Vedenie klubu končí a AS bude na predaj

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Vedenie klubu končí a AS bude na predaj

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.09.2013 19:52:44

Práve som sa dozvedel, že vedenie AS Trenčín na čele s jeho GM dnes o 20,00 skončilo svoju činnosť. Majiteľ mister La Ling sa rozhodol klub zároveň aj predať, nakoľko už sa na to nemôže pozerať.....Peltier, Hlohovský, Depetris, Lobotka, Kubík, Adi, Štefánik = všetci hrali zle, tak ich musel predať.....
Inzerát bude uverejnený v TN novinách a v Pardone v sekcii Predaj.....

TAKŽE TAKTO SI TO niektorí pisatelia PREDSTAVUJETE ?
VY, ČO TU PÍŠETE BLUDY a púšťate jedovaté SLINY ?
VY NIE STE FANÚŠIKOVIA AS TRENČÍN !
VY NEMÁTE NÁROK POVZBUDZOVAŤ FUTBALISTOV NA IHRISKU !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 02.09.2013 20:35:16

[smilie=bow.gif] to je presne to co som pisal v inej casti fora, slovenska mentalita, taktiez fanusikovia a internetovi diskuteri sa teraz ukazuju

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.09.2013 21:02:32

boze, lubos [smilie=blink.gif]

co tu strasis. uz som si myslel po precitani nadpisu, ze je to pravda [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 03.09.2013 07:02:43

žiaľ slovenská mentalita je aj to mať veľa muziky za málo peňazí - v tomto prípade veľa peňazí za každého čo i len sebelepšieho hráča...
klub bez ambícií je klub o ničom... zoberme si objektívne - koľko ľudí sa chodilo pozerať na futbal a koľko z nich bolo ozaj fanúšikov, ktorí stoja za klubom aj v zlom? tento letný výpredaj sa odrazí na návštevnosti, je to iba otázkou času... o kvalite lavičky sa tu už popísalo hodne príspevkov, taktiež o tom, že davida, adiho, teraz sama, či lobotku nám zatiaľ nikto nenahradil (myslím nikto z tých čo sedeli na lavičke) a tak skoro asi ani nenahradí... tých verných možno tisíc bude chodiť aj keby hral za nás iba dorast, ale čo ďalej? veď futbal sa robí v prvom rade pre ľudí, či? o čom má byť ten nový štadión? pre koho? na čo?
tu mi chýba nejaká koncepcia - veď predávať môžeme, resp. musíme ak sme na tom závislí, ale nie štýlom, rozpredáme všetko čo vie čo i len trocha kopnúť do lopty... tak tu môže trénovať aj futbalový pánbožko a nič nezmôže... je mi jasné, že aj chalani sa chcú posunúť ďalej, ale na druhej strane ak by klub mal ambície a reálne by chcel niečo dosiahnuť, tak by tu chalani možno zostali radi... verím tomu, že ak by boli ambície a nerozpredával by sa káder týmto štýlom, ligu by sme vyhrávali aj s jednou nohou po koleno v prdeli...
o klub, ktorí sa bude šmodŕchať niekde v stede tabuľky a po dvoch troch rokoch stabilizácie zase na sezónu zažiari, aby potom mohol byť rozpredaný nebude taký záujem ani zo strany fanušíkov a sponzorov už vôbec nie... a to som rodený trenčan a fanda futbalu už hodných 20 rokov, čím chcem povedať, že fanda budem aj naďalej, len chcem vyjadriť nespokojnosť s tým ako to ide...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.09.2013 08:42:33

Sorry Luboš, ale myslíš, že fanúšikovia iných klubov by reagovali inak, keby z mužstva odchádzali najlepší hráči inam? Však len v ManUnited už viac ako pol roka riešia či odíde Rooney alebo nie, keby malo odísť niekoľko kľúčových hráčov z United, tak fanúšikovia by majiteľov klubu rozniesli na kopytách. Proste káder AS sa ako keby rozpadal, najlepší hráči odchádzajú, na výsledkoch sa to už prejavuje a fanúšik má len tak bezstarostne tomuto tlieskať? Fandí sa preto, aby sa vyhrávalo, keď sa fandí, ale sa nevyhráva a z klubu odchádzajú hráči, tak fanúšikovia v tom prestávajú vidieť zmysel. To aj vysvetľuje ľahkú matematiku prečo najlepšie kluby majú najviac fanúšikov. Ale možno niekomu stačí sa pozerať na to, ako sa AS stáva farmou zahraničných klubov. Mne nie. Stabilný káder je základom dobrých výkonov, dobré výkony sú zárukou dobrého umiestnenia. Myslím, že v AS toto prestáva "hroziť". Takže fandiť môžeme koľko chceme, ale musíme počítať s tým, že ako farma budeme dosahovať len priemerné umiestnenia. AS možno v priebehu 3-4 generácií vychová toľko hráčov, že z tých v zahraničí by sme mohli poskladať 1-2 národné mužstvá, ale to ani boh nevie čo bude dovtedy.

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 03.09.2013 08:48:47

Kde bolo tam bolo bol raz jeden futbalový rybníček. V tomto rybníčku pod skalou, Matúša Čáka, v minulosti plávali všelijaké rybky. Vždy bol v klube niekto, kto lákal davy rybárov. My, mladší sme si kupovali rybárske lístky najmä na Fabuša, Hanka, Németha, Kopačku, Šmelka, Ivanu či Lietavu neskôr i Depetrisa, Salinasa alebo Diaza nedovolíme si opomenúť Hlohovského a Štefánika. V každej dobe si majiteľ rybníčka dobre premyslel ako to pôjde s rybníčkom ďalej. Mladšie rybky vyrastali pri starších rybkách a tvorili, aj keď nie vždy, dobrú pratiu, ktorá hrala ako tak obstojný chvostový futbal. Chvostový, ale rybári vždy dostali aspoň jednu hviezdnu rybku aby mali dôvod kúpiť si sezónny lístok. Managerisom sa určite ťažko plnil rybníček rybkami, vodou a peniazmi, ale ako tak to vždy zvládli. S pohľadom na minulosť aj Manageris Hozlaris si nežije až tak zle. Vplyvom segmentácie priemyslu a decentralizácie výroby začalo okolie rybníčka chátrať. Tak ako strácali ľudia istoty, aj trenčiansky rybníček začal vysychať. A zrazu čo sa stalo tu sa stalo prišla západná rybka, čo mala know-how. Ale ako sa sľuby sľubujú tak by sa mali skutky konať. Po počiatočnom prudkom napustení rybníčka zrazu rybníček rýchlo vyschol, všetky veľké rybky rýchlo odplávali preč. Zrazu nebolo všetko také jednoduché ako sa zdalo. Malé rybky s talentom začali ťažko pádne plávať. Tri roky plávali kým narástli na slovenské pomery, na rybky čo mohli mútiť vodu hore aj dole Váhom. Rybári si opäť začali kupovať lístky, malé rybky sa mohli učiť od veľkých aj keď mladých, každý malý chlapec chcel byť Depetrisom alebo behať a centrovať ako Hlohovský. Celý rybníček začal žiť futbalom. „Hviezdy“ ste stretali v meste, následne sa dali všetky vidieť v sobotu na sihoti. Bolo to krásne obdobie, ktoré vydržalo ako tak dva roky. Po dvoch rokoch sa rybníček definitívne vypustil, rybníček nabalil. Bohužiaľ ako to tak je pokiaľ je nejaká rybka zlatá, ako by sa už do rybníčka nehodila a chce alebo aj nechce pláva preč. Divný pocit? Učíme sa od Axaxu od popredných tulipánových klubov ale stále tomu niečo chýba. Chýba tomu menej chamtivosti, viac racia a asi aj troška nadhľadu. Tak ako som fandil budem fandiť aj ďalej. Sezónny lístok už nemám, a tiež už nehrám najnovšími rybacími farbami. Štyri sady dresov radím do retro kolekcie a do časov na, ktoré rád spomínam ako sme sa bavili na futbale, tešili sa na hviezdy a na výsledky. Stále Vám fandím držím palce, ale som sklamaný rybár a takých tu je určite viac. Myslíte si, že 17.09. príde aspoň 2000 rybárov?

Všetky postavy v tomto príbehu sú vymyslené ako aj ich mená sú fiktívne a akákoľvek podobnosť mien, povahy či histórie akejkoľvek osoby v reálnom živote je čisto náhodná a nezámerná. Autor si vyhradzuje autorské práva.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 03.09.2013 10:05:26

Tak ja klub kupim..Prve co urobim ako novy investor, predam dvoch hracov po 400 000 E, to je hned rocny rozpocet, samozrejme ze cifry za predaj sa nikto nikdy nedozvie. Ideme dalej, prve tri mesiace nikomu nezaplatim ,sak nato uz su zvyknuti, platit sa budu len rezijne naklady potrebne na chod klubu ( energie,voda,teplo..),pricom klubu budu chodit medzicasom prijmy z reklamy, zo vstupneho, to som stale v pluse rocny rozpocet plus nieco navyse. Po troch mesiacoch zacnem splacat vyplaty z pred troch mesiacov, kedze rocny rozpocet je naplneny uz od zaciatku, do toho prichadzaju prijmy zo vstupneho a reklamy, mimo ine su tu aj ini sponzori, od ktorych co to pride, takze stale som vo velmi peknom pluse. No a co sa asi tak nestane ,ked prejdu dalsie dva mesiace a pride zimna prestavka? predame dalsich tentokrat 3 hracov po 400 000 E, samozrejme ze peniaze sa opat nezverejnia,lebo nepotrebujeme aby sa niekto vrtal v mojich osobnych financiach, ktore predstavuju moj cisty zisk. CHcem ten klub!!
Len za dva roky sa predalo minimalne 10 hracov,pricom kubik a adi dokonca dvakrat, ak niekto chyba staci doplnit(mazan sa nepocita,to neni futbalista)..(salinas, diaz, depetris, godal, peltier,hlohovsky, lobotka, stefanik,kubik a adi).

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.09.2013 11:15:45

soki, rešpekt !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.09.2013 12:31:49

trojan, z tych, co si napisal, boli predani godal, peltier, hlohovsky, stefanik. kubik a adi teraz predani neboli, lebo bolo jasne, ze tu neostanu a platila ich externa agentura. salinas s diazom zobrali roha. lobotka je na hostovani, takze teoreticky stale nas hrac, depetrisovi skoncila zmluva, takze isiel zadarmo. ci boli ti, ktori odisli predani za 400 000 eur, nevieme, lebo to nebolo zverejnene. ale podla mna nie. na slovenskom futbale sa nezaraba.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.09.2013 12:38:15

baki napísal:trojan, z tych, co si napisal, boli predani godal, peltier, hlohovsky, stefanik. kubik a adi teraz predani neboli, lebo bolo jasne, ze tu neostanu a platila ich externa agentura. salinas s diazom zobrali roha. lobotka je na hostovani, takze teoreticky stale nas hrac, depetrisovi skoncila zmluva, takze isiel zadarmo. ci boli ti, ktori odisli predani za 400 000 eur, nevieme, lebo to nebolo zverejnene. ale podla mna nie. na slovenskom futbale sa nezaraba.
rešpekt !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 03.09.2013 12:56:09

To je tak, ked verite vsetkemu co sa vam predklada.. Za prve, Adi a Kubik boli predani prvy krat za velmi nadstandardne peniaze, takze ich ratam. Za druhe, myslis si, ze by ich tu len tak nehali hrat pre ich dobro rozohrania a predania sa znova prec bez slusnej provizie? Co ta zahmlena externa agentura, nebude to nahodou agentura samotneho majitela alebo jemu pribuznemu cloveku? troska sa staci zamysliet skor nez nieco vypustim a uverim informaciam ktore su predkladane. Preco sa tu vsetko zahmlieva, ziadna transparentnost v nicom, ziadne sumy sa nezverejnuju. A hlavne, myslis si ze je nahoda ze 3 hraci ,,akoze´´ odisli prec zadarmo? ved je to cele smiesne.Myslis si ze clovek ktori sa toci cely zivot okolo vrcholoveho futbalu a ma kontakty na kluby typu ajax by tu platil hracov 4 roky a potom ich ozaj nehal odist zadarmo? HA HA HA, to by nespravil ani skolak, ved to je cela jedna velka komedia a divadlo co tu hraju na fanuskov. Adi kubik , peniaze nie do klubovej kasy ale do sukromneho vrecka, otazne je komu, mne je to teda jasne. Tak isto depetris ,salinas ci diaz, co myslis ,isli ozaj zadarmo? zadarmo isli ,ano pre klubovu pokladnicu zadarmo, ale to ci tiez nepatrili nejakej zahadnej agenture, ktora ich uz tu nadstardne platila je druha vec. Trencin je klub v klube, je evidentne ze na par hracov tu mal respektive ma vlastnicke prava niekto iny ako klub. Praveze da sa zarabat, Trencin je tomu prikladom a velmi slusne sa da zarabat. Ale jedna vec je zarabat na klube, a druha vec je aby samotny klub mal peniaze. Cely biznisplan je zalozeny na dovezeni neznamych vytypovanych hracov zadarmo, rozohrat sa tu,predat sa, pricom peniazky nepojdu do klubu, ale len tym zahadnym agenturam. A stale su tu este prijmy za vychovne za hracov, ktori nejdu rovno do A muzstva, hostovanie,prestupy, vstupne, reklama, ini sponzory ,tiez to hodi nejaku tu slusnu sumicku z ktorej sa da plnit rozpocet, obrovske prispevky rodicov mladeznikov ci prispevky zo zvazu na mladez, takto sa vytvori rozpocet, z ktorych sa platia ti miestni nestastnici ktorym to este meska.

PS: zabudol som este na gergela,ale ten odisiel troska skor.

pedro85
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19.06.2013 21:02:33

Re: Vedenie klubu končí a AS bude na predaj

Príspevok od užívateľa pedro85 » 03.09.2013 13:06:48

Luboš napísal:Práve som sa dozvedel, že vedenie AS Trenčín na čele s jeho GM dnes o 20,00 skončilo svoju činnosť. Majiteľ mister La Ling sa rozhodol klub zároveň aj predať, nakoľko už sa na to nemôže pozerať.....Peltier, Hlohovský, Depetris, Lobotka, Kubík, Adi, Štefánik = všetci hrali zle, tak ich musel predať.....
Inzerát bude uverejnený v TN novinách a v Pardone v sekcii Predaj.....
takze, ak nikto viac neponukna.. ja to berem za 1€
ale pokial to bude predaj typu ... ze kto to bere, tomu aj nieco priplatime ... tak by sa sikla nejaka vacsia suma, aby som si ako novy majitel mohol kupit hned nejake to nove auto .. ved podnikanie na slovensky sposob.. ta neee ?
[smilie=bounce.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.09.2013 13:53:50

Uz som pocul viacero informacii ako to tu finguje a to, ako to popisal Trojan nema daleko od pravdy.

salinas, Diaz, Depetris z nasho pohladu zadarmo, ale zastupovala ich zahadna agentura okolo LL a ti sa nabalili. To iste aj s druhym prestupom pre Kubika a adiho.

Ale co sa tyka financii. Peltier bol najdrahsi hrac CL, cize pod 500k eur nesiel priratajme k tomu Hlohovskeho za polovicu a 2/3 sezony su pokryte. Godal, Kubik, Adi a teraz Stefanik, keby to islo spat do klubu, 2 sezony z prestupov museli byt vykryte. A to neratam vstupne, sponzorov za EL ...
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 03.09.2013 14:05:51

Nie daleko od pravdy,ale ono to pravda je. Sam sa smejem na tych naivnych ludoch ktori im veria tie ich podstrcene informacie, Boh im zehnaj a osviet rozum, lebo su to ovce,take ako dnesny svet potrebuje.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 03.09.2013 14:28:34

mas pravdu trojan ja som si to uz davnejsie vsimol ze to je cele len divadielko a rybnicek a spol su len figurky a vsetci im to zeru . Je to jeden velky ojeb na fanusikou as !!
AS trencin

Napísať odpoveď