Prípravné zápasy AS Trenčín r. 2013, 2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: :-)

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.02.2014 21:29:30

Priprava s Dubnicou vyzera byt doma (aj ked obcas hrame pripravu aj v Nemsovej - to je ale uz takmer rovnako daleko ako do Dubnice:-).
Ja by som sa ale este vratil k priprave v Turecku.
Ako povedal uz Sevela dobre sme zvladli prve dva zapasy so supermi zo silnych lig z Rumunska a Ukrajiny.
Myslel som ze proti cinskemu superovi sa nasi tiez presadia aj vysledkovo ale nevadi.
Z celkom kvalitneho - dvojkameroveho zostrihu je totiz vidiet viacej peknych nasich sanci, ktore cinsky brankar alebo obrancovia vyrazali pred ciarou.
U supera zaujal napr. africky utocnik (z Pobrezia Slonoviny) Angan, ktory pred ich druhym golom pri protiutoku fakt vynikajuco obohral nasho stopera i brankara a skoroval.
Na sustredeni v Turecku bolo od nasho muzstva sympaticke aj gesto voci fanusikovi t.j. ze pri spolocnej fotografii sa dali odfotit aj s tym v Turecku zijucim chalanom z TN aj s jeho priatelkou.
Celkovo si myslim, ze nase muzstvo moze byt este silnejsie ako na jesen - kedze sa nastastie vratil Gino a prisli napr. aj ti traja technicky vyspeli hraci z Nigerie a Brazilie.
Lebo ten odchod Wiliamsa a Roba Mazana by sme mali tymito prichodmi nahradit.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: :-)

Príspevok od užívateľa martin » 20.02.2014 12:12:32

Mc napísal:S Dubnicou doma???
15.00 na Sihoti

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.02.2014 21:04:04

Kto ste boli na Dubnici, je to pravda čo niekto píše na FB, že Malec po vystriedaní odmietol podať Ševelovi ruku a vznikol tam konflikt??
Už v priebehu jesene som si všimol niektoré Malecove nafúkané vyjadrenia do médií, pomyslel som si zasranovi nejako rýchlo stúpla sláva do hlavy... Ale toto je vrchol. Zato že sa mu podarilo v tejto sezóne streliť viacej gólov, už sa správa ako najväčšia primadona a hviezda? Nato je stále veľmi male hovienko! Na väčšine jeho gólov malo podiel celé mužstvo, neboli po individuálnych akciách (ako mával Lester, Fero Kubík, či Gino), a u mňa je stále netechnický neohrabanec - rád by som videl jeho produktivitu u nejakého iného mužstva, kde by mu toľko príležitostí kolegovia nevypracovali...
Za toto by mal dostať stop, nech si to v gebuli preberie ako sa správať.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.02.2014 21:29:36

tomáš malec bol po zápase za trénerom a ospravedlnil sa, celé si to vysvetlili a žiaden problém neexistuje, martin ševela si ešte pamätá, aké to je s emóciami, keď sa nedarí v zápase, tomášovi sa nedarilo, neodohral dobrý zápas, ale...

môžem napísať, že jeho slová vždy boli sebavedomé z pohľadu tímu, nie jednotlivca, čo je veľký rozdiel... je to jeden z najväčších srdciarov a TRENČANOV v šatni...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.02.2014 21:47:48

súhlasím s maťom....tomáš je v poho, zápas totálne spackal, frustrácia je sviňa....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.02.2014 21:57:57

vďaka vám za info, som rád že pred začiatkom tak nádejnej sezóny nie je problém. Ešte doplním že pravdže držím Tomášovi palce, nech mu to sype aspoň tak dobre ako na jeseň a nech skubu potrápime

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.02.2014 22:52:11

to si robia srandu, podat takyto vykon v generalke na ligu? s tymto chcu uhajit druhe miesto a nahanat skuBu? som sklamany, cakal som omnoho viac. a penalta, to je skoda reci. nam sudcovia ani nemusia penalty piskat, je to zbytocne. a tych spalenych sanci... malec si co dovoluje? cely zapas sa od neho lopty odrazali ako od steny. aj ked martin pise, ze sa ospravedlnil, klub by mu mal dat pokutu. to naco tam robil divadlo? bolo tam 5 a pol cloveka a vsetko bolo pocut. jairo 0 bodov, van kessel 0 bodov (snad sa do ligy uzdravi). takto to veru nepojde.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.02.2014 01:09:57

ja som len vysvetlil situaciu, aby sa nesirili zbytocne dohady... samozrejme, ze trener si to s hracom riesi... zapas sa timu nevydaril, prisiel trochu utlm po turecku, ale na zilinu budeme pripraveni ;)

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 23.02.2014 14:31:53

Ako to vyzerá s Ginom ? To jeho zranenie počas zápasu vyzeralo dosť zle.
Invaders must die

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.02.2014 18:27:51

Aj mne sa zdalo ze to muselo byt bolestive - dufam, ze to nie je vazne.
A bolo by dobre aby tento zakrok toho Dubnicana po ktorom Gino odkrivkal prec z ihriska (a uz sa v tom zapase neobjavil) dali aj do videozaznamu zo stretnutia - ci to nebolo nahodou umyselne (ak nie tak pardon).
Prajem Ginovi aby sa rychlo uzdravil a nezhnusil sa mu takymito zakrokmi futbal.
Je pekne, ze Dubnica tu hrala obranny presing ale mala by si odpustit tie nesetrne fauly na Gina i na dalsich nasich hracov napr.Jakuba alebo Cogyho este v poslednych minutach ked aj on po zapase odkrivkaval z ihriska.
A to sa jednalo len o pripravu.
Ved ak nam nas sparingpartner pred prvym sutaznym zapasom so Zilinou vyradi niektorych nasich klucovych hracov tak to sme si mohli pozvat radsej iny kvalitny druhovy klub.
Zaujem z tej druhej ligy by urcite bol.

Este k Malecovi - mne sa nezdal az tak slaby - ano teraz prestreloval sance mimo branu ale to sa stavalo aj Davidovi a aj inym dobrym zakoncovatelom vo svete.
Na to je potrebna aj dobra psychika a tu asi vcera nemal.
Bolo dobre ze sa Tomas ospravedlnil a este lepsie ze Sevela to prijal.
Tomasovi treba vysvetlit ze striedanie nie je tragedia - ved aj ako striedajuci hrac nastrielal kopu golov.
Striedat treba (a tym nemyslim priamo Tomasa ale vseobecne) aby dostali aj dalsi hraci sancu - mame dost siroky kader a vcera nehrali dokonca taki hraci ako Aldo a aj ti talentovani hraci z Nigerie.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 23.02.2014 21:36:59

zakrok na van kessela sa udial prakticky predo mnou, ale zachytil som ho len hmlisto, kdze som sa vtedy pozeral inam. mne to pripadalo, ze dostal konara niekde do stehna. neviete niekto, ako to s nim vyzera? martin, nebude nejaka oficialna sprava?

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.02.2014 09:50:05

stym premienanim sanci treba čosi robit lebo to je uz do neba volajuce čo zahadzujeme a penalty tiez mi nemame hraco ktorý vie kopnut penaltu tiez by bolo natom treba popracovat
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.02.2014 10:26:04

18dominik18 napísal:stym premienanim sanci treba čosi robit lebo to je uz do neba volajuce čo zahadzujeme a penalty tiez mi nemame hraco ktorý vie kopnut penaltu tiez by bolo natom treba popracovat


ved na to pracuju uz dva roky a nic. je tam jairo, van kessel, hajradinovic, vsetko hraci, ktori vedia kopnut do lopty a nic. ja uz to hovorim dlho, nech to daju kopat volesakovi. uz to skusali utocnici aj stoperi a nic. posledna moznost je sevela. ten penalty vedel. treba mu to vybavit na SFZ. [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.02.2014 11:08:16

Newstedko napísal:Ako to vyzerá s Ginom ? To jeho zranenie počas zápasu vyzeralo dosť zle.
zatiaľ nič vážne nehlásil, uvidíme utorok ráno tréning

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.02.2014 11:58:03

nabuduce radsej bez zvuku ako pocuvat tych dvoch komentatorov [smilie=bananadance.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď