live prenos, na ktory boli vybaveny technikou, samozrejme aj rychlym mobilnym internetom ;) tak ako bolo napisane, vzdy ide o moznosti klubu...

verim, ze v kratkom case zbadate posun aj v nasej ASTV

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.03.2014 15:09:32

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 18.03.2014 15:11:27

presne ako napísal matt-666, Bystrica ukázala ako nás môže poraziť. Vysoko a vo veľkom počte nás napádali a naši hráči mali obrovské problémy čo i len rozohrať. Jairo bol úplne nulový v zálohe neukázal nič a 80% lôpt mu zobrali. Záloha opäť ako v predošlích zápasoch prakticky nexistovala. Maleca vygumovali a dovolím si povedať že v niektorých prípadoch doslova zavadzal a vlastným spoluhráčom. motal sa tam, a naši ešte museli aj jeho obchádzať ked chceli vystreliť. Ešte musí futbalovo vyrásť a nie tvrdohlavo chceť zakončovať. Keby že hrá BB celý zápas to čo od začiatku, tak nás určite porazí.
A k rozhodcovi. od začiatku pískal naprt na obidve strany, púšťal hru nepískal tvrdé súboje. Potom si vymyslel priami kop kt. kompenzoval neodpískaný faul Ramona

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.03.2014 15:36:54



nemaju boha pri sebe, alebo su nafetovani? sudca piskal cely zapas pre nich. udajny faul alda, po ktorom dali gol zo standardky jasne nebol, lebo trafil najkor loptu a az potom hraca. nam piskalc vsetko, im neodpiskal nic. oni idu teraz nieco tliachat do vetra? ano, prvy polcas boli lepsi, ale to len preto, lebo my sme hrali katastrofalne. hrncar je na praskoch, ci ako?

Napísať odpoveď