9.kolo : Žilina - AS 1:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 15.09.2013 18:58:30

aky je rozdiel medzi slabymi a silnymi timami? silne vyhravaju aj vtedy, ked sa hra nedari.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 15.09.2013 19:15:34

práve som dopozeral video zo zápasu....určite stáli pri nás všetci futbalový svätý....výkon obrany bol samá chyba....a zlatý Čogy na konci
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 16.09.2013 13:07:40

Forrest napísal:imko6: facky si tu nikto davat nemusi. Ja som napriklad pisal, ze sa obavam prehry, nie ze urcite bude. Na obavy boli vsetky predpoklady. A co sa tyka samotneho zapasu - ako aj trener Sevela spomenul - velmi ho ovplyvnila cervena karta, kedy este aj po jej udeleni mala Zilina za stavu 1:0 dve ciste sance a keby aspon jednu z nich dala, tak zapas moze skoncit opacnym vysledkom... Az do nasho prveho golu, ktory padol z ojedinelej akcie, totiz uplne ovladala hru aj s desiatimi hracmi.

Samozrejme som rad za tri body, ku ktorym nam vsak vyrazne pomohol rozhodca.

Forrest, tak ako nejde o facky, nejde ani o hru ci vysledky... ide o pristup niektorých fanusikov na fore. .... ze prehrame som sa obaval aj ja, ale nemam potrebu vypisovat o svojom oblubenom klube keci o tom ako tam ani nemusime chodit.... myslim ze sa rozumieme...

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 16.09.2013 14:14:18

Nieže by som sa chcel niekoho dotknúť (nebodaj podceňovať náš výkon), ale takéto zápasy hovoria o úrovni našej ligy ............ [smilie=angry.gif] .
Jedno z dvoch "top" mužstiev našej grcoňligy hrá ako hrá ...........
P.S. Som si myslel, že môžeme počkať na návrat Guľu a toť Vrabec ..... This is fofr ....
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 16.09.2013 14:27:08

imko - tak forum je na to, aby ludia vyjadrili svoj nazor, nech uz je hociaky.
Nepisal som nic take, ze tam netreba ani chodit. Fanusik nie je len ten, kto bezhlavo chvali a nechce vidiet realitu. Naopak, ak si tu kritiku precitaju samotni hraci, tak by ich mala este viac namotivovat. Ak je neopravnena, mozno aj zdravo nahnevat - v kazdom pripade im to moze len prospiet.

AS je samozrejme aj moj oblubeny tim - len aby sme sa rozumeli [smilie=thumbsup.gif]

Napísať odpoveď