2.kolo : Trnava - AS 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.07.2013 18:05:05

a samozrejme je len nahoda ze dalsi zapas mame slovan

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 21.07.2013 18:11:59

matt-666 to uz je asi štvrtý krát po sebe čo je Aldo vylučeny pred zápasom zo slovanom , to už nikto nevyhovorí liga funguje ako mechanizmus v pozadí si ju riadia mocný

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.07.2013 18:20:41

a to este za ten megakruty faul dostane 4 zapasy

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa dezen » 21.07.2013 18:51:15

Taky cirkus zo strany rozhodcu som pekne davno nevidel. Prva cervena karta bola plne zasluzena, Kuzma sliapol vo vzduchu do Baeza ako na stacionarny bicykel. Darmo piskali na Baeza. Potom si trnavaci vypiskali cervenu prave pre Baeza. Bezny suboj o loptu, obaja hraci v sklze sli do lopty nartom a rozhodca uplne bez hanby vytiahol cervenu, pre nic za nic. Tatkiez nebol uznany plne regulerny gol, kedy po rohovom pritukol Williamovi spoluhrac loptu a prestrelil popri zrdi do brany. Verdikt znel: offside. Jedinym hracom, co stal v offside bol Kessel, ktory

1. Nezaclanal brankarovi
2. Lopty sa ani nedotkol
3. Nejavil o hru zaujem.

Prvy polcas inak v rezii domacich, nebezpecne hrali cez kridla a castokrat to horelo. Najma ked Ramon uplne lezerne viedol loptu smerom k nasej sestnastke, drobny Mikovic ho obral ako maleho chlapca a rutil sa na Volesaka, ten nastastie vystihol klucku, a Mikovic cez neho len prepadol. Este mali na konci polcasu jednu nebezpecnu sancu, po strele z asi 12 metrov perfektne vyrazil Volesak. U nas okrem neuznaneho golu este zaujala odrazena lopta po Kesselovej lahkej strele, kedy Malec z netusim akych dovodov netrafil z asi 8 metrov prazdnu branu. Ten chalan mi tam vobec nesedi a ani nikdy nesedel, vzdy ked nastupil a videl som ho hrat, bil svojou zbytocnostou do oci. Takze sa musime spoliehat len na Adiho, resp. presunut Kessela z laveho kridla na hrot. Ukazal sa v dobrom svetle, dravy, rychly.

Druhy polcas Trnava pokracovala v dobrom vykone. Mikovic sa dostal ku sklepnutej lopte, jednoducho sa dostal do sestnastky pomedzi dvoch nasich obrancov, natiahol loptu na lavacku a vypalil pod brvno. Pekny gol, a strach nasich stoperov dorazne prikrocit. Nasledne druhy gol z dobre spravenej standardky, hlavickou k zrdi a bolo vymalovane. Nasledovali dve tutovky, jedno so stastim vyrazil Volesak a nasledne po rohovom kope od zrde ku Volesakovi. Prichod Adiho prisiel vhod. Pri postupnom pohybe do utoku ustupovali trnavski obrancovia a Adi vystrelil spoza sestnastky umiestnene k zrdi. Nasledoval Janeckov zakrok na cervenu slapakom do stojaceho Williama, samozrejme bez trestu. Po obycajnom faule dostal Adi zltu, a nasledne cervenu za protesty. Takze proti Slovanu bez Baeza a Adiho.

Co k tomu dodat. Snad len, ze tazko sa tesit z futbalu pri takych verdiktoch.
Naposledy upravil/-a dezen v 21.07.2013 18:52:47, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.07.2013 18:51:26

no pekne, aj Adi červená, kua....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

majster
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 15.11.2011 19:00:40
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa majster » 21.07.2013 20:33:24

Bol som na zápae. Škoda slov. Jedna skorumpovaná rozhodcovská kreatúra. Dokedy ešte?? Nech si spraví Trnava.Slovan .Žilina a Senica svoju ligu a bude pokoj!!!!! [smilie=chop.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.07.2013 21:12:52

no tak to musel byt iny spagety western, ked boli traja vyluceni. ale zas aldo [smilie=blink.gif] . mal by mu trener uz tak vaznejsie prehovorit do duse. doplacame na EL a uzky kader, ale to sa dalo cakat. pozitivom je gol adiho, ktory dal uz 4, co je pre mna osobne dost prekvapenie. ostava len verit, ze skuBu dame dole a zas sa naladime pozitivne.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 21.07.2013 22:08:14

pozrel som si len highlighty. na jednej strane nadavame na rozhodcu(treba priznat ze to posral jak sa dalo) ale treba priznat ze pocas presilovky sme boli jaksi jalovi, ved v tom zazname som videl len jednu sancu. ked sa na to pozreme z tohto pohladu, zapas nam aspon ukazal ze mimo stefanika asi nikto nevie nic vytvorit (mame srasne uzky kader)...alebo preco bola zaloha taka slaba ze neboli skoro ziadne sance?

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 22.07.2013 10:19:45

Kto prehrá, ten sa skoro vždy sťažuje. My sa vyhovárame na rozhodcu, ale ten góly nedáva. Pozrime sa na to koľkokrát sme ohrozili bránku súpera my a koľkokrát Trnava. Je tu jasný nepomer. A vidieť, že zahraničný hráči nemajú skoro žiadnu disciplínu, pretože žiaden rozhodca si nenechá provokovanie a komentovanie. Hráč je od toho aby hral. Treba tiež povedať že Baez je dobrý hráč, ale tréner mu hlavu nenatrénuje- bohužial. Len zrátajme koľký náš hráč je už vylúčený. A k tomu kádru, v mužstve je cca 29 hráčov, naproti tomu Zlaté Moravce ich majú len 17

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 22.07.2013 10:36:06

29 ale aky je medzi nimi rozdiel, staci keby si videl pripravne zapasy...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.07.2013 14:00:05

Siroky alebo uzky kader je jedno ked za 2 zapasy mame 3 CK? To sme kde toto?

Zeby trochu premotivovanosti?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.07.2013 15:48:16

presne tak. rozhoduje kvalita, nie kvantita.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.07.2013 20:34:46

Tak snad uz stacilo nie ?
Musime si stale nechat trpiet mobing na jedneho chalana od rozhodcov ?
Ja nehovorim, keby dal tomu Trnavcanovi za zakrok na Alda len zltu tak snad by to tiez bolo o.k. (aj ked niektori hovoria ze to bolo na cervenu - no nevidel som to detailne).
No ale asi bude nieco pravdy na tom ako to tu uz bolo naznacene - ze sa pred zapasom s SBA potrebovala roztocit kartova ruleta.
Alebo to bola len kompenzacia prveho vylucenia ?
To neviem, ale v kazdom pripade je to Aldovo vylucenie vysmech rozhodovania a mal by sa ten Aldov zakrok ukazat aj niekde inde (lebo to nebolo prvykrat) - v SK sa asi s tym nepohne.
A to Fanendovo pokracovanie - to malo byt co - ta zlta ?
Bol tam nejaky Fanendov faul ked obchadzal spoluhraca a nijako ho nezotal ?
Alebo teda nieco na zltu ?
A Fanendo protestoval ?
Je prekvapeny vyraz a nejake zasomranie protest ?
Este ho obdivujem za sebakontrolu, lebo vacsina ludi by zareagovala emotivnejsie.
Ten zapas nebol tak tvrdy aby tam boli 3 cervene karty, ale rozhodca si vedel vybrat koho nam este vyluci.
Neviem si predstavit ze by Aldovi a Fanendovi za toto dali v Anglicku, alebo v bundeslige vobec nejaku kartu.
Osobne si myslim, ze nech by sa Fanendo akokolvek vyhybal kontaktu rozhodca by si uz nejaky dovod na jeho vylucenie nasiel.
Lebo vie presne a razantne vystrelit aj spoza sestnastky a bol by pre branku supera ci uz tomto zapase s TT (alebo o tyzden so SBA ?) velmi nebezpecny.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.07.2013 22:18:57

to Hamer:
Samozrejme že to stále budeme trpieť. Samozrejme že ani len najmenší protest ako zvyčajne nepodáme. Samozrejme že sa menšie kluby nenaštvú, nezomknú a nepodniknú žiadne spoločné kroky, nech by sa diali akékoľvek nepríčetnosti na ihriskách či zákulisí SFZ. Samozrejme sa bojíme že mašinéria ktorá má moc a peniaze by to protestujúcim v budúcnosti desaťnásobne oplatila aj s úrokmi.
Veď sme v krajine, kde to v horšom meradle platilo desaťročia aj v politike nielen v športe a mám obavu, že ešte nejaká tá generácia po nás zostane podobne pokakaná. Ešte že sme v 89-tom boli v jednom štáte s Čechmi, žiadna revolúcia by sa u nás nekonala. Sme jednoducho Slováci, ovce.

majster
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 15.11.2011 19:00:40
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa majster » 22.07.2013 22:27:41

Trečín by si zaslúžil lepších fanúšikov. pretože tu prepierate prázdnu slamu. kde ste boli vy hrdinovia. Ultras neexistuje, Chodťe sa hanbiť do kúta!!!Ja ....som chcel tým niečo povedať!!!! Najprv si vyriešte rómsku otázku a potom si fandite Trenčínu. A teraz ma aj zabite. A to nie som fašista , ale Trenčan. Alda biju rozhodcovia na všetkých frontoch a vz tu dokážete len pitchovat. A ta vaša ANTIFA nemá s futbalom nič spokočné.
AS AS AS Trenřín DO TOHO!!!

Napísať odpoveď