21.kolo : AS - Zlaté Moravce 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.03.2014 18:08:22

K samotnemu zapasu - no znovu ku koncu tak trochu nervak a zaverecny hvizd bol oslobodzujuci.
Nevytvorili sme si to mnozstvo sanci na ake sme boli kedysi zvyknuti.
Goly vsak pekne i ten superov.
Proti Banskej Bystrici (ktora teraz pribrzdila silnu Senicu) by nas prejav mohol byt presvedcivejsi lebo netreba stale pokusat stastenu.
Inak ale viaceri chalani zahrali celkom dobre, Gino mal pekne uniky - preco bol striedany ?
Dufajme, ze nie nejake zranenie.
A po vykone proti Ziline som si myslel, ze napr. Simon bude hrat uz od zaciatku.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.03.2014 22:39:31

Hlavne co som si vsimol bolo, ze Cogy nemja v laske mazana, dost necitlivo niekedy az moc dohraval suboje a isiel nesetrne.
Nie ze by ho mal setrit, ale k ostatnym taky nebol.

Inak podla mna ZK pre Madua bola za odkopnutie lopty po odpiskani, ale na ZM strane bolo viac preslapov na ZK, hlavne 31tka a 9tka
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 10.03.2014 11:51:05

Hamer napísal:...A po vykone proti Ziline som si myslel, ze napr. Simon bude hrat uz od zaciatku.
tiež by som postavil do základu ako krídla Gina a Simona, aj keď sa mi zdalo že Mondek hral už o niečo lepšie ako proti ZA.
Ale je dobre, že máme 3 kvalitných krídelníkov... a to ešte Jairo neukázal svoj plný potenciál, vyzerá to teraz na nádejný ročník, verím že to naplno využijeme, kto vie aké zvyšky zostanú zase AS po letnom prestupovom termíne...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.03.2014 12:47:47

Simon sa mi nezda zase az taky tvorivy typ ako Mondek. Keby som si mal z nich vybrat, vbyberem Mondeka.
Simon ma dve klucky, jednu vytiahol proti ZA, a druha je typicka do ciary. nic viac proti ZM neukazal a to mal proti sebe najpomalsieho obrancu supera.

Celkovo mam pocit, ze Holubek odbehal v treningovom tempe cely zapas.


A vysvetli mi niekto, preco Volesak nie je v repre?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.03.2014 19:13:05

A vysvetli mi niekto, preco Volesak nie je v repre?[/quote]

lebo nehra v skube, v slotove alebo v zahranici. ini sancu nemaju.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.03.2014 12:32:18

Je to asi tak a to tam ma Kozak uz svojho favorita na post brankara.
Ale viem si predstavit, ze keby bol silnejsi tlak verejnosti tak by mal sancu.
Napriklad (teraz si zasnivam :-)) tak ako sme senzacne aj vdaka Milosovi vyradili Göteborg keby sme podobne vdaka nemu zosadili Slovan z prveho miesta.
A pripadne ako ceresnicka na torte este nejaky ten postup dalej v LM - tak tlak na Kozaka by bol velky a pozvanku by dostal.

Co sa tyka zapasu teraz ina dvojica Malec - Misak (podobne ako minule Jairo a Mondek) znova pekne goly.
Co mali ale vsetky tieto velmi dolezite goly spolocne ?
Znova presne vysunutie resp. presny center od dvojice Madu resp. Simon.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 11.03.2014 14:21:40

ja by som velmi rad v repre uvital Cogyho

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.03.2014 16:32:11

Viem, nacal som tu temu, ale toto nie je o repre, aj ked na nu ci uz Cogy alebo Milos maju, ked tam mohol byt Kona, Guede, pecovsky

No nic, ale spolupraca Malec Misak bola prikladna a nebal by som sa Misaka dat do zakladu opat.

Co sa tyka Gina, dufam, ze jeho striedanie v polcase neznaci nejaky zdravotny problem, isli po nom dost tvrdo.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.03.2014 17:27:18

Este aj ja k tomu Cogymu - tiez bez najmensieho zavahania.
Zasluzil by si to a jednoznacne ma na to.
Aj tu plati co baki napisal - ale som optimista.

S Misakom suhlas a Gino bol asi striedany kvoli nejakemu zraneniu (mozno si este doliecuje to z pripravy) - kvoli vykonu isto nie, lebo hral dobre.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.03.2014 14:41:21

Ginovi v zápase nakopli členok, zrovna na boľavej nohe (určite ste si všimli modré tejpy).....mal tam silný výron, čakalo sa čo bude ďalej....info od mistra Vrabca...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 12.03.2014 15:37:10

mal by si dat pauzu proti banskej aj nech si to dolieco poriadne aby bol fit proti Skube..
AS trencin

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

nekale praktiky ?

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.03.2014 09:46:44

V tomto kole prehrali nasi prenasledovatelia Senica v BB (a prave s nou hrame v pondelok) a Ruzomberok dokonca doma s KE. Ale Slovan, ktoreho prenasledujeme my zial v dohravke nakoniec v Nitre golom 11 minut pred koncom vyhral.
Co sa mi na tom zapase ale vobec nepacilo, ze Slovan udajne nedovolil nastupit proti sebe svojim hracom na hostovani v Nitre Putnockemu a Augustinovi ! Pritom predtym za Nitru v uspesnom zapase v TT hrali a boli oporou ! Je toto ale v sulade s pravidlami aby si Slovan urcoval proti komu jeho hraci hostujuci v cudzich kluboch nastupia ? Proti nam budu tito hraci v drese Nitry o tyzden hrat urcite :-(
Aj z tohto dovodu nemoze B-muzstvo hrat spolu s A-muzstvom v jednej sutazi aby si takto vyskladanim slabsej zostavy podla potreby neurobil jeden tym neprimeranu vyhodu na ukor inych superov. Toto mi pripada obidenie tohto pravidla zadnymi dvierkami.
A to iste sa moze stat aj s ich dalsimi hracmi na hostovani v DS Jakubekom a Szarkom t.j. ze proti Slovanu nenastupia ale proti nam ano.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: nekale praktiky ?

Príspevok od užívateľa mattpro » 15.03.2014 20:49:26

Hamer napísal:V tomto kole prehrali nasi prenasledovatelia Senica v BB (a prave s nou hrame v pondelok) a Ruzomberok dokonca doma s KE. Ale Slovan, ktoreho prenasledujeme my zial v dohravke nakoniec v Nitre golom 11 minut pred koncom vyhral.
Co sa mi na tom zapase ale vobec nepacilo, ze Slovan udajne nedovolil nastupit proti sebe svojim hracom na hostovani v Nitre Putnockemu a Augustinovi ! Pritom predtym za Nitru v uspesnom zapase v TT hrali a boli oporou ! Je toto ale v sulade s pravidlami aby si Slovan urcoval proti komu jeho hraci hostujuci v cudzich kluboch nastupia ? Proti nam budu tito hraci v drese Nitry o tyzden hrat urcite :-(
Aj z tohto dovodu nemoze B-muzstvo hrat spolu s A-muzstvom v jednej sutazi aby si takto vyskladanim slabsej zostavy podla potreby neurobil jeden tym neprimeranu vyhodu na ukor inych superov. Toto mi pripada obidenie tohto pravidla zadnymi dvierkami.
A to iste sa moze stat aj s ich dalsimi hracmi na hostovani v DS Jakubekom a Szarkom t.j. ze proti Slovanu nenastupia ale proti nam ano.
To je úplne normálne vo futbale. Hráči majú často pri hosťovaní, alebo prestupe v zmluve klauzulu, že nemôžu nastúpiť proti svojmu bývalému/ kmeňovému mužstvu.

Nič, čo by si Slovan vymyslel a zneužíval len vo svoj prospech.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: nekale praktiky ?

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.03.2014 10:41:35

No neviem ale napriklad nas klub (najma po prestupe) si takuto klauzulu urcite neuplatnuje - vid napr. Lesterov gol proti nam na jesen pred rokom (i dalsi byvali hraci co proti nam skorovali).
A na hostovani mame myslim Marceka v myjavskom spartaku no vzdy proti nam hral.
Len sa mi zda aj z hladiska rovnosti sanci v rovnakej sutazi nespravodlive aby jeden klub mohol hrat proti superovi s oslabenou zostavou a ostatni konkurenti proti tomuto superovi v najsilnejsej zostave (ako teraz doma silna Senica, ktora si vyhru proti Nitre uz v plnej sile ledva vydrela - golom 9 minut pred koncom).

Napísať odpoveď