Nové dresy !

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Nové dresy !

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.06.2013 13:39:35

1. žlto čierna nemá nič spoločné s našim klubom, beriem to skôr ako blbý vtip a nie retro.....to už mala byť bielo čierna a tomu áno, to je retro, farba Ozety....alebo zostať pri modro bielej kombinácií

2. červeno biela v takejto kombinácií s pásom na rukáve ? to ako všetci kapitáni ? alebo niekto umrel v klube ?

3. klubový znak je stále červeno modro biely...hovorím stále je....takže kombinácia dresov resp. farieb červená, modrá, biela

Toť môj názor ako srdciara....a tvrde si za ním stojím.. [smilie=axe.gif] [smilie=boxing.gif]

A záver ? Nie, nepáči sa mi to....ale nikto sa ma nepýtal.....
Naposledy upravil/-a Luboš v 04.06.2014 20:40:36, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.06.2013 14:11:06

Lubos v poslednej vete vystihol celu temu dresov. Nikto sa nepytal.

Na FB sa davaju ankety typu aky nazov, ake logo, co je nepodstatne teraz.

Zrazu sa vide na svetlo s dresmi. Co sa stane, ked fanusikom sa nebudu pacit? Je jedno aky to je material ide o farbu. Co ked sa fanusikovia nestotoznia? Kto bude niest nasledky?

Igor, Igor veru ako hraca Stankoviec som ta mal rad, ale takto ist do zlto-cierne kombinacie a cierny pasik na rukave, umrtie?


No tak ved sa zamyslite. Priklad Bracelona ma jasne definova farby, pred par rkomi mali jasne rozdelene dresy pomocou pruhov farieb, dnes sa tie farby akurat prekyvaju. Preco neist touto cestou, ze by sa zacali farby kusok prekryvat, ale ist do extremu ktory nema NIC s klubovymi farbami je blbost.


Alebo pomale pripravovanie na zmenu nazvu?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 05.06.2013 14:19:25

Az tak vazne by som to nebral. Marketingmajster dnes na rovinu povedal, ze idu cestou 1 sezona / 1 sada, o dovod viac zacat to brat tak nejak s nadhladom. Nove dresy sa mi pacia, ten zlty set trochu s otaznikom (co tym chcel basnik povedat?), skutocne by cierno/seda/biela kombinacia bola viac na mieste, ale aj tieto netradicne a mierne sialene varianty dnes v Europe ficia. Je holt ina doba.
Willkommen in der Wirklichkeit!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.06.2013 14:52:14

Treba si uvedomit, ze fabra dresu neovplyvni hru. Farba dresu ovplyvni to, ako sa klub a hracov pozeraju fanusikovia. Ked sa nestotoznia s tou zlto-ciernou?

A dokonca bolo povedane, ze su ochotni ponechat niektoru sadu aj 2 roky ;)
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 05.06.2013 15:13:16

Etrox49 napísal:Az tak vazne by som to nebral. Marketingmajster dnes na rovinu povedal, ze idu cestou 1 sezona / 1 sada, o dovod viac zacat to brat tak nejak s nadhladom. Nove dresy sa mi pacia, ten zlty set trochu s otaznikom (co tym chcel basnik povedat?), skutocne by cierno/seda/biela kombinacia bola viac na mieste, ale aj tieto netradicne a mierne sialene varianty dnes v Europe ficia. Je holt ina doba.
Kukni na to logo ozety co mas v avatare [smilie=beer.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 05.06.2013 19:04:19

Domáce sady hodnotím veľmi pozitívne, v podstate s nimi prichádzame v ich 2. roku, čo je super, dokazuje to, že v tejto oblasti dokážeme kráčať s momentálnymi európskymi trendmi narozdiel od takej Nitry. Už som v inej diskusii off topic o nich písal, tak postnem to aj sem. V minulej sezóne tento typ mali ako away sady Galatasaray Istanbul (mimochodom tá ich verzia sa mi najviac páči pretože mysleli aj na zvýraznenie generálneho partnera tým, že pás v tých miestach prerušili) a súčasné alternatívne dresy Šachtaru Doneck.
Zozadu ich bohužiaľ nevidím, takže neviem či sa tam opäť "vyníma" reklama.

K away sadám - jeden veľký FAIL. Je pekné myslieť na tých piatich zberateľov, ale sakra žlto-čierne???
ak ste chceli ohúriť alebo nejak na seba upútať, tak sa vám to fakt podarilo, už vidím ako každý článok z dielne denníka Niké, ktorý sa bude venovať zápasu AS vonku, bude začínať slovami "Trenčania nastúpili v netradičných žlto-čiernych dresoch". Dúfam, že máme aj tretie alternatívne (nimi myslím červené Nike Victory), ktoré by mohli tento fail odčiniť...
ANDY RULES!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.06.2013 19:21:37

skoda, e sa nenechali inspirovat kamartmi z Ajaxu:

http://www.ajaxshop.nl/en/away-range-13 ... ey-1314-jr
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 05.06.2013 20:04:32

neviem co maju znamenat tie zlte dresy ? absolutne sa nehodia do nasho klubu ked budeme menit farby dresou kazdy rok budeme skor ako šašovia ..vo velkych kluboch sa farby nemenia kazdy rok ..dresy sa menia len motiv maximalne a sponzori nie farby ktore vystuhuju klub !!
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.06.2013 20:06:56

ach jaj [smilie=blink.gif]

to bolo prve, co ma napadlo, ked som to prvy raz videl... ta zlto.cierna kolekcia, tej som velmi nepochopil, ze co ma znamenat...
a zaklincoval to schlessinger vyhlasenim, ze kazdy rok budu ine dresy [smilie=angry.gif] toto vsetko ma utvrdilo v nazore, ze kupovat dres AS sa jednoducho bohuzial neoplati. [smilie=hmmm.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 05.06.2013 20:33:19

Baki, dresy sa obmieňajú v špičkových kluboch každoročne, rovnako tak sa každoročne menia aj dresy v našich zemepisných šírkach, napríklad tento rok Trnava mala ak sa nemýlim 5 rôznych sád dresov, nakoľko menila dodávateľa (tušim Givovu za Adidas). Jedno je však väčšinou pravidlom, a to, že charakteristické črty (farby, vertikálne pásy) majú nové dresy väčšinou totožné..
ale ťažko o tom písať, ľahšie vidieť - sparta praha za posledné roky , slovan, všimni si posledné roky , rapid wien a môžeš si pokračovať...
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 05.06.2013 20:56:13

ach jaj, Vy všetci čo tu píšete ako sa Vám tie dresy nepáčia a Šleso je hlupák ked povedal že dresy sa budú meniť každú sezónu mi povedzte kto z Vás si kúpil v minulosti nejaký dres ??
A čo ked sú žlté ? Mne sa páčia, klub aspoň prišiel z niečím novým a iným. Všade vo svete je to normálne prísť aj s takouto sadou dresou.
Doplním aj nesta. Slovan - čierna + silno modrá až fialová. Ruža - komplet čierne dresy. Nitra - čierne + zlaté pásiky. Žilina dokonca hrala v zlato čiernej kombinácii. Senica - biele + kombin. čierna zlatá. A takto môžem pokračovať

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.06.2013 21:27:22

ludia, ved su to len dresy .. su podstatnejsie veci co by sme mali riesit

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.06.2013 21:47:39

ja nehovorim, ze dresy by sa nemali menit. raz za 3-4 roky, preco nie. ale kazdy rok, to sa mi zda privela. aspon domace by mohli ostat dlhsie. ked tu niektori uvadzate priklady zo zahranicia, tak ja sa opytam inak. vieme si predstavit, zeby manU doma nehral v cervenom, chelsea v modrom, real v bielom...? mozno nastanu obcas kozmeticke zmeny, zmeni sa dodavatelska firma, niekedy su s pasikmi, inokedy bez pasikov, cisla mozu byt napisane inym typom, dresy mozu mat vecko, limec alebo okruhly vystrih, ale farba, symbol klubu, na domacich dresoch vzdy ostane. ale co my? pred rokom cerveny dres, tento rok biely, na buduci rok pasikavy... preco by nemohla byt dominantna farba na domacich dresoch vzdy cervena? pre mna je otazka dresov nie velmi podstatna, ale aspon doma by sme mohli mat tradiciu. ja si ten dres kupovat nebudem, lebo je to zbytocne. dres je najzakladnejsia vec, prostrednictvom ktorej sa fans mozu stotoznit so svojim klubom. u nas to tak bohuzial nie je.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 05.06.2013 22:36:07

nuz v europe je moderne menit dresy kazdu chvilu, su z toho celkom pekne peniaze. treba vsak povedat ze tunajsia kupyschopnost obyvatelstva je podstatne nizsia a kazdy si rozmysli ci si kupi dres ktory bude po sezone neaktualny...ja to vidim tak. jedine co by ma teraz heclo kupit si dres je to, ze momentalne je k tomu permanentka, aj na vctory dres som to vyuzil. ale inak ...bohuzial. k tym farbam. je to odveci ale aj barcelona mala reflexne vesty... :D

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 06.06.2013 07:16:32

Musu napísal:Kukni na to logo ozety co mas v avatare [smilie=beer.gif]
Zartujes?! Chces povedat ze modra a cierna je prast jak uhod??? Ak by novy "away" set bol v zlto-modrej kombinaci nepoviem pol slova. Akceptoval by som to ako skutocne retro. Retro ktore tu uz mozno vacsine nic nepovie, kedze sme tuto kombinaciu prestali uzivat pred 18 rokmi, ale budiz. Toto interisticke aranzma ale nepredstavuje nic a davat ho do nejakej pseudoroviny s dresmi z 90. rokov je vazne "FAIL" a hodne velky... [smilie=oops.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Napísať odpoveď