Vedenie klubu končí a AS bude na predaj

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.09.2013 19:36:31

Neviem ake su ciele nasho oslabeneho muzstva - ale horsie ako 3.miesto znamena bez Europy - to je potom de facto jedno ci 4. alebo 8.miesto.
Optimisticky variant- t.j. ze odchody nahradime novymi hracmi- by bola znovu ucast v EL.
Ak by sa to podarilo, klobuk dolu, ale nasi konkurenti sa neoslabuju.

Napr. Senica nezrealizovala dokonca ani Brabcov prestup do Slavie - ta sa vyjadrila :
"Finančnú náhradu, ktorú sme Senici ponúkali, nechceli prijať, pretože za Brabca v súčasnej dobe nemajú náhradu,"
Uplne odlisny pristup ako u nas :-(
http://www.profutbal.sk/ligy/prestupy-a ... ostavy.htm

Slovan sa posilnil Vittekom, Zilina Gulom :-(.
A na prechode mladeze do seniorskeho muzstva pracuju usilovne aj ine muzstva napr. Trnava - ich juniori hraju uz 2.ligu, mladi Slovanisti su prvi v tretej lige - tam su aj Presovska mlad, Ruzomberok B, Zilina B, Kosice B.
My vlastne B muzstvo alebo juniorov v druhej alebo 3.lige nemame (asi financna zataz) - zatial to sice u nas aj napriek tomu fungovalo s mladezou vyborne - ale pozor - konkurencia nespi.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 05.09.2013 20:18:09

Chlapi, bez penez do grcligy nelez, nik ti nebude hrat zadarmo...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.09.2013 11:09:14

stohto vypredaja co tu bol uz musi byt klub stabilizovany dostatocne :D ale teraz vazne za sama by mali ist love do klubovej kasy takze zanho urcite dostali nemale peniaze cize by mal klub fungovat minimalne utto sezonu bez problemou tak som zvedavy teda ci to tak aj bude [smilie=boxing.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.09.2013 11:17:14

stohto vypredaja co tu bol uz musi byt klub stabilizovany dostatocne :D ale teraz vazne za sama by mali ist love do klubovej kasy takze zanho urcite dostali nemale peniaze cize by mal klub fungovat minimalne utto sezonu bez problemou tak som zvedavy teda ci to tak aj bude [smilie=boxing.gif]
AS trencin

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 06.09.2013 11:51:19

18dominik18 napísal:stohto vypredaja co tu bol uz musi byt klub stabilizovany dostatocne :D ale teraz vazne za sama by mali ist love do klubovej kasy takze zanho urcite dostali nemale peniaze cize by mal klub fungovat minimalne utto sezonu bez problemou tak som zvedavy teda ci to tak aj bude [smilie=boxing.gif]

Tajnosti ??? http://www.transfermarkt.com/en/fk-as-t ... _7918.html

Sama by som videl niekde pod trhovú hodnotu ............ http://www.transfermarkt.com/en/samuel- ... 32376.html

Nedávajú sem možno všetko ani iné ligy, ale top príchody a odchody nemajú problém zverejniť (priam sa pochváliť) ........... http://www.transfermarkt.com/en/premier ... b_GB1.html
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.09.2013 13:33:18

v TN sa nikdy nedozvieme, ako to je s prachmi za prestupy.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.09.2013 14:33:04

baki napísal:v TN sa nikdy nedozvieme, ako to je s prachmi za prestupy.
85% LL 10% RR a 5% TN
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

kehlstein
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.06.2013 20:26:37

Príspevok od užívateľa kehlstein » 06.09.2013 16:25:50

stefanik- 500 tisic euro
adi-300 tisic euro

to som si nasiel a myslim ze to moze byt skutocne tak,z pohladu fanusika trencina su to samozrejme smiesne ciastky,u adiho malo byt minimalne 700 tisic a u stefanika aspon rokovanie malo zacat na 650 tisickach,je to reprezentant slovenska a na svoj vek uz skuseny hrac CL

nikto nikdy nenapise presnu ciastku,moj osobny odhad je ze stefanik nakoniec za tych 700-800 tisic odisiel ale 300 tisic zhrabla agentura,to iste u adiho,kodani aj nijmegenu je jedno aku ciastku udaju,celkom sa cudujem ze rybnicek este nedostal od ludi v TN za ucho,ved on strasne klame [smilie=angry.gif]

sme sympaticky klub,vystupujeme nenamysleno,prijemne,ludia sa radi vracaju na stadion(pardon-barabiznu)mame slusne navstevy na pomery CL,ludia vedia podporit,zatlieskat pri presovani ci peknemu pasu..ale to len vsetko ked sa dari,ked vedieme alebo si vytvarame sance,ked sa prehrava,pride nervozita,nadavky,rady nosickemu atd.,bezne veci na slovensku celkom

zaraza ma ze vraj nebudeme robit futbal po slovensku ale inak,co sa za tym inak skryva?no je to vcelku jednoduche,rezignujeme na ambicie,sem tam pozicia ktora zaruci EL ale hlavne-fluktuacia hracov,skusky,podpisy mraky hracov s jedinym cielom-presadit sa a predat,jedno kam,jedno za aku ciastku a zmluvu...proste zaziarit,dat par golov a pal do pici...najhorsie je ze kvalita zo zahranicia pride ale klub ju neutiahne,preto pride investor ktory plati plat,rok alebo rok a pol,potom nadiktuje agentovi a hracovi datum odchodu a destinaciu a hrac ide aj ked vie ze dost mozno na ten klub mat ani nebude(salinas..)otrocina proste,klub nevidi ani ecko lebo nema prava na hraca,hrac trenuje a hraje zapasy v drese AS ale klubu nepatri...cesta ktora sa oplati v ekonomicky silnej krajine ale nie na sk zacinam chapat ze futbal v trecnine stagnuje a pojde dole,nie dramaticky dole ale pojde,styl pokus-omyl bude castejsim jevom ako doteraz lebo nahradzovanie cudzincov cudzincami nebude fungovat vecne

LL nechape ze tim kde je najstarsi hrac 29 rocny volesak nemoze dlhodobo uspiet v boji o popredne priecky,cast sezony to vychadza ale v klucovych momentoch nie,dorastenci na to nemaju a takemu lobotkovi trvalo kym sa dostal do zostavy a udrzal sa v nej,nejde to hned

osobne uz zacinam byt znechuteny,som rad ze klub je ako tak stabilizovany,mam v sobotu kam ist na futbal ci ho pozriet a pokochat sa peknou hrou ale koncepcia klubu smeruje nevyhnutne len k obohateniu majitela alebo agentur,placanie sa neustale v hovnach a napredovanie ziadne

dokedy ma byt trenciansky fanusik tahany za nos od vlastneho klubu? srat na sluby,podakovat LL a dopriat mu odchod,radsej padnem na 7-8 miesto ale budem vediet ze tim nerezignuje na napredovanie,pokusi sa udrzat hracov a ked uz ich preda tak z ciastky za prestup opravi stadion alebo skusi priviest hracov z CL,nie takto dokola tahat cez agentury hracov zo sveta a potom vykrikovat ze obhajime pozicie aj ked sa oslabime...

radsej cestu myjavy kde maju male platy,skvely stadion a funguje propagacia klubu,ludia maju futbal radi a vypredaju stadion,obetujem dve sezony placania sa ale s vlastnymi hracmi a vyzeniem agentov z klubu aby aj klub mal nieco z toho ze futbal tu je,necudoval by som sa ak by sa v najblizsich zapasoch objavilo choreo namierene proti vedeniu a sposobu smerovania klubu..


takto to proste vnimam ja,nechodim pravidelne na kazdy zapas lebo zijem za hranicami ale aspon na 4-5 zapasov chodievam,preco si nezobrat priklad z myjavy a ich fungovania klubu?nemaju velke vyhlasenia,klub drzi pokope,nepiska sa na hracov a uspechy zatial maju a nevyzera to ze by sa to tam malo pokazit

CISÁR AS
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.08.2013 19:37:19

Príspevok od užívateľa CISÁR AS » 06.09.2013 17:15:16

Ach joj dalsia prehra ani neviem kolkata uz tentokrat v Ostrave 3-1 ale inak super hra od nasich az na tu prehru.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 07.09.2013 18:32:17

Prehra v príprave proti Baníku, výkonom sme zaujali, neviem kto dá taký titulok po prehre, ale je to úplne mimo. Pri prehre o gól v poslednej minúte by son bral taký nadpis, ale toto, to je totálna hlúposť

Napísať odpoveď