Prestupové pohyby v sezóne 2013/2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 02.07.2013 10:21:06

martin, mna by ani nehnevalo ze sa sem neberu hotovi hraci ale teraz ked je tu eurospka liga o ktorej dufam ze vsetci dlho snivali, sa natiska otazka ci sme tych hracov nemohli este chvilu podrzat aby sme to odohrali so ctou.(aj ich cena by stupla). to ze davate priestor dorastencom je super ale v nemsovej som videl ze na to proste este nemaju aby hrali vyrovnane zapasy so seniormi(a to sa hralo len proti brnu, nic proti brnu ale Goteborg je asi silnejsi...) co je na tom najhorsie rozpadla sa cela zaloha...

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 02.07.2013 10:50:43

snapshot napísal:mame nikde supis hracov ktorym koncia zmluvy?

P. Mazan
K. Mondek
R. Mazan
J. Holubek
L. Duriska
P. Cogley
P. Klescik
Bartalsky
Semrinec
Volesak

No co zabudol som niekoho?
to je nejake divne.... a verim tomu ze martn pritakava len aby mlzil....

sme bez brankara, z obrany ostal len ramon... a zalozna rada po odchode kubika a lobotku a mien z tejto zostavy ostalo len torzo a to je baez. sa mi to nejako nezda....

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.07.2013 10:56:53

mládenci, klídek, vyjadrujem sa slušne, bez urážok a osočovania.... [smilie=boxing.gif]

soki,
ten zoznam je realita....
Naposledy upravil/-a Luboš v 02.07.2013 10:58:45, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 02.07.2013 11:17:14

Nevidím, kde je problém..
O Kubovi sa vedelo, že ak mu vyjde sezóna/polsezóna, tak odíde za zahraničným, prípadne iným finančne lepšie ohodnoteným angažmánom.. to isté Adi, no u toho to dopadlo, ako to dopadlo..
Stano Lobotka.. okej, vyšla mu skvele jarná časť, je to talent, ktorý sa poslednú polsezónu výrazne presadil aj medzi mužmi.. ale neplakal by som nad jeho hosťovaním v Ajaxe a zúfal, že sa nám pred EL rozpadáva záloha ako keby sme šli na jej víťazstvo.. budeme hrať v Dubnici, čo je pre Trenčín nesmierna hanba, v prípade postupu budeme musieť odísť ešte niekam ďalej... Ešte že je Goteborg taký silný protivník..
Ak tu zostane Aldo aj naďalej, tak s nahradením Lobotku to nevidím nejak dramaticky, ktožvie ako by mu vyšla jeseň po tak vydarenej jari.. ja som skôr skeptik čiže anagžmán v Ajaxe prišiel preňho možno v najvhodnejšom čase, čo ak by sa podobná šanca už nikdy nezopakovala..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.07.2013 11:32:17

futbalovy trh je dnes ovela menej citatelny ako v minulosti... dnes to nie su miliony, ale 100 000cove sumy... kluby bez shejkov zvazuju kazude euro... navyse je mnozstvo volnych hracov a o miesto v dortmunde, ajaxe, lyone, atd, atd sa uchadza nepreberne mnozstvo mladikov z vychodnej europy, balkanu, strednej europy, afriky, juznej ameriky a nezabudajme na domacich hracov...

preto treba pracovat v realnom case... ak je ponuka (realna, nie medialne hry), treba reagovat... ak niekto plati, diktuje podmienky... vieme, ze lobotka by nam proti Goteborgu pomohol, ale snazime sa zit v realnom svete, z roka na rok... chceme robit futbal v trencine dlhodobo, mohli sme tu nechat lestera, hloha, godala a bojovat o titul... potom ich pustit ako volnych hracov a ..... ??????

verim, ze casom sa dostaneme na uroven, ktoru by tu radi mali aj nasi najprisnejsi fanusikovia...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.07.2013 11:56:26

martin, ak by sme skoncili na 5. alebo 6. mieste v lige, tak nepoviem pol slova, ze sa najlepsi hraci rozpredavaju. ale my sme po minulej sezone elitny slovensky klub (myslim po sportovej, nie po materialno-technickej stranke), ktory ide hrat EL, na ktoru sme tu vsetci cakali 20 rokov. ako je pekne, ze mladym sa dari, ze tam vyhraju turnaj v holandsku, tu v cechach, hen v rakusku, ale pri vsetkej ucte, ani barcelona nehra len s 18-rocnymi odchovancami. takato prestupova politika mozno staci na nasu ligu, ale v europe urcite nie. ved potom naco sa o EL hralo? pre vylet do svedska? ja som presvedceny, ze ak by tim ostal pokope aspon na jesen, ze ten goteborg dame dole. ale takto co? pridu tam 18-rocni chalani a vedenie od nich caka, ze budu rovnako kvalitni ako minulorocny tim, co EL vybojoval? tomuto snad ani LL neveri. ak chce klub nieco dosiahnut, tak podla mna by najlepsi hraci nemali hned odchadzat. napr. lobotka podpisal na 4 roky a co by sa mu stalo, ak by tu este rok dva bol? mozno by po dvoch rokoch v tom ajaxe ani nemusel bojovat o miesto ako teraz. otazka znie, ci mame za lobotku, stefanika a dalsich nahradu. nie o 3 roky, teraz, lebo o dva tyzdne zaciname v EL. a ja hovorim, ze nemame. napriek tomu sa idu tito hraci predavat. do januara by sa im nic nestalo, ak by ostali.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.07.2013 12:32:49

jednoznacne suhlasim s martinom, ale aj s bakim.

Nic by sa nestalo, keby lobotka vydrzal na zapasy s IFK. Mozno by sa viac ukazal, alebo by viac vynikol cely team a hraci by boli viac predaja schopni. nie silou mocou do Ajaxu kedze mame zmluvu.

Viem, ze politika klubu je jasne stanovena, ale ta by sa mohla sem tam trochu prisposobit podmienkam ako isal baki
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.07.2013 12:45:40

samozrejme, ze oba pohlady maju svoju pravdu... inak zakulisna info... lobotka na prvom treningu ajaxu veeeeelmi prekvapil... ;) tak uvidime

dnes musite byt na prestupovom trhu velmi opatrni... a potrebujete aj vela stastia...

dalsia vec... lobotka mohol zostat este rok/dva... ano ma zmluvu... rovnako ako depetris... uz o rok nemusi byt o lobotku zaujem... dnes navyse nefunguje priama umera vek/cena... dnes je zaujimave 18 rokov a repre U21

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 02.07.2013 12:45:46

presne tak, nebol by problem pustit hracov pred ligou .. ale teraz sme mali na EL ostat pokope a odohrat ju s hrdostou, takto bez poriadnych posil dostaneme kefu a budeme na hanbu .. ja chapem ze o hotovych hracov nemame zaujem, ze muzstvo bolo vzdy vybudovane z mladikov a vzdy bolo silne .. len mam proste obavy, ze ostaneme na hanbu .. aj ked v pripade Lobotku islo o ponuku ktora sa proste neodmieta, chalan je obrovsky talent, nemal preco vahat a cakat

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 02.07.2013 13:17:47

soki napísal:
snapshot napísal:mame nikde supis hracov ktorym koncia zmluvy?

P. Mazan
K. Mondek
R. Mazan
J. Holubek
L. Duriska
P. Cogley
P. Klescik
Bartalsky
Semrinec
Volesak
--
No co zabudol som niekoho?
to je nejake divne.... a verim tomu ze martn pritakava len aby mlzil....

sme bez brankara, z obrany ostal len ramon... a zalozna rada po odchode kubika a lobotku a mien z tejto zostavy ostalo len torzo a to je baez. sa mi to nejako nezda....
[smilie=box.gif]


[smilie=boxing.gif] A jedna s hráčmi vôbec klub, keď majú už dva dní po ukončení zmluvy? [smilie=box.gif]
-

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.07.2013 13:39:32

pegas,
klub jedná...nejedná....hráči jednajú....nejednajú.... [smilie=box.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 02.07.2013 20:18:01

matt-666 napísal:presne tak, nebol by problem pustit hracov pred ligou .. ale teraz sme mali na EL ostat pokope a odohrat ju s hrdostou, takto bez poriadnych posil dostaneme kefu a budeme na hanbu
myslis, ze ak dostaneme vo svedsku kefu, tak s kubikom a lobotkom by sme ju nedostali? [smilie=blush.gif]
ANDY RULES!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.07.2013 20:50:19

Pan Soki vas zoznam je sice "kvalitny", ale neverim tomu ze funkcionari AS dali prednost hviezdam detom pred rokovanim s futbalistami.
Pocul som ze sa rokuje s Castulinom z Myjavy a s Gergelom z MSK Ziliny... Ale tak to neviem isto to my len jeden mladeznicky reprezentant spominal

BTW: Wiliam sa uz vratil?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 02.07.2013 21:15:59

Musu napísal:Pan Soki vas zoznam je sice "kvalitny", ale neverim tomu ze funkcionari AS dali prednost hviezdam detom pred rokovanim s futbalistami.
Pocul som ze sa rokuje s Castulinom z Myjavy a s Gergelom z MSK Ziliny... Ale tak to neviem isto to my len jeden mladeznicky reprezentant spominal

BTW: Wiliam sa uz vratil?
ti legionari sa tu velmi divne spravaju. ...... no money no fun. ze chlapci.. ..

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 02.07.2013 21:21:22

soki napísal:
Musu napísal:Pan Soki vas zoznam je sice "kvalitny", ale neverim tomu ze funkcionari AS dali prednost hviezdam detom pred rokovanim s futbalistami.
Pocul som ze sa rokuje s Castulinom z Myjavy a s Gergelom z MSK Ziliny... Ale tak to neviem isto to my len jeden mladeznicky reprezentant spominal

BTW: Wiliam sa uz vratil?
ti legionari sa tu velmi divne spravaju. ...... no money no fun. ze chlapci.. ..
terazz chlapci marne rypete pretoze wiliam hral proti brnu [smilie=boxing.gif]

Zamknuté